Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2011., 03:55   #81
dobro se reklamira po gradu
nekoliko jumbo plakata super
Zeljko81 is offline  
Old 03.04.2011., 07:36   #82
Entertainment Weekly scans for 'Game of Thrones'
__________________
“There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we can say to Death: ‘Not today.’”
NorthGirl is offline  
Old 04.04.2011., 10:06   #83
http://www.darkhorizons.com/news/20086 - 15 min prve epizode. Enjoy
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Old 04.04.2011., 10:07   #84
Baš sam i ja sad stavljao link

Prolog je Majko mila, par sam se puta dobro trznuo i naježio, a znao sam što me čeka. Baš me zanima kako će ljudi koji nisu čitali reagirati.
Prvi put imamo i glazbu iz serije (valjda je to završna) i ono malo što se vrtilo u ovih 14 minuta zvuči odlično.

Jedva čekam...
Winter is here!
Chosma is offline  
Old 04.04.2011., 10:58   #85
Quote:
Chosma kaže: Pogledaj post
Baš sam i ja sad stavljao link

Prolog je Majko mila, par sam se puta dobro trznuo i naježio, a znao sam što me čeka. Baš me zanima kako će ljudi koji nisu čitali reagirati.
Prvi put imamo i glazbu iz serije (valjda je to završna) i ono malo što se vrtilo u ovih 14 minuta zvuči odlično.

Jedva čekam...
Winter is here!


Zvučni efekti su



Još malooooo!!!!
Kevin Fisher is offline  
Old 04.04.2011., 12:09   #86
Quote:
Chosma kaže: Pogledaj post
Baš sam i ja sad stavljao link

Prolog je Majko mila, par sam se puta dobro trznuo i naježio, a znao sam što me čeka. Baš me zanima kako će ljudi koji nisu čitali reagirati.
Prvi put imamo i glazbu iz serije (valjda je to završna) i ono malo što se vrtilo u ovih 14 minuta zvuči odlično.

Jedva čekam...
Winter is here!
Lol, bila je glazba?
Nisam primjetio, bio sam previše fiksiran na što se događa. Moram priznati da je bilo više krvi nego što sam očekivao, i pokazali su odrubljivanja glava i to a ja očekivao da se kamera pomakne u stranu

Pogledao sam samo jednom prije posla, moram još koji put kada dođem doma.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Old 04.04.2011., 14:07   #87
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Lol, bila je glazba?
Nisam primjetio, bio sam previše fiksiran na što se događa.
I ja prvi put, ali onda mi palo na pamet pa di je glazba? Pogledao (i poslušao) još jednom i
Chosma is offline  
Old 04.04.2011., 17:15   #88
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
pokazali su odrubljivanja glava i to a ja očekivao da se kamera pomakne u stranu
i ja a koliko nas toga jos ceka

arya
__________________
“There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we can say to Death: ‘Not today.’”
NorthGirl is offline  
Old 04.04.2011., 17:18   #89
Quote:
Chosma kaže: Pogledaj post
I ja prvi put, ali onda mi palo na pamet pa di je glazba? Pogledao (i poslušao) još jednom i
Pogledao sam po drugi puta. Slušao tokom scena u šumi jezivu pozadinsku muziku ali opet zaboravio na muziku tokom drugog dijela
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Old 04.04.2011., 18:02   #90
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Lol, bila je glazba?
Nisam primjetio, bio sam previše fiksiran na što se događa. Moram priznati da je bilo više krvi nego što sam očekivao, i pokazali su odrubljivanja glava i to a ja očekivao da se kamera pomakne u stranu

Pogledao sam samo jednom prije posla, moram još koji put kada dođem doma.
Također, baš me je ugodno iznenadilo
__________________
I start to complain that there is no rain..
Disease is offline  
Old 04.04.2011., 18:26   #91
ja cu pricekat jos dva tjedna (!!!) i cijeli pilot pogledat odjednom
i sta kazu citatelji knjiga? jel sve vjerodostojno za sad?
alen76 is offline  
Old 04.04.2011., 18:55   #92
Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post
ja cu pricekat jos dva tjedna (!!!) i cijeli pilot pogledat odjednom
i sta kazu citatelji knjiga? jel sve vjerodostojno za sad?
Pa i ne baš.. Neki likovi ne izgledaju kao u knjizi. The othersi nisu crni nego bijeli. Ima nekih scena koje se uopće nisu dogodile u knjizi..
Ali sve u svemu nije loše.
__________________
I start to complain that there is no rain..
Disease is offline  
Old 04.04.2011., 19:11   #93
ma sve u svemu poprilicno je vjerodostojno događajima iz knjige (ima sitnih promjena, ali nista sto bi utjecalo na radnju)
(za razliku od nekih khm khm drugih hbo serija )
__________________
“There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we can say to Death: ‘Not today.’”

Zadnje uređivanje NorthGirl : 04.04.2011. at 19:18.
NorthGirl is offline  
Old 04.04.2011., 20:04   #94
Quote:
Disease kaže: Pogledaj post
Pa i ne baš.. Neki likovi ne izgledaju kao u knjizi. The othersi nisu crni nego bijeli. Ima nekih scena koje se uopće nisu dogodile u knjizi..
Ali sve u svemu nije loše.
pa normalno da ce bit puno scena kojih u knjizi nije bilo

Quote:
NorthGirl kaže: Pogledaj post
ma sve u svemu poprilicno je vjerodostojno događajima iz knjige (ima sitnih promjena, ali nista sto bi utjecalo na radnju)
(za razliku od nekih khm khm drugih hbo serija )
hehe al mislim da bi ovdje to bio veci problem. Jer knjige po kojima je nastao True Blood nisu tolko popularne ko Game of Thrones knjige. Tak da ce citatelji tih knjiga sto posto bit jako kriticni. al anyways... vise ce bit gledatelja nas neukih sto nismo citali
alen76 is offline  
Old 04.04.2011., 20:26   #95
Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post
hehe al mislim da bi ovdje to bio veci problem. Jer knjige po kojima je nastao True Blood nisu tolko popularne ko Game of Thrones knjige. Tak da ce citatelji tih knjiga sto posto bit jako kriticni.
istina ne da se to uopce usporediti. samo sto su ove knjige mucho opsirne, pa ce neke stvari nazalost (morati) biti izbacene (jer bi inace trebalo bar 50 ep.po sezoni ) pa ce sigurno biti kritika a la LOTR, ali dok god su likovi karakterno isti i stvari teku istim tokom, odlicno

meni je bas fora sto su izmjenili malo u odnosu na knjige (ionako su ona trojica na kraju mrtva, nebitno kojim redom ) pa to i jeste za nas citatelje, da nam ne bude "dosadno"
ima vise toga na sto sam ostala , jer je izgledalo kao u mojoj masti

Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post
al anyways... vise ce bit gledatelja nas neukih sto nismo citali
pa super bas ce mi biti zabavno citati vase reakcije i po tome ce se isto moci vidjeti koliko je serija pogodila u bit
__________________
“There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we can say to Death: ‘Not today.’”
NorthGirl is offline  
Old 04.04.2011., 20:31   #96
Quote:
NorthGirl kaže: Pogledaj post
pa super bas ce mi biti zabavno citati vase reakcije i po tome ce se isto moci vidjeti koliko je serija pogodila u bit
A najbolje će biti što ćemo se onako sa strane zlobno smejati i strpljivo čekati
"reakcije" na pojedine scene
Kevin Fisher is offline  
Old 04.04.2011., 20:36   #97
Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post
A najbolje će biti što ćemo se onako sa strane zlobno smejati i strpljivo čekati
"reakcije" na pojedine scene
haha samo sto ce svako malo biti tih wtf scena. bit ce super
a pogotovo jer prva ep. (valjda) zavrsava sa "The things I do for love" scenom

ja od svega jedva cekam vucice da bacim milijun (mikro)cereka
__________________
“There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we can say to Death: ‘Not today.’”
NorthGirl is offline  
Old 04.04.2011., 20:43   #98
Quote:
NorthGirl kaže: Pogledaj post
ja jedva cekam vucice da bacim milijun (mikro)cereka
o daaaa oni su bili razlog što sam se zakačio za knjigu. Na sajmu knjiga pre jedno šest godina (il više ) dok sam držao knjigu u rukama premišljajući dal da je kupim ili ne, prišao mi drug i ispričao mi samo taj deo kako su vučići ubačeni u celu priču.

To veče (noć) sam čitao do pola pet

Bila je to ljubav na prvo slovo
Kevin Fisher is offline  
Old 04.04.2011., 20:57   #99
Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post
To veče (noć) sam čitao do pola pet

Bila je to ljubav na prvo slovo
ja sam tako sve knjige. rl nije bio opcija

na tom dijelu sam se zaljubila u sve vezano za sjever i nitko drugi vise nije imao sanse


btw. veceras u 21. 55 na nasem hbo-u
__________________
“There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we can say to Death: ‘Not today.’”

Zadnje uređivanje NorthGirl : 04.04.2011. at 21:22.
NorthGirl is offline  
Old 04.04.2011., 22:39   #100
dobro ovo izgleda svaka čast
Zeljko81 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:29.