Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2017., 13:23   #5761
Sapunica se nastavlja
__________________
2007 - 2017
Halloween is offline  
Old 19.06.2017., 13:27   #5762
Quote:
SevdaJo kaže: Pogledaj post
kako moze netko bit tako cesto na koncertima kada je, prema svemu izlozenom s tvoje strane,i nitko je ne slusa jer je dno i nitko i nista otkad nije u croatia recordsu?
znaci da vec vise od 15 godina ne radi nista nego prodaje maglu?
pa super.. ne radit nista a bit godinama na vrhu te trenutno numero uno na balkanu od zenskih izvodaca je propast, dno i neuspjeh kakav zelim od srca svakome.
Često na koncertima? Ne znam, ali nisam vidjela da ima neke jako posjećene koncerte još od one turneje na koju su ljudi dolazili zato što se snimala za televiziju. To je drugo - ljudi bi došli i na koncert samoga vraga ako postoji mogućnost da okuse slast televizijskih kamera. Ostali koncerti obično su nastupi u nekim manjim dvoranama (gotovo pa školskim!) uz pokoji 'veći' koncert koji se zapravo ne može zvati većim zato što se ne održava ni u jednoj od poznatih i priznatih hrvatskih dvorana. Mo'š mislit uspjeha. Mislim da bi koncerte kakve ima Severina komotno mogao imati i svaki drugi pjevač narodnoga izričaja ako u najavi obeća da će pjevati istočnjačke lakonotne hitove. Ona ne prodaje maglu, ali prodaje svoj ugled i ugled hrvatske glazbe koristeći je za mužnju mrtve krave i što više novca. To je pad duha, a ne pad popularnosti. Popularnost se uvijek može povratiti na lakovjernim ljubiteljima lošeg melosa, ali čast nikada.
Grokan is offline  
Old 19.06.2017., 13:29   #5763
Quote:
Grokan kaže: Pogledaj post
Često na koncertima? Ne znam, ali nisam vidjela da ima neke jako posjećene koncerte još od one turneje na koju su ljudi dolazili zato što se snimala za televiziju. To je drugo - ljudi bi došli i na koncert samoga vraga ako postoji mogućnost da okuse slast televizijskih kamera. Ostali koncerti obično su nastupi u nekim manjim dvoranama (gotovo pa školskim!) uz pokoji 'veći' koncert koji se zapravo ne može zvati većim zato što se ne održava ni u jednoj od poznatih i priznatih hrvatskih dvorana. Mo'š mislit uspjeha. Mislim da bi koncerte kakve ima Severina komotno mogao imati i svaki drugi pjevač narodnoga izričaja ako u najavi obeća da će pjevati istočnjačke lakonotne hitove. Ona ne prodaje maglu, ali prodaje svoj ugled i ugled hrvatske glazbe koristeći je za mužnju mrtve krave i što više novca. To je pad duha, a ne pad popularnosti. Popularnost se uvijek može povratiti na lakovjernim ljubiteljima lošeg melosa, ali čast nikada.
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Old 19.06.2017., 13:40   #5764
Quote:
Grokan kaže: Pogledaj post
Često na koncertima? Ne znam, ali nisam vidjela da ima neke jako posjećene koncerte još od one turneje na koju su ljudi dolazili zato što se snimala za televiziju. To je drugo - ljudi bi došli i na koncert samoga vraga ako postoji mogućnost da okuse slast televizijskih kamera. Ostali koncerti obično su nastupi u nekim manjim dvoranama (gotovo pa školskim!) uz pokoji 'veći' koncert koji se zapravo ne može zvati većim zato što se ne održava ni u jednoj od poznatih i priznatih hrvatskih dvorana. Mo'š mislit uspjeha. Mislim da bi koncerte kakve ima Severina komotno mogao imati i svaki drugi pjevač narodnoga izričaja ako u najavi obeća da će pjevati istočnjačke lakonotne hitove. Ona ne prodaje maglu, ali prodaje svoj ugled i ugled hrvatske glazbe koristeći je za mužnju mrtve krave i što više novca. To je pad duha, a ne pad popularnosti. Popularnost se uvijek može povratiti na lakovjernim ljubiteljima lošeg melosa, ali čast nikada.
Koliko te plate toliko vrijediš jel da?
Ona je najbolje plaćena hrv. pjevačica tj.jedna od najbolje plaćenih na balkanu i to je činjenica i crno na bijelo i to svatko zna.

Koliko ih je samo prošetalo i proparadiralo kao Mia Groksić.
Sjećam se Natalie Dizdar koliko je na početku bila zanimljiva i uzletu a di je sad??
Još je izgledala i pjevala bolje od Groksićke čiji je izgled ajme ajme idi ne gledaj me... a vokal vrlo loš, nekontroliran i upitan (što si ne bi smjela dopusiti s obzirom da je ružnjikava).
SevdaJo is offline  
Old 19.06.2017., 13:53   #5765
Quote:
SevdaJo kaže: Pogledaj post
Koliko te plate toliko vrijediš jel da?
Ona je najbolje plaćena hrv. pjevačica tj.jedna od najbolje plaćenih na balkanu i to je činjenica i crno na bijelo i to svatko zna.
Da, zato su nogometaši najcjenjeniji članovi društva. Ipak zarađuju više nego bilo koji znanstvenik, umjetnik, profesor, kulturni djelatnik, učitelj, liječnik, pravnik i sl. Društvo sigurno ima više koristi od kvalitetnih nogometaša nego od kvalitetnih ljudi već navedenih struka. Oh, čekaj... Zarada je samo nusprodukt javnoga mišljenja koje uvijek oblikuju oni nazovinajjači zbog stupnja svoga utjecaja i moći. Severina, može se reći, doslovno obezvređuje hrvatsku glazbu jer oblikuje trendove i bilo naroda tako da ih privikava na kopirane, nimalo kreativne i nimalo umjetničke melodije. Uspješna je u nekoj kolektivnoj manipulaciji radi osobne koristi, no to nije kvaliteta koju želim vidjeti kod umjetnice. Glazba nije novac. Glazba je puno više.

Quote:
Sjećam se Natalie Dizdar koliko je na početku bila zanimljiva i uzletu a di je sad??
Izdala je album koji je najsigurnija oklada za osvajanje nekog Porina otkad znam za sebe. Popriličan uspjeh, reklo bi se. Vrhunska stvar i remek-djelo od kojega svi izvođači na sceni mogu samo učiti. I moraju učiti, jer doslovno je riječ o svjetskoj kvaliteti CD-a.
Grokan is offline  
Old 19.06.2017., 16:20   #5766
Quote:
Grokan kaže: Pogledaj post
Da, zato su nogometaši najcjenjeniji članovi društva. Ipak zarađuju više nego bilo koji znanstvenik, umjetnik, profesor, kulturni djelatnik, učitelj, liječnik, pravnik i sl. Društvo sigurno ima više koristi od kvalitetnih nogometaša nego od kvalitetnih ljudi već navedenih struka. Oh, čekaj... Zarada je samo nusprodukt javnoga mišljenja koje uvijek oblikuju oni nazovinajjači zbog stupnja svoga utjecaja i moći. Severina, može se reći, doslovno obezvređuje hrvatsku glazbu jer oblikuje trendove i bilo naroda tako da ih privikava na kopirane, nimalo kreativne i nimalo umjetničke melodije. Uspješna je u nekoj kolektivnoj manipulaciji radi osobne koristi, no to nije kvaliteta koju želim vidjeti kod umjetnice. Glazba nije novac. Glazba je puno više.



Izdala je album koji je najsigurnija oklada za osvajanje nekog Porina otkad znam za sebe. Popriličan uspjeh, reklo bi se. Vrhunska stvar i remek-djelo od kojega svi izvođači na sceni mogu samo učiti. I moraju učiti, jer doslovno je riječ o svjetskoj kvaliteti CD-a.
gle, znaš kaj.. fakat ne mislim glumiti advokata severine kojić. .
ali mi je nejasan nečiji poriv potenciranja tog nekog hoch glazbenog puritanstva u svrhu pljucanja drugih koji su postigli vrtoglavi uspijeh i zavidnu karijeru u domeni lakih nota i nekakve komercijalne glazbe ko npr. severina.
sumnjam da bi netko bio toliko placen i imao toliko vjerne publike iza sebe te bio u vrhu da u svemu tome nema apsolutno nikakve umjetniče vrijednosti?!

zar je teško reći.." fuj meni se to ne sviđa, meni je to smeće ali to je moje mišljenje no očito ima ljudi kojima se sviđa i koji dolaze na koncerte, žena ima svoju publiku, nek im bude, meni to nije moj cup of tea i amen"
umjesto toga imaš tu proljeve pokušavajući prikazati svoje mišeljenje kao činjenice koje to nikako nisu... koncerti u regionalnim arenama kao slučajnost jer su ljudi ustvari čekali tramvaj, rekordni pregledi kao nikakvo mjerilo ili kupovina istih i tako u nedogled..
uz sve to ti kao Ms. Nobody priča o nekome tko je Mrs. Somebody...
SevdaJo is offline  
Old 19.06.2017., 17:32   #5767
Quote:
SevdaJo kaže: Pogledaj post
jedna od najbolje plaćenih
Quote:
SevdaJo kaže: Pogledaj post
toliko placen
a koliko to? imas neki info posto stalno naglasavas?

koliko znamo jos uvek zivi u kebinoj hacijendi, dok vecina pevaljki ima mini dvorce ,neke cak i prave dvorce
-invisible- is offline  
Old 19.06.2017., 17:42   #5768
http://www.24sata.hr/show/zele-svoja...ne-kuce-456525

Žele svoja četiri zida: Severina i Igor odlaze iz Kebine kuće?

Petak, 15.01.2016. u 11:05

i sta je novo 18 meseci kasnije


Quote:
Normalno je da mladi par živi sam, sa roditeljima samo u nuždi. Na žalost, kod nas sve više parova ili živi kod roditelja ili niti ne sklapaju brakove jer je većina nezaposlena.
Quote:
A tko će im kupiti stan? Keba ili Severina. Jer mladi Igor nije financijski potkožen. Još jedno pitanje za novinare, kako to da se Sevkin sin stalno pojavljuje u novinama, mislim lice, a negdje sam čitala da se maloj djeci ne bi smjelo vidjeti lice na fotkama, odnosno morali bi zatamniti lice?
-invisible- is offline  
Old 19.06.2017., 17:42   #5769
Quote:
Grokan kaže: Pogledaj post
Često na koncertima? Ne znam, ali nisam vidjela da ima neke jako posjećene koncerte još od one turneje na koju su ljudi dolazili zato što se snimala za televiziju. To je drugo - ljudi bi došli i na koncert samoga vraga ako postoji mogućnost da okuse slast televizijskih kamera.
Maleficent is offline  
Old 19.06.2017., 17:43   #5770
ĐORĐE BALAŠEVIĆ IZGUBIO ŽIVCE ZBOG SEVERINE 'Nije isto maznuti batak i za jednokratnu upotrebu izdžepariti stih iz zaljuljane kolijevke...'
Grokan is offline  
Old 19.06.2017., 17:54   #5771
Ovako, čudnom podudarnošću, tek sam prije nekoliko dana stavio potpis na ugovor po kojem će uskoro postojati samo 'Oficijelni Balašević', tako da se više ništa neće moći 'okačiti' bez dozvole moje obitelji, isto kao što nitko neće moći ni 'okačiti se' o nas - napisao je Đorđe.

poor teja, poor cebe

Cebe se pogubila, ne zna da postavi granicu izmedju privatnog i profesionalnog...
-invisible- is offline  
Old 19.06.2017., 18:04   #5772
Izbrisan je taj Balasevicev post.

--------------
Quote:
-invisible- kaže: Pogledaj post
Ovako, čudnom podudarnošću, tek sam prije nekoliko dana stavio potpis na ugovor po kojem će uskoro postojati samo 'Oficijelni Balašević', tako da se više ništa neće moći 'okačiti' bez dozvole moje obitelji, isto kao što nitko neće moći ni 'okačiti se' o nas - napisao je Đorđe.

poor teja, poor cebe

Cebe se pogubila, ne zna da postavi granicu izmedju privatnog i profesionalnog...


Taj citat je u vezi laznih profila sa njegovim imenom...
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Old 19.06.2017., 18:19   #5773
Quote:
t86 kaže: Pogledaj post
Izbrisan je taj Balasevicev post.
Razumljivo. Đole je moralan čovjek. Razumije da ne priliči cipelariti osobu koja je već na podu.
Grokan is offline  
Old 19.06.2017., 18:23   #5774
Quote:
Grokan kaže: Pogledaj post
Razumljivo. Đole je moralan čovjek. Razumije da ne priliči cipelariti osobu koja je već na podu.
Po tome nebi ni napisao taj post. Vjerojatno je hakirano bilo.
dje-CAk is offline  
Old 19.06.2017., 18:27   #5775
Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
Po tome nebi ni napisao taj post. Vjerojatno je hakirano bilo.
Napisao bi. Čin objavljivanja različit je činu brisanja. Sve ima svoje razloge i ništa se ne događa slučajno. Pogotovo ne kod takvih majstora.
Grokan is offline  
Old 19.06.2017., 18:37   #5776
Quote:
Grokan kaže: Pogledaj post
Napisao bi. Čin objavljivanja različit je činu brisanja. Sve ima svoje razloge i ništa se ne događa slučajno. Pogotovo ne kod takvih majstora.
da mi je znati što je tebi napravila severina kad imaš force po cijeli dan balavit po njenoj temi, češljat svaku tabloidnu vijest, filtrirat i interpererirat isključivo negativno, trudit se umanjit, omalovažit i nasladit lošem.. a uz sve to bit Ms. Nobody. moram reći zaista tužno i neostvareno.
upravo zbog takvih sitnih ljudi kao ti, ova žena ima smisla i egzistira.
SevdaJo is offline  
Old 19.06.2017., 18:44   #5777
Sada je ispalo da je Severina siromasna
Sada je ispalo da nisu u dobrim odnosima sa Balasevicem

Sve neke ekskluzive.
Ludjaci is offline  
Old 19.06.2017., 18:54   #5778
Šta mislite hoće li u Direktu izvest neku pjesmu ili će pustit spot? Ipak je pjevačica, a to je običaj kod Šprajca, iako je tema gostovanja neglazbena.
dje-CAk is offline  
Old 19.06.2017., 19:58   #5779
Quote:
Drage majke..#ijasamTATA i imam svoja prava..
Komentar ispod clanka
KillsXO is offline  
Old 19.06.2017., 21:42   #5780
U RTL Direktu dvije gosce: Nina Kuluz kojoj ce uskoro biti oduzeto dijete i Severina koja se boji da se to ne dogodi i njoj. Upravo bila najava..
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:10.