Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2012., 16:07   #1
Teretana

Znaci imam 15 godina i ima moj frend. Isli bi smo u teretanu samo smo malo zbunjeni( neznamo mnogo). Nalazimo se u zg.
Pa me zanima jel znate neke teretane gdje ce nas pustiti, gdje se nalaze i koliko košta?
Svaka informacija je zahvalna. Tnx
Davor97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 16:26   #2
sa 15 godina ti ne triba teretana definitivno, pogotovo ako jos nisi skroz izrastao i razvio se itd... nema ti smisla, kad pocnes definirat misice, zakrzljat ces i eventualno izgledat kao karikatura (nema nista smisnije od niskih nabildanih likova)

a na ostala pitanja ti ne mogu odg. nazalost
idgaf is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 16:39   #3
http://www.youtube.com/watch?v=kyE8ye8XZ60

bježi od teretana prije 18te
__________________
he's a big strong man with a child's mind,
don't you take his booze away
Mr.TamborineMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 17:25   #4
Quote:
idgaf kaže: Pogledaj post
sa 15 godina ti ne triba teretana definitivno, pogotovo ako jos nisi skroz izrastao i razvio se itd... nema ti smisla, kad pocnes definirat misice, zakrzljat ces i eventualno izgledat kao karikatura (nema nista smisnije od niskih nabildanih likova)

a na ostala pitanja ti ne mogu odg. nazalost
Teretana sama po sebi nema utjecaja na rast.
__________________
"A lot of artists today are just victims, not having control, and they're not free. And that's pathetic. If you start being dependent on money, then money has to reach a point to fit your expenses."
Maky993 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 17:29   #5
nije jel? sta mislis zasto oni svi momci koji rano pocnu ici u teretanu ostanu niski... cim ti pocnes definirat misicnu masu to ti utjece na rast, ne govore ljudi uzalud da nije dobro ici u teretanu prije 18... iako godine nisu toliko bitne, ako netko sa 15-16 godina ko je visok 160 i nesto ili 170 i nesto cm krene u teretanu, viruj mi da se nece maknit s te visine i ostat ce kepec for life, znam par likova koji su tako krenili sa teretanom pa im se upravo to dogodilo
idgaf is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 20:43   #6
Eh, a gle, dosta mojih frendova ide u teretanu sad, a imaju 16 i imaju osobne trenere i tako to i istina je da prije 18te nije pametno ić, ali ako si uzmete osobne trenere ili nekog ko zna šta radi, malo vježbe vam neće naškodit.
Karlaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 20:45   #7
Quote:
idgaf kaže: Pogledaj post
nije jel? sta mislis zasto oni svi momci koji rano pocnu ici u teretanu ostanu niski... cim ti pocnes definirat misicnu masu to ti utjece na rast, ne govore ljudi uzalud da nije dobro ici u teretanu prije 18... iako godine nisu toliko bitne, ako netko sa 15-16 godina ko je visok 160 i nesto ili 170 i nesto cm krene u teretanu, viruj mi da se nece maknit s te visine i ostat ce kepec for life, znam par likova koji su tako krenili sa teretanom pa im se upravo to dogodilo
Što misliš, zašto baš tipovi od 160 idu u teretanu?

Također, nije istina da teretana zaustavlja rast, to je mit. Ako mi ne vjeruješ, skrolaj malo niže na pdf Reakreacija i postavi im pitanje tamo.
__________________
"A lot of artists today are just victims, not having control, and they're not free. And that's pathetic. If you start being dependent on money, then money has to reach a point to fit your expenses."
Maky993 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 04:41   #8
Quote:
idgaf kaže: Pogledaj post
nije jel? sta mislis zasto oni svi momci koji rano pocnu ici u teretanu ostanu niski... cim ti pocnes definirat misicnu masu to ti utjece na rast, ne govore ljudi uzalud da nije dobro ici u teretanu prije 18...
Teretana ti nemože zaustaviti rast to je znanstvena činjenica.
Sam mit je vjerojatno proizašao iz činjenice da anabolički steroidi mogu u jako rijetkim slučajevima zaustaviti rast kostiju.

A što se tiče postavljača teme, imaš malo dolje PDF rekreacija,
probaj ga detaljno proučiti prije nego što i tamo kreneš postavljati 101. ovakvu temu.
__________________
Is there a life after youth?
Bad Dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 15:06   #9
ma kakva teretana to sve mozes radit doma , evo npr. buraz i ja napravili doma utega od betona , spravu za bench napravili
trcat mozes po cesti , radit trbusnjake i sklekove to mozes doma .....
zasto bacat mjesecno 200-300 kn kad za 200-300 kuna svaki mjesec mozes kupit neku spravu za vjezbanje ili si ostavit za deparac
__________________
logitech
Porta93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 15:56   #10
Quote:
idgaf kaže: Pogledaj post
sa 15 godina ti ne triba teretana definitivno, pogotovo ako jos nisi skroz izrastao i razvio se itd... nema ti smisla, kad pocnes definirat misice, zakrzljat ces i eventualno izgledat kao karikatura (nema nista smisnije od niskih nabildanih likova)

a na ostala pitanja ti ne mogu odg. nazalost
Tvoj cijeli post je u biti odgovor na njegovo nepostavljeno pitanje.

Uostalom, dečko nije rekao da će tamo provađati dane i noći. Točnije - skoro ništa nije rekao. Možda samo želi malkoc učvrstiti tijelo i steći kondiciju.
Jastučić is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 17:10   #11
Quote:
Jastučić kaže: Pogledaj post
Tvoj cijeli post je u biti odgovor na njegovo nepostavljeno pitanje.

Uostalom, dečko nije rekao da će tamo provađati dane i noći. Točnije - skoro ništa nije rekao. Možda samo želi malkoc učvrstiti tijelo i steći kondiciju.
jesi mu ti odvjetnik, ja sam rekao sto sam cuo, cak iako nije tocno, ne treba mu to prije 18, a ove sve vjezbe za ucvrstit tijelo i stec kondiciju moze i bez teretane... inace trbusnjaci i sklekovi su najbolje vjezbe, i ako ih se radi redovito moze se stec skroz ok figura...
idgaf is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 17:49   #12
Opet mit o kepecima i bodybuildingu.

Ne treba te brinut rast. Ono što te treba brinut su ozljede kralježnice, kostiju, mišića i ligamenata koje nastaju pri nepravilnom i preforsiranom vježbanju.
Cilj bi ti trebala biti savršena forma izvođenja neke vježbe, a ne što teži uteg ispod kojeg ćeš se savit ko prut.
knick is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 02:23   #13
Idi druze u teretanu slobodno samo ces ojacati i NARASTI ako se budes pravilno hranio proteinima/bjelancivinama tj ribom,mesom itd i ako budes pravilno vjezbao i spavao.Ovi sto te ogovoraju su samo maleni skrljavi komplekasi koji nista drugo ne rade osim foruma..banujte ma ali istina je.

ako ti treba kakava informacija posjeti buidling.body stranici odlicna je ekipa mnogo ce ti pomoc bas kao sto su i meni na pocetku..
SemperFidelis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 08:55   #14
Quote:
SemperFidelis kaže: Pogledaj post
Ovi sto te ogovoraju su samo maleni skrljavi komplekasi koji nista drugo ne rade osim foruma..banujte ma ali istina je.
maloumnice, ko ga ogovara? Ljudi mu daju savjete i neka svoja misljenja, a ako cemo realno onda u teretanu vecinom i idu ljudi nize grade kako bi misicima "nadoknadili" visinu i lijecili svoje komplekse tamo. Naravno da ima i onih koji tamo idu da budu kondiciji i izdefiniraju misice ali su manjem broju.
I da, po tvom postu odajes dojam takvog kompleksasa...
idgaf is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 11:10   #15
http://www.youtube.com/watch?v=_XSRGZpdN00

Umisto teretane, počni se bavit nekim sportom,npr. plivanje(koje jako dobro za razvijanje svih mišića), vaterpolo(slično plivanju), košarka(ako hoćeš biiiiit veeeeeeliki, ali ne nužno), neka borilačka vještina tipa judo, jiu-jitsu i tako... Jednostavno izaberi nešto šta te privlači i uskoro ćeš bit .
cokoholicarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 12:06   #16
momku niko nije objasnija kako treba.

Godine nisu bitne da bi se uclanija u teretanu. Znaci ti bi trebao doci na recepciju bilo koje teretane i raspitat se za clanstvo. Tocno gdje i koja teretana u ZG ima nisam siguran jer sam ja iz splita i idem u teretanu u jokera.

Preporucija bi ti da malo razgledas teretane i cijene jer nije svaka teretana ista(negdi ima vise sprava, negdi manje, neke teretane nude pomoc od strane staffa neke ne itd.)

U Champion Gym-u imas mogucnost da odaberes clanarinu od: 3x tjedno, 2x tjedno, svaki dan, 3x tjedno kroz ujutro

ja sam osobno uzeo clanarinu od 2x tjedno koju placam 175kn mjesecno mada sam u teretani svaki dan.

Nikada nije rano da se pocne baviti nekim sportom, i ove pizdarije sta govore da ces prestat rast to su gluposti jer ti definiras misice i dok vozis biciklu npr.

moja preporuka: ajde u teretanu, nabaci misice i kada napunis 18 vatat ces picke po splitskim plazama
orkanibus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 12:10   #17
Quote:
orkanibus kaže: Pogledaj post
momku niko nije objasnija kako treba.

Godine nisu bitne da bi se uclanija u teretanu. Znaci ti bi trebao doci na recepciju bilo koje teretane i raspitat se za clanstvo. Tocno gdje i koja teretana u ZG ima nisam siguran jer sam ja iz splita i idem u teretanu u jokera.

Preporucija bi ti da malo razgledas teretane i cijene jer nije svaka teretana ista(negdi ima vise sprava, negdi manje, neke teretane nude pomoc od strane staffa neke ne itd.)

U Champion Gym-u imas mogucnost da odaberes clanarinu od: 3x tjedno, 2x tjedno, svaki dan, 3x tjedno kroz ujutro

ja sam osobno uzeo clanarinu od 2x tjedno koju placam 175kn mjesecno mada sam u teretani svaki dan.

Nikada nije rano da se pocne baviti nekim sportom, i ove pizdarije sta govore da ces prestat rast to su gluposti jer ti definiras misice i dok vozis biciklu npr.

moja preporuka: ajde u teretanu, nabaci misice i kada napunis 18 vatat ces picke po splitskim plazama
Hmm, možda se i znamo... Reci da imaš plavu kosu...

Iako se ne slažem s tobom...
cokoholicarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 12:30   #18
Quote:
čokoholičarka kaže: Pogledaj post
Hmm, možda se i znamo... Reci da imaš plavu kosu...

Iako se ne slažem s tobom...
neman plavu kosu, ne virujen da se znamo..

eh i da, u slucaju da pozelis se ozbiljnije baviti bodybuildingom onda tu dolazi i pravilna prehrana itd.

sto se tice dodataka prehrani(proteini, kreatin, BCAA...) nemoj to jos uzimati, bar ne prvih mjesec dana. a kada odlucis dobro prouci sta uzimas...
orkanibus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 12:39   #19
Quote:
orkanibus kaže: Pogledaj post
neman plavu kosu, ne virujen da se znamo..

eh i da, u slucaju da pozelis se ozbiljnije baviti bodybuildingom onda tu dolazi i pravilna prehrana itd.

sto se tice dodataka prehrani(proteini, kreatin, BCAA...) nemoj to jos uzimati, bar ne prvih mjesec dana. a kada odlucis dobro prouci sta uzimas...
ah onda otpadaš...

Nego, nefilaj mu glavu glupostima, premlad je za uzimanje bilokakvih dodataka prehrani...
cokoholicarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 12:48   #20
Quote:
čokoholičarka kaže: Pogledaj post
ah onda otpadaš...

Nego, nefilaj mu glavu glupostima, premlad je za uzimanje bilokakvih dodataka prehrani...

nisu to gluposti... ko njemu moze zabranit da ih ne uzima, ja samo kazem da se raspita prije neg pocne
orkanibus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:20.