Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2011., 11:10   #641
Quote:
Bongo kaže: Pogledaj post
jel ti za sve u životu pitaš mamu?

fakat, ako ne misliš riskirati, onda ne znam kako to da si otišao u Kanadu...
što se tice voznje staraca, ako sam u stranoj zemlji i zaradjujem, onda cu platiti nekome da im bude na usluzi
Ja volim svoje roditelje, nazalost mnogi shvate roditeljsku ljubav tek nakon njihove smrti, tad im bude žao što nisu više vremena bili s njima. To se ne moze kupit novcem.
Jumai is offline  
Old 25.10.2011., 11:12   #642
Quote:
Jumai kaže: Pogledaj post
Ja volim svoje roditelje, nazalost mnogi shvate roditeljsku ljubav tek nakon njihove smrti, tad im bude žao što nisu više vremena bili s njima. To se ne moze kupit novcem.
slažem se..
no, ne znam zašto to onda spominjati u pitanju konteksta odlaska u neku drugu zemlju, jer onda je to zapreka za odlazak bilo gdje... tebi...
Bongo is offline  
Old 25.10.2011., 11:53   #643
Quote:
Jumai kaže: Pogledaj post
Ne bih baš rekao da ih smatraju facama, više da oni vole tako vjerovati. Ja sam prije odlaska vani bio u dugoj vezi i svi su se čudili zašto se ne ženimo. Čak sam i otišao s izlikom da skupim nešto love kako bi nam ulazak u brak bio ugodniji. Ali velika udaljenost, potpuno novi svjetovi i novi ljudi su nas udaljili, tamo sam upoznao drugu i prekinuo dugogodišnju vezu što se na kraju pokazalo kao greška jer sam lovu potrošio, a prijatelji su se od dječaka koji gledaju kako kupiti što bolji auto ili kompjuter transformirali u ozbiljne ljude i sad s suprugom guraju kolica po rivi. Da sam vulgaris balkanac s zarađenom lovom bi kupio BMW X6, stavljao slike na auto forume tražeći komentare napaljenih 16-godišnjaka tješeći se da me gledaju kao facu, ali istina je sasvim drukčija, većina mojih vršnjaka su u tih godinu-dvije ostvarili napredak koji je mnogo bitniji od bmw-a.



Za koliko novca bi napustio svoje roditelje, obitelj, prijatelje, djevojku, suprugu i djecu?

Tih 80% koje krpa kraj s krajem također mogu otići, ali ne žele napustiti obitelj (roditelje, prijatelje).

Otiđi pa ćeš vidjeti što sve napuštaš. S druge strane, teško onom tko ne napušta ništa.

ne znam, meni se jumai čini kao čovjek koji zna šta priča...
ostali samo laprdaju jer ili "još nisu ušli u tunel", ili "nisu još izašli iz njega"...
tak da...svaka čast svakome, al jumaijevo svjedočanstvo vrijedi...
a, ima ona:
"oni koji su vani bi unutra, oni koji su unutra bi van"...
tak to ide dok se ne proba i jedno i drugo...
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Old 25.10.2011., 18:32   #644
Quote:
Jumai kaže: Pogledaj post
Ne bih baš rekao da ih smatraju facama, više da oni vole tako vjerovati. Ja sam prije odlaska vani bio u dugoj vezi i svi su se čudili zašto se ne ženimo. Čak sam i otišao s izlikom da skupim nešto love kako bi nam ulazak u brak bio ugodniji. Ali velika udaljenost, potpuno novi svjetovi i novi ljudi su nas udaljili, tamo sam upoznao drugu i prekinuo dugogodišnju vezu što se na kraju pokazalo kao greška jer sam lovu potrošio, a prijatelji su se od dječaka koji gledaju kako kupiti što bolji auto ili kompjuter transformirali u ozbiljne ljude i sad s suprugom guraju kolica po rivi. Da sam vulgaris balkanac s zarađenom lovom bi kupio BMW X6, stavljao slike na auto forume tražeći komentare napaljenih 16-godišnjaka tješeći se da me gledaju kao facu, ali istina je sasvim drukčija, većina mojih vršnjaka su u tih godinu-dvije ostvarili napredak koji je mnogo bitniji od bmw-a.



Za koliko novca bi napustio svoje roditelje, obitelj, prijatelje, djevojku, suprugu i djecu?

Tih 80% koje krpa kraj s krajem također mogu otići, ali ne žele napustiti obitelj (roditelje, prijatelje).

Otiđi pa ćeš vidjeti što sve napuštaš. S druge strane, teško onom tko ne napušta ništa.
malo si zabrijao s ovim na kraju. tko nešto napušta ima se čemu vratiti - pozitivniji moto od tvog

otiđi pa češ vidjeti što si propuštao ( ako ne valja imaš se čemu vratiti )

za boldano je odgovor: za dovoljno! odgovor je globalizacijski, jer ne vrijedi svako jednako

u biti si čista patetika, možda si neki svoj propušteni trenutak precijenio.
jebate od 4 mlrd žena on zapeja baš na otu... Što je ona rodila, dite koje sere 38 karatne dijamante
SEALION is offline  
Old 25.10.2011., 19:20   #645
Quote:
SEALION kaže: Pogledaj post
Što je ona rodila, dite koje sere 38 karatne dijamante
joj lave, matere ti, valjam se po podu

imas praf, patetike na kubik...osjecaj krivnje vrlo dobro i duboko instaliran
__________________
Aj em Šatro Gospon end aj otorajz dis mesiđ!
šatro gospon is offline  
Old 25.10.2011., 22:15   #646
Quote:
SEALION kaže: Pogledaj post
malo si zabrijao s ovim na kraju. tko nešto napušta ima se čemu vratiti - pozitivniji moto od tvog

otiđi pa češ vidjeti što si propuštao ( ako ne valja imaš se čemu vratiti )

za boldano je odgovor: za dovoljno! odgovor je globalizacijski, jer ne vrijedi svako jednako

u biti si čista patetika, možda si neki svoj propušteni trenutak precijenio.
jebate od 4 mlrd žena on zapeja baš na otu... Što je ona rodila, dite koje sere 38 karatne dijamante
"Otiđi pa ćeš vidjeti što sve napuštaš" i "otiđi pa češ vidjeti što si propuštao" možemo sumirati u "otiđi". Nikad nisam rekao da ne treba probati. Otiđite. Probajte.

A što se tiće ovog drugog.. Neki prodaju svoju djecu za novac i zbog tog nemaju grižnju savjesti, neki ubijaju ljude za novac i zbog tog nemaju grižnju savjesti. Ja priznajem da nisam takav. Ne mogu odbaciti osobu koju volim kao staru krpu zato što na svijetu ima 4 milijarde žena.
Jumai is offline  
Old 26.10.2011., 08:52   #647
Quote:
Jumai kaže: Pogledaj post
"Otiđi pa ćeš vidjeti što sve napuštaš" i "otiđi pa češ vidjeti što si propuštao" možemo sumirati u "otiđi". Nikad nisam rekao da ne treba probati. Otiđite. Probajte.

A što se tiće ovog drugog.. Neki prodaju svoju djecu za novac i zbog tog nemaju grižnju savjesti, neki ubijaju ljude za novac i zbog tog nemaju grižnju savjesti. Ja priznajem da nisam takav. Ne mogu odbaciti osobu koju volim kao staru krpu zato što na svijetu ima 4 milijarde žena.
u principu, to su priznao kroz ranije postove.. da si to napravio...
a sada se praviš fin i pošten...

budi karakter, pa reci 'ostavio sam ju, zaj**bao sam, pogrijesio sam, priznajem', a ne ovakvi plačipičkasti traktati koji su više za ŽK ili sl
Bongo is offline  
Old 26.10.2011., 11:12   #648
Dakle, zaključak svega ovoga je da svatko postupi kak hoće...
Jumai je bio tamo i priča vam šta se njemu desilo, a vi ko one pičke BBB ili skinheadsi napadate čovjeka u čoporu...
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Received Infraction
Old 26.10.2011., 11:54   #649
Quote:
mjau mjau kaže: Pogledaj post
Dakle, zaključak svega ovoga je da svatko postupi kak hoće...
Jumai je bio tamo i priča vam šta se njemu desilo, a vi ko one pičke BBB ili skinheadsi napadate čovjeka u čoporu...
čemu ovo?
zgrules is offline  
Old 26.10.2011., 14:57   #650
Quote:
mjau mjau kaže: Pogledaj post
Dakle, zaključak svega ovoga je da svatko postupi kak hoće...
Jumai je bio tamo i priča vam šta se njemu desilo, a vi ko one pičke BBB ili skinheadsi napadate čovjeka u čoporu...
mama ti je pička, retardirana budalo
amstel is offline  
Received Infraction
Old 26.10.2011., 16:57   #651
Bit će opet kartona
blekky7 is offline  
Old 26.10.2011., 19:55   #652
Dosta je ovakvih postova a i ove teme...

__________________
"You're a trophy wife? What contest in hell did I win?" -Frank Barone
Majk is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger