Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2016., 00:51   #61
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Računa li se i seks u poroke?
Naravno da se ne računa.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 03:21   #62
Vrijeme sve brže i brže prolazi jer se frekvencije/vibracije planete svakim danom sve više i više uzdižu.
Mračni entiteti iz niže 4 dimenzije astrala , koji kontroliraju ovaj planet tisučljećima zajedno sa svojim mračnih marionetama/ljudima koji su u centrima moči na Zemlji , a kroz koje ovi prvi manipuliraju kolektivnom sviješću čovječanstva kroz lažnu povjest ,lažnu znanost , lažne religije.... , ti mračni entiteti na zemlji i u nižoj 4 dimenziji neće moći još dugo podnositi ovo uzdizanje frekvencija/vibracija planete.
Upravo iz razloga jer su to mračni-niskovibracioni entiteti , oni ne mogu podnijeti više vibracije kojima se zemlja trenutno uzdiže. Ne zaboravimo da je i planeta Zemlja živo biče.

Ovi mračni entiteti su itekako svijesni ovog uzdizanja vibracija planete i zato oni rade ono što najbolje znaju i šta su oduvijek radili ,a to je da stvaraju još više ratova , konflikata ,terora i drugih mračnih situacija kako bi čovječanstvo manipulirali kao što su to tisučljećima radili.
Ovi mračnjaci iz niže 4 dimenzije se hrane upravo mračnim energijama ljudi koje su posljedica ratovanja ,terora ...a to su strah , mržnja..
Oni su ustvari astralni paraziti koji koriste svoje lutke/marionete/ljude koji su na glavnim funkcijama u svim glavnim svjetskim centrima moči i koji rade za njih sve u zamjenu za moč.

Iz razloga što se planeta uzdiže u vibracijama i oni to još neće moći još dugo izdržati , vidimo da kaosa po svijetu ima kao nikada prije , kaos koji oni smišljeno rade svim svojim alatima i sredstvima , samo da bi što više ljudi zadržali u svojim niskim vibracijama koje odgovaraju patnji ,bolu ,mržnji ,strahu...

Sada tu u igru ulaze paralelne dimenzije o kojima sam pisao.
Oni su vrlo dobro upoznati sa postojanjem paralelnih dimenzija i na koji način one funkcioniraju jer su oni ipak stanovnici astralne dimenzije gdje je sve to jasno ko dan.
Pisao sam kako čovjek koji je pred nekom važnom odlukom ili događajem i dvoumi se , stvara sebi paralelnu dimenziju koja je realna kao i ova prva i u kojoj svijest čovjeka prolazi kroz manje ili više drugačija iskustva od ove prve.

Sva ova propaganda oko ratovanja sa Rusima i sl. , po netu i u svjetskim medijima -čiji su vlasnici upravo oni , a koje onda prenose domaći mediji bez ikakvog pitanja ili sumnje u istinitost informacija , su sistemi manipulacije svijesti čovjeka da povjeruje da će doći do velikog rata , kataklizme... biblijska predskazanja smaka svijeta koja su također upakirali u novi zavjet a tko drugi nego oni...

Tako da ljudi na kraju povjeruju u njihove mračne manipulacije i laži i sami sebi ,svojim vjerovanjem kreiraju jednu od paralelnih dimenzija gdje će se nastaviti s ratovima ,mržnjom ,bijedom i gdje će naravno ti isti mračnjaci nastaviti sa svojim nevidljivim terorom i porobljavanjem.

Alternativa za to je jedna druga paralelna dimenzija na višim vibracijama , koju možete kreirati svojim razmišljanjima i vjerovanjima(ipak smo svi mi kreatori u malom), gdje više neće biti nikakvih ratova ,gdje će biti više sloge i jedinstva među ljudima...
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 12:13   #63
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Potpuno se slažem. U zdravom tijelu , zdrav i duh ,rekli bi neki.
Ne pušim ,ne pijem alkohol ,ne drogiram se , zadnjih 11 godina ne jedem meso i pijem samo čistu vodu.
Redovito razgibavam tijelo u hodajučoj meditaciji.

Duhovnost i meditacija ne idu nikako zajedno s porocima.
Da li si upoznat sa onim ponavljajućim brojevima 11:11, 111, 222, 333....... 999, 000, 13:13 i svim drugim koji se mogu vidjeti na satovima, tablicama i drugim natpisima. Koje neki ubrajaju u sinkronicitet kad ih osoba često viđa.
Imaju li oni veze sa ovim što planeta zemlja prolazi ili su vezani za pojedince koji ih vide često svuda oko sebe.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 12:13   #64
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Siguran sam da se to iskustvo može nazvati ljubav jer mi je poslije tih iskustava samo ta misao i dolazila u polje svijesti , a kasnije sam čitao o mnogim identičnim iskustvima drugih ljudi i majstora koji su također samo tom rječju izražavali to iskustvo ili stanje svijesti.

Božansku ljubav

Ovaj drugi dio koji spominješ ,o bićima i hijerarhijama u višim dimenzijama , je mnogo kompleksniji za objasniti ,u biti za shvatiti ako nisi već malo dublje zašao intuitivnom mišlju u te sfere a i teško je bilo kojem čovjeku išta od toga kontemplirati ako ne vjeruje da je išta od toga uopće moguče.
Znači tko nema takvo iskustvo (recimo ja) zapravo sam daleko od prave duhovnosti ? (uglavnom i opisao sam što smatram pod svoje iskustvo, razvidno je iz postova)

Hoćeš reći (više dimenzije) da je to nešto sasvim drugačije, od recimo jungovskog modela ili hermetista, alkemije, gnostika i td. ?

Shvaćaš da to može biti spekulativno, npr. ja tebi kažem da nešto osjetim kroz viziju ali nemogu dokazati...čak bi ti vjerovao da je to nešto kao izmaknuto iskustvo ove zbilje.
ali druge dimenzije, otvaraju sumnju i pitaš se jel si možda pod utjecajem nekog programa ili vjere ?!
Fantasist is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 12:21   #65
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Vrijeme ide brže i mnogi ljudi to tako percipiraju , a razlog je vrlo jednostavan za objasniti , a istovremeno i nije , pitanje opet kako tko šta vidi ,vjeruje ,percipira i osječa.

Razlog je taj što se planeta uzdiže u vibracijama ili frekvencijama , tako da vrijeme sve brže i brže prolazi ,juri ,leti... Kao što sam rekao , dva do tri puta vrijeme brže prolazi nego prije samo četiri godine.
A možda se brže živi, ganja se novac i troši ga (to je smisao života ljudima)..zatim imamo internet, nema privatnosti, prenapučenost itd.

Usporediš to s nekim ljudima koji žive negdje daleko od civilizacije (zato ljudi i bježe iz gradova), nima vrijeme zasigurno porije teče. (to je tzv. relativnost, psihološka komponenta fizikalne teorije)

Tvoja teorija mi baca na one kasopejice, neznam kako se zove točno jer ima više sličnih ideja... u suštini oni su kao vanzemaljci i hoće pomoći ljudima. Imamo isto te priče o silama tame koje su zagospodarile ljudima. Sve to skupa je prisutno i kroz modernu kulturu kao simbolične poruke (boljereć mitovi) ako si primjetio kroz knjige i film a i mreže.
Fantasist is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 17:21   #66
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Da li si upoznat sa onim ponavljajućim brojevima 11:11, 111, 222, 333....... 999, 000, 13:13 i svim drugim koji se mogu vidjeti na satovima, tablicama i drugim natpisima. Koje neki ubrajaju u sinkronicitet kad ih osoba često viđa.
Imaju li oni veze sa ovim što planeta zemlja prolazi ili su vezani za pojedince koji ih vide često svuda oko sebe.
Meni se dva ista broja ponavljaju zadnjih 6 godina i znam točno što za mene ta dva broja znače.
Grubo rečeno , to su podsjetnici iz tvojih viših sfera svijesti s kojima si sada bliže povezan. Ti kao viša svijest podsječaš sebe kao nižu svijest na glavni razlog zašto si se baš sada inkarnirao.
Sigurno da imaju veze s ovim planetarnim promjenama , iz razloga što se ne uzdižu samo vibracije planete već i vibracije jednog djela ljudi koje prate uzdizanje vibracija planete.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 20:22   #67
Question

Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Meni se dva ista broja ponavljaju zadnjih 6 godina i znam točno što za mene ta dva broja znače.
Grubo rečeno , to su podsjetnici iz tvojih viših sfera svijesti s kojima si sada bliže povezan. Ti kao viša svijest podsječaš sebe kao nižu svijest na glavni razlog zašto si se baš sada inkarnirao.
Sigurno da imaju veze s ovim planetarnim promjenama , iz razloga što se ne uzdižu samo vibracije planete već i vibracije jednog djela ljudi koje prate uzdizanje vibracija planete.
Počelo je jedne noći kad sam sanjao broj 999 od tad viđam dok sam budan mnoštvo ponavljajućih brojeva, ali također ih sanjam često. Jednom sam sanjao veliki broj 7 ispod kojeg piše engleska riječ Elder što znači na našem starješina.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 00:06   #68
Quote:
Fantasist kaže: Pogledaj post
Znači tko nema takvo iskustvo (recimo ja) zapravo sam daleko od prave duhovnosti ? (uglavnom i opisao sam što smatram pod svoje iskustvo, razvidno je iz postova)

Hoćeš reći (više dimenzije) da je to nešto sasvim drugačije, od recimo jungovskog modela ili hermetista, alkemije, gnostika i td. ?

Shvaćaš da to može biti spekulativno, npr. ja tebi kažem da nešto osjetim kroz viziju ali nemogu dokazati...čak bi ti vjerovao da je to nešto kao izmaknuto iskustvo ove zbilje.
ali druge dimenzije, otvaraju sumnju i pitaš se jel si možda pod utjecajem nekog programa ili vjere ?!
Potpuno te razumijem. Uvijek kažem da treba upotrijebiti intuiciju u svemu.
Inače nisam ni u jednoj religiji-vjeri , ni sekti , ni kultu , ni grupi , ni new-ageu i sl.
Oduvijek sam bio individualac , vođen intuicijom , koji razmišlja svojom glavom.

Nisi daleko od prave duhovnosti ako nemaš ovakva iskustva ,niti sam ja zbog njih bolji od nekog drugog , niti se tako osječam. Znam da su ova moja iskustva samo jedna sičušna kap u moru.

Kada čuješ iskustva onog Budističkog majstora/učitelja o kojem sam pisao , koji je doživio 8/9 jhanu/samadhi ,tek onda vidiš o čemu je Buddha ustvari pričao.
Među ostalim kaže da kada prođe 5 jhanu ,srce u tijelu mu prestaje kucati i tada se svojim mentalnim ili duhovnim tijelom vine u beskrajnu ljepotu bezbrojnih galaksija ,univerzuma , astralnih ,suptilnih i mentalnih svijetova ,bezbrojnih paralelnih dimenzija.....

Rekao je jednom da je na svojim putovanjima vidio mnogo planeta sličnih ovoj našoj i da na njima također žive biča slična nama i prolaze kroz iskustva dok evoluiraju....da mračni entiteti iz prikrajka ili otvoreno vladaju pojedinim materijalnim planetama....astralne i suptilne planete i mentalni svjetovi su druga priča.....
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 00:31   #69
Quote:
Fantasist kaže: Pogledaj post
A možda se brže živi, ganja se novac i troši ga (to je smisao života ljudima)..zatim imamo internet, nema privatnosti, prenapučenost itd.

Usporediš to s nekim ljudima koji žive negdje daleko od civilizacije (zato ljudi i bježe iz gradova), nima vrijeme zasigurno porije teče. (to je tzv. relativnost, psihološka komponenta fizikalne teorije)

Tvoja teorija mi baca na one kasopejice, neznam kako se zove točno jer ima više sličnih ideja... u suštini oni su kao vanzemaljci i hoće pomoći ljudima. Imamo isto te priče o silama tame koje su zagospodarile ljudima. Sve to skupa je prisutno i kroz modernu kulturu kao simbolične poruke (boljereć mitovi) ako si primjetio kroz knjige i film a i mreže.
Bio sam prije nekoliko mjeseci ,ostao sam 20 dana , daleko od grada i civilizacije ,u jednom mjestašcu u prirodi .
Nisam koristio internet a televiziju skoro pa da i nisam upalio. Samo ja i priroda....tih 20 dana mi je prošlo za tren , kao recimo 7 dana u mojoj percepciji , za razliku od prije nekoliko godina.

Vezano za drugi dio , problem je što je cijeli net obasut raznim dezinformacijama , namjernim od strane kontrolora i nenamjernim od strane ne-svjesnih ljudi , pa čovjeku sve to dosadi i on se povuče iz toga.
U svemu ima istine ,samo je pitanje koliki postotak.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 12:54   #70
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Kada čuješ iskustva onog Budističkog majstora/učitelja o kojem sam pisao , koji je doživio 8/9 jhanu/samadhi ,tek onda vidiš o čemu je Buddha ustvari pričao.
Među ostalim kaže da kada prođe 5 jhanu ,srce u tijelu mu prestaje kucati i tada se svojim mentalnim ili duhovnim tijelom vine u beskrajnu ljepotu bezbrojnih galaksija ,univerzuma , astralnih ,suptilnih i mentalnih svijetova ,bezbrojnih paralelnih dimenzija.....

.
Čim kaže ljepota, (potencijalno) vezivajuće, i to nije budizam to je mašta uma.

Kao tzv. uvid, može postojati, te dimenzije. Uostalom tko j episao religiju nego ljudski um, netko je to kao vidio i doživio.
Fantasist is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 13:38   #71
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Naravno da se ne računa.
Divim se tvojoj ustrajnosti i vjeri u sebe. Da se meni nakon desetljeća u celibatu počnu ukazivati reptili iz četvtog denziteta pomislila bih da haluciniram i zaletjela se do najbliže ljekarne po duplu dozu peniscilina.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 19:07   #72
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Divim se tvojoj ustrajnosti i vjeri u sebe. Da se meni nakon desetljeća u celibatu počnu ukazivati reptili iz četvtog denziteta pomislila bih da haluciniram i zaletjela se do najbliže ljekarne po duplu dozu peniscilina.
Napisao sam "naravno da se ne računa" seks u poroke. To je prirodni podsvjesno-životinjski instikt u čovjeku i ako ga čovjek potiskuje u sebi , vrlo lako se pretvara u manijakalnost.
Nikada nisam bio u celibatu , rekao sam da se bavim meditacijama zadnjih 11 godina što nema veze s celibatom.

Kada čovjek dovoljno proširi/uzdigne svoju svijest i otvori svoj um ,tada može vrlo lako i jasno vidjeti reptoide iz niže četvrte astralne dimenzije koji jesu jedni od kontrolora ovog matriksa.
Tko ih je vidio , uglavnom ih naziva "demoni" , počevši od Aliester Crowleya pa nadalje.

Zadnje uređivanje Cosmic Wanderer : 10.11.2016. at 19:32.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 19:19   #73
Quote:
Fantasist kaže: Pogledaj post
Čim kaže ljepota, (potencijalno) vezivajuće, i to nije budizam to je mašta uma.

Kao tzv. uvid, može postojati, te dimenzije. Uostalom tko j episao religiju nego ljudski um, netko je to kao vidio i doživio.
Riječ "ljepota" sam ja tu dodao , to nije njegova riječ , ali nemoj gledati svaku riječ pa je analizirati već gledaj smisao cjelokupnog teksta.

Vidim da te iritira riječ "dimenzije" , pa može onda i "sfere" ili "nivoi".
U različitim vremenima ljudi su različito nazivali jedne te iste stvari.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 19:34   #74
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Riječ "ljepota" sam ja tu dodao , to nije njegova riječ , ali nemoj gledati svaku riječ pa je analizirati već gledaj smisao cjelokupnog teksta.

Vidim da te iritira riječ "dimenzije" , pa može onda i "sfere" ili "nivoi".
U različitim vremenima ljudi su različito nazivali jedne te iste stvari.
Inače budist ne fantazira, zapravo ide na ubijanje uma. Tu nalazi mir. (ili možda je to samozavaravanje ali ja ne mogu kritizirati-tumačiti ono što neznam iz iskustva)
Mir se nalazi i ako samo malo si u toj filozofiji.

Mene ne iritira' dimenzija', samo se čudim da netko može tako nešto kontaktirati (arhetipska bića).
Fantasist is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 21:39   #75
Quote:
Fantasist kaže: Pogledaj post
Inače budist ne fantazira, zapravo ide na ubijanje uma. Tu nalazi mir. (ili možda je to samozavaravanje ali ja ne mogu kritizirati-tumačiti ono što neznam iz iskustva)
Mir se nalazi i ako samo malo si u toj filozofiji.

Mene ne iritira' dimenzija', samo se čudim da netko može tako nešto kontaktirati (arhetipska bića).
Nisu budisti principijelno "operisani" od "vizija" - odnosno žive komunikacije sa duhovnim energijama u dubokoj meditaciji tj od izvora moći koje koriste, njih jednostavno zanimaju efekti umesto Izvora moći kojima teže, što nije loše no, na kraju, jedan Merlin čarobnjak npr, Keops ili Tesla su dublje prodreli u pomoć i kontakte sa duhovnim energijama i energetskim centrima kosmosa kao to su koristili i najviše duhovne moći - neuporedivo više nego najveća većina budista koji su u principu pasivno orjentisani - dok je sam Buda bio "spiralno prosvetljeni" odnosno aktivan u pogledu kontakata sa duhovnim energijama, ne samo orijentisan na efekte.
__________________
"Bilo da jezde kosmičkim prostranstvima ili da istražuju dubine okeana, ljudi će ostati kakvi jesu, nepromenjeni, zbog toga što ne mogu zaboraviti na sebe, niti se setiti da u život uvedu milosrđe opraštanja."
yakuzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 20:45   #76
Quote:
Fantasist kaže: Pogledaj post
Inače budist ne fantazira, zapravo ide na ubijanje uma. Tu nalazi mir. (ili možda je to samozavaravanje ali ja ne mogu kritizirati-tumačiti ono što neznam iz iskustva)
Mir se nalazi i ako samo malo si u toj filozofiji.

Mene ne iritira' dimenzija', samo se čudim da netko može tako nešto kontaktirati (arhetipska bića).
Da radi u škveru i ima troje djece ubila bi ga žena prije nego bi on ubio svoj um.

Budizam je praktičan kod bogatih ljudi koji nemaju problema s egzistencijom.
EliEliLama is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 01:55   #77
Multidimenzionalna duša

I sama riječ "multidimenzionalna" govori sve o samoj prirodi duše koja obitava u mnogim dimenzijama skupljajući iskustva kroz koja evoluira.
U 3 do 12 dimenziji duša ima mnogobrojne jedinke svijesti koje samostalno svaka za sebe skupljaju iskustva i evoluiraju , a istodobno kroz njihova iskustva i sama duša evoluira.

Čovjekom u 3 dimenziji upravlja PODSVIJEST i SVIJEST , dok se NADSVIJEST koju neki zovu i VIŠI JA nalazi u 5 dimenziji i on vodi čovjekovu SVIJEST i PODSVIJEST u 3dimenziji kroz mnogobrojna iskustva mnogobrojnih inkarnacija.

PODSVIJEST upravlja svim funkcijama u fizičkom tijelu i ujedno je skladište za svu memoriju iz sadašnje i svih prijašnjih inkarnacija.
SVIJEST jesi upravo TI koji čitaš ovaj tekst i koji skupljaš razna iskustva kroz mnogobrojne inkarnacije koje se potom skladište u tvojoj PODSVIJESTI.

Ti kao SVIJEST bi trebao biti glavni i odgovorni za svoje ljudsko biće ali ti to nisi , jer te ego(fiktivni identitet koji stvara iluziju odvojenosti) u tome spriječava na način da koristeći tvoju PODSVIJEST i podsvijesnu memoriju zajedno sa intelektom lijeve strane mozga , stvara iluziju odvojenosti od cijeline , iluziju s kojom se zatim ti kao SVIJEST poistovječuješ i stvaraš sebi lažnu percepciju realnosti .

Važno je da ti kao SVIJEST postaneš svijestan sebe kao gazde u kuči(tijelu) i da toj istini naučiš svoju PODSVIJEST koja slušajući gazdu može kreirati ili manifestirati što god gazda poželi.

Čovjekova PODSVIJEST , prije nego što je uopče postala čovjekova podsvijest , bila je visoko-evoluirana životinjska svijest koja je poslije mnogobrojnih životinjskih inkarnacija evoluirala toliko visoko da postane ljudska PODSVIJEST.
Seks je podsvjesno-životinjski instikt koji vuče korjene još od kada je ova sadašnja čovjekova PODSVIJEST bila životinjska svijest.

PODSVIJEST sluša gazdu u kuči i ako ona osjeti da TI kao SVIJEST to nisi , slušati će onoga tko se pretvara da to jeste , a u ovom slučaju je to ego.

U drugim slučajevima , kao što su slučajevi opsjednutosti demonskim entitetima iz niže 4 astralne dimenzije(to su zapravo Orionski Reptili iz nižeg astrala koji imaju demonski izgled) , čovjekova PODSVIJEST će opet slušati samo gazdu u kući , odnosno ljudskom tijelu , i ako je čovjekova SVIJEST slaba i nema čvrsti stav , reptilska svijest ili reptil(demon) iz 4d će zaposjesti čovjekovo tijelo , a čovjekova PODSVIJEST će slušati novog gazdu.

Tada vidimo razne nadnaravne sposobnosti koje opsjednuta osoba ima a koja su rezultat novog reptilskog(demonskog) gazde koji upravljajuči s čovjekovom PODSVIJESTI može manifestirati kroz nju što god hoče. Pa tako vidimo enormnu snagu , zmijske oči , zmijski jezik , gutanje žeravice....

I zatim vidimo kako psihijatri koji samo znaju ono što su pročitali iz knjiga , kjukaju te jadnike tabletama koje im umrtvljuju SVIJEST umjesto da pokušaju sve da SVIJEST čovjeka ojača i zauzme stav , pa da potom ta ista čovjekova SVIJEST sama izbaci uljeza iz 4d van iz svog tijela. Ali to je sad neka druga priča.

Čovjekova NADSVIJEST ili VIŠI JA se nalazi u 5 dimenziji i njegova je uloga da vodi čovjekovu SVIJEST u 3 dimenziji kroz mnoga , različita iskustva u mnogim inkarnacijama , kroz koja će SVIJEST sazrijeti i početi težiti ka nečem novom , a to je uzdizanje svijesti ka višim nivoima/sferama/dimenzijama.

Od 5 do 12 dimenzije , u hijerarhijskom nizu se nalaze jedinke svijesti duše i to na taj način da je u 5dimenziji najmanje evoluirana NADSVIJEST ili VIŠI JA.
U 5 dimenziji jedinstvo svijesti je veliko ali opet se to jedinstvo osječa najmanje od svih ostalih , gornjih dimenzija , jer se još osječa element odvojenosti.
U 6 dimenziji je veće jedinstvo svijesti nego u 5d , u 7d još veče i kako se svijest sve više uzdiže dimenzijama , više gubi svoj JA i sve se više poistovječuje sa svom svješću.

Prirodnim tokom evolucije svijesti , kada jedan trio , sastavljen od PODSVIJESTI ,SVIJESTI i NADSVIJESTI(VIŠI JA) u čovjeku , prođe kroz dovoljan broj inkarnacija , svaki od ta tri djela zasebno evoluira i ide dalje u svojoj evoluciji.
To razdvajanje može biti poslije smrti fizičkog tijela.

Čovjekova PODSVIJEST evoluira u novu SVIJEST koja može započeti novi ciklus ljudskih inkarnacija s tim da neka nova visoko-evoluirana životinjska svijest sada bude njegova nova PODSVIJEST.
Čovjekova SVIJEST , koja ti jesi , koja je evoluirala sada postaje NADSVIJEST ili VIŠI JA u 5 dimenziji i može a i ne mora biti novi VIŠI JA prijašnjoj PODSVIJESTI koja je evoluirala u sadašnju SVIJEST.
I tako prolaze kroz novi ciklus inkarnacija na ovom ili nekom drugom planetu...

NADSVIJEST ili VIŠI JA iz 5 dimenzije , koji je vodio SVIJEST iz 3d , a koji je također evoluirao , uzdiže se za jednu dimenziju gore , u 6 dimenziju...

Po ovome se može zaključiti da su mnogi prosvjetljeni ljudi iz prošlosti i iz sadašnjosti , ustvari NADSVIJESTI ili VIŠI JAovi iz viših dimenzija , bilo to 5,6,7,8..dimenzije i koji su došli na zemlju da bi doživjeli prosvjetljenje ili uzdigli svoju svijest za još jednu ili više dimenzija ili se kao neki uzdigli iznad 12dimenzije i uronili u božansko.
Za neke je razlog bivanja na planetu- uzdizanje vibracija planete samim svojim prisustvom.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 06:34   #78
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
I sama riječ "multidimenzionalna" govori sve o samoj prirodi duše koja obitava u mnogim dimenzijama skupljajući iskustva kroz koja evoluira.
U 3 do 12 dimenziji duša ima mnogobrojne jedinke svijesti koje samostalno svaka za sebe skupljaju iskustva i evoluiraju , a istodobno kroz njihova iskustva i sama duša evoluira.

Čovjekom u 3 dimenziji upravlja PODSVIJEST i SVIJEST , dok se NADSVIJEST koju neki zovu i VIŠI JA nalazi u 5 dimenziji i on vodi čovjekovu SVIJEST i PODSVIJEST u 3dimenziji kroz mnogobrojna iskustva mnogobrojnih inkarnacija.

PODSVIJEST upravlja svim funkcijama u fizičkom tijelu i ujedno je skladište za svu memoriju iz sadašnje i svih prijašnjih inkarnacija.
SVIJEST jesi upravo TI koji čitaš ovaj tekst i koji skupljaš razna iskustva kroz mnogobrojne inkarnacije koje se potom skladište u tvojoj PODSVIJESTI.

Ti kao SVIJEST bi trebao biti glavni i odgovorni za svoje ljudsko biće ali ti to nisi , jer te ego(fiktivni identitet koji stvara iluziju odvojenosti) u tome spriječava na način da koristeći tvoju PODSVIJEST i podsvijesnu memoriju zajedno sa intelektom lijeve strane mozga , stvara iluziju odvojenosti od cijeline , iluziju s kojom se zatim ti kao SVIJEST poistovječuješ i stvaraš sebi lažnu percepciju realnosti .

Važno je da ti kao SVIJEST postaneš svijestan sebe kao gazde u kuči(tijelu) i da toj istini naučiš svoju PODSVIJEST koja slušajući gazdu može kreirati ili manifestirati što god gazda poželi.

Čovjekova PODSVIJEST , prije nego što je uopče postala čovjekova podsvijest , bila je visoko-evoluirana životinjska svijest koja je poslije mnogobrojnih životinjskih inkarnacija evoluirala toliko visoko da postane ljudska PODSVIJEST.
Seks je podsvjesno-životinjski instikt koji vuče korjene još od kada je ova sadašnja čovjekova PODSVIJEST bila životinjska svijest.

PODSVIJEST sluša gazdu u kuči i ako ona osjeti da TI kao SVIJEST to nisi , slušati će onoga tko se pretvara da to jeste , a u ovom slučaju je to ego.

U drugim slučajevima , kao što su slučajevi opsjednutosti demonskim entitetima iz niže 4 astralne dimenzije(to su zapravo Orionski Reptili iz nižeg astrala koji imaju demonski izgled) , čovjekova PODSVIJEST će opet slušati samo gazdu u kući , odnosno ljudskom tijelu , i ako je čovjekova SVIJEST slaba i nema čvrsti stav , reptilska svijest ili reptil(demon) iz 4d će zaposjesti čovjekovo tijelo , a čovjekova PODSVIJEST će slušati novog gazdu.

Tada vidimo razne nadnaravne sposobnosti koje opsjednuta osoba ima a koja su rezultat novog reptilskog(demonskog) gazde koji upravljajuči s čovjekovom PODSVIJESTI može manifestirati kroz nju što god hoče. Pa tako vidimo enormnu snagu , zmijske oči , zmijski jezik , gutanje žeravice....

I zatim vidimo kako psihijatri koji samo znaju ono što su pročitali iz knjiga , kjukaju te jadnike tabletama koje im umrtvljuju SVIJEST umjesto da pokušaju sve da SVIJEST čovjeka ojača i zauzme stav , pa da potom ta ista čovjekova SVIJEST sama izbaci uljeza iz 4d van iz svog tijela. Ali to je sad neka druga priča.

Čovjekova NADSVIJEST ili VIŠI JA se nalazi u 5 dimenziji i njegova je uloga da vodi čovjekovu SVIJEST u 3 dimenziji kroz mnoga , različita iskustva u mnogim inkarnacijama , kroz koja će SVIJEST sazrijeti i početi težiti ka nečem novom , a to je uzdizanje svijesti ka višim nivoima/sferama/dimenzijama.

Od 5 do 12 dimenzije , u hijerarhijskom nizu se nalaze jedinke svijesti duše i to na taj način da je u 5dimenziji najmanje evoluirana NADSVIJEST ili VIŠI JA.
U 5 dimenziji jedinstvo svijesti je veliko ali opet se to jedinstvo osječa najmanje od svih ostalih , gornjih dimenzija , jer se još osječa element odvojenosti.
U 6 dimenziji je veće jedinstvo svijesti nego u 5d , u 7d još veče i kako se svijest sve više uzdiže dimenzijama , više gubi svoj JA i sve se više poistovječuje sa svom svješću.

Prirodnim tokom evolucije svijesti , kada jedan trio , sastavljen od PODSVIJESTI ,SVIJESTI i NADSVIJESTI(VIŠI JA) u čovjeku , prođe kroz dovoljan broj inkarnacija , svaki od ta tri djela zasebno evoluira i ide dalje u svojoj evoluciji.
To razdvajanje može biti poslije smrti fizičkog tijela.

Čovjekova PODSVIJEST evoluira u novu SVIJEST koja može započeti novi ciklus ljudskih inkarnacija s tim da neka nova visoko-evoluirana životinjska svijest sada bude njegova nova PODSVIJEST.
Čovjekova SVIJEST , koja ti jesi , koja je evoluirala sada postaje NADSVIJEST ili VIŠI JA u 5 dimenziji i može a i ne mora biti novi VIŠI JA prijašnjoj PODSVIJESTI koja je evoluirala u sadašnju SVIJEST.
I tako prolaze kroz novi ciklus inkarnacija na ovom ili nekom drugom planetu...

NADSVIJEST ili VIŠI JA iz 5 dimenzije , koji je vodio SVIJEST iz 3d , a koji je također evoluirao , uzdiže se za jednu dimenziju gore , u 6 dimenziju...

Po ovome se može zaključiti da su mnogi prosvjetljeni ljudi iz prošlosti i iz sadašnjosti , ustvari NADSVIJESTI ili VIŠI JAovi iz viših dimenzija , bilo to 5,6,7,8..dimenzije i koji su došli na zemlju da bi doživjeli prosvjetljenje ili uzdigli svoju svijest za još jednu ili više dimenzija ili se kao neki uzdigli iznad 12dimenzije i uronili u božansko.
Za neke je razlog bivanja na planetu- uzdizanje vibracija planete samim svojim prisustvom.

Sa dužnim poštovanjem, na koji je**** način ti znaš sve te stvari? Bubamara u staklenoj kugli ti rekla?
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 07:33   #79
Mjenja covjek brzine u automobilu kroz sfere po meherbabinom receptu.


STO se tice putovanja kroz sfere to dolazi od sljedbenika Mitre poslije se nastavilo vjerojatno kroz Merkaba misticizam no to je vrlo ozbiljna tema za razliku ovog profanog lakrdijasenja formalizma.Steta je da prave stvari troleri u biti unistavaju.
Do ci ce dan kad ce prava stvar biti pred ocima no upravo radi ovakvih razmetljivackih trolerskih ispada ljudi ce na svoju stetu odbaciti jer imaju sklonosti da sve sto imalo slici okarakterizuraju da je isti troling u pitanju.
EliEliLama is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 13:55   #80
Quote:
yakuzza kaže: Pogledaj post
Nisu budisti principijelno "operisani" od "vizija" - odnosno žive komunikacije sa duhovnim energijama u dubokoj meditaciji tj od izvora moći koje koriste, njih jednostavno zanimaju efekti umesto Izvora moći kojima teže, što nije loše no, na kraju, jedan Merlin čarobnjak npr, Keops ili Tesla su dublje prodreli u pomoć i kontakte sa duhovnim energijama i energetskim centrima kosmosa kao to su koristili i najviše duhovne moći - neuporedivo više nego najveća većina budista koji su u principu pasivno orjentisani - dok je sam Buda bio "spiralno prosvetljeni" odnosno aktivan u pogledu kontakata sa duhovnim energijama, ne samo orijentisan na efekte.
Postulati B...

prolaznost (dakle osim ljudi, i te tzv. dimenzije ili bića, bogovi), ne postojanje trajnosti, identiteta (duše isl.), nezadovoljstvo takvim stanjem postojanja (tzv. patnja)

Mislim da si ti zamijenio pasivno i aktivno (iako postoji i pasivni misticizam, npr. vjernici kršćani isl.), uzmi u obzir da je B prije i nakon prosvjetljenja nešto drugo, većina govora upravo objašnjava sam taj svoj proces ili ono što je spoznao...a to je nešto što nemože objansiti.

Imaš priču sa strijelom i ranjenikom, koja kaže sve o tome (vraća um na bit svega, na sebe sama itd.), a unatoč tome opet ima puno interpretacija.
Fantasist is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:16.