Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2018., 09:02   #1481
Quote:
Aurora1112 kaže: Pogledaj post
I meni stigne obavijest mailom i sms za dan i vrijeme kad mi stize paket.

Inace, jel' netko vidio ovu haljinu uzivo? Zanima me je li kao krpa ili izgleda dovoljno fino za obuci na krstitke?
Evo bas prošli vikend na poznanici....meni je jako lijepa i prolazi mi za takvu prigodu...zgodan mi je taj efekt marame

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
zaskia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 10:56   #1482
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Je l postoje ZARA cipele koje su udobne ili je to samo mit
.
To ti je lutrija

Ja godinama nisam kod njih kupovala cipele jer su mi prve koje sam kupila prije skoro 20 godina pukle. Meni je to bio sok. Prelijepe cipele i udobne.

Sad sam pocela hvatat ove na snizenju i fakat nema pravila. Uzmem identican model samo drugaciji materijal, i jedne budu super, a druge neupotrebljive. Ne kuzim u cem je fora...

A tek brojevi...svaka cipela ima svoj broj nema logike nikakve. Ne uzrujavam se previse, narucim, probam, ak ne pase, vratim i to je to.

Ove godine sam bas zadovoljna sa svojim.ulovima, samo sto je sad zapao snijeg i ne znam kad cu ove zimske uopce obut, al opet kad gledam za 80 kn i da budu za jednokratnu upotrebu opet OK
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 11:17   #1483
Imam baš puno obuće od Zare, sve čizme i gležnjače su mi jako udobne i super za nositi. Isto tako su mi dobre većina salonki (uglavnom one od prave kože), a ravne cipele i sandale kako koje, neke su udobne, neke baš i nisu... al većina obuće je i tako kupljena na sniženju, pa se ne zamaram previše...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 17:07   #1484
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Je l postoje ZARA cipele koje su udobne ili je to samo mit
Sve što sam ja probala od ovih "modernih" je koma..
Salonke na petu su mi udobne recimo.
Ima

Jedne njihove špic salonke sam toliko iznosala da su završile u smeću. Tri godine sam ih nosila u izlaske, prošle su stvarno svašta.

Sandale na debelu petu i ravne su mi super udobne, kao i kožne štikle od lani i kožne čizme od ove sezone.

S druge strane, imam par njihovih cipela koje mi nisu preudobne jer su krute pa ih ne nosim kad trebam dugo hodati u njima.

Ovisi sve o modelu
aliceocean is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 17:41   #1485
Kad smo vec kod cipela i salonki, da li je netko isprobao ove https://www.zara.com/hr/hr/kožne-sal...6168&v2=719531 i da li su true to size? peta je taman visine a da se ne ubijem hodajuci
Exclusive is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 17:49   #1486
Quote:
aliceocean kaže: Pogledaj post
Ima
Jedne njihove špic salonke sam toliko iznosala da su završile u smeću. Tri godine sam ih nosila u izlaske, prošle su stvarno svašta.
Brijem da te imam i ja, ne izlazim puno pa se ne troše jako, ali su savršene
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 18:00   #1487
ima li netko neke od ovih?
dvojim odnosno troumim se između:
https://www.zara.com/hr/hr/natika%C4...5534&v2=358018
https://www.zara.com/hr/hr/salonke-s...3541&v2=358018
https://www.zara.com/hr/hr/salonke-n...5502&v2=358018
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 21:32   #1488
Zna netko budu li ovakve jakne dodatno snizene, a da se mogu uhvatit? Prosle godine nisam pratila takve jakne, pa ne znam
Vezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 08:33   #1489
Quote:
Vezica kaže: Pogledaj post
Zna netko budu li ovakve jakne dodatno snizene, a da se mogu uhvatit? Prosle godine nisam pratila takve jakne, pa ne znam
Prošle sezone je takav sličan model bio 799kn i na kraju sale-a su ga stavili u special prices na 399kn, mislim da je to bila zadnja cijena.
andie265 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 14:59   #1490
Ima li netko ovaj pulover?
Prekrasan mi je, ali je u većinskom sastavu poliester pa se bojim da će me sve svrbit kao i od akrila.
Ne želim da mi bude jako opušten pa sam mislila uzeti M, inače sam Zarin L.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 16:58   #1491
Jel itko uspio uhvatit ovaj oversize pulover u bilo kojoj boji?

https://www.zara.com/hr/hr/pulover-o...1524&v2=649521

Non stop pratim al nema šanse da ijedan uhvatim
dalinda86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 17:49   #1492
Quote:
dalinda86 kaže: Pogledaj post
Jel itko uspio uhvatit ovaj oversize pulover u bilo kojoj boji?

https://www.zara.com/hr/hr/pulover-o...1524&v2=649521

Non stop pratim al nema šanse da ijedan uhvatim
Ja jesam al kad su bili 120 kn,sad su na 60 odjednom -.-'
__________________
Krzno lijepih životinja nose ružni ljudi...
gloria56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 18:21   #1493
Quote:
gloria56 kaže: Pogledaj post
Ja jesam al kad su bili 120 kn,sad su na 60 odjednom -.-'
Jesam ja, tamnosivi za 60 kn ali sam odustala na kraju! Racunam kad dode da vise nece biti veliki minusi

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
Lecos is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 21:13   #1494
Ja sam ulovila plavi M.
I nekako mi je cudno kratak. Probala sam S u trgovini i sjecam se da mi je bio puno duzi od ovog
c.c. is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 00:57   #1495
Quote:
Vezica kaže: Pogledaj post
Zna netko budu li ovakve jakne dodatno snizene, a da se mogu uhvatit? Prosle godine nisam pratila takve jakne, pa ne znam
Jel vidio netko ovaj model u trgovini? Zašto je cijena niska? Inače su ove jakne oko 800-900 kn. Jel nešto tanko u pitanju?
puppet89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 08:38   #1496
Quote:
puppet89 kaže: Pogledaj post
Jel vidio netko ovaj model u trgovini? Zašto je cijena niska? Inače su ove jakne oko 800-900 kn. Jel nešto tanko u pitanju?
Ovu jaknu sam kupila negdje u 12.mj po punoj cijeni od 699 kn. Pernata je, ima krzno s unutarnje strane na ledjima do struka i krzno u kapuljaci. Jako je topla, po meni je jakna za pravu zimu.
Malla222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 11:13   #1497
Quote:
andie265 kaže: Pogledaj post
Prošle sezone je takav sličan model bio 799kn i na kraju sale-a su ga stavili u special prices na 399kn, mislim da je to bila zadnja cijena.
Hvala

Quote:
puppet89 kaže: Pogledaj post
Jel vidio netko ovaj model u trgovini? Zašto je cijena niska? Inače su ove jakne oko 800-900 kn. Jel nešto tanko u pitanju?
Snižena je sa 700 na 400, ali mislim da je trebala biti snižena u krugu sniženja, ali su je prebacili u novu kolekciju i onda u specia prices.
Vezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 11:43   #1498
Quote:
puppet89 kaže: Pogledaj post
Jel vidio netko ovaj model u trgovini? Zašto je cijena niska? Inače su ove jakne oko 800-900 kn. Jel nešto tanko u pitanju?
Cijena je niska jer je zima pri kraju, rješavaju ih se. To inače nije redovna cijena te jakne, a jaknu nisu stavili na sezonsko sniženje nego tek nedavno na "posebne cijene". Ja imam takvu kratku koju sam za 200 kuna kupila prije 3 zime i jakna je užasno topla, ja se u njoj znam znojiti ako ju npr. nosim kad brzo hodam ili se općenito aktivno igram vani s klincima. Vrijedi i pune cijene.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 18:13   #1499
Quote:
dalinda86 kaže: Pogledaj post
Jel itko uspio uhvatit ovaj oversize pulover u bilo kojoj boji?

https://www.zara.com/hr/hr/pulover-o...1524&v2=649521

Non stop pratim al nema šanse da ijedan uhvatim
Ja sam maloprije ulovila tamnosivi u M veličini (ostale nisam ni pratila), valjda mi neće biti preogroman...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 01:12   #1500
Quote:
Malla222 kaže: Pogledaj post
Ovu jaknu sam kupila negdje u 12.mj po punoj cijeni od 699 kn. Pernata je, ima krzno s unutarnje strane na ledjima do struka i krzno u kapuljaci. Jako je topla, po meni je jakna za pravu zimu.
Jel mi mozes reci koju si velicinu uzela koju inace nosis ili? Ja imam tako dugu krem Mango u M vel i sad bi si tamnoplavu uzela al ne znam koju bi vel m ili s. Hvalaa

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
LittleGirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:23.