Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2017., 15:56   #1321
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post

Ok, sad kužim zašto se ti smiješ za vrijeme seksa.
vidiš kak me inspiriraš
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 15:56   #1322
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Tibogamiloga.

Uvijek kad vidim post ovakvog sadržaja (a bilo ih je i bit će ih tu i svugdje) dobijem poriv da linkam od svog najdražeg stand up artista OVO.

(preporučam čitav njegov "Make Happy" pogledat <3, najbolje nešto) ;fangirling;
still, uz svu zajebanciju, mislim da tipovi lakse predju preko netopmodela nego sto je opjevao za zene
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 15:59   #1323
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
still, uz svu zajebanciju, mislim da tipovi lakse predju preko netopmodela nego sto je opjevao za zene
Ma na isto ti to dođe.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 16:01   #1324
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ma na isto ti to dođe.
zapljuvah se kavom na "feminist who likes to pay for stuff"

hvala na linku.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 16:19   #1325
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
zapljuvah se kavom na "feminist who likes to pay for stuff"

hvala na linku.
Nema na čemu, dapače, toplo preporučam da pogledaš cijeli njegov "Make Happy" show. Ima i na Netflixu. Lik je genijalan.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 18:33   #1326
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
prestrašno Bamby što ti rade
Nećeš valjda skinuti koju kilu?:e ek:

da te možda ne izrabljuju radi toga kaj si debel? veliš radiš više od kolega za istu plaću? maltene ti pelena treba? ni tisuću eura??

toliko pitanja ,a moraš ić
Ne rade mi ništa, nije da me tjeraju. To je moj vlastiti izbor.
Samo šta je to u normalnoj zemlji adekvatno i plaćeno.

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
sad bez zajebancije, ako radis preko deset sati i nisi sljaker, vec imas struku, pretpostavljam IT, moras otici popricati sa sefom o placi ili traziti novu firmu. znam da nam je drzava u kurcu i sve to, ali vjerojatno moras poraditi na prodaji sebe i mozes poprilicno profitirati.
Working on it
Imaš pravo u jednom - ne znam se baš prodat. Nikad mi nije bila jača strana. Ja znam pokazat rezultat, a na drugoj strani je onda da prepozna, kao što je uloga menađera, kvalitetan kadar i adekvatno ga stimulira.

Dosad sam gulio iz neke odgovornosti i strasti, ali ne bum više. Nije moj problem što će posao patit
Samo, to me ne usrećuje. Ja bih rađe gulio 12h i bio dobro plaćen, nego nine-to-five i jebite se. Pa ćemo vidit što im je draže...

Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
S obzirom na količinu odrađenih sati, djeluje kao da je tehničar.
Imam malog al sam tehničar...

Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
neću mu zamjerit kaj je napisao da pokazujem pipinku za bonus
Nisam to napisao. Napisao sam da te plaćaju za drkanje po forumu, nije me uopće briga zašto to rade. Budi zahvalna da je tako i ne seri previše

Quote:
al nek mi ne prodaje priče o samopouzdanju. nemaš samopouzdanja ak tvoji kolege rade manje za istu plaću
Kakve veze ima njihova plaća sa mojim samopouzdanjem? Oni su nebitni u cijeloj priči. Oni su adekvatno plaćeni za standardno; međutim ja potežem i preko standardnog jer je potrebno. Zadovoljan sam plaćom, samo bi bilo ok da se ekstra tretira kao ekstra odnosno nagradi. Jer ono što nemam odnosno gubim je motivacija da potežem ako nemam ništa od toga.

Imam ono zadovoljstvo i ispunjen glavni cilj a to je da sve štima a ja imam rezultat, ali nedovoljno za količinu glavobolje. I u tome se slažem s forfanom. No jebeš državu di se ja moram svađat i prodavat da bi nekom došlo do mozga ovo šta sam tu napisao...


Ali nije mi jasno zašto mi drobimo o ovome.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 18:44   #1327
od gladi i pelena do ovog.

a ok.. samo si nas malo zabrinuo.
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 18:56   #1328
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
od gladi i pelena do ovog.

a ok.. samo si nas malo zabrinuo.
Ma o čemu ti?

Rekoh da zaboravim jest, ne da mi ne dozvole. Ovo s pišanjem je bila hiperbola.
Poanta je da me ponese dan i izgubim se u poslu, ne stignem mislit na išta drugo

Nisi odgovorila na nijedno pitanje, nisi prezentirala nijedan argument, ali ajd, naviko sam već da s tobom pričat može bit samo zabava da prođe vrijeme, da se od tebe neda ništa naučit i ne može ozbiljno.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 19:07   #1329
kaj fali zabavi?
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 19:12   #1330
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
kaj fali zabavi?
Ništa, naravno. Volim ja zabavu, ali ponekad mi treba malo više.
Ti si onak "samo sex" kategorija





__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 20:31   #1331
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Pa zar je bitno. Uzmi za primjer da ima.

Ako laže, njena sramota..
Gdje god udjem citam njene izmisljene price.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 15:30   #1332
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Da je tako jednostavno, onda nikad ne bi postojale žene koje previše vole muškarce koji se ponašaju kao đubrad prema njima.
Kod zena koje previse vole muskarce obicno je prisutan nedostatak ljubavi prema samim sebi.

Zadnje uređivanje MiSterium : 24.09.2017. at 15:56.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 20:31   #1333
Pitam se ima li ovdje admin koji zatvara teme na koje je već dan odgovor ili se ovdje trekelji i kuka u nedogled?
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 19:55   #1334
Quote:
oss kaže: Pogledaj post
Pitam se ima li ovdje admin koji zatvara teme na koje je već dan odgovor ili se ovdje trekelji i kuka u nedogled?
Iskreno receno, ja jos ne videh ovde odgovor na uvodno pitanje - gde su ovakvi muskarci? Za razliku od autorice teme, je trazim jos i da mora biti pametan, inteligentan i bar toliko pismen da bi znao da se "ne znam, ne mogu" i slicno ne pise zajedno. Osim toga, ne sme biti mali i celav. Mislim da sam ja u goroj situacji od autorice teme.
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 20:03   #1335
najbolje da se vas dvije uvezete
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 20:06   #1336
Usporedbom ove teme s ovom bi se došlo do kojekakvih zaključaka. Jedan od njih bi bio da su neki muškarci naprosto nevidljivi za suprotni spol.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 20:09   #1337
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Usporedbom ove teme s ovom bi se došlo do kojekakvih zaključaka. Jedan od njih bi bio da su neki muškarci naprosto nevidljivi za suprotni spol.
Kao i neke žene.
Ako si ružan kao panj, zloban, frustriran (sve ovo vrijedi i za žene, ali mi se ne da pisati crtica/a) i misliš da ti netko duguje pičke/kurca, ako si osvetoljubiv ako isto ne dobiješ naravno da ćeš biti ili nevidljiv ili će te se ljudi kloniti jer će svi znati kakav si.
Nikom ovaj svijet ne duguje partnera. Kad ljudi, muškarci i žene, to shvate, bit će puno lakše. A i bit će manje zločina iz "strasti". Mene strah uhvati kad vidim što su ljudi spremni raditi kad ih netko samo odbije.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 20:12   #1338
Svak ima pravo na kriterije, ali kad je po tim kriterijima, samo glede izgleda, prihvatljivo samo 5% suprotnog spola, max 10%, nešto nije u redu.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 20:14   #1339
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Svak ima pravo na kriterije, ali kad je po tim kriterijima, samo glede izgleda, prihvatljivo samo 5% suprotnog spola, max 10%, nešto nije u redu.
Ja nikad nisam bila s ljepotanima, ali meni su bili dragi, samim time i lijepi kasnije kad se zaljubim. Zadnji frajer objektivno nije bio lijep, nije bio ni ružan, prosječan, ali s vremenom mi je postao zaista lijep- neka čudna alkemija, gledaš mu lice i misliš se koliko ti je fakat lijep, a racionalno znaš da nije ljepotan.

No ne bi me nitko prisilio da budem s nekim od čijeg mi se izgleda okreće želudac.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 20:16   #1340
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Svak ima pravo na kriterije, ali kad je po tim kriterijima, samo glede izgleda, prihvatljivo samo 5% suprotnog spola, max 10%, nešto nije u redu.
pa to su ok-ish postotci. jedna/jedan od 10-20 iskace.



~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger