Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2009., 10:09   #21
fakat nije puno...., a jel misliš na baš takvu boju?

Ja sam ih jučer zvala. Rekli su da imaju takvu haljinu ali da ju nemogu sašit u takvoj boji jer nemaju više takvog materijala. Rekli su da imaju vani "baš tu haljinu" i da se može sašit po mjeri ali u drugoj boji...

Nisam stigla pitati ( jer je prodavačica imala mušteriju ) dali ja mogu kupiti "baš tu haljinu" ako mi bude odgovarala veličina? Zna li netko taj podatak?
minnie158 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2009., 12:17   #22
Meni su osobno njihove haljine predivne i vjerujem da vrijede svaku kunu, tako da ja sam sigurna da ću svoju haljinu za moj dan kupiti baš kod njih jer haljine su preljepe i uz to da mogu napraviti baš po našoj mjeri i u boji kakvoj hoćeš, tako da stvarno se može naći dosta toga a da glava i ne boli! Minnie ako ćeš kupiti kod njih očekujemo slikice
eMeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2009., 12:51   #23
eMeM, ja s vi oko mene smo nabrušeni ko noževi na tu haljinu. Nagledala sam ih se na hrpe , ali svi smo se složili - to je The Haljina.

Slikice - naravno , kupit ću je tamo i bit će slikica
minnie158 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2009., 21:48   #24
Quote:
minnie158 kaže: Pogledaj post
fakat nije puno...., a jel misliš na baš takvu boju?

Ja sam ih jučer zvala. Rekli su da imaju takvu haljinu ali da ju nemogu sašit u takvoj boji jer nemaju više takvog materijala. Rekli su da imaju vani "baš tu haljinu" i da se može sašit po mjeri ali u drugoj boji...

Nisam stigla pitati ( jer je prodavačica imala mušteriju ) dali ja mogu kupiti "baš tu haljinu" ako mi bude odgovarala veličina? Zna li netko taj podatak?
Ja sam kupila jednu takvu haljinu koju je nosila neka glumica, čak sam dobila i neki popust na nju. S time da mi je u cijenu bio uračunat prepravak (bila mi malo prevelika, po tome sam zaključila da su dotičnu dosta photoshopirali )
Isabella is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2009., 22:10   #25
Thanx Isabela

Sutra idem tamo pa me baš zanima što će reći ( javim vam )
minnie158 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 19:49   #26
evo , stigla iz Linee. Ona haljina od Lane koja tamo stoji nije na prodaju. To je samo pokazni model - izvučene su niti tkanine na par mijesta.

Problem je kaj ju nemrem dobit u toj boji ili u nekoj koju si ja zamislim nego mi oni nude boje ovisno o tome kakav materijal imaju.
U glavnom , gornji sloj haljine je od jedne boje i taj sloj je proziran , a unutarnji sloj je druge boje i neproziran. Od tud efekt prelijevanja boje.

Evo mogućih kombinacija ( prva spomenuta boja je gorrnji prozirni sloj );
tirkizna + nježno krem
jarko plava + srebrna
jarko plava + nježno ljubičasta
prljavo roza + nježno roza
koraljno crvena + krem

pojma nemam koju kombinaciju..., ali ono kaj definitivno znam je da hoću baš taj kroj i ni jedan drugi...
Za sad mi najbolje zvuči ova koraljno crvena kombinacija... Roza je mrak , ali ja cijeli život hodam u rozom ili svijetlo plavom pa bih za ovu prigodu izbjegla tu rozu boju ako je ikako moguće...
minnie158 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 22:40   #27
Pa eto odabrala si sama, a da nisi ni svjesna! Koraljno crvena
A kontam da je nama možda i teško ili tupavo tebi govoriti koju boju jer ih nismo vidjeli pa, ono moj je savjet uzmi onu koju si prvo sebi skontala u glavi!
eMeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 16:03   #28
Quote:
Paw kaže: Pogledaj post
Jedna poznanica mi veli da se kod njih može naručiti izrada haljina po želji.
E sad, mene zanima jel to istina? Jel rade oni po narudžbi 'običnih smrtnika', jer navodno da su prijateljici od te poznanice šili vjenčanicu, al to je bilo pred jedno tri godine.

Ako 'rade', koliko to 'perija' dođe?

Kolika je šansa da bi 'obična' krojačica 'skinula' do detalja haljinu koju čuvam u favorites bar godinu dana??

Pojma o materijalima nemam, zato mi je i pala ideja na Lineu... ono ja njima šibnem sliku mejlom, sve dogovorimo i fino čekam prvu probu

??

meni su oni šivali haljinu za maturalnu, to je bilo prije 7 godina, i dobro su napravili posao. Iako sada žalim kaj sam išla njima jer ima puuuuno jeftinijih varijanti za takve svečane prigode. A da ne govorim koliko mi je njihov dizajn osrednji i nemaštovit
mrzimrguda is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 16:30   #29
Quote:
BettyBoop kaže: Pogledaj post
ja sam kuma na svadbi za mjesec dana i taman sam dala krojacici svojoj sivati haljinu (ono korzet i suknja)...

krojacice su bile u linei i kasnije kad su izucile zanat, dale otkaz i njih dvije otvorile svoj salon...

i prva su liga...

i naprave dobro...

i daju svojih ideja...

i crteza...

i slika...
Ja bi isto broj na PM......
salvador is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 15:42   #30
Jel neko zna dal oni otkupljuju svoje haljine, odnosno one kupljene kod njih?
Isabella is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 22:46   #31
Quote:
Isabella kaže: Pogledaj post
Jel neko zna dal oni otkupljuju svoje haljine, odnosno one kupljene kod njih?
to i mene zanima također..
koki_753 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 10:41   #32
mene zanima gdje se točno nalazi njihov dućan u zg-u? nisam iz zg-a pa da ne dolazim bezveze. i znate li kakve su cijene otprilike? ja sam već počela potragu za savršenom maturalnom haljinom... bila sam na njihovoj stranici, ali nema ničeg novog tj. ono kaj sam vidjela je sve iz starijih kolekcija.
Ruby 07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 12:07   #33
da li netko zna do kad traju ova sniženja u linei od 40 %??
marijabr is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 13:16   #34
Quote:
Ruby 07 kaže: Pogledaj post
mene zanima gdje se točno nalazi njihov dućan u zg-u? nisam iz zg-a pa da ne dolazim bezveze. i znate li kakve su cijene otprilike? ja sam već počela potragu za savršenom maturalnom haljinom... bila sam na njihovoj stranici, ali nema ničeg novog tj. ono kaj sam vidjela je sve iz starijih kolekcija.

Adresa je Maksimirska 54.
july007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 10:12   #35
Quote:
mrzimrguda kaže: Pogledaj post
meni su oni šivali haljinu za maturalnu, to je bilo prije 7 godina, i dobro su napravili posao. Iako sada žalim kaj sam išla njima jer ima puuuuno jeftinijih varijanti za takve svečane prigode. A da ne govorim koliko mi je njihov dizajn osrednji i nemaštovit

vis ja sam jedino kod njih nasla vjencanicu kakvu sam htjela.
Svi su butici su nudili krafn haljine, kada bih naglasila da zelim usku ponudili bi mi vecernju haljinu.
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 19:36   #36
Quote:
pupetta.maresca kaže: Pogledaj post
vis ja sam jedino kod njih nasla vjencanicu kakvu sam htjela.
Svi su butici su nudili krafn haljine, kada bih naglasila da zelim usku ponudili bi mi vecernju haljinu.
I dali si ju kupila ili iznajmila, pitam jer ja sam naišla na par modela haljina koje nisu vjenčanica, ali ja bi ih pitala jel mogu takvu sašiti ali bijelu! Uostalom nisam ni znala da imaju vjenčanice hmmm moram onda i do njih svratiti da vidim šta nude
eMeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 23:12   #37
kolko se sad kreće cijena neke kratke haljine.. ima nešto oko 1000 - 2000 kn?
samba2005 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 20:50   #38
Pred godinu sam tramo tražila haljinu - bile su poderane, sve redom nošene i prljave. :-(
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 23:55   #39
Quote:
madeira kaže: Pogledaj post
Pred godinu sam tramo tražila haljinu - bile su poderane, sve redom nošene i prljave. :-(
Da, i?? Pa to su samo izložbeni modeli, nisu na prodaju... Sve šivaju po mjeri, što je po meni odlično, čak sam i boje izabereš (naravno ako imaju taj materijal u ponudi) skroje po tebi i super
jacobs kofi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 09:33   #40
Moze ispravka ako ne stima, nasam bas upucena:

Dali LE ima povezanosti s gdjom Irinom Car, mislim na onu koja visi za debeli dug poreznoj upravi na tabli, a moze se uredno procitati i na internetu?
dsvbo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:39.