Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Pogledaj rezultate ankete: Koji su vam bili/jesu najbolji likovi u seriji?
Barry Allen / The Flash (Grant Gustin) 11 42.31%
Iris West-Allen (Candice Patton) 1 3.85%
Caitlin Snow / Killer Frost (Danielle Panabaker) 10 38.46%
Cisco Ramon / Vibe (Carlos Valdes) 9 34.62%
Harrison Wells / Eobard Thawne (Tom Cavanagh) 13 50.00%
Joe West (Jesse L. Martin) 2 7.69%
Wally West / Kid Flash (Keiynan Lonsdale) 0 0%
Ralph Dibny / Elongated Man (Hartley Sawyer) 4 15.38%
Cecile Horton (Danielle Nicolet) 0 0%
Edward Thawne (Rick Cosnett) 0 0%
Clifford DeVoe / Thinker (Neil Sandilands) 1 3.85%
Jay Garrick / Flash (John Wesley Shipp) 2 7.69%
Hunter Zolomon / Zoom (Teddy Sears) 4 15.38%
Nora West-Allen / XS (Jessica Parker Kennedy) 0 0%
Orlin Dwyer / Cicada (Chris Klein) 1 3.85%
Mar Novu / Monitor (LaMonica Garrett) 0 0%
Eva McCulloch / Mirror Monarch (Efrat Dor) 0 0%
Allegra Garcia (Kayla Compton) 0 0%
Chester P. Runk (Brandon McKnight) 0 0%
Ramsey Rosso / Bloodwork (Sendhil Ramamurthy) 0 0%
Martin Stein / Firestorm (Victor Garber) 3 11.54%
Ronnie Raymond / Firestorm (Robbie Amell) 3 11.54%
Patty Spivot (Shantel VanSanten) 2 7.69%
Eobard Thawne / Reverse-Flash (Matt Lestcher) 4 15.38%
Gorilla Grodd (David Sobolov) 1 3.85%
Netko drugi 1 3.85%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 26. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2014., 08:31   #61
danas ću tek pogledat navečer do kraja ali skužih da Berryevog tatu glumi orginalni Arrow iz 90-ih

i pogledala sam prvih 20 minuta i mene je ono sa starom od Berrya malo podsjetilo na Supernatural(onaj ko prati SPN skužit će možda zašto)
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 09:55   #62
ne da me samo malo podsjetilo na supernatural nego sam na trenutak pomislio da sam krivu seriju upalio
kako su to kopirali strasno.
http://www.youtube.com/watch?v=K6dT5eZHAUU (supernatural slicna scena)
mr s is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 11:19   #63
Pretjerujete. Nema veze s supernatural. Da ne spominjem da je u Flash ovo iz stripova povučeno direktno.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 16:20   #64
Mislim da nisu ništ kopirali, nije me podsjetilo na SPN nimalo. Tek sad kad ste spomenuli, i dečkima i Berryju je ubijena majka - jedina sličnost. Deanova i Samova mater je bila rasporena posred trupa, prilijepljena na strop di je na kraju i izgorila. Sličnost ftw.


Kaj se tiče pilota, odličan, jedva čekam seriju.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 19:23   #65
a brate mili ne mislim da je smrt bila ista nego više da ide na šemu kako je i Berryu i dečkima ubijena majka i oni su to vidli ko mali, u jednom i drugom slučaju se radi o jednoj neobjašnjivoj smrti koja će se sigurno potezat kroz seriju, tako da da tu sličnosti ima sa Fleshem i SPN

uglavnom pilot je jako dobar Berry je divan, glumac je jako simpatičan i odličan izbor

hmm i meni je kraj serije malo koji vrag, nači tip vidi šta će se desit u budućnosti, laže svima, može hodat...ma skužila sam ja na početku da on nije baš sav divan i krasan, mislim da će on bit neki sivi lik kod kojeg nikad nečeš znat na čemu si, pretpostavljam da i on ima neke veze sa smrću Berryeve majke.

a ono klišea.... kaže policajac Berryu nemoj reč mojoj kćeri ko si da je ne dovedeš u opasnost, ono zabranjena ljubav i te šeme
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 00:49   #66
Užas.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 20:33   #67
brat od J.D.-a iz Scrubsa je unutra?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 10:02   #68
Run, Barry, run!

Sviđa mi se pilot. Barry je sladak, Zabrinuta & Entuzijastični su super duo sidekickova, a ovaj u kolicima bi mogao biti Beta-Flash, a time i odgovoran za smrt mame.
Ili će na kraju ispast da je Barry nekako iz budućnosti došao u svoju vlastitu prošlost i nekako odgovoran za to sranje.

S obzirom da su superheroj priče uvijek arhetipske, malo patosa mi ne smeta. Nisu pretjerali.

A Ollie mi je maltene prvi put bio opušten i nasmiješen.
__________________
#sprehitisemiro
#nedajsefico
robot jura is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 10:30   #69
Quote:
robot jura kaže: Pogledaj post
a ovaj u kolicima bi mogao biti Beta-Flash
Cisto sumnjam, onaj partner od iriskinog cace se zove Eddie Thawne, tako se zove Professor Zoom ilitiga Eobard Thawne. Po stripovima je on Professor Zoom.
__________________
URL]
Gajgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 11:30   #70
Quote:
Gajgo kaže: Pogledaj post
Cisto sumnjam, onaj partner od iriskinog cace se zove Eddie Thawne, tako se zove Professor Zoom ilitiga Eobard Thawne. Po stripovima je on Professor Zoom.
Onaj njezin dečko? J*ga, nisam čitala strip, ali gugl is my friend, pa vidim da bi to moglo biti zanimljivo.
__________________
#sprehitisemiro
#nedajsefico
robot jura is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 15:20   #71
jel se sjeća tko serije iz 90-tih, bio sam dosta mlađi, ali navodno je bila dobra
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 18:02   #72
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
jel se sjeća tko serije iz 90-tih, bio sam dosta mlađi, ali navodno je bila dobra
gledala ja ko klinka, upravo sam je skinula prije tjedan dana, ali tek pilot pogledala i fora je serija, pogledat ću tu cijelu sezonu
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 19:10   #73
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
gledala ja ko klinka, upravo sam je skinula prije tjedan dana, ali tek pilot pogledala i fora je serija, pogledat ću tu cijelu sezonu
ja sam imao samo prve dvije još na VHS-u, moram pogledati i ja
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 21:49   #74
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
jel se sjeća tko serije iz 90-tih, bio sam dosta mlađi, ali navodno je bila dobra
Imaš na torrentima cijelu sezonu. Serija je čudna i dosta blesava jer nisu mogli prave Flash efekte napraviti, ali gluma je dobra.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 09:56   #75
Quote:
a brate mili ne mislim da je smrt bila ista nego više da ide na šemu kako je i Berryu i dečkima ubijena majka i oni su to vidli ko mali, u jednom i drugom slučaju se radi o jednoj neobjašnjivoj smrti koja će se sigurno potezat kroz seriju, tako da da tu sličnosti ima sa Fleshem i SPN
Ako je itko kaj kopiro onda je SPN Flasha-a , svjestan/na si da je Flash bio prvi jer jerbo ovo je direktno po stripu rađeno it 70th , reć da je flash kopiro spn je smiješno i nelogično

Quote:
hmm i meni je kraj serije malo koji vrag, nači tip vidi šta će se desit u budućnosti, laže svima, može hodat...ma skužila sam ja na početku da on nije baš sav divan i krasan, mislim da će on bit neki sivi lik kod kojeg nikad nečeš znat na čemu si, pretpostavljam da i on ima neke veze sa smrću Berryeve majke.

On ne vidi što se može desiti u budućnosti on je iz budućnosti, kako inače bi imo novinski isječak, on nije ga vidio u viziji nekoj nego je bio pohranjen na hdd-u koji je on aktiviro svojom rukom. Sam doktor bi mogo biti Barry koji je doso u proslost ili varijacije na temu.

I d ai ja sam pogledo, jedva čekam seriju. DC serije ubijaju, Arrow, Flash, jos Gotham i Contantine ufff


Preporučam da svi koji planiraju pratiti ovo da pročitaju Flash: Rebirth strip od Johnsa

Zadnje uređivanje Krscho : 29.06.2014. at 10:02.
Krscho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 11:40   #76
Quote:
Krscho kaže: Pogledaj post
Ako je itko kaj kopiro onda je SPN Flasha-a , svjestan/na si da je Flash bio prvi jer jerbo ovo je direktno po stripu rađeno it 70th , reć da je flash kopiro spn je smiješno i nelogično
bilo bi smješno da sam to rekla ali nisam rekla sam samo da je slično
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 12:15   #77
Jel netko gledao ovaj The Flash pilot kaj se pojavio na torrentima?

http://www.comicbookmovie.com/fansit...news/?a=102879

Kritike su lose.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 13:21   #78
Autor članka filozofira. Pilot je odličan.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 13:25   #79
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Jel netko gledao ovaj The Flash pilot kaj se pojavio na torrentima?

http://www.comicbookmovie.com/fansit...news/?a=102879

Kritike su lose.
Gledah sinoć.
Pa ne znam, nije mi bilo loše, složio bih se jedino s ovim tipom iz reviewa da je možda dosta toga bilo zbrzano u 45 minuta, ali gluma je bolja nego u Arrowu, al vidjet ćemo šta će ispast od tog.

"In either case, I hope Usain Bolt doesn't watch the show, lest you see him trying to sabotage a particle accelerator."

Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
Autor članka filozofira. Pilot je odličan.
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 15:58   #80
Dobar je pilot ali fali mu još barem 15 minuta sadržaja.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:21.