Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2006., 20:22   #61
Oho, to se još ljudi skuplja iz Karlovca, nismo samo nas trojica, zapravo dvojica, a treći školom povezan.

@trivamynew
zašto je lokacija "vukojebina"?

@KLCCLK
Svaka čast za post, i ja uvijek želim biti pozitivan prema našem gradu i svemu ostalom, ali u nekim trenucima sam jednostavno depresivan, pa sve moguće ispljujem. Svaka čast, ovo za izlaske je istina, većina ljudi pljuje po Karlovcu, što se tiče izlazaka, ali su izlasci u njemu potpuno u redu. Ipak, svi bi htjeli nešto više.
Što se sporta, tj. nogometa tiče, možda nismo najbolji u državi, ali se uvijek možemo oslonit na županijski nogomet, na derbije poput Kupa : Vrlovka i Radnik : Mostanje, ili pak megaderbi Karlovac : Ilovac . Evo, ja i frend smo se dogovorili da ćemo osnovati klub navijača NK Radnika, makar je on završio na predzadnjem mjestu zadnje nogometne lige, 3. županijske.
Kritike prema našem turizmu su ostale još iz vremena od prije 3-4 godine, kad smo svi gledali razrušeni hotel Korana, a u isto vrijeme nije bilo niti jednog hotela u KLC. Sad ipak ma 3 hotela i stanje se poboljšava, a ovaj podatak o turistima je zaista ohrabrujući. Istina je da se sve češće može vidjeti Kineze ili druge strane Europljne da idu po našim ulicama.
Inače, kad pričaš o Kliku, ne znam da li je u ovom ili će u sljedećem broju biti na duplerici Martina, baš iz KARLOVCA. O izgledu ne bih, pošto ju duže vrijeme poznam, možete sami procijeniti.

Rossonero, imaš pivu na maturijadi, deri se SLEŠ, SLEŠ, možda ti se javim, makar ću jako pijan biti i nikad se ne odazivam na to ime.
slash is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2006., 21:07   #62
ako osnujete navijace NK Radnika ja sam unutra mada je sad i Karlovac opet fora kad je treceligas, druga liga je bila preozbiljna
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2006., 21:44   #63
Tek sad vidim da imamo komunu ovdje !

I ja sam iz KLC, na forumu od kad postoji al ovdje još nisam zakoračio

Kolko nas ima, jeeeeboteee kolko nas ima

Ne idem van navečer pa ne bih imao ništa za komentirat glede toga, al da je živnulo- to je istina. Imam malu djecu pa zato ne izlazim baš. Vidim da vikendom nemaš di parkirat na Korani , a ima i puno "stranih registracija" što mi je drago. Trudim se svako jutro ili popodne u zavisnosti od toga kako radim otić do Cohibe na kavu. Tamo mi je najbolje.
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2006., 22:36   #64
Nipple, pa bas zato sto imas malu djecu moras ponekad pobjec
Sto se izlazaka tice meni su fora ove Proljetne promenade za nedjeljno jutro, posebno su mi oni jazzeri bili okej, ove nedjelje su puhački orkestar i mažoretkinje, to je isto okej za uz kavu

Slash - zapravo, ja bih radije osnovao navijacku skupinu za NK Rakovac, pogotovo ako uspiju osposobit Vunsko Polje za igranje, pa gledas tekmu od "Miloša" (okej, onog dućana tamo)
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 00:28   #65
vidim ovdje neka gužva... mislio sam da sam na krivom forumu, ili mi je klinac nešto smrdao po šorkatima
-dobro kaže KLCCLK "sad je karlovac opet fora" - opet, opet treća liga , opet,opet gajba piva, opet,opet dva roštilja -
KA-Power is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 23:33   #66
Pozdrav ekipi...već dugo nisam bila niti na jednom forumu, a zapravo, ovdje sam prvi put
Vidim da su ovdje većinom srednjoškolci i da se razglaba o nogometu, ali moram vam malo poljuljat barku...
E da, slatki ste danas bili po radićevoj i oko šmrca...sjetih se i ja maturantskih dana....bilo je to uh.......??
jehoshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 17:10   #67
Quote:
KLCCLK kaže:
Slash - zapravo, ja bih radije osnovao navijacku skupinu za NK Rakovac, pogotovo ako uspiju osposobit Vunsko Polje za igranje, pa gledas tekmu od "Miloša" (okej, onog dućana tamo)
Onda ti osnuj za Rakovac, a ja ću za Radnik, pa ćemo se onda tući po gradu, tako da ja ne budem smio doći na Rakovac, a ti na Gazu i takve pizdarije. Bit ćemo u rangu gradskog rivalstva Intera i Milana ili Celtica i Rangersa.

Maturijada loša, kiša je sve sjebala.

Ljudi, iz kojih ste vi dijelova voljenog nam grada??
slash is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 20:32   #68
jehoshua - pa ja bas i ne odavno sam ja maturirao
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 20:34   #69
slash - moja obitelj je inace stoljecima (doslovno) bila na Rakovcu (stara kuca nam je bila tamo di je danas Sportska, a nova u kojoj sam ja odrastao na Koranskom setalistu), ali smo kasnije preselili u Novi Centar, a ja sam sad na Dubovcu.
sto se rivalstva tice, ma jebiga, kad znam i jedne i druge, ne mogu ja navijat protiv Radnika onda
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 22:31   #70
KLCCLK - onda smo si kakti susjedi
jehoshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 22:51   #71
Pa nismo baš tak mladi... meni je sad bilo 12 godina od mature ... al ja sam ionako tek neki dan skužio ovaj topic pa ne znam, možda većina i jesu srednjoškolci .

Jel znate gdje će u gradu bit organizirano gledanje SP osim u sportskoj?
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2006., 00:04   #72
- a ima i starih konja koji vec imaju i preko trideset dvije ...koji imaju zenu dvoje (zloceste) djece
KA-Power is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2006., 16:17   #73
Ja imam isto dvoje al ne mogu reć da su zločesti. Godina isto

Ko se buni da se ništa ne događa ima cijeli vikend na Dubovcu sajam vlastelinstva , a danas i rock koncert u Šancu. Upravo mi imaju probu pod prozorom

__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2006., 16:34   #74
a i neki tulum je u điru
za nas bez obveza, naravno, hehe
jehoshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2006., 20:37   #75
Quote:
Nipple Twister kaže:
Ko se buni da se ništa ne događa ima cijeli vikend na Dubovcu sajam vlastelinstva , a danas i rock koncert u Šancu. Upravo mi imaju probu pod prozorom
Čuo sam da je to samo neko izbacivanje glasnog zvuka, a ne hevi metal, tako da ne idem.

Inače, danas stvarno ima kojekakvih događanja u gradu. Taj sajam vlastelistva na starom gradu, koncert u šancu, turnir VTŠ-a u nogometu na Partizanu, turnir na INI na Dubovcu, zatim sam danas vidio da neki folklor prolazi kroz grad, udaraju po bubnju i svi su u narodnim nošnjama, da li netko zna što je to?
slash is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2006., 12:31   #76
Quote:
Nipple Twister kaže:
Jel znate gdje će u gradu bit organizirano gledanje SP osim u sportskoj?
Bit će ja mislim na Partizanu, ilitiga pred Sokolskim domom. Valjda bi trebao i neki turnir biti u povodu SP-a, pa se onda igra turnir malo, pa se to prekida za vrijeme utakmice SP-a, te svi zajedno gledaju utakmice...
slash is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2006., 15:31   #77
Koncert je zaista bio "citius, altius, fortius"

Dernjali su se do 1 u noći, a "publika" mi je za to vrijeme pišala ispred haustora i neke cure su se tukle . Mali plus ipak za grupu Sepal jer imaju dobrog bubnjara koji mi je obećao da će me naučit malo "mlatit" bubanj.

Inače u sportskoj je u tijeku i dosta veliki međunarodni turnir u TaeKwonDo-u s navodno 400 natjecatelja iz cijelog svijeta.

Oni u nošnjama što su bubnjali gradom reklamirali su prije spomenuti sajam vlastelinstva na Dubovcu.

Sad bi najrađe na kavu u Cohibu al me žena tjera da idemo slagat ormare, odlagat zimsku robu i izvlačit ljetnu... zato
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2006., 00:55   #78
Cohiba
Di je to? Kak izgleda kafic?

Ipak ne poznajem grad tako dobro.
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2006., 09:54   #79
Quote:
rossonero kaže:
Cohiba
Di je to? Kak izgleda kafic?

Ipak ne poznajem grad tako dobro.
U perivoju ilitiga Šetalištu dr. Franje Tuđmana. Kraj Papa'sa se popneš po one 4 velike stepenice i odmah poslije Papa'sa vidiš u parku stolive i stolice. To su ti stolovi od Cohibe.
Jel sad znaš na šta mislimo? Ti si sigurno svoje srednješkolsko obrazovanje proveo u kampu za izbjeglice, Antoniju, te se nisi micao iz njega.
slash is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2006., 14:05   #80
Kamp za izbjeglice hehe....
jehoshua is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:06.