Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2003., 21:14   #81
Quote:
Xebarax kaže:
ako imaš i845 ili i850 chipset, čekaj patch (i isključi zvuk kada igra počne trokirati); ako ne, kupi još rama i jaču grafičku (sa 128mb rama)
You talkin' to me? You must be talkin' to me 'cause there's no one else here.

Imam 256 RAMA i znam da je preporučeno 512 ali trokira mi na samo jednom mijestu- tim apartmanima.
Sumnjam da je u grafičkoj stvar- Radeon 9700. Da, ima 128 ramena.

Kad isključim zvuk je sve ok, iako nemam intelov čipset. Uostalom, skinuo sam patch ali mi se ne da ponovno instalirati igru (naime, zaboravio sam backupirati exe, a imam *khm* verziju igre).
__________________
Blog koji sakriva mnoga čuda, među njima i Jazavce.
Nighthawk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 23:06   #82
Quote:
Nighthawk kaže:

Kad isključim zvuk je sve ok, iako nemam intelov čipset. Uostalom, skinuo sam patch ali mi se ne da ponovno instalirati igru (naime, zaboravio sam backupirati exe, a imam *khm* verziju igre).
Puno ljudi se ovdje zali da je KotOR jako bugovit, a imaju *khm* verziju igre. Tko ima pirata, nema se pravo zaliti, jer moj original radi bez ikakvih problema.
Hellkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 23:30   #83
Kolko si platio orginal?
Hai! is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 01:58   #84
Ja sam trenutno na kraju, u fajtu sa Darth Malakom.
Završio sam kao Light Side Jedi - ima li neko ko je prešao na Dark Side?

Kakvi su oni questovi za Gandohoranne ( ili kak' već )? Ja sam napravio prva dva, al' dalje nisam jer dobijaš Dark Side pointse.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 02:50   #85
Upravo sam je završio,zakon je
SAmo da još probam još jedanput sa tamnom stranom
Evincar333 is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 14:30   #86
Quote:
Hellkin kaže:
A za onog koji je prije rekao da je igra bugovita jer ga kasnije zovu RAVEN iako je on svoj karakter nazvao drugacije, mogu isto reci da nema pojma o cemu govori, jer da je pratio sto mu je rekao Malak, znao bi da je Lord Revan nekad bio Malakov gospodar i da je izgubio pamcenje i Malak mu je to otkrio i poceo ga zvati njegovim pravim imenom.
Ma genije. Pratio sam ja priču i znam što je rekao Malak. Ali svejedno, pola igre igram sa *drugim* likom, a ne svojim. Fuck that!
Xebarax is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 15:39   #87
Završio sam ju i ja.

Ubio Malaka krajnje nehumanim i nesportskim sredstvima - nagaznim minama.


Jedino mi je bed da nakon toga nemaš opciju za daljnje igranje jer mi je ostalo još nekoliko opcionalnih questova i par swoop racea.
Također su mi bez veze otišla dva posljednja levela za ostale likove - jer sam ih dignuo mlateći se u Star Forgeu.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 17:38   #88
Quote:
e da loser, ti to ili fakat planiraš origigi kupit? mislim šta nema u austriji razvijena "gusarska" industrija?
Ako je igra doista dobra i vrijedna novaca onda kupim original. Ipak je netko ulozio ogroman trud da bi nas zabavio.
Priznajem da nikada ne kupujem skroz nove igre jer su mi skupe. Previse mi je dati 50 €.
__________________
Autsch!
loser_bolan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 18:56   #89
Quote:
Xebarax kaže:
Ma genije. Pratio sam ja priču i znam što je rekao Malak. Ali svejedno, pola igre igram sa *drugim* likom, a ne svojim. Fuck that!
Pa kako sa drugim likom? Kakvim drugim likom? Imas svoj glavni karakter i onda biras koja dva ce te pratitit kroz pricu. Ne kuzim u cemu je onda problem?
Hellkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 18:58   #90
Quote:
Hai! kaže:
Kolko si platio orginal?
$39.95
Hellkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 19:00   #91
Quote:
kozz kaže:
Ja sam trenutno na kraju, u fajtu sa Darth Malakom.
Završio sam kao Light Side Jedi - ima li neko ko je prešao na Dark Side?

Jos malo pa sam gotov na dark side, samo da rijesim Star Forge i eto me da ubijem Malaka.
Hellkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 20:23   #92
Quote:
Hellkin kaže:
Puno ljudi se ovdje zali da je KotOR jako bugovit, a imaju *khm* verziju igre. Tko ima pirata, nema se pravo zaliti, jer moj original radi bez ikakvih problema.
"...na mome Pentiumu 8, 7GHz, 6562 MB rama... "
lakisaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 21:09   #93
Quote:
Puno ljudi se ovdje zali da je KotOR jako bugovit, a imaju *khm* verziju igre. Tko ima pirata, nema se pravo zaliti, jer moj original radi bez ikakvih problema.
Ja imam original pa mi radi velika Sra..

Uostalom nije tocno da piratske igre ne rade dobro kao i originali

Ocito je da se bas ne bavis kompjuterima (vise igrama a manje ostalim)
draak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 21:12   #94
__________________
Autsch!
loser_bolan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2003., 01:48   #95
Quote:
draak kaže:
Ocito je da se bas ne bavis kompjuterima (vise igrama a manje ostalim)
Hmm, zapravo sam nadlezan za department od 15 ljudi...

I, ok, priznajem da ima par bugova jer sam i sam naletio na iste...valjda ce se i to ispraviti kad Bioware izda patch za KotOR.
Hellkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2003., 12:11   #96
Quote:
$39.95
ja sam je platio 40 kuna
Hai! is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2003., 13:06   #97
Quote:
Hai! kaže:
ja sam je platio 40 kuna
a da?

ako si u zg-u nabavio ajde mi baci PM ?
lakisaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2003., 14:42   #98
Quote:
Hai! kaže:
ja sam je platio 40 kuna
Ma super, ako mozes, ali ovo je jedna od onih igara za koje mi nije zao platit. Imam ti ja i sve nove pirate koji postoje, haha, hoces da ti posaljem?
Hellkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 18:01   #99
Quote:
Hellkin kaže:
Ma super, ako mozes, ali ovo je jedna od onih igara za koje mi nije zao platit. Imam ti ja i sve nove pirate koji postoje, haha, hoces da ti posaljem?
hoću
lakisaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 19:45   #100
Quote:
Ma super, ako mozes, ali ovo je jedna od onih igara za koje mi nije zao platit. Imam ti ja i sve nove pirate koji postoje, haha, hoces da ti posaljem?
Hocu
Hai! is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:50.