Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2014., 16:17   #1401
Bilo je za očekivat Stevea/Jimmyja nazad
proffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 16:38   #1402
Dobra epizoda, ne odlicna ko prosla, ali jako dobra.
Ian, Mickey i Svetlana Ako Noel Fisher ne pokupi bar nominaciju za neku velku nagradu, život nije fer. Opcenito je Shamelles strasno zapostavljen kaj se Emmyja tice.
Sammi i Chucky su zakon, bas dobar dodatak.
Od kad nema Karen vise ne znaju kaj da rade sa Sheilom.
Jimmy/Steve mi je skroz nepotreban vise, ali budemo vidli kak se bude dalje razvijalo.
Bulma is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 18:01   #1403
Svetlana kraljica
Mickey mi je bio presladak onako zbunjen u baru kad su dečki nabrajali poznate gayeve
Jeffrey Dean Morgan
vane1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 18:47   #1404
A ovo je bilo finale :O nisam znala, ali je dobro finale, Jimmy mi je bio u tom trenutku iznenadjenje iako je to vec odavno spoilano, bipolarni Ian Lip mi je bio kul, a Fiona, valjda ce se sad vise sredit
__________________
I am SHERlocked
Lendoxia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 19:28   #1405
Quote:
Bulma kaže: Pogledaj post
Ako Noel Fisher ne pokupi bar nominaciju za neku velku nagradu, život nije fer.
Amen za ovo!

Kako taj čovik glumi , još je za prošlu sezonu triba osvojit nagradu.

Finale mi je opet bilo već viđeno, previše minutaže posvećene Fioni, koja se gle čuda uspila izvuć i Franku, koji se gle čuda isto opet uspia izvuć.
Dok su opet Ianu posvetili 4 scene od par sekundi

Ža mi je najviše Mickeya koji se napokon ponada malo sreći i sad se opet mora odvojit od Iana.

Svetlana mi je i dalje super, sad san još više uvjerena da je zaljubljena u Mickeya nakon bojanja kose u crveno i priče da je lezba

A Jimmy/Steve/Jack me stvarno priča više ne zanima , uvik jedno te isto promjene identiteta, život tajnog agenta...več su ispričali šta su imali.
Sad bi rađe Fionu sa ovin novin šefon, vidi se da je i taj neki problematičan na kušnji, baš kako jon i paše.
__________________
Najgora ubodna rana je ona u srce. Naravno, većina ljudi ju preživi, ali srce više nikad ne može biti isto. Uvijek ostane ožiljak, koji vjerojatno ostane da te podsjeti da je, makar i na kratko, neko učinia da ti srce kuca brže. A to je ožiljak s kojin možeš da živiš ponosno, do kraja svog života.
divji cvit is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 20:01   #1406
Quote:
divlji cvit kaže: Pogledaj post
Amen za ovo!

Kako taj čovik glumi , još je za prošlu sezonu triba osvojit nagradu.
Gledala sam nedavno Hatfields & McCoys i kak je odglumil Cotton Topa, uopce ne skuzis da je to isti glumac. I jos je u intervjuima sav neki micast, nebo i zemlja od Mickeya.

Zadnje uređivanje Bulma : 07.04.2014. at 20:33.
Bulma is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 21:38   #1407
Mickey

odlična epizoda do samog kraja, jebao ih Jimmy više.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 21:48   #1408
jel samo ja nisam očekivala jimmya ikad više u ovoj seriji, mislila da je mrtav i totalno se iznenadila ovim krajem??????
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 21:53   #1409
Quote:
divlji cvit kaže: Pogledaj post
Sad bi rađe Fionu sa ovin novin šefon, vidi se da je i taj neki problematičan na kušnji, baš kako jon i paše.
Ja isto
vane1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 21:59   #1410
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
jel samo ja nisam očekivala jimmya ikad više u ovoj seriji, mislila da je mrtav i totalno se iznenadila ovim krajem??????
naravno da nisi samo ti, s obzirom da su po intervjuima pričali da je mrtav.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 22:09   #1411
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
jel samo ja nisam očekivala jimmya ikad više u ovoj seriji, mislila da je mrtav i totalno se iznenadila ovim krajem??????
+1
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 23:48   #1412
Quote:
Bulma kaže: Pogledaj post
Gledala sam nedavno Hatfields & McCoys i kak je odglumil Cotton Topa, uopce ne skuzis da je to isti glumac. I jos je u intervjuima sav neki micast, nebo i zemlja od Mickeya.
Gledala san ga u par serija, a da nisan ni skužila da je to on.
Nisan znala da je zapravo plavušan i vidin jedan dan u Bones poznat glas, oči, al nikako da povežen ko je dok nisan Shamelesse opet pogledala, zguglala i vidila da je to on
Al da odličan je glumac, nisan ovu seriju gledala štas ti, al u Zakonu i redu:Odjelu za žrtve je glumia psihopata forenzičara, a u Bones dobricu.

Kolko vidin baš je dobrica i privatno, teški zafrkant, to su već masu puta u intervjuima istakli i ostali iz Shamelessa.
__________________
Najgora ubodna rana je ona u srce. Naravno, većina ljudi ju preživi, ali srce više nikad ne može biti isto. Uvijek ostane ožiljak, koji vjerojatno ostane da te podsjeti da je, makar i na kratko, neko učinia da ti srce kuca brže. A to je ožiljak s kojin možeš da živiš ponosno, do kraja svog života.
divji cvit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 01:19   #1413
U j.... kakvo finale sezone
Fakat odlično, ovaj shameless mi je postao daleko najdraža i najbolja serija ikad
Pogotovo ova muzika koju usklađuju tokom svih 4 sezone, kraj je fakat dobar, frank i carl, očekivo sam da će frank popit malo i bacit bocu il tako nešto, al nakraju ipak mora završit da on da svom sinčeku guc cuge i bude ponosan na njega To mi je odlična scena kad frank govori "I'm still alive" i ona muzika fakat savršeno
Što se tiče jimmya il kak mu je vec ime sad lol mislio sam da ce epka zavrsit da on bude sa fionom barem neki mali chat ili nesto, al ipak to cemo vidjet tek u 5 sezoni...Ovu sezonu po meni najbolji u shamelessu mickey i lip, znači nagrade trebaju pokupit definitivno, lip savršen, a mickey isto...najbolji
Ono s ianom su mi glupo napravili, al ajd...nadam se da ce sheilu izbaciti iz serije jer je fakat više nepotrebna...
Sve u svemu svaka im čast, i dalje je to odlična, savršena ma najbolja serija, ova sezona je možda više napravljena kao drama neka, nakon onih 4-5 prvih epizoda mislio sam da su uništili seriju, no očito sam krivo mislio...
I sad onaj najgori dio zbog čeg mrzim taj showtime je čekanje dobrih 9 mjeseci do nove sezone, užas
Mogli su barem stavit 5 sezonu da izađe tamo negdje poslje ljeta, tko će ih čekat do 2015-te, iako već vidim da ću pregledat sve 4 sezone dobrih 10ak puta, al opet..2015...5 sezona...
Mark777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 01:26   #1414
suma summarum, dosta dobra sezona u cjelokupu možda malo ozbiljnija nego ove dosad, jer smo imali događaja tipa frank umire, fiona u zatvoru, liam u bolnici.

lip i carl šteta što u ovim zadnjim epizodama nije bilo baš kevina i veronice pogotovo kako se snalaze sa blizancima.

a sad stanka do siječnja 2015.
Ikstomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 01:27   #1415
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
jel samo ja nisam očekivala jimmya ikad više u ovoj seriji, mislila da je mrtav i totalno se iznenadila ovim krajem??????
Ja sam bila sigurna da je mrtav. A i nekako mi je čudan, kao da samo liči na Jimmyja, a da to nije on. Nepotrebno, uglavnom.

Glumcu koji glumi Carla predviđam Oscara jednog dana. Mali mi ful dobro glumi, samo da dobije pravu priliku.

I malo mi je bezveze što su normalni hodali po vani, otkrivenih lica, a znamo koliko je hladno bilo tamo, dobio bu ozebotine odmah.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 01:54   #1416
Koji će im k*rac Jimmy natrag

Sve osim te nesretne zadnje scene je bilo za 5+. Kao i ova cijela sezona koja je vrhunska i meni osobno najkvalitetnija do sada.
Randall Flagg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 01:54   #1417
Mickey iznenađuje iz epizode u epizodu
Naivno sam se ponadala da će Frank bacit cugu, u smislu da prestaje pit, ali da, ipak je to Frank.
A ovo s Jimmy/Steve/Jack više zbilja nema smisla, šta, sad će se kao opet vratiti, trčat oko Fione dok mu ona po 101 put ne oprosti, i nestat, već viđen scenarij.
AnnaKarina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 01:58   #1418
Ovo s jimmyjem je bilo potrebno koliko i robin u finalu himym meni je falio cliffhanger, a sezona je bila odlicna!
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 08:02   #1419
Noel Fisher je ubio u ovoj sezoni
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 10:04   #1420
Jel zna netko kako se zove ona posljednja pjesma iz zadnje epke?
Ovdje ima lista pjesama, al je ne uspjevam pronaći: http://www.sho.com/sho/shameless/sea...sode/12#/index

EDIT: Pronašao sam. https://www.youtube.com/watch?v=Sgpvh5CWtz4
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:47.