Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Hrvatska i turizam

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2017., 13:38   #621
Davat ću im kapsule besplatno naravno
__________________
Remember, Remember, the 5th of November
Gavun is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 13:48   #622
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Moja frendica daje, ali je cijena kuće 300-500€ dan.
U sklopu doručka ili samo tako?
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 13:57   #623
Quote:
Gavun kaže: Pogledaj post
Davat ću im kapsule besplatno naravno
Naravno? I inače to je najskuplja kava

Da malo usporedim sa hotelima, ni u najskupljem AI hotelu nećeš dobiti najskuplje od neke kategorije pića besplatno tako da....
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 14:37   #624
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
U sklopu doručka ili samo tako?
Samo tako, pa i ja u svojoj kući imam ciglicu filter kave za filter kavu, i filtere
Raid za struju u svakoj sobi, zapakirane spužve za tuširanje, uloške, blazinice, štapići za uši, pizde materine.
U kuhinji rezervne žarulje, vreće za smeće, spužvice, obične krpe, podmetače za tanjure, Raid spiraju za van, svijeće protiv komaraca,
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 14:42   #625
super, nema ništa bolje nego kad u apartmanu nadješ sve šta ti treba
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 15:34   #626
moj je 37m2 i idealno je za 2, ali primam i 3, ne mogu zamisliti 45 m2 s 5 ljudi. A za cijenu, sve ovisi o mjestu, lokaciji .
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 15:40   #627
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Bogami mora da je jebeno uređen i na poziciji kad ga uspiješ prodat za tu lovu. 45m2 nije baš da se možeš jako rastezat, njih 4-5.
Ja osobno bi rade u hotel s doručkom.

Da ja mogu utopit takvu kvadraturu za te novce dala bi im i lavandinog ulja.
Nije jebeno ali je sve novo. 25k eura je ulozeno i evo na kraju ove sezone cemo vratit kredit, znaci u 2 sezone vraceno sve.

Lokacija je centar ali mirniji dio, tj kvart do samog centra grada. Veliki parking, dvi garaze, 2min do rive i 5min setnje do plaze.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 15:58   #628
I unutar 10 najpopularnijih hrv destinacija, gilmour
(Bitno je i mjesto, a ne samo
uredjenost).


Kolega renta u Diklo app za 4 os, 100 eura po noci. I sam se cudi da toliko ljudi placaju, ali ide, ful 4 mj pun.
Kolegica-Selce i to dosta uzbrdo, 150 eura dnevno za 6 osoba, ful puna.
Ja se cudim da toliko placaju, ali eto, ide im.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 16:03   #629
Quote:
Gilmour kaže: Pogledaj post
Nije jebeno ali je sve novo. 25k eura je ulozeno i evo na kraju ove sezone cemo vratit kredit, znaci u 2 sezone vraceno sve.
Svaka čast, to je pravi posao..

Ne znam odnosno uopće nemam predodžbu što bi trebao ili što treba pisati u recenziji za goste..Na što obratit pažnju..
Pisati kurtoazne bedastoće, ili biti iskren..

Jesu li recenzije obvezne?..
Najrađe bih preskočio taj dio, gleda li se negativno ako ne pišeš..
Ne da mi se igrat ni psihologa ni redara..
A što će pisati meni, boli me briga..

Inače, bila mi kategorizacija..
Monro is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 18:09   #630
Meni ove cijene nisu niti malo čudne, a niti visoke, mislim 100 Eur dnevno za 4 osobe ili 150 za 6 osoba je normalna cijena s kojom se može nešto i zaraditi, a ne samo pokriti troškove. - moje mišljenje


nego, kad smo kod kvadrature, ja sam svoje apartmane od 35+ kvadrata sve oglasila za 2 osobe i 99% vremena su tako i prodani; prosječna cijena mi je ove godine oko 65-70 eur za 2 osobe + doručak na zahtjev

duplo manje posla, čišćenja, režijskih troškova... - gosti zadovoljni jer im je komotno i često to znaju naglasiti u receznijama - ja zadovoljna

ali, meni veliku ulogu igra i lokacija; besplatan, siguran i prostran parking; blizina centra, a opet daleko od buke; prostrano dvorište; kvalitetno uređenje apartmana (ništa luksuzno)...
__________________
"Do what you like. Like what you do. Optimism can take you anywhere."
evelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 18:12   #631
Quote:
Gavun kaže: Pogledaj post
Davat ću im kapsule besplatno naravno

Za neke Illy aparate može osim illy i mitaca kava u kapsulama - za 1/3 jeftinija

Meni su osobno čak i draži Mitaca aparati od Illy aparata.
__________________
"Do what you like. Like what you do. Optimism can take you anywhere."
evelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 19:44   #632
Quote:
evelina kaže: Pogledaj post
Meni ove cijene nisu niti malo čudne, a niti visoke, mislim 100 Eur dnevno za 4 osobe ili 150 za 6 osoba je normalna cijena s kojom se može nešto i zaraditi, a ne samo pokriti troškove. - moje mišljenje


nego, kad smo kod kvadrature, ja sam svoje apartmane od 35+ kvadrata sve oglasila za 2 osobe i 99% vremena su tako i prodani; prosječna cijena mi je ove godine oko 65-70 eur za 2 osobe + doručak na zahtjev

duplo manje posla, čišćenja, režijskih troškova... - gosti zadovoljni jer im je komotno i često to znaju naglasiti u receznijama - ja zadovoljna

ali, meni veliku ulogu igra i lokacija; besplatan, siguran i prostran parking; blizina centra, a opet daleko od buke; prostrano dvorište; kvalitetno uređenje apartmana (ništa luksuzno)...
Slažem se.
Mene nervira što mi je velika razlika između zimske i ljetne cijene, a opet nisam u St.gradu pa da mogu podići zimsku.
I meni je puuuno lakše kad ih je dvoje, a i nekako manje šporkaju.
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 23:40   #633
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Puno više i od 500 ali nebitno. I mi smo počeli slično ali smo brzo vidjeli da to nema nikakvog smisla jer to nitko ne cijeni a popunjenost nam je dobra i bez toga.
A ja osobno volim spisak, još posebno kada su otvorene količine Onda se uzima samo najskuplje u enormnim količinama, skupljaju bodovi na mojoj kartici a na kraju ponekad opet završi kod mene. Ovi zadnji su htjeli dobrog vina, nema problema, uzeo sam 20 butelja to je bilo oko 200 eura a evo sada pola od toga u mojem podrumu
HouseB is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 21:14   #634
Odnijeli mi francuzi aparatić za komarce..

Doduše odradio je svoje..Aparatić Vape sa kabelom, kupljem u Trstu još osamdesetih..

Još ja govorim da čemu recenzije..
Pišete li takve stvari i što u takvim i sličnim slučajevima..
Monro is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 22:13   #635
Quote:
Monro kaže: Pogledaj post
Odnijeli mi francuzi aparatić za komarce..

Doduše odradio je svoje..Aparatić Vape sa kabelom, kupljem u Trstu još osamdesetih..

Još ja govorim da čemu recenzije..
Pišete li takve stvari i što u takvim i sličnim slučajevima..
možda misle da je jednokratnog tipa, pa se baci u smeće. Stvarno misliš da su francuzi to nosili doma?

i pisao bi u recenziji? da i drugi budu svjesni da im mogu ukrasti aparatić iz Trsta star 40 godina? pretjerivanje.
__________________
Asti miša.
papi73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 23:17   #636
Quote:
papi73 kaže: Pogledaj post
možda misle da je jednokratnog tipa, pa se baci u smeće. Stvarno misliš da su francuzi to nosili doma?

i pisao bi u recenziji? da i drugi budu svjesni da im mogu ukrasti aparatić iz Trsta star 40 godina? pretjerivanje.
Pa pitam, jel se takvo što piše u recenzijama..
Ne planiram ništa pisati..Pitam za iskustva..

Čemu takav ton..

Drugi put preskoči moje upise..
Monro is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 23:32   #637
Takvo što se, za sada, ne piše u recenzijama (možeš ako hoćeš, ali da se ne zapetljaš...). Radije nemoj napisati nikakvu recenziju, jer one i nisu obavezne.
A kažem za sada - jer će jednog dana i nama prekipjeti...
Pa kao što i gostima ponekad smeta svaka sitnica, počet će smetati i nama, hostovima...
dalmatin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 15:10   #638
Quote:
papi73 kaže: Pogledaj post

i pisao bi u recenziji? da i drugi budu svjesni da im mogu ukrasti aparatić iz Trsta star 40 godina? pretjerivanje.
nije pretjerivanje... ja osobno sam puno emocionalnije vezana za ono što imam 40 godina u odnosu na ono što sam kupila nedavno

uostalom, totalno je nebitno jel aparat bio novi ili korišten koju sezonu, ukoliko je radio tamo je da bude i drugim gostima na korištenje, a ne da si ga netko odnese doma ili baci u smeće

al pisat o tome u recenziji nema smisla
__________________
.
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 15:36   #639
Ne bi ni ja pisala u recenziji. Zapravo uglavnom pišem kao i oni, sve fino, a dajem niže zvjezdice ako su zaslužili tako, pogotovo sad kad se vide.
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 12:05   #640
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Ja ništa ne mislim, meni se tako sviđa. Nema ljepšeg prizora nego kad sjebani od puta ušmrču pivu i pojedu pršuta. Ja to radim i u kući pa sam preselila i u studio. Pomože i kod recenzija početnicima sigurno.
Moji dosta putuju po Dalmaciji, uglavnom 40-50 € apartmani i nikad ništa nisu dobili ni za jest ni za pit, a u kupaoni imaju samo tekući sapun.
A kad mi tako volimo.
Ukoliko se nekome ne svidi okolina i app neće se Vratit zbog pršuta to je jasno.
To je Kvarner. Gdje se ljudi bave iznajmljivanjem 50 godina. Gdje se treća generacija istih turista vraća na isto mjesto. Gdje se ne grade apartmani koje treba otplatiti nego se adaptiraju postojeći prostori.
Niti dobro kao takvo niti loše kao takvo - jednostavno potpuno drukčija filozofija turizma.
__________________
Tko je lud da bude pametan.
Je suis Charlie!
NitkoPoseban is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:51.