Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2011., 14:32   #21
Quote:
Kimi#1 kaže: Pogledaj post
OKC+7,5 mi je uz Chicago i Miami glavni pick danas
Gusto je bilo s Chicagon i hendikepon, ali ipak je prošlo, prvi dan odličan.

Za danas uz Oklahomu i Chigaco, sviđa mi se i ovih +10,5 New Jersey 1.30.
Kimi#1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 14:39   #22
Jučer sam odigrao sve parove NBA čisto onako iz razonode i dobio, pa ću danas nastavit pa da vidimo šta će biti.

Planirao sam Na Oklahomu protiv Minesotte i Lakerse(ako će igrat Kobe) a vidim po vašim upisima da vjerojatno oće protiv Sacramenta. Možda bi još dodao Bullse, ali za to nisam baš siguran. Igrao bi za malo veći ulog ova prva dva navedena para.

Mišljenja?
__________________
Himna
shark821 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 14:42   #23
Mišljenja na
Bryant manje od 25.5? 1.85
Orlando-Houston Rockets 1 1.65
Indiana-Detroit Pistons 1 1.30
Minnesot-Oklahoma City T. 2 1.45
marijo90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 14:43   #24
Jamison A(-17,5+) - manje

Ne sjecam se iskreno kada je Jamison zadnji put zabio tolko poena ... k tome dodajmo cinjenicu da imaju rookiea Thompsona koji igra njegovu poziciju i na kojem misle gradit igru , tako da ce mu minutaza bit mala ...

Howard D(-22,5+) - više

Howard lošom igrom želi pokazati vlasnicima da zeli iz Orlanda? Ili je jucer imao jednostavno losu vecer? Kako god bilo .. ukoliko se zeli iskupiti za jucerasnju utakmicu imat ce puno vise od 22 poena ...

Granger A.(-19,5+) - manje

Indiana je prije svega , kao i Philly timska ekipa ... znaci u njoj je cesta pojava da i po 5 igraca ima 2znamenkasti broj poena .. upravo zbog te jednakosti ... tako da ne ocekujem velik broj Grangera ...

Jos cu poslije slozit jedan listic , no na ovome mislim podic lijepu svoticu
__________________

In order to succeed, your desire for success should be greater than your fear of failure.
kiki.smb is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 15:00   #25
Nisam gledao utakmicu ali Howarda je juče čuvao Perkins pa je vjerojatno to razlog malog broja poena.

Sumnjam da bi dečko to napravio klubu u kojem je već puno godina, ipak nije pošteno prema fanovima.


Kao što sam napisao na prethodnoj temi izgleda da će Roseu past prosjek poena(mada je noćas imao 22 ali teško da će svaku večer šutirat preko 60%)
(izjava).

Bryantu je granica dosta velika, 25,5 a jučer je imao tešku utakmicu gdje je "uspješnim forsiranjem" uspio dat 28 poena.
__________________
YAWN
Mr.Bones is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 15:30   #26
Pa i ja mislim za Bryanta da nebi trebao ići preko 25 ali nikad neznaš kad si on uzme po poluvremenu po 15-tak šuteva
marijo90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 15:51   #27
U tome i je rpbolem, u ovoj ekipi trenutačno nema baš s kime igrat, izuzev Gasola.

Jučer je pogađao dosta teške šuteve.
__________________
YAWN
Mr.Bones is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 16:06   #28
A jedino Blake i Gasol ali gledam Bynum suspendiran koliko još?
marijo90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 16:58   #29
Quote:
Gogo vertigo kaže: Pogledaj post
Za početak jedan narodni i malo ozbiljniji, kasnije još NBA..

kakve veze ovo ima s NBA

Jos odigrano:

1. LISTIC:

Orlando - Houston 1

Ovoga se najvise bojim ...

San Antonio - Memphis 2

Prolaz u playoffsima nije bio slucajnost ... a Spursi su svake godine sve stariji ...

2. LISTIC:

Washington - New Jersey 2

1 rijec: D-Will ... Washington je jos premlad da dostojno parira ikome ...

Phoenix - Hornets 2

Hornetsi pojačani , te su na svakoj poziciji (osim PG) bolji od Phoenixa ... Gordon i centarski tandem Kaman-Okafor bi s lakocom trebali rijesiti ovu utakmicu
__________________

In order to succeed, your desire for success should be greater than your fear of failure.
kiki.smb is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 17:08   #30
Quote:
kiki.smb kaže: Pogledaj post
kakve veze ovo ima s NBA

Jos odigrano:

1. LISTIC:

Orlando - Houston 1

Ovoga se najvise bojim ...

San Antonio - Memphis 2

Prolaz u playoffsima nije bio slucajnost ... a Spursi su svake godine sve stariji ...

2. LISTIC:

Washington - New Jersey 2

1 rijec: D-Will ... Washington je jos premlad da dostojno parira ikome ...

Phoenix - Hornets 2

Hornetsi pojačani , te su na svakoj poziciji (osim PG) bolji od Phoenixa ... Gordon i centarski tandem Kaman-Okafor bi s lakocom trebali rijesiti ovu utakmicu
Nikakve, samo sam rekao da cu kasnije još odigrat jedan NBA listić

EDIT: Moje isprike, postao sam u krivu temu..
__________________
What goes around comes around.

Zadnje uređivanje Gogo vertigo : 26.12.2011. at 17:18.
Gogo vertigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 17:25   #31
Mislim da je under vrlo izgledan na utakmici Charlotte - Milwaukee.
To su dvije najgore napadačke momčadi lige. Bucksi su prošle sezone bili najgori u gotovo svim napadačkim kategorijama, a ni Charlotte (koja više nema ni Wallacea ni Jacksona) nije bila puno bolja. Obe momčadi igraju vrlo sporo,a usto su solidne u obrani, stoga mi je ponuđena granica malo previsoka i igram under za ulog 4/10.


Cleveland-Toronto over 3/10

Obe momčadi su lani bile među najgorima u ligi, karakterizirale su ih očajna obrana i solidan napad. Cleveland je dobio velike potencijale na draftu, očekuje se da budu bolji nego lani, a Toronto tesko da će postić nešto. U svakom slučaju, mislim da se isplati odigrat over, ove dvije momčadi teško mogu limitirat protivnika ispod 90 poena, a mislim da barem jedni idu u troznamenkasto.


Od ostalih parova mislim da su moguća iznenađenja New Orleansa i Memphisa.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 17:32   #32
denver otkako su prodali carmela rastura,
imali su peh u playoffu što su naletili na raspoloženu oklahomu
i tijesno su izgubili 3-4
medju ostalim su od tog trejda prebili i dallas 3 puta od 3
usnuli prvak opet pada, jučer ih nije bilo nigdje sve do garbage time-a, neće ni danas
spursi nemaju šanse danas protiv odličnog memfisa,
koji ih je lani izbacio u playoffu, a sad im se vratio i rudy gay 20ppg 10rpg
1.45? malo morgen, memph dobiva
indiana najizgledniji hendi
zentagana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 17:47   #33
čitajući vaše komentare sad nemam pojma kaj da odigram,nisam više za lakerse siguran,ni za dallas,ni za san antonio
po čemu je memphis toliko bolji?
denver također
mister_KŠ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 17:49   #34
Denveru su trojica igrača zapela u Kini.

J.R. Smith, Kenyon Martin i još jedan.
__________________
YAWN
Mr.Bones is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 17:53   #35
Quote:
Mr.Bones kaže: Pogledaj post
Denveru su trojica igrača zapela u Kini.

J.R. Smith, Kenyon Martin i još jedan.
W. Chandler...

ja odigrao double - dallas i oklahomu...
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 17:53   #36
Quote:
zentagana kaže: Pogledaj post
denver otkako su prodali carmela rastura,
imali su peh u playoffu što su naletili na raspoloženu oklahomu
i tijesno su izgubili 3-4
medju ostalim su od tog trejda prebili i dallas 3 puta od 3
usnuli prvak opet pada, jučer ih nije bilo nigdje sve do garbage time-a, neće ni danas
spursi nemaju šanse danas protiv odličnog memfisa,
koji ih je lani izbacio u playoffu, a sad im se vratio i rudy gay 20ppg 10rpg
1.45? malo morgen, memph dobiva
indiana najizgledniji hendi
da, al nuggetsi nemaju 3 najzasluznija igraca za proslogodisnje pobjede - izostanak J.R.a , Chandlera i Martina ce se itekako vidjeti u danasnjoj utakmici .. jedina znacajna prednost Denvera je u centarskoj liniji ... jer tek nakon jucerasnjeg gledanja Haywooda i Cardinala na 5ici sam shvatio kolko su mavericski izgubili odlaskom tysona .. i zasto je ponov odlazak u finale nemoguc za njih ove godine ...
__________________

In order to succeed, your desire for success should be greater than your fear of failure.
kiki.smb is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 17:57   #37
Quote:
kiki.smb kaže: Pogledaj post
da, al nuggetsi nemaju 3 najzasluznija igraca za proslogodisnje pobjede - izostanak J.R.a , Chandlera i Martina ce se itekako vidjeti u danasnjoj utakmici .. jedina znacajna prednost Denvera je u centarskoj liniji ... jer tek nakon jucerasnjeg gledanja Haywooda i Cardinala na 5ici sam shvatio kolko su mavericski izgubili odlaskom tysona .. i zasto je ponov odlazak u finale nemoguc za njih ove godine ...
ne bi se slozio da im je na centru znacajna prednost, ovaj Mozgov nije nes posebno, a Nene bi danas prema najavama trebo zaigrat na poziciji 4...
a haywood nije tako los kako je jucer izgledalo... moze on to puno bolje, sad dal oce vec danas
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 17:57   #38
Quote:
tsigalko-11 kaže: Pogledaj post
Mislim da je under vrlo izgledan na utakmici Charlotte - Milwaukee.
To su dvije najgore napadačke momčadi lige. Bucksi su prošle sezone bili najgori u gotovo svim napadačkim kategorijama, a ni Charlotte (koja više nema ni Wallacea ni Jacksona) nije bila puno bolja. Obe momčadi igraju vrlo sporo,a usto su solidne u obrani, stoga mi je ponuđena granica malo previsoka i igram under za ulog 4/10.
Vjeruj mi , nakon sto sam bio pogledao danasnje parove prvi pick koji sam rekao da cu odigrat je bio under na MIL - CHA ... al 180 mi je nekako prepremala granica , pogotovo ako uzmemo u obzir rezultate jucerasnjih utakmica koje su se igrale prakticki bez obrane, i po kojima je postizano i po 10ak turnovera po četvrtini ... tako da me to nekako najvise odgovorilo od odigravanja undera .. no opet, tko ce zabit 90 poena CHA , tj MIL ... tko odgovori to pitanje dobiva zasigurno milijun kuna ... nezz .. sad sam sebe kontradiciram , al za te under/over tipove mi je jos definitivno prerano (dok se ne uigraju obrane/napadi kak se spada)
__________________

In order to succeed, your desire for success should be greater than your fear of failure.
kiki.smb is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 18:02   #39
Quote:
agent5 kaže: Pogledaj post
ne bi se slozio da im je na centru znacajna prednost, ovaj Mozgov nije nes posebno, a Nene bi danas prema najavama trebo zaigrat na poziciji 4...
a haywood nije tako los kako je jucer izgledalo... moze on to puno bolje, sad dal oce vec danas
To im je samo startna 5orka ... Nene ce sigurno igrati 5icu dobar dio utakmice jer imaju Denver ima samo 3 prava visoka igraca za rotirat (Nene, Mozgov, Birdman + Koufus koji ce imat 2-3 min po utakmice , i Gallinari koji ce igrat 4vorku najveci dio vremena tako da ce im postava vise manje izgledat - ty+afflao+rudy/farriad+gallinari+nene, po MOJOJ procijeni) ... a ako si imalo gledao Mozgova u europi znat ces da nije bezvezan igrac ... samo jos nije navikao na NBA stil igre ... no u svakom slucaju pojede haywooda , za dorucak
__________________

In order to succeed, your desire for success should be greater than your fear of failure.
kiki.smb is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 18:06   #40
Quote:
kiki.smb kaže: Pogledaj post
To im je samo startna 5orka ... Nene ce sigurno igrati 5icu dobar dio utakmice jer imaju Denver ima samo 3 prava visoka igraca za rotirat (Nene, Mozgov, Birdman + Koufus koji ce imat 2-3 min po utakmice , i Gallinari koji ce igrat 4vorku najveci dio vremena tako da ce im postava vise manje izgledat - ty+afflao+rudy/farriad+gallinari+nene, po MOJOJ procijeni) ... a ako si imalo gledao Mozgova u europi znat ces da nije bezvezan igrac ... samo jos nije navikao na NBA stil igre ... no u svakom slucaju pojede haywooda , za dorucak
nisam ni reko da je bezvezan igrac, al nije me nesto odusevio... ma znam da, Nene je cista 5-ica, samo kazem kak ce pocet... ne znam, Haywood po meni nije los igrac... ok, nije sad u formi ocito, al eto, vidjet cemo... sve skupa, vjerujem Dallasu danas...
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:39.