Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2016., 01:37   #41
ej pa ja cu poludit kako je ovo faking dobro!
I prva sezona je bila, u isto vrijeme mi je bilo zao sto zavrsava i jedva sam cekala drugu
al ovo je nadmasilo sva moja ocekivanja.
Sadie Maywood is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2016., 10:26   #42
Quote:
inflame kaže: Pogledaj post
meni se nekako i čini da to i je isto mjesto.
a kad pogledam nju, čini mi se kao da i gledam Les Revenants.
il' neku drugu zombi seriju, kakva izgleda.


A i bradonja iz Trapped je tu.
Ja se još u prvi mah nisam mogla sjetiti kako su preveli s francuskog pa mi se pomiješalo.

A medo iz Trapped mi je dobar.

Žao mi je što nisam mogla pričekati da pogledam uđuture, ali sad je gotovo, baš je napeto.

Zadnje uređivanje dimlight : 31.10.2016. at 10:27. Reason: trapavost
dimlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 22:44   #43
Ajd u k!

Sve dobrodržeće teorije mi pale u vodu, a isplivale ganc nove zbog ove posljednje scene.

Vrit.

Neću se tak igrat.

Nehotice sam čitavo vrijeme u Sherlock modu, i taman kad pomislim da ih imam, razjebu mi kombinaciju.

Ovo se fakat tebalo u komadu gledat.
__________________
Jednadžba nikada neće biti jednačba!
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 18:55   #44
nešto mi je ovo bilo poznato

http://www.imdb.com/title/tt4428038/
__________________
sto ne platis na mostu, platis na cupriji
amalka33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 05:02   #45
Pogledala 7 epizoda u komadu, sad treba dočekat zadnju epizodu.
Definitivno bolja od prve sezone, dosta kompleksnija, zanimljivije strukturirana, udara skroz twistovima i turnovima, pogotovo prvih 5 epizoda, sad su malo izgubili misterij kako se sve odmotava, ali još valja.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 20:26   #46
Jaako dobra serija !
Lego-las is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 10:29   #47
Nova sezona nema veze s prvom?
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 14:31   #48
Nema. U malim komadićima se spominje prošli slučaj, no to je beznačajno, u odnosu na radnju. 0.001%
Iako ni prva sezona nije loša, ova je mnogo bolja.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 14:32   #49
Taman kad mislis da te vise ne moze iznenadit, onda vidis kraj sedme epizode i odusevis se opet..
Nevjerojatna serija, za cistu devetku
tony21cro is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 16:30   #50
jedva cekam finale!!! odlicna serija!! i meni je druga sezona bolja od prve
vedrana84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 09:24   #51
..bOte koja serija! Rijetko se dogodi da je druga sezona kvalitetnija. Rispekt.

Spoiler alert: moraš živjeti s tim da si, spašavajući psihopatsko govno, ubio nedužno dijete i imaš na duši i njega i otete djevojke... jbne tantalove muke.
dimlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 16:57   #52
Odlican kraj serije!!

Kakva vrhunska serija.. uh
tony21cro is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 10:57   #53
Ma odlično je ovo bilo.

Al moram. Jebiga, moram.

Dragi scenaristi. Svi. Ajde jednom, samo jednom kad dođete do točke u kojoj treba svladati naoružanog psihopatskog ubojicu, otmičara i silovatelja, a gologuzi glavni likovi znaju da je dvadesetak specijalaca s puškama, snajperima i pancirkama na tri minute od izvršenja tog zadatka, napišite tim gologuzim likovima scenu u kojoj grizu nokte i čekaju specijalce da to obave. Pogotovo kad nitko nije u direktnoj opasnosti u kojoj bi tri minute bile presudne.

Samo jednom.

Al da, onda nitko od gologuzih ne bi nastradao.

Osim toga, sve pet.
__________________
Jednadžba nikada neće biti jednačba!
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 11:10   #54
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Ma odlično je ovo bilo.

Al moram. Jebiga, moram.

Dragi scenaristi. Svi. Ajde jednom, samo jednom kad dođete do točke u kojoj treba svladati naoružanog psihopatskog ubojicu, otmičara i silovatelja, a gologuzi glavni likovi znaju da je dvadesetak specijalaca s puškama, snajperima i pancirkama na tri minute od izvršenja tog zadatka, napišite tim gologuzim likovima scenu u kojoj grizu nokte i čekaju specijalce da to obave. Pogotovo kad nitko nije u direktnoj opasnosti u kojoj bi tri minute bile presudne.

Samo jednom.

Al da, onda nitko od gologuzih ne bi nastradao.

Osim toga, sve pet.
A-a, neće ići ovaj puta. Nisu imali pojma da su specijalci u šumi. Ova je poslala sms da pomoć stiže ali i mene je iznenadilo da su se tako brzo pojavili u šumi, čak je i Baptiste predložio da čekaju dolazak pomoći ali ovo dvoje roditelja je forsiralo da idu dalje, tako da su se i likovi kao i gledatelj iznenadili kad su ugledali specijalce kako tamo čuče u šumi.
Jedino možeš kriviti glupe likove koji su već dokazali da su glupi praveći glupe odluke kroz cijelu sezonu, tako da su si sami krivi što su upucani i što idu nenaoružani u srž stvari. Nisu scenaristi krivi, baš naprotiv.
Otac je dobio poetsku pravdu što je umro, da je realnije umro bi na licu mjesta ali ipak je dobio scenu gdje shvaća da je pogriješio i da mu je kćer živa. E tu već možeš malo scenariste kriviti.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 17:58   #55
nadam se da ce bit i treca sezona
btw slazem se sa nook-om, nemam sta nadodat
vedrana84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 14:53   #56
S čim se slažeš? Da scenaristi nisu krivi za ono što rade likovi?

Jer likove i ono što rade pišu glumci ili kamermani, a ne scenaristi?

Što se mene tiče, ovo srljanje i forsiranje roditelja, skupa s Baptisteom je bio scenaristički ho-ruk. Baš onako: tako se to radi da bude napeto, pa ajmo i mi.

Znali su da je pomoć blizu, a i da nije preša, jer ovaj cure drži već godinama. Pa nema veze bi li naoružani profići stigli za tri sata ili tri minute.

Velim, sve skupa sprtljano samo da ovaj pogine.

Bilo je jednostavno nepotrebno i klišeizirano posegnuti za takvim nečim. Ovdje.
__________________
Jednadžba nikada neće biti jednačba!
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 15:43   #57
Naravno da ima veze, jer je moguće da opet pobjegne s curama. Ne znaju oni gdje ih drži točno, gdje se nalaze, kako razmišljaju, itd. To što si ti kao gledatelj vidjela gdje su i šta su pa malo bolje znaš situaciju njima ništa ne znači.
A već su je jednom imali i izgubili na vrlo glup način, zamisli da si ti roditelj da li bi dopustila da ti se ista stvar dogodi 2 puta u tako kratkom vremenu, onda bi se nakon toga i sama mogla ubiti od tuge i frustracije. Roditelje smo upoznali kroz 7 epizoda i točno znamo što su i kako razmišljaju,a Baptistea je bolest učinila dosta nemarnim i zbrzanim jer stari Baptiste bi lukavo uhvatio ubojicu a ne mu se išao prijetiti i otkrivati da zna da je on ubojica u prošloj epizodi, time mu i dopustio da pobjegne s curama.
Čekati 3 sata neke specijalce i pustiti opet da ubojica pobjegne a pred nosom ti je, radije bih umrla pokušavajuć uletjeti u osinje gnijezdo nego to opet dopustila.

A ozbiljno, scenaristi imaju veze s likovima u seriji? Mi nisam znala!
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 16:31   #58
Šta, pa ti si rekla da nisu krivi scenaristi, nego likovi, kao da su te dvije stvari nevezane jedno za drugo.

A ne znam. Okej, neka bude i tako - roditelji žele spasiti dijete iste sekunde i boli ih njonja za specijalce i sve. Idu oni, pa šta bude.

I opet mi je bezveze i očekivano i nemaštovito i obično i zbrzano i nalik tisuću ostalih krajeva.

Kraj prve sezone me razmazio. Bio je neočekivan, poseban, pametan, dvosmislen, otvoren. Razmišljao si nakon toga. Valjda sam očekivala opet pogodak.

Ova sezona je pak bila kompleksnije složena od prve, ali je kraj bio prepisan od tisuće u dlaku istih.
__________________
Jednadžba nikada neće biti jednačba!
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 12:31   #59
Evo, sinoć sam pogledao, i sve mi je divno završilo, objašnjeno sve napokon, kako spada.
A bilo mi je stvarno konfuznih trenutaka, poput onoga - otišla je na grob onom crncu, zašto li je to učinila?
A onda vidiš njega, pa skužiš sve, što je i kako je ispalo, da je bio ljudski slab, a ne loš čovjek,
i na kraju ipak nije bilo samoubojstvo, kao što su i pretpostavljali.

I kad vidiš što ljudi rade, i što su sve spremni učiniti,
jer ih netko drži u šaci, samo radi toga se treba zamisliti.
Al eto, život je takav, i ljudi su takvi...

Mislim da je ovom trebao sretan kraj, pa radi Baptistea bar.
Bojao sam se da i njega ne ustrijeli, samo tako, tamo, i da neće doživjet da vidi da ju je spasio.
Ili da ga tijelo ne izda.

Moglo je ovo i puno gore završit, srećom nije.
Bar su ljudi napokon dobili svoj closure, Baptiste pogotovo.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 21:18   #60
Pa da je moje dite nebi ni ja mogla cekat ni sekunde. Ko sta je nook napisao,nisu oni znali di su specijalci ni oce li netko uopće doc i kad. Napisala je da se trudi poslat im pomoć.
Da,kraj prve je bio baš za zamisliti se. Prva je bolje zavrsila
vedrana84 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:53.