Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2016., 21:57   #1
Speechless (2016-2019)





Quote:
A family with a special-needs child is good at dealing with the challenges it faces and excellent at creating new ones.

Cast: Minnie Driver, John Ross Bowie, Micah Fowler, Cedric Yarborough, Mason Cook, Micah Fowler, Kyla Kennedy

Nova serija na ABC-ju, ove jeseni/zime.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 23:13   #2
Trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=4u55WK6AbaM

Simpa.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2016., 00:43   #3
Ajme, ovo je jako simpatično.

Nakon About a Boy, evo Minnie Driver u još jednom warm and fuzzy serijici. Dobro će se uklopit u ABC-jev comedy block srijedom.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 22:53   #4
Dobili su full season order od 22 epizode.

Quote:
ABC is giving two of its rookie series a big vote of confidence: The Alphabet network has picked up the Kiefer Sutherland thriller Designated Survivor and the Minnie Driver comedy Speechless for full, 22-episode seasons.

The news comes after both series held up relatively well in their second airings Wednesday night, with Designated Survivor slipping 18 percent and Speechless dipping 10 percent from their strong debuts. The jury is still out on ABC’s other rookie entry, Thursday-night drama Notorious, which limped out of the gate last week.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 18:08   #5
meni su fantastični šteta ako ne gledate
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2016., 21:53   #6
Upravo otkrila.
Izvrsno!
Glesam 1. epku, nadam se da će ovo potrajati.
__________________
No Man's Land
darius-britt is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 13:27   #7
Jel samo ja cringeam kad se ovaj srednji sin krene derat? Taman mu glas mutira pa kad se zadere ili cendra, to je ko da netko noktima struže po ploči.

Serija je inače OK, iako moram priznat da je većinom gledam zbog Minnie Driver.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2018., 14:00   #8
Obnovljeno za novu sezonu.

Quote:
The DiMeo family isn’t going anywhere: ABC has renewed Speechless for a third season.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2018., 23:29   #9
Ajme John Cleese kao Mayin tata u premijeri sezone.

Ova budaletina s kalifornijskim naglaskom

Dylan i Kenneth kao fanovi royalsa
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2019., 14:20   #10
Isto kao i 'Fresh off the boat', napravili su finale sezone kao finale serije. Just in case.

Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2019., 18:02   #11
S obzirom da i sam imam iskustva s tematikom, moram priznat da nijedna serija i nijedan film ni blizu nisu pogodili dinamiku osobe s invaliditetom i okoline kao Speechless. Više srca i istine ima u ovoj maloj komedijici nego u svim srcedrapajućim drametinama s VELIKIM TRENUCIMA i gudačkim orkestrima zbrojeno. Jako lijep kraj sezone, a i serije ako treba. Ne bi bilo loše ni da nastave s fakultetskim izazovima jer i tu ima jako puno materijala za obraditi, a autor serije očito zna pogoditi sve što treba jer mu je brat bio osoba s invaliditetom.
__________________
volim ptice što seru po ljudima, a žao mi je što krave ne lete
pseto kaiba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:52.