Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2010., 19:21   #81
Quote:
freeze kaže: Pogledaj post
istina tako je...

muški su inače loši jer žene očekuju nerealne stvari...i još mnogo mnogo drugih razloga...

u pravilu bezobraznije su od muških i to je činjenica...
Ili vrlo loše poznaješ žene ili im ti nemaš baš šta ponudit.

Tercium non datur.

Bezobraznije? Kako ja nikad nisam imao takvih problema...
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Old 08.04.2010., 19:27   #82
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Ili vrlo loše poznaješ žene ili im ti nemaš baš šta ponudit.

Tercium non datur.

Bezobraznije? Kako ja nikad nisam imao takvih problema...

poznam ih ja dobro...
freeze is offline  
Old 08.04.2010., 19:55   #83
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Ja sam muško i idu mi na kurac preseranti k'o ti koji misle da su bogom dani i da je cura koju hoćete jebat blagoslovljena.
znaci ti si muška feministkinja. Olčno.
mUrMillo hRnIć is offline  
Old 09.04.2010., 10:40   #84
Quote:
murmillo hrnic kaže: Pogledaj post
a one koje su ruzne gadeline.
Ma nace se neko vjeruj mi. Nema toliko ruzne zene koliko muski moze bit pijan i napaljen!!!!
dite is offline  
Old 09.04.2010., 14:33   #85
hahahha djecaci, sto ste se tako raspisali bokte

reci cu vam nesto sto bi vas trebalo spustit na zemlju..
Djevojka kad hoce izgubit nevinost izgubit cega s kim hoce, i kad hoce, i 98% ce nevinost izgubit s deckog kojeg vole i emocije su vezane,

znaci da je ocito da je ostalih 2% kurve koji zadovoljavaju muskarce SA MANJKOM PONOSA koji ne mogu nac neki zenu koja ce ih voljet i zadovoljit..

a muskarac ce izgubit nevinost i sa 13, iako je samo klinjo, i to samo iz znatizelje, pa jbt kakve to veze ima jesi izgubito nevinost u 15-oj ili 25-oj?

)
__________________
Bili smo jednom najbolji, o nama su price pricali ,a sad kad se sjetim htjela bih vrijeme vratiti..
FamouseMonster8 is offline  
Old 09.04.2010., 14:39   #86
Quote:
FamouseMonster8 kaže: Pogledaj post
pa jbt kakve to veze ima jesi izgubito nevinost u 15-oj ili 25-oj?
Kad se jednom prijeđe 20 godina, natog toga sve postane puno teze, barem što se tiče prvog poljupca, dok je za prvi seks "granica" negdje od 25 godina. Što zelim reći je to, da je preporučljivo probat te stvari negdje od 16 pa do nekih 22, 23 godina. Ako ne zbog drugog, zbog psihićkog zdravlja.
fetišist is offline  
Old 09.04.2010., 17:13   #87
Quote:
freeze kaže: Pogledaj post
svejedno djevicu nebi pipno, da se mučim ko konj oko nje...odo rađe na kurvu...a ona loša u jebačini onako sva jadna...ma ko ju jebe ja nebi pipno to ma kako god izgledala...marš
Obožavam ovakve najpametnije
Ajde, ajde, pa stvarno bi bila šteta da neka cura s tobom izgubi nevinost, bolje ti odi "na kurve", nego da osakatiš neku mladu damu/djevojku/djevojčicu.
Nije to što ti nju nebi pipnuo, ona tebe nebi
__________________
Ne treba mi potpis
Wannda is offline  
Old 09.04.2010., 18:10   #88

Zadnje uređivanje mUrMillo hRnIć : 09.04.2010. at 18:17. Reason: gggg
mUrMillo hRnIć is offline  
Old 09.04.2010., 18:11   #89
Quote:
dite kaže: Pogledaj post
Ma nace se neko vjeruj mi. Nema toliko ruzne zene koliko muski moze bit pijan i napaljen!!!!
a ima i tu istine sta kazes.al eto i tu se priroda pobrinila za normalan redpslijed stvari.tako da ako san ajme ajme ajme pijan i dojhe do toga da iden shevit neku žbagu,uzdajen se u to da mi se kiki nebi diga.jer nebi ni doslo do toga ako nisan bas ono preprepijan.a ako san onako dobro pijan e onda se dize.eeee.sve ima svoje zasto i zato.
Quote:
fetišist kaže: Pogledaj post
Kad se jednom prijeđe 20 godina, natog toga sve postane puno teze, barem što se tiče prvog poljupca, dok je za prvi seks "granica" negdje od 25 godina. Što zelim reći je to, da je preporučljivo probat te stvari negdje od 16 pa do nekih 22, 23 godina. Ako ne zbog drugog, zbog psihićkog zdravlja.
e ja san sa 15 i moja partnerica tada sa 14.eeee "javlija" smo dica bili..al eto.uvik san bija isprid svoga vremena (godista).hehehe.i to u portunu .romantika ovo ono ,bas ka u meksickin sapunicama.

Quote:
Wannda kaže: Pogledaj post
Obožavam ovakve najpametnije
Ajde, ajde, pa stvarno bi bila šteta da neka cura s tobom izgubi nevinost, bolje ti odi "na kurve", nego da osakatiš neku mladu damu/djevojku/djevojčicu.
Nije to što ti nju nebi pipnuo, ona tebe nebi
da da.nisi ni zasluzija da ti neka cura da cvijet svoje mladosti sa takvin attitude-on.a moj freeze.
mUrMillo hRnIć is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger