Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2015., 17:03   #61
Zabavna ep bila. Serija je kao još više trash verzija Z nation. Fore tipa žena koja puca više puta iz pištolja s 2 metka i slične fore
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 17:42   #62
The king is back!

Serija je stvarno odlicna horor se fino osjeti, zajebancija, crni humor Bas me bila uhvatila nostalgija za trilogijom zadnje vrijeme i osjetila se u seriji.
Ima par scena na koje sam se valjao efekti su dobri unatoc tome kaj na trenutke CGI ne sjedne dobro. Krvi ima stvarno puno za jednu seriju
Oni koji su skidali ovaj Webrip neka pogledaju i post-credits di ima jos o snimanju serije i prakticnim efektima.

Jedva cekam dalje epizode
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 19:29   #63
Ovo tesko da moze ne valjat kad su bruce i sam tu.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 21:37   #64
Mora valjat kad je Bruce tu, ali i jer Raimi režira i piše. Kao što je netko spomenuo, malo CGI ne sjeda dobro i baš se osjeti da je umjetan, valjda im je to jeftinije od praktičnih efekata, naviknuti ćemo se valjda.
Bit će super.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 11:05   #65
Quote:
nook kaže: Pogledaj post
Mora valjat kad je Bruce tu, ali i jer Raimi režira i piše. Kao što je netko spomenuo, malo CGI ne sjeda dobro i baš se osjeti da je umjetan, valjda im je to jeftinije od praktičnih efekata, naviknuti ćemo se valjda.
Bit će super.
Koliko sam skuzio (iako imaju gomile prakticnih efekata, moglo se vidjeti nakon kraja epizode) njima je smisao da su efekti u rangu onih koji su bili u filmovima.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 11:48   #66
Da, efekti su im definitivno na nivou. Ona baba sa odrubljenom glavom na podu dobro izgleda, kao i onaj dio sa plavusom od koje ostane samo jezik na grlu

Nego, zanimljivo mi je kako je tema i dalje prazna. Ili ljude ne zanima serija (sta mi tesko za vjerovat jer znam da ima puno fanova) ili ne znaju da je pocelo prikazivanje.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 17:15   #67
Ovo je predobro! Neznam jel ovak nesto ikad bilo na malim ekranima. Da se radi o seriji koja je nastavak kultne trilogije godinama nakon zadnjeg dijela i to sa istim glavnim glumcem i redateljem. Ne bojim se kaj raimi nece sve epizode rezirat, ovo je ipak njegov love projekt i nema sanse da reziju povjeri nekim ljudima u cije sposobnosti nije uvjeren.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 18:15   #68
Quote:
fairy feller kaže: Pogledaj post
Neznam jel ovak nesto ikad bilo na malim ekranima.
Kolko znam nije.

Quote:
fairy feller kaže: Pogledaj post
Da se radi o seriji koja je nastavak kultne trilogije godinama nakon zadnjeg dijela i to sa istim glavnim glumcem i redateljem. Ne bojim se kaj raimi nece sve epizode rezirat, ovo je ipak njegov love projekt i nema sanse da reziju povjeri nekim ljudima u cije sposobnosti nije uvjeren.
Raimi mozda nece rezirat sve epizode, ali je glavni producent serije. A njegov buraz je scenarist.
Tak da, i dalje je tu braca Raimi na celu.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 20:21   #69
Pa upravo to, nece oni dat sad nekome bezveze kreativnu kontrolu. Jel ovo predvideno da bude samo jedna sezona ili vise njih?
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 21:12   #70
Vise sezona. Cak su najavili 2. sezonu i prije emitiranja ove pilot epizode.

Kaze Campbell da su fanovi dugo cekali na nove avanture Asha, te da jedna sezona nebi nikako bila dovoljna da zadovolji publiku.
Smatraju da prica o Ashu je prevelika za samo jednu sezonu.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 22:33   #71
To je super vijest! I to da je druga sezona odobrena prije prikazivanja prve pokazuje i da starz zna koji dobar proizvod imaju.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 15:20   #72
Zabavna prva epizoda! Ništa manje, ali ni više nisam očekivao. Drago mi je da i dalje cijelu franšizu ne shvaćaju ozbiljno, fina doza cheesy one-linera, humora i krvavice. Baš onako kako i treba biti.

Ona scena s lutkom je urnebes.
__________________
How many people have to die before we finally do something about dropping pianos?
HedgehogDilemma is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 23:35   #73
Ash Vs. Evil Dead Episode 2 Promo
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 23:37   #74
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Koliko sam skuzio (iako imaju gomile prakticnih efekata, moglo se vidjeti nakon kraja epizode) njima je smisao da su efekti u rangu onih koji su bili u filmovima.
Stvar je u tome da su praktični efekti toliko dobri, da kad vidiš CGI odmah se osjeti i baš nekako ne paše. Super bi bilo da su sve praktični, ili da je CGI malo bolji...znam da tražim puno, ali samo sitna zamjerka inače odlične epizode.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 19:12   #75
Meni cgi uopce nije smetal.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 19:37   #76
Ha ha, ako je trash onda je dobar trash ! Zabavno i zajebantski, a i Bruce se dotjerao i stesao za seriju ! Osvježenje !
__________________
Tvoja fabula je toliko neafirmistična da je u krajnjoj konsekvenci morbidno govoriti o tvojoj budućoj psihodijalektici?!
Derek Trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 17:43   #77
Meni je bilo dobro kad je zatezao onaj korzet a i seks u wc je bio urnebesan kad je išao dovršiti radnju cjelo vrijeme je gledao oko sebe.Ona ženska u wc je bila malo glumački zakinuta ,sad dali je to bilo namjerno tako prikazano ili ne ne znam.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 17:46   #78
Da, scena sa zatezanjem steznika je bila prejaka. Bilo presmijesno gledat to prvi put u traileru
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2015., 10:34   #79
Pogledao prvu epizodu..
I ne znam sto bih rekao..
To je toliko klisejizirano trashasto da nije ni zabavno koliko je trash..
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2015., 22:44   #80
Pogledao i drugu epizodu. Jos je bolja od prve Ash i Pablo isli spasavat Kelly kod njenih staraca. Ash naravno sumnja da je njena mama deadite koji se pokusava ponasat ko njena mama.
Ash ju nokautira na pod kako bi ju naveo na preobrazbu
Scena u onoj spavacoj sobi s mamom koja pjeva uspavanku i napadne je zbilja super sjela
Ova epizoda ima vise krvi od prve

I predobar kraj. Pokapanje Kellynih roditelja ''you know they were jewish, right?'' Ash: ''you could say something before i made those damn crosses''

Izgleda da na kraju svake epizode nakon credita ima promo za sljedecu epizodu + prikaz behind the scenes.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:27.