Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2020., 09:46   #1
Syoss lightener

Zanimaju me iskustva i tips & tricks!

Koliko sam skuzila ako je kosa farbana, najbolje da se nanosi dok jos nema izrasta?
Konkretno, moja kosa je bojana tamnosmedom koja na meni izgleda poput crne i zelim se tog rijesit.
Namjeravam si odmah nakon posvjetljivanja i uzet neku srednje smedu ili cak medenu boju pa ofarbat ali nedoumica... kad krene novi izrast i ako ga ofarbam istom bojom, hoce li ispast drukcije nijanse na tom predjelu izrasta zbog prirodne boje tj hoce li se drukcije primit boja od ostatka farbanog dijela?
Inace mi je prirodna boja kestenjasta sa crvenkastim sjajem odnosno pigmentom.
__________________
Half a bee, philosophically,Must, ipso facto, half not be.But half the bee has got to be..Vis a vis, its entity. D'you see?
dida i ja idemo istom frizeru :s :s
3nina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2020., 10:47   #2
Quote:
3nina3 kaže: Pogledaj post
Zanimaju me iskustva i tips & tricks!

Koliko sam skuzila ako je kosa farbana, najbolje da se nanosi dok jos nema izrasta?
Konkretno, moja kosa je bojana tamnosmedom koja na meni izgleda poput crne i zelim se tog rijesit.
Namjeravam si odmah nakon posvjetljivanja i uzet neku srednje smedu ili cak medenu boju pa ofarbat ali nedoumica... kad krene novi izrast i ako ga ofarbam istom bojom, hoce li ispast drukcije nijanse na tom predjelu izrasta zbog prirodne boje tj hoce li se drukcije primit boja od ostatka farbanog dijela?
Inace mi je prirodna boja kestenjasta sa crvenkastim sjajem odnosno pigmentom.
Da, ispast ce drugacije. Izrast ce biti svjetliji, tj. vise zut, dok ce farbani dio po duzini biti zuto-narancast. Jer na duzini mora oksidirati i pigment umjetne boje, za razliku od izrasta. Ako se bojate u smedje ili medeno, konacan rezultat nece imat uglavnom razliku izmedju izrasta i duzine. Taj posvjetljivac je u biti obicni blajh...
Sunlover is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:06.