Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2018., 22:00   #5121
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Izgubili su kod reimsa i ajaccioa 1:0 i 2:1. To nije slucajnost nego su se poboljsali. O tome ti pricam. A ti tupis da igraju i dalje lose i gube.
Ne razumiješ još jednu stvar, i evo ti još jedan razlog zašto sam odigrao taj bet
Ili me zapravo vučeš za jezik?

9 bodova jako demorališe, oni su se pomirili sa ispadanjem! Ekipa koja ima 9 bodova u ovo doba godine, mora biti apatična ekipa!
Što očekuješ od ekipe koja poslije 23 kola ima 9 bodova? Borbenost? Veliku borbenost?

Hej, tečaj na Auxerre 2.45 jeste bio value protiv ekipe koja ima 9 bodova nakon 23 kola.
A ja sam odigrao azijski, sigurnije.

Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Btw valjda si vidio statistiku te tekme nantes-auxerre i mozda video prilog kolko je ustvari nantes imao nesrece.
I to sam vidio, ali dati 4 gola petoplasiranom prvoligašu na njegovom terenu, ne može biti slučajnost!
Mrdušanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 22:03   #5122
Quote:
Mrdušanin kaže: Pogledaj post
Ne razumiješ još jednu stvar, i evo ti još jedan razlog zašto sam odigrao taj bet
Ili me zapravo vučeš za jezik?

9 bodova jako demorališe, oni su se pomirili sa ispadanjem! Ekipa koja ima 9 bodova u ovo doba godine, mora biti apatična ekipa!
Što očekuješ od ekipe koja poslije 23 kola ima 9 bodova? Borbenost? Veliku borbenost?

Hej, tečaj na Auxerre 2.45 jeste bio value protiv ekipe koja ima 9 bodova nakon 23 kola.
A ja sam odigrao azijski, sigurnije.
S ovim se ne slazem. To njihovi rezultati a jos vise igra ove godine pokazuju. Cak i igra u ovom vecerasnjem porazu.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 22:06   #5123
Quote:
Mrdušanin kaže: Pogledaj post
I to sam vidio, ali dati 4 gola petoplasiranom prvoligašu na njegovom terenu, ne može biti slučajnost!
Mislim da je vise slucajnost nrgo sto nije. Ok, raspravljamo o nebitnim ekipama Ne umanjujem to sto skidas dobro ovdje. Samo komentiram ono s cim se ne slazem.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 22:17   #5124
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Mislim da je vise slucajnost nrgo sto nije. Ok, raspravljamo o nebitnim ekipama Ne umanjujem to sto skidas dobro ovdje. Samo komentiram ono s cim se ne slazem.
Jedini bolji postotak zarade koji sam ja ovdje na forumu primijetio postoji na onoj temi o domaćoj kladionicama gdje se ljudi vesele bonusima od 10 ili 100 kn. To ima najbolji postotak i uvijek prođe, a nakon toga Mrđušanin.

Večeras sam ispratio, jedino sam se zajebao što sam isto malo posumnjao pa nisam odigrao 0, već sam uzeo samo +0,5 na Auxerre. Ali OK, bit će bolje, ako ne uspijete otjerati čovjeka s foruma.
kastrol_trol is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 22:38   #5125
Quote:
kastrol_trol kaže: Pogledaj post
Jedini bolji postotak zarade koji sam ja ovdje na forumu primijetio postoji na onoj temi o domaćoj kladionicama gdje se ljudi vesele bonusima od 10 ili 100 kn. To ima najbolji postotak i uvijek prođe, a nakon toga Mrđušanin.

Večeras sam ispratio, jedino sam se zajebao što sam isto malo posumnjao pa nisam odigrao 0, već sam uzeo samo +0,5 na Auxerre. Ali OK, bit će bolje, ako ne uspijete otjerati čovjeka s foruma.
Jel forum ne sluzi za to da se komentira? Nikog ja ne tjeram. Valjda mogu rec svoje misljenje. Ne slazem se sto toliko pljuje tours a velica auxerre. Nijedan ni drugi nismo gledali njihove tekme ali ja komentiram s obzirom na ono sto sam procitao o njima i vidio video priloge s tekmi. Ima ljudi koji ne prate sport pa dizu na kladari, a ima onih koji sve znaju o sportu a padaju na kladari al to je vec druga tema
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 22:40   #5126
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Jel forum ne sluzi za to da se komentira? Nikog ja ne tjeram. Valjda mogu rec svoje misljenje.
Nemam ništa protiv, komentiraj mi svaki bet, to mi pomaže, ne može da odmogne.

Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Ne slazem se sto toliko pljuje tours a velica auxerre. Nijedan ni drugi nismo gledali njihove tekme ali ja komentiram s obzirom na ono sto sam procitao o njima i vidio video priloge s tekmi.
Po mojim shvatanjima klađenja dovoljno je da vidim formu Auxerra - odlična i rezultate Toursa - 9 bodova poslije 23 kola (ispali!) i 13 datih golova. To je bilo ključno!
Uz ostale, raznorazne detalje.
Mrdušanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 22:44   #5127
Quote:
Mrdušanin kaže: Pogledaj post
Nemam ništa protiv, komentiraj mi svaki bet, to mi pomaže, ne može da odmogne.

Po mojim shvatanjima klađenja dovoljno je da vidim formu Auxerra - odlična i rezultate Toursa - 9 bodova poslije 23 kola i 13 datih golova. To je bilo ključno! Uz ostale, raznorazne detalje.
Hahaha ma ni ne pomaze a ni ne odmaze. Osim ako si praznovjeran
Btw nakon 10min tekme uzeo 3+ po @2,50 i pushing a moralo je proc odg3+ da je bilo malo srece
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 23:06   #5128
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Jel forum ne sluzi za to da se komentira? Nikog ja ne tjeram. Valjda mogu rec svoje misljenje. Ne slazem se sto toliko pljuje tours a velica auxerre. Nijedan ni drugi nismo gledali njihove tekme ali ja komentiram s obzirom na ono sto sam procitao o njima i vidio video priloge s tekmi. Ima ljudi koji ne prate sport pa dizu na kladari, a ima onih koji sve znaju o sportu a padaju na kladari al to je vec druga tema
Nisam zapravo na tebe ni mislio, ti si uvijek bio korektan. Na koga sam mislio i koliko je to niska razina rasprave bila, ne smijem ni reći, da mi ne uleti neki ban.
kastrol_trol is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 03:52   #5129
3. II 2018. u 16:00

Whitehawk - Weston SM, ODG3+, @1.75, PSK

Dakle, oba daju gol i 3+.
Whitehawk je posljednjeplasirani, daleko od zone spasa. Weston je bezbrižan, ima 13 bodova iznad crvene linije.
Whitehawk je na posljednjih 10 mečeva 8 puta igrao over 2.5, a od toga sedam puta GG. Iako je posljednjeplasirani, umije da postiže golove, i znatno bolje igra od početka ove godine.
Weston je na posljednjih 10 utakmica 7 puta igrao over 2.5, i sve je bilo ODG3+.

Domaćin nema što da izgubi, nastaviće ofanzivno, kao i u prošlim kolima. Weston je rasterećen, igra bez grča, tako njegovi rezultati kazuju, a i pokušava da se priključi vodećima na tablici.

Vrijeme nije loše za igru, predviđa se slaba kiša i 6 celziusa: https://www.accuweather.com/sr/gb/br...recast/2520245

Statistika pred meč: https://www.flashscore.com/match/drf2Sx7B/#h2h;overall

Van svake sumnje, sudeći kako ova dva tima igraju posljednjih mjeseci, očekujem otvorenu utakmicu i stalne napade na obije strane. Nije neki value, tečaj je realno postavljen, ali mislim da ovo dolazi.
Mrdušanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 12:24   #5130
čovječe, ti nećeš nikad shvatiti što ti ja i nekolicina ljudi ovdje pokušava objasniti već mjesecima. prva stvar uzorak od 10 betova koje si ovdje postavio je ništa (onaj komentar da nitko ovdje nije imao takav učinak je sramotan, prvenstveno prema meni te nekolicini koji su ovdje pogađali u itekakvim serijama i stekli veliki respekt na ovom pdfu, ti si daleko od toga). kada postaviš 100 betova pa budeš imao ROI 20ak % onda možemo pričati o tom tvom 'sistemu' kojeg samo ti razumiješ, do tada ću ti se smijati iza tipkovnice. pitaš se zašto? zato jer niti u jednom sistemu, niti u jednom svemiru mi ne možeš reći da 9 ulaznih transfera nije jako bitna činjenica u nekoj okladi (pogotovo ako su podigli igru nakon toga, kao što je nutna lijepo prikazao u svojim postovima). gledaš isključivo stvari koje tebi odgovaraju (kao što je ukupna gol razlika), a ne gledaš potencijalne minuse kojih je itekako bilo (gol razlika doma/u gostima itd). ali eto, toliko od mene, neću ti više pametovati..kruha i igara

p.s. kažeš za današnji tip da nema valuea, ali ga igraš svejedno
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 16:11   #5131
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
zato jer niti u jednom sistemu, niti u jednom svemiru mi ne možeš reći da 9 ulaznih transfera nije jako bitna činjenica u nekoj okladi
Nisam rekao nigdje da nije bitna činjenica. Ja nisam znao da su oni doveli 7-8 igrača, ali, što je daleko važnije, to se nije dalo primjetiti na rezultatima (sem što su dobili tada OČAJNI Niort, a to nije pokazatelj rasta kvaliteta).
Ja sam vidio da su doveli novog trenera prije više od dva mjeseca, malo živnuli i vratili se na stari kolosjek.
Da sam znao da su doveli 7-8 igrača, to bi me pokolebalo, ali nisam primjetio, jer se nije odrazilo na njihovoj igri, nikakve ZNAČAJNE promjene nije bilo, to je ekipa koja je nakon svega, i nakon dovođenja tih igrača ima 9 bodova i 13 datih golova, poslije 23 (sada 24) kola.
Ja sam naveo zašto sam igrao na Auxerre, moji razlozi za A2 su daleko nadjačali to što su oni doveli te igrače.
Auxerre im je vrlo prodorno i pametno rano zabio gol, i što se onda deševa sa ekipom koja ima 9 bodova? Pa demoralizirana je, ne može se vratiti u meč!
Mrdušanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 16:29   #5132
Malo sam bacio oko na raspravu,i po meni je apsolutno nebitno ovih 8 igrača,btw to mi je dodatni razlog za odigrati na Auxerre. Znači promijenio si pola ekipe,jedina pozitiva je da teško može gore. Tko garantira da ti igrači imaju ikakvu kvalitetu,dolaze u klub koji je ispao iz lige u zimi
Znaci Istra će se isto trgnuti sad kad počne sezona,jer će dovest 15 igrača

Svaka velika promjena igrača ne znači apsolutno ništa,ustvari ima kontraefekt. Pogledaj Barcu sa jednim ili dva nova igrača ili bilo koji klub,automatski se gubi smisao igre. Barca je trenutno sa Coutinhom 20 posto lošija ekipa dok čovjek ne pohvata sve

Ostalo sve stajem na stranu ksapija,nemos rec da par nema value i onda ga odigrat,znaci ti si osuden na minus u nekom periodu
Ssung is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 16:31   #5133
Quote:
Mrdušanin kaže: Pogledaj post
Nisam rekao nigdje da nije bitna činjenica. Ja nisam znao da su oni doveli 7-8 igrača, ali, što je daleko važnije, to se nije dalo primjetiti na rezultatima (sem što su dobili tada OČAJNI Niort, a to nije pokazatelj rasta kvaliteta).
Ja sam vidio da su doveli novog trenera prije više od dva mjeseca, malo živnuli i vratili se na stari kolosjek.
Da sam znao da su doveli 7-8 igrača, to bi me pokolebalo, ali nisam primjetio, jer se nije odrazilo na njihovoj igri, nikakve ZNAČAJNE promjene nije bilo, to je ekipa koja je nakon svega, i nakon dovođenja tih igrača ima 9 bodova i 13 datih golova, poslije 23 (sada 24) kola.
Ja sam naveo zašto sam igrao na Auxerre, moji razlozi za A2 su daleko nadjačali to što su oni doveli te igrače.
Auxerre im je vrlo prodorno i pametno rano zabio gol, i što se onda deševa sa ekipom koja ima 9 bodova? Pa demoralizirana je, ne može se vratiti u meč!
Da ponovim, ne umanjem to sto ti je prosao tip. Al sve sto si u ovom postu napisao je krivo. Ne vjerujem da i dalje stojis kod toga da tours ne igra bolje ove godine. Sta su trebali u gostima dobit reims i ajaccio? Napredak toursa je itekako vidljiv ove godine. Igraju bolje. Pa ne ocekuje se da dobiju prvi reims u gostima.
Nemam pojma sta ti znaci da je auxerre sinoc vrlo prodorno i pametno rano dao gol. Igrac toursa je sam sebi zabio gol glavom. To sigurno nisi mogao predvidjet. I tours se vratio u mec poslije toga. U 2.pol su bili bolji ali nisu dali i onda su iz kontre primili gol i to cini mi se da je igrac auxerra sretno zabio jer nije dobro udario loptu. Nakon tog gola je tours stao. Oklada ti je prosla al ne zahvaljujuci onome sto navodis. Imao si dosta srece kao i auxerre
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 16:37   #5134
Quote:
Ssung kaže: Pogledaj post
Malo sam bacio oko na raspravu,i po meni je apsolutno nebitno ovih 8 igrača,btw to mi je dodatni razlog za odigrati na Auxerre. Znači promijenio si pola ekipe,jedina pozitiva je da teško može gore. Tko garantira da ti igrači imaju ikakvu kvalitetu,dolaze u klub koji je ispao iz lige u zimi
Znaci Istra će se isto trgnuti sad kad počne sezona,jer će dovest 15 igrača

Svaka velika promjena igrača ne znači apsolutno ništa,ustvari ima kontraefekt. Pogledaj Barcu sa jednim ili dva nova igrača ili bilo koji klub,automatski se gubi smisao igre. Barca je trenutno sa Coutinhom 20 posto lošija ekipa dok čovjek ne pohvata sve
Ne igra u prvom sastavu tih svih 8 novih igraca. Neki su dovedeni kao pojacanje, neki ne. Lako se moze provjerit ko je pojacanje od tih novih. Ne znaci da ce ekipa igrat bolje ali u slucaju toursa vidljiv je napredak u igri sta god mrdusanin kaze.
Istra dovodi neke ok igrace i nije nemoguce da igraju bolje nego prosle godine. Bit ce zanimljivo vidjeti kako ce to izgledat.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 16:45   #5135
Porediti Whitewk i Tours, Whitehawk je izistinski popravio igru

Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Da ponovim, ne umanjem to sto ti je prosao tip. Al sve sto si u ovom postu napisao je krivo. Ne vjerujem da i dalje stojis kod toga da tours ne igra bolje ove godine. Sta su trebali u gostima dobit reims i ajaccio?
Da, trebali su mnogo više pokazati.

Quote:
Ssung kaže: Pogledaj post

Ostalo sve stajem na stranu ksapija,nemos rec da par nema value i onda ga odigrat,znaci ti si osuden na minus u nekom periodu
34. min, pogođeno: https://www.soccerstand.com/match/dr...#match-summary

Moji rezoni funkcioniraju, vrlo, vrlo su jaki.

Nutna, ovdje sam igrao opkladu u kojoj je posljednjeplasirani Whitehawk. Nisam ni posmislio da igram protiv njega, iako je zakucan za dno (kao i Tours), samo teoretski može da se spasi. Ali, po njegovim rezultatima vidi se da je Whitehawk jako popravio igru, istinski popravio, a ne jalovo. I vidio sam da u posljednje vrijeme umije da zabija golove. :klap:
Mrdušanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 17:05   #5136
Quote:
Mrdušanin kaže: Pogledaj post
Nutna, ovdje sam igrao opkladu u kojoj je posljednjeplasirani Whitehawk. Nisam ni posmislio da igram protiv njega, iako je zakucan za dno (kao i Tours), samo teoretski može da se spasi. Ali, po njegovim rezultatima vidi se da je Whitehawk jako popravio igru, istinski popravio, a ne jalovo. I vidio sam da u posljednje vrijeme umije da zabija golove. :klap:
Postoji razlika izmedu igre i rezultata. Ne pobjeduju uvijek bolje ekipe. Ne zabijaju uvijek ekipe koje dobro igraju. Gledajuci samo rezultat ne mozes tocno vidjeti kako je ekipa igrala ili tebi znaci da je ekipa odlicno igrala ako je dala 2 gola. Itd. Mjesas kruske i jabuke. I ovdje prestaje rasprava sa moje strane sto se tice toursa i njegove igre. Stvarno mi se vise ne da.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 18:30   #5137
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Postoji razlika izmedu igre i rezultata. Ne pobjeduju uvijek bolje ekipe. Ne zabijaju uvijek ekipe koje dobro igraju. Gledajuci samo rezultat ne mozes tocno vidjeti kako je ekipa igrala ili tebi znaci da je ekipa odlicno igrala ako je dala 2 gola. Itd. Mjesas kruske i jabuke. I ovdje prestaje rasprava sa moje strane sto se tice toursa i njegove igre. Stvarno mi se vise ne da.
ne razumije on da treba i pogledati koju utakmicu, a ne samo lupetati po statistici (a ni taj dio klađenja baš ne razumije najbolje). ja se također povlačim iz rasprave, ti samo piši tipove, jako me zanima na kakvom ćeš učinku biti nakon 100-200 oklada. sretno
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 18:57   #5138
Ma ok, ne komentiram ja njegovo kladenje. Svako ima neku svoju shemu. Znam ljude koji uopce ne prate sport a dizu na kladari. A opet neki drugi sate provode analizirajuci pa im na tekmi padne crveni karton i zezne im sve sto su izanalizirali Tesko je tu bit pametan. Da mu je pao auxerre ja bih opet isto pisao u vezi toursa jer tu se ne slazem s njim...
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 19:03   #5139
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Ma ok, ne komentiram ja njegovo kladenje. Svako ima neku svoju shemu. Znam ljude koji uopce ne prate sport a dizu na kladari. A opet neki drugi sate provode analizirajuci pa im na tekmi padne crveni karton i zezne im sve sto su izanalizirali Tesko je tu bit pametan. Da mu je pao auxerre ja bih opet isto pisao u vezi toursa jer tu se ne slazem s njim...
pa naravno, to je i moja cijela poanta bila.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 22:02   #5140
Auxerra pregazio niskorangirani nizeligas
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:53.