Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2008., 13:52   #1
Supernatural / Lovci na natprirodno (2005-2020) vol.2




Quote:
Supernatural is an American fantasy horror television series created by Eric Kripke. It was first broadcast on September 13, 2005, on The WB and subsequently became part of successor The CW's lineup.

Starring Jared Padalecki as Sam Winchester and Jensen Ackles as Dean Winchester, the series follows the two brothers as they hunt demons, ghosts, monsters, and other supernatural beings in the world. The series is produced by Warner Bros. Television, in association with Wonderland Sound and Vision. Along with Kripke, executive producers have been McG, Robert Singer, Phil Sgriccia, Sera Gamble, Jeremy Carver, John Shiban, Ben Edlund and Adam Glass.


This haunting series follows the thrilling yet terrifying journeys of Sam and Dean Winchester, two brothers who face an increasingly sinister landscape as they hunt monsters. After losing their mother to a supernatural force, the brothers were raised by their father as soldiers who track mysterious and demonic creatures. Violent memories and relationship-threatening secrets add additional burdens on Sam and Dean as they investigate all things that go bump in the night. As old tricks and tools are rendered useless and friends betray them, the brothers must rely on each other as they encounter new enemies.



IMDB
CW



Sve vam je jasno. Nema chata, spama i PREDIMENZIONIRANIH slika (pogledajte obavijest o dopuštenim dimnezijama istih).
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."

Zadnje uređivanje lie : 21.09.2015. at 21:14. Reason: apdejt
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2008., 14:39   #2
hvala

sada se ovdje napokon moze raspravljat o seriji
ex_noah is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2008., 20:30   #3
mmm da,ali nadam se da nece biti opet onoliko chata i slinjenja za samom i deanom...bas zato mi je i bio u kurcu ovaj topic,inace serija je

Evo Lazarus Rising clipova :

http://www.youtube.com/watch?v=9gVt6QYP1O4

http://www.youtube.com/watch?v=vVe8oC9jYAQ
__________________
the motherfucker
ČmareC is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2008., 20:45   #4
I dalje niste svijesni da je to bilo zbog summer hiatusa... Sad više neće biti (tolko) spamanja...
U ime toga stavljam poster za 4. sezonu... Nadam se da je to dozvoljeno, da neću dobiti kaznene bodove...



*zijeva* Isječke smo već vidjeli...
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2008., 21:48   #5
kaj su modovi do sad imali povez na ocima i sjedili na usima?

obrisati takav dragulj medu hrpom sterilnih topica na forumu

R.I.P.
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2008., 23:40   #6
posteri su mi ok
ja volim imat postere od svih serija

nadam se da ce ovaj topic konacno licit na nesto
i inace, dosta ljudi koje znam mi je reklo da su zadovoljni ovom odlukom moderatora jer bas zbog tog spama nisu voljeli dolazit na ovaj topic
odsad ce valjda biti dobro

molim one koji vole razmjenjivat slike glumaca, nek to rade na pvt ili prek msna, da nebi opet bilo 1000 stranica niceg

e da, i lady d molim te da ne padas toliko nisko i saljes mi takve mailove s uvredama, to sto ti neznas pravila ponasanja na forumu ,tvoj problem
ex_noah is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2008., 23:49   #7
imat ce kao i stari 3 stranice
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 01:46   #8
Vidim da su voajeri odmah dojurili ovamo čim su stari postovi obrisani. Zavrtilo mi se u glavi kad sam vidjela toliko novih ljudi i toliko novih postova. Ljudi, polakše malo. Nemam ja toliko slobodnog vremena da svaki dan deset stranica čitam.

BTW, linkovi i slike nisu bili za nas troje nego za sve vas koji ste samo lurkali umjesto da nešto napišete, a onda ste se okolo žalili jer vam nešto u threadu nije odgovaralo.

Najlakše je napasti ljude koji su tri mjeseca održavali thread živim. O čemu smo trebali pisati? O novim epizodama? Ne, čekajte malo, pa bio je summer hiatus. Nije bilo novih epizoda. Ups.
Ovo nam je sada hvala što smo vam sve moguće linkove i sve moguće slike donijeli na jedno mjesto. Sram nas bilo.

@ noah
Nadam se da si stigao pročitati moj zadnji post na starom threadu prije nego ga je mirror obrisao. U njemu ti vrlo pristojno objašnjavam koliko je čudno da ti je trebalo tri mjeseca konstantnog postanja i još deset dana bez ikakvih postova da shvatiš da ti nešto u threadu ne odgovara. Ali dobro, svatko ide svojim tempom. I kažem ti to javno da ne bi i mene optužio da te vrijeđam.

I još ću te, ex-noah, samo zamoliti da prestaneš spamati. Ovo je sada novi thread i bilo bi lijepo da pišeš samo o seriji. Pa za to si se borio (ne baš najčasnije). Deset dana nakon što smo prestali postati. Trebam li to još jednom reći? 10 dana nakon našeg zadnjeg posta. Baš se pitam gdje su bili svi ti duboko uvrijeđeni moralisti u tih deset dana kad je thread bio spamfree. Jer na threadu nisu bili i o seriji Supernatural nisu pisali.

Znači, odsad svi postovi moraju biti ontopic. Dakle...
Supernatural je američka serija u kojoj glume Jensen Ackles i Jared Padalecki.
__________________
It's black and blue!
Eliann is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 02:47   #9
to that, El.

Serija ulazi u svoju četvrtu sezonu nakon uspješne dosadašnje tri.
Radnja treće sezone završila je cliffhangerom kakav nije imala ni u jednoj od prethodne dvije, čime je creator serije Eric Kripke osigurao cjeloljetno zujanje oko serije i nestrpljivo iščekivanje novih epizoda i razrješenja finala treće sezone.

Četvrta sezona bavit će se Deanovim boravkom u paklu (postepeni flashbackovi će ga podsjetiti što se i kako događalo), Samovim boravkom na zemlji za vrijeme smrti starijeg brata, odnosom braće nakon što se Dean vrati među žive (jer će svatko imati svoje tajne koje će se postepeno otkrivati) te velikog misterija oko njihove majke Mary (kako je upoznala Azazela i što je u faktu pokrenulo cijelu radnju serije).

Uz stalnu postavu Jareda Padaleckija i Jensena Acklesa i dalje je s nama Jim Beaver (Bobby Singer) te pregršt zanimljivih novih gostujućih glumaca (bilo samo u jednoj epizodi ili u njih više) uz neke stare koji će se pojaviti na iznenađenje mnogih. Postava iza kamere nije se znatno promjenila. Uz Erica, tu su i dalje scenaristi Sera Gamble, Ben Edlund, Cathryn Humphris, Jeremy Carver... Dok su redatelji neizostavni Kim Manners, Robert Singer, Philip Sgriccia i dr. I na posljetku producenti legenda McG, John Shiban, Cyrus I. Yavneh te mnogi drugi.

Najavljivana kao najbolja sezona do sada, vjerujem da fanovi neće ostati razočarani te da će znati prepoznati i cijeniti velik trud koji je uložen u sezonu od strane cijele ekipe Supernaturala.

__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 03:04   #10


you go girls
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 03:17   #11


We rock even ontopic.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 03:31   #12
o yes you do *epic*

ups, ontopic

srednje ime jensena acklesa je ross
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 03:53   #13
Zanimljivo kak Dean i Sam nemaju srednje ime...
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 03:58   #14
a njihov otac, john?

ili pak pokojna majka marry?
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 04:48   #15
John ima srednje ime... John E. Winchester... Možda se negdi i spominje puno ime... Par njegovih aliasa počinju na e - Edgar (Casey u 303), Elroy (McGillicudy ili tak nekaj u 201)...

Na Marynom grobu nije nikaj pisalo, samo Mary Winchester.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 04:53   #16
vidis vidis, zanimljivo.
a kakva je situacija sa bobbyem, jess, jo i ellenom, ha?
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 05:07   #17

Well... Bobby je dobio ime po direktoru Robertu Singeru, al nisam uspjela nać srednje ime...
Jessicino puno ime je Jessica Lee Moore...
Jo je Joanna Beth Harvelle...
Za Ellen se ne zna.


Ajmo pogađat Deanovo i Samovo srednje ime! Ja predlažem Dean Michael i Samuel Joseph ili James. *gusar* (imena posuđena s lj-a...)
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 05:26   #18
kao i uvijek nepresusan si izvor informacija. mislim da dajes jedinstven doprinos ovom threadu

hmm, jesi li sigurna da se smijemo upustati u takve spekulacije? ostajemo li pri tom on topic? i spominjanje LJ, ovdje? mislim da si na tankom ledu *concern soccer mom*

nego vratimo se u sigurne ontopic vode. mislite li da su likovima u amarickoj dramskoj seriji supernatural dodjeljena odgovarajuca srednja imena? ili je pak po vasem misljenju doslo do odredenih misfitova?
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 06:00   #19
Uf, tough one... I'm still thinking... And I think I will have to sleep on it...
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 06:07   #20
imas pravo, to cu i ja uciniti

nadam se da ce se do sutra i drugi ljubitelji americke dramske serije supernatural pridruziti ovoj zanimljivoj ontopic raspravi medu kolegama fanovima
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:14.