|
|
15.07.2017., 18:04
|
#21
|
Registrirani korisnik
Registracija: Dec 2008.
Postova: 8,888
|
|
|
|
15.07.2017., 21:23
|
#22
|
Registrirani korisnik
Registracija: Jan 2004.
Lokacija: Ugarska
Postova: 5,990
|
Rezultati 2. dana (15. srpnja, subota):
DALJINSKO PLIVANJE:
- [1/75] 5km (M), finale (62 natjecatelja): 1. Olivier (Fra), 2. Sanzullo (Ita), 3. Shuttleworth (Gbr), 4. Rus, 5. Bra, 6. Ita … / Kristof RASOVSZKY (Hun) 7. mjesto, Tamaš FARKAŠ (Srb) 30. mjesto, Mark PAPP (Hun) 31. mjesto, Bence BALZAM (Srb) 53. mjesto
SINKRONIZIRANO PLIVANJE:
- [2/75] solo obavezni program (Ž), finale: 1. Kolesničenko (Rus), 2. Carbonell (Esp), 3. Vološina (Ukr), 4. Jpn, 5. Can, 6. Ita
SKOKOVI U VODU:
- [3/75] sinkro toranj (MŽ), finale: 1. Chn, 2. Gbr, 3. Prk, 4. Rus, 5. Can, 6. Jpn
- [4/75] 1m (Ž), finale: 1. Keeney (Aus), 2. Bažina (Rus), 3. Bertocchi (Ita), 4. Chn, 5. Rus, 6. Ger
- [5/75] sinkro 3m (M), finale: 1. Rus, 2. Chn, 3. Ukr, 4. Gbr, 5. Ger, 6. Usa
DALJINSKO PLIVANJE (1-6. mjesto) (1/7):
1.) 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 Francuska
2.) 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 1 Italija
3.) 0 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 Velika Britanija
4.) 0 - 0 - 0 - 1 - 0 - 0 Rusija
5.) 0 - 0 - 0 - 0 - 1 - 0 Brazil
SINKRONIZIRANO PLIVANJE (1-6. mjesto) (1/9):
1.) 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 Rusija
2.) 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 Španjolska
3.) 0 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 Ukrajina
4.) 0 - 0 - 0 - 1 - 0 - 0 Japan
5.) 0 - 0 - 0 - 0 - 1 - 0 Kanada
6.) 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 1 Italija
SKOKOVI U VODU (1-6. mjesto) (3/13):
01.) 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 Rusija
02.) 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 Kina
03.) 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 Australija
04.) 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 Velika Britanija
05.) 0 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 Italija
05.) 0 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 Sjeverna Koreja
05.) 0 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 Ukrajina
08.) 0 - 0 - 0 - 0 - 1 - 1 Njemačka
09.) 0 - 0 - 0 - 0 - 1 - 0 Kanada
10.) 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 1 Japan
10.) 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 1 SAD
UKUPNO (1-6. mjesto) (5/75):
01.) 2 - 1 - 0 - 2 - 1 - 0 Rusija
02.) 1 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 Kina
03.) 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 Australija
03.) 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 Francuska
05.) 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 Velika Britanija
06.) 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 2 Italija
07.) 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 Španjolska
08.) 0 - 0 - 2 - 0 - 0 - 0 Ukrajina
09.) 0 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 Sjeverna Koreja
10.) 0 - 0 - 0 - 1 - 0 - 1 Japan
11.) 0 - 0 - 0 - 0 - 2 - 0 Kanada
12.) 0 - 0 - 0 - 0 - 1 - 1 Njemačka
13.) 0 - 0 - 0 - 0 - 1 - 0 Brazil
14.) 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 1 SAD
Sutrašnji program (16. srpnja, nedjelja):
09:30 - 10:35 VATERPOLO (Ž) / Italija - Kanada (skupina A)
10:00 - 12:00 SKOKOVI U VODU / sinkro toranj (Ž), kval.
10:00 - 12:15 [6/75] DALJINSKO PLIVANJE / 10km (Ž) / Doris BEROŠ (Cro), Anna OLASZ (Hun), Katalin SÖMENEK (Hun), Špela PERŠE (Slo), Jelena JEČANSKI (Srb)
10:50 - 11:55 VATERPOLO (Ž) / Brazil - Kina (skupina A)
11:00 - 12:30 [7/75] SINKRONIZIRANO PLIVANJE / duet obavezni program (Ž)
12:10 - 13:15 VATERPOLO (Ž) / Novi Zeland - Španjolska (skupina B)
13:30 - 14:35 VATERPOLO (Ž) / Južna Afrika - SAD (skupina B)
15:45 - 17:15 [8/75] SKOKOVI U VODU / 1m (M)
17:30 - 18:35 VATERPOLO (Ž) / Nizozemska - Francuska (skupina C)
18:30 - 20:00 [9/75] SKOKOVI U VODU / sinkro toranj (Ž)
18:50 - 19:55 VATERPOLO (Ž) / Australija - Kazahstan (skupina D)
19:00 - 21:30 SINKRONIZIRANO PLIVANJE / tim obavezni program (Ž), kval. / Hrvatska (Mia BUBANKO, Lara CIBENEČKI, Sara JURIĆ, Antonia MILKOVIĆ, Tea MUSTAĆ, Antica Tonka NEKIĆ, Tina PANIĆ, Paula POPOVIĆ, Magdalena RADOVČIĆ, Iva STRUKAN), Mađarska (Janka Krisztina DAVID, Szabina Mercedesz HUNGLER, Lili KERTAI, Fanni KEZDI, Szofi KISS, Sarolta LUKOVSZKY, Lili Hajnal PENTEK, Luca RENYI, Alexandra Barbara RIEMER, Dora Anett SCHWARCZ)
20:10 - 21:35 VATERPOLO (Ž) / Japan - Mađarska (skupina C)
21:30 - 22:35 VATERPOLO (Ž) / Rusija - Grčka (skupina D)
LIVE rezultati: Omegatiming
LIVE stream svih događaja: Fina TV
Hrvatska:
29. mjesto (1x): Marcela MARIĆ (Skokovi u vodu, 1m Ž)
38. mjesto (1x): Juraj MELŠA (Skokovi u vodu, 1m M)
Srbija:
27. mjesto (1x): Nevena DIMITRIJEVIĆ (Sinkronizirano plivanje, solo obavezni Ž)
30. mjesto (1x): Tamaš FARKAŠ (Daljinsko plivanje, 5km M)
40. mjesto (1x): Jelena BAKOVIĆ (Skokovi u vodu, 1m Ž)
53. mjesto (1x): Bence BALZAM (Daljinsko plivanje, 5km M)
Slovenija, Bosna i Hercegovina, Makedonija, Crna Gora, Kosovo:
---
Mađarska:
7. mjesto (1x): Kristof RASOVSZKY (Daljinsko plivanje, 5km M)
13. mjesto (1x): Szofi KISS (Sinkronizirano plivanje, solo obavezni Ž)
19. mjesto (1x): Mađarska (Dora Anett SCHWARCZ, Szofi KISS) (Sinkronizirano plivanje, duet obavezni Ž)
31. mjesto (1x): Mark PAPP (Daljinsko plivanje, 5km M)
44. mjesto (1x): Botond BOTA (Skokovi u vodu, 1m M)
49. mjesto (1x): Abel LIGART (Skokovi u vodu, 1m M)
|
|
|
16.07.2017., 20:42
|
#23
|
Registrirani korisnik
Registracija: Mar 2008.
Postova: 5,611
|
Quote:
Magor kaže:
|
Nekih slobodnih streamova nema? Hvala na super topiku, usput.
|
|
|
16.07.2017., 23:49
|
#24
|
Registrirani korisnik
Registracija: Jan 2004.
Lokacija: Ugarska
Postova: 5,990
|
Quote:
Kirkpatrick kaže:
Nekih slobodnih streamova nema?
|
M4 Sport online:
www.mediaklikk.hu/m4-elo
Ali na žalost samo s mađarskom IP adresom. Taj kanal prenosi praktički sve.
|
|
|
16.07.2017., 23:50
|
#25
|
Registrirani korisnik
Registracija: Jan 2004.
Lokacija: Ugarska
Postova: 5,990
|
Rezultati 3. dana (16. srpnja, nedjelja):
DALJINSKO PLIVANJE:
- [6/75] 10km (Ž), finale (62 natjecateljice): 1. Muller (Fra), 2. Arevalo (Ecu), 3. Bridi (Ita), 3. Cunha (Bra), 5. Ita, 6. Usa … / Anna OLASZ (Hun) 8. mjesto, Špela PERŠE (Slo) 24. mjesto, Katalin SÖMENEK (Hun) 27. mjesto, Doris BEROŠ (Cro) 45. mjesto, Jelena JEČANSKI (Srb) 51. mjesto
SINKRONIZIRANO PLIVANJE:
- [7/75] duet obavezni program (Ž), finale: 1. Rus, 2. Chn, 3. Ukr, 4. Jpn, 5. Esp, 6. Ita
- tim obavezni program (Ž), kval. (24 ekipe): Mađarska (Janka Krisztina DAVID, Szabina Mercedesz HUNGLER, Lili KERTAI, Fanni KEZDI, Szofi KISS, Sarolta LUKOVSZKY, Lili Hajnal PENTEK, Luca RENYI, Alexandra Barbara RIEMER, Dora Anett SCHWARCZ) 15. mjesto (bez finala), Hrvatska (Mia BUBANKO, Lara CIBENEČKI, Sara JURIĆ, Antonia MILKOVIĆ, Tea MUSTAĆ, Antica Tonka NEKIĆ, Tina PANIĆ, Paula POPOVIĆ, Magdalena RADOVČIĆ, Iva STRUKAN) 22. mjesto (bez finala)
SKOKOVI U VODU:
- [8/75] 1m (M), finale: 1. Peng (Chn), 2. He (Chn), 3. Tocci (Ita), 4. Ger, 5. Usa, 6. Ukr
- [9/75] sinkro toranj (Ž), finale: 1. Chn, 2. Prk, 3. Mas, 4. Can, 5. Aus, 6. Usa
VATERPOLO (Ž):
- Skupina A: Italija - Kanada: 10-4, Brazil - Kina: 4-11
1. Chn 2 (11-4), 2. Ita 2 (10-4), 3. Can 0 (4-10), 4. Bra 0 (4-11)
- Skupina B: Novi Zeland - Španjolska: 2-10, Južna Afrika - SAD: 2-24
1. Usa 2 (24-2), 2. Esp 2 (10-2), 3. Nzl 0 (2-10), 4. Rsa 0 (2-24)
- Skupina C: Nizozemska - Francuska: 17-2, Japan - Mađarska: 11-20
1. Ned 2 (17-2), 2. Hun 2 (20-11), 3. Jpn 0 (11-20), 4. Fra 0 (2-17)
- Skupina D: Australija - Kazahstan: 16-4, Rusija - Grčka: 9-7
1. Aus 2 (16-4), 2. Rus 2 (9-7), 3. Gre 0 (7-9), 4. Kaz 0 (4-16)
DALJINSKO PLIVANJE (1-6. mjesto) (2/7):
1.) 2 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 Francuska
2.) 0 - 1 - 1 - 0 - 1 - 1 Italija
3.) 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 Ekvador
4.) 0 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 Brazil
5.) 0 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 Velika Britanija
6.) 0 - 0 - 0 - 1 - 0 - 0 Rusija
7.) 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 1 SAD
SINKRONIZIRANO PLIVANJE (1-6. mjesto) (2/9):
1.) 2 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 Rusija
2.) 0 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 Španjolska
3.) 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 Kina
4.) 0 - 0 - 2 - 0 - 0 - 0 Ukrajina
5.) 0 - 0 - 0 - 2 - 0 - 0 Japan
6.) 0 - 0 - 0 - 0 - 1 - 0 Kanada
7.) 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 2 Italija
SKOKOVI U VODU (1-6. mjesto) (5/13):
01.) 3 - 2 - 0 - 1 - 0 - 0 Kina
02.) 1 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 Rusija
03.) 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 0 Australija
04.) 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 Sjeverna Koreja
05.) 0 - 1 - 0 - 1 - 0 - 0 Velika Britanija
06.) 0 - 0 - 2 - 0 - 0 - 0 Italija
07.) 0 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 Ukrajina
08.) 0 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 Malezija
09.) 0 - 0 - 0 - 1 - 1 - 1 Njemačka
10.) 0 - 0 - 0 - 1 - 1 - 0 Kanada
11.) 0 - 0 - 0 - 0 - 1 - 2 SAD
12.) 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 1 Japan
UKUPNO (1-6. mjesto) (9/75):
01.) 3 - 3 - 0 - 1 - 0 - 0 Kina
02.) 3 - 1 - 0 - 2 - 1 - 0 Rusija
03.) 2 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 Francuska
04.) 1 - 0 - 0 - 0 - 1 - 0 Australija
05.) 0 - 1 - 3 - 0 - 1 - 3 Italija
06.) 0 - 1 - 1 - 1 - 0 - 0 Velika Britanija
07.) 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 Sjeverna Koreja
08.) 0 - 1 - 0 - 0 - 1 - 0 Španjolska
09.) 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 Ekvador
10.) 0 - 0 - 3 - 0 - 0 - 1 Ukrajina
11.) 0 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 Brazil
12.) 0 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 Malezija
13.) 0 - 0 - 0 - 2 - 0 - 1 Japan
14.) 0 - 0 - 0 - 1 - 2 - 0 Kanada
15.) 0 - 0 - 0 - 1 - 1 - 1 Njemačka
16.) 0 - 0 - 0 - 0 - 1 - 3 SAD
Sutrašnji program (17. srpnja, ponedjeljak):
09:30 - 10:35 VATERPOLO (M) / Brazil - Kazahstan (skupina A)
10:00 - 12:00 SKOKOVI U VODU / sinkro 3m (Ž), kval. / Mađarska (Flora FAZEKAS-GONDOS, Villö KORMOS)
10:50 - 11:55 VATERPOLO (M) / Crna Gora - Kanada (skupina A)
12:10 - 13:15 VATERPOLO (M) / Francuska - Italija (skupina B)
13:00 - 14:45 SKOKOVI U VODU / sinkro toranj (M), kval.
13:30 - 14:35 VATERPOLO (M) / Španjolska - Grčka (skupina C)
16:00 - 17:15 [10/75] SKOKOVI U VODU / sinkro 3m (Ž) / Mađarska (Flora FAZEKAS-GONDOS, Villö KORMOS)
17:30 - 18:35 VATERPOLO (M) / Srbija - Južna Afrika (skupina C)
18:00 - 19:30 [11/75] SINKRONIZIRANO PLIVANJE / duet obavezni program (MŽ)
18:30 - 20:00 [12/75] SKOKOVI U VODU / sinkro toranj (M)
18:50 - 19:55 VATERPOLO (M) / SAD - Hrvatska (skupina D)
19:00 - 21:30 SINKRONIZIRANO PLIVANJE / solo slobodni program (Ž), kval. / Szofi KISS (Hun), Luca RENYI (Hun), Nevena DIMITRIJEVIĆ (Srb)
20:10 - 21:15 VATERPOLO (M) / Australija - Mađarska (skupina B)
21:30 - 22:35 VATERPOLO (M) / Japan - Rusija (skupina D)
LIVE rezultati: Omegatiming
LIVE stream svih događaja: Fina TV
Hrvatska:
- 22. mjesto (1x): Hrvatska (Mia BUBANKO, Lara CIBENEČKI, Sara JURIĆ, Antonia MILKOVIĆ, Tea MUSTAĆ, Antica Tonka NEKIĆ, Tina PANIĆ, Paula POPOVIĆ, Magdalena RADOVČIĆ, Iva STRUKAN) (Sinkronizirano plivanje, tim obavezni Ž)
- 29. mjesto (1x): Marcela MARIĆ (Skokovi u vodu, 1m Ž)
- 38. mjesto (1x): Juraj MELŠA (Skokovi u vodu, 1m M)
- 45. mjesto (1x): Doris BEROŠ (Daljinsko plivanje, 10km Ž)
Srbija:
- 27. mjesto (1x): Nevena DIMITRIJEVIĆ (Sinkronizirano plivanje, solo obavezni Ž)
- 30. mjesto (1x): Tamaš FARKAŠ (Daljinsko plivanje, 5km M)
- 40. mjesto (1x): Jelena BAKOVIĆ (Skokovi u vodu, 1m Ž)
- 51. mjesto (1x): Jelena JEČANSKI (Daljinsko plivanje, 10km Ž)
- 53. mjesto (1x): Bence BALZAM (Daljinsko plivanje, 5km M)
Slovenija:
- 24. mjesto (1x): Špela PERŠE (Daljinsko plivanje, 10km Ž)
Bosna i Hercegovina, Makedonija, Crna Gora, Kosovo:
---
Mađarska:
- 7. mjesto (1x): Kristof RASOVSZKY (Daljinsko plivanje, 5km M)
- 8. mjesto (1x): Anna OLASZ (Daljinsko plivanje, 10km Ž)
- 13. mjesto (1x): Szofi KISS (Sinkronizirano plivanje, solo obavezni Ž)
- 15. mjesto (1x): Mađarska (Janka Krisztina DAVID, Szabina Mercedesz HUNGLER, Lili KERTAI, Fanni KEZDI, Szofi KISS, Sarolta LUKOVSZKY, Lili Hajnal PENTEK, Luca RENYI, Alexandra Barbara RIEMER, Dora Anett SCHWARCZ) (Sinkronizirano plivanje, tim obavezni Ž)
- 19. mjesto (1x): Mađarska (Dora Anett SCHWARCZ, Szofi KISS) (Sinkronizirano plivanje, duet obavezni Ž)
- 27. mjesto (1x): Katalin SÖMENEK (Daljinsko plivanje, 10km Ž)
- 31. mjesto (1x): Mark PAPP (Daljinsko plivanje, 5km M)
- 44. mjesto (1x): Botond BOTA (Skokovi u vodu, 1m M)
- 49. mjesto (1x): Abel LIGART (Skokovi u vodu, 1m M)
|
|
|
17.07.2017., 09:33
|
#26
|
Registrirani korisnik
Registracija: Mar 2008.
Postova: 5,611
|
Quote:
Magor kaže:
|
Čak i radi trenutno. Vidjet ćemo kad neki live događaji i finala počnu kako će biti. Hvala!
|
|
|
17.07.2017., 13:29
|
#27
|
Grahče z kobasicama
Registracija: May 2009.
Postova: 15,768
|
Crnogorski komentator na 8:4 kaže gotovo je, a 5 minuta do kraja.
Kanađani stigli i izjednačili
Al kako su kanađani odigrali
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
|
|
|
17.07.2017., 18:30
|
#28
|
Registrirani korisnik
Registracija: Jan 2004.
Lokacija: Ugarska
Postova: 5,990
|
Quote:
crazy_borna kaže:
Crnogorski komentator na 8:4 kaže gotovo je, a 5 minuta do kraja.
Kanađani stigli i izjednačili
Al kako su kanađani odigrali
|
Nakon utakmice Draško Brguljan je dao intervju za mađarski M4 Sport (btw, tečno govori mađarski ). Kikotao se tijekom razgovora, "Ne znam što se dogodilo", opet kikotanje. Imao sam osjećaj da je riječ o klađenju.
|
|
|
17.07.2017., 18:39
|
#29
|
Registrirani korisnik
Registracija: Jan 2004.
Lokacija: Ugarska
Postova: 5,990
|
Današnja vijest:
Budimpešta dobila organizaciju SP-a u plivanju (25m) 2024.
lijepa serija:
2024. Budimpešta / SP u plivanju (25m)
2020. Budimpešta / EP u vodenim sportovima
2017. Budimpešta i Balatonfüred / SP u vodenim sportovima
2014. Budimpešta / EP u vaterpolu
2012. Debrecin / EP u plivanju
2010. Budimpešta / EP u plivanju
2007. Debrecin / EP u plivanju (25m)
2006. Budimpešta / EP u plivanju
2001. Budimpešta / EP u vaterpolu
|
|
|
17.07.2017., 21:47
|
#30
|
Moderator
Registracija: Aug 2007.
Postova: 22,184
|
Koliko bude kandidata za domaćinstva, dobijaju li Mađari to zbog malog interesa ili dobre organizacije?
Moglo bi biti zanimljivo u grupi A, Brazil nije bezazlen. Inače mi, ako budemo prvi, u QF čekamo pobjednika susreta A3-B2. Treći u grupi A bi ipak trebali biti Kanađani, dok su u grupi B Italija i Mađarska, i vjerojatno je netko od njih naš prvi protivnik u KO fazi.
|
|
|
17.07.2017., 23:25
|
#31
|
Grahče z kobasicama
Registracija: May 2009.
Postova: 15,768
|
Quote:
Magor kaže:
Nakon utakmice Draško Brguljan je dao intervju za mađarski M4 Sport (btw, tečno govori mađarski ). Kikotao se tijekom razgovora, "Ne znam što se dogodilo", opet kikotanje. Imao sam osjećaj da je riječ o klađenju.
|
može bit, pogotovo ona 4 X-a u svjetskoj ligi
Ne sjećam se više jel ono brguljan kmečao nakon poraza od hrvatske za olimpijsko finale da će nas srbija razvalit.
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
|
|
|
17.07.2017., 23:53
|
#32
|
Registrirani korisnik
Registracija: Jan 2004.
Lokacija: Ugarska
Postova: 5,990
|
Rezultati 4. dana (17. srpnja, ponedjeljak):
SINKRONIZIRANO PLIVANJE:
- [10/75] duet obavezni program (MŽ), finale: 1. Ita, 2. Rus, 3. Usa, 4. Jpn, 5. Esp, 6. Can
- solo slobodni program (Ž), kval. (32 natjecateljice): Szofi KISS (Hun) 17. mjesto (bez finala), Nevena DIMITRIJEVIĆ (Srb) 24. mjesto (bez finala)
SKOKOVI U VODU:
- sinkro 3m (Ž), kval. (19 parova): Mađarska (Flora FAZEKAS-GONDOS, Villö KORMOS) 17. mjesto (bez finala)
- [11/75] sinkro 3m (Ž), finale: 1. Chn, 2. Can, 3. Rus, 4. Aus, 5. Gbr, 6. Mas
- [12/75] sinkro toranj (M), finale: 1. Chn, 2. Rus, 3. Ger, 4. Gbr, 5. Ukr, 6. Usa
VATERPOLO (M):
- Skupina A: Brazil - Kazahstan: 6-2, Crna Gora - Kanada: 8-8
1. Bra 2 (6-2), 2. Mne 1 (8-8), 2. Can 1 (8-8), 4. Kaz 0 (2-6)
- Skupina B: Francuska - Italija: 9-18, Australija - Mađarska: 3-13
1. Hun 2 (13-3), 2. Ita 2 (18-9), 3. Fra 0 (9-18), 4. Aus 0 (3-13)
- Skupina C: Španjolska - Grčka: 7-8, Srbija - Južna Afrika: 21-5
1. Srb 2 (21-5), 2. Gre 2 (8-7), 3. Esp 0 (7-8), 4. Rsa 0 (5-21)
- Skupina D: SAD - Hrvatska: 7-12, Japan - Rusija: 8-15
1. Rus 2 (15-8), 2. Cro 2 (12-7), 3. Usa 0 (7-12), 4. Jpn 0 (8-15)
SINKRONIZIRANO PLIVANJE (1-6. mjesto) (3/9):
1.) 2 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 Rusija
2.) 1 - 0 - 0 - 0 - 0 - 2 Italija
3.) 0 - 1 - 0 - 0 - 2 - 0 Španjolska
4.) 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 Kina
5.) 0 - 0 - 2 - 0 - 0 - 0 Ukrajina
6.) 0 - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 SAD
7.) 0 - 0 - 0 - 3 - 0 - 0 Japan
8.) 0 - 0 - 0 - 0 - 1 - 1 Kanada
SKOKOVI U VODU (1-6. mjesto) (7/13):
01.) 5 - 2 - 0 - 1 - 0 - 0 Kina
02.) 1 - 2 - 1 - 1 - 1 - 0 Rusija
03.) 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 0 Australija
04.) 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 Sjeverna Koreja
05.) 0 - 1 - 0 - 2 - 1 - 0 Velika Britanija
06.) 0 - 1 - 0 - 1 - 1 - 0 Kanada
07.) 0 - 0 - 2 - 0 - 0 - 0 Italija
08.) 0 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 Njemačka
09.) 0 - 0 - 1 - 0 - 1 - 1 Ukrajina
10.) 0 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 Malezija
11.) 0 - 0 - 0 - 0 - 1 - 3 SAD
12.) 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 1 Japan
UKUPNO (1-6. mjesto) (12/75):
01.) 5 - 3 - 0 - 1 - 0 - 0 Kina
02.) 3 - 3 - 1 - 2 - 1 - 0 Rusija
03.) 2 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 Francuska
04.) 1 - 1 - 3 - 0 - 1 - 3 Italija
05.) 1 - 0 - 0 - 1 - 1 - 0 Australija
06.) 0 - 1 - 1 - 2 - 1 - 0 Velika Britanija
07.) 0 - 1 - 1 - 0 - 0 - 0 Sjeverna Koreja
08.) 0 - 1 - 0 - 1 - 2 - 1 Kanada
09.) 0 - 1 - 0 - 0 - 2 - 0 Španjolska
10.) 0 - 1 - 0 - 0 - 0 - 0 Ekvador
11.) 0 - 0 - 3 - 0 - 1 - 1 Ukrajina
12.) 0 - 0 - 1 - 1 - 1 - 1 Njemačka
13.) 0 - 0 - 1 - 0 - 1 - 4 SAD
14.) 0 - 0 - 1 - 0 - 1 - 0 Brazil
15.) 0 - 0 - 1 - 0 - 0 - 1 Malezija
16.) 0 - 0 - 0 - 3 - 0 - 1 Japan
Sutrašnji program (18. srpnja, utorak):
09:30 - 10:35 VATERPOLO (Ž) / SAD - Španjolska (skupina B)
10:00 - 12:15 [13/75] DALJINSKO PLIVANJE / 10km (M) / Kristof RASOVSZKY (Hun), Daniel SZEKELYI (Hun), Jevgenij POPAČEV (Mkd), Bence BALZAM (Srb), Tamaš FARKAŠ (Srb)
10:00 - 12:30 SKOKOVI U VODU / toranj (Ž), kval. / Villö KORMOS (Hun)
10:50 - 11:55 VATERPOLO (Ž) / Novi Zeland - Južna Afrika (skupina B)
11:00 - 12:30 [14/75] SINKRONIZIRANO PLIVANJE / tim obavezni program (Ž)
12:10 - 13:15 VATERPOLO (Ž) / Japan - Nizozemska (skupina C)
13:30 - 14:35 VATERPOLO (Ž) / Grčka - Kazahstan (skupina D)
15:30 - 17:00 SKOKOVI U VODU / toranj (Ž), poluf. / Villö KORMOS (Hun)
17:30 - 18:35 VATERPOLO (Ž) / Australija - Rusija (skupina D)
18:30 - 20:00 [15/75] SKOKOVI U VODU / ekipno (MŽ)
18:50 - 19:55 VATERPOLO (Ž) / Kina - Kanada (skupina A)
19:00 - 21:30 SINKRONIZIRANO PLIVANJE / duet slobodni program (Ž), kval. / Mađarska (Dora Anett SCHWARCZ, Szofi KISS, rezerva: Janka Krisztina DAVID), Srbija (Jelena KONTIĆ, Nevena DIMITRIJEVIĆ)
20:10 - 21:15 VATERPOLO (Ž) / Francuska - Mađarska (skupina C)
21:30 - 22:35 VATERPOLO (Ž) / Italija - Brazil (skupina A)
LIVE rezultati: Omegatiming
LIVE stream svih događaja: Fina TV
Hrvatska:
- 22. mjesto (1x): Hrvatska (Mia BUBANKO, Lara CIBENEČKI, Sara JURIĆ, Antonia MILKOVIĆ, Tea MUSTAĆ, Antica Tonka NEKIĆ, Tina PANIĆ, Paula POPOVIĆ, Magdalena RADOVČIĆ, Iva STRUKAN) (Sinkronizirano plivanje, tim obavezni Ž)
- 29. mjesto (1x): Marcela MARIĆ (Skokovi u vodu, 1m Ž)
- 38. mjesto (1x): Juraj MELŠA (Skokovi u vodu, 1m M)
- 45. mjesto (1x): Doris BEROŠ (Daljinsko plivanje, 10km Ž)
Srbija:
- 24. mjesto (1x): Nevena DIMITRIJEVIĆ (Sinkronizirano plivanje, solo slobodni Ž)
- 27. mjesto (1x): Nevena DIMITRIJEVIĆ (Sinkronizirano plivanje, solo obavezni Ž)
- 30. mjesto (1x): Tamaš FARKAŠ (Daljinsko plivanje, 5km M)
- 40. mjesto (1x): Jelena BAKOVIĆ (Skokovi u vodu, 1m Ž)
- 51. mjesto (1x): Jelena JEČANSKI (Daljinsko plivanje, 10km Ž)
- 53. mjesto (1x): Bence BALZAM (Daljinsko plivanje, 5km M)
Slovenija:
- 24. mjesto (1x): Špela PERŠE (Daljinsko plivanje, 10km Ž)
Bosna i Hercegovina, Makedonija, Crna Gora, Kosovo:
---
Mađarska:
- 7. mjesto (1x): Kristof RASOVSZKY (Daljinsko plivanje, 5km M)
- 8. mjesto (1x): Anna OLASZ (Daljinsko plivanje, 10km Ž)
- 13. mjesto (1x): Szofi KISS (Sinkronizirano plivanje, solo obavezni Ž)
- 15. mjesto (1x): Mađarska (Janka Krisztina DAVID, Szabina Mercedesz HUNGLER, Lili KERTAI, Fanni KEZDI, Szofi KISS, Sarolta LUKOVSZKY, Lili Hajnal PENTEK, Luca RENYI, Alexandra Barbara RIEMER, Dora Anett SCHWARCZ) (Sinkronizirano plivanje, tim obavezni Ž)
- 17. mjesto (2x): Mađarska (Flora FAZEKAS-GONDOS, Villö KORMOS) (Skokovi u vodu, sinkro 3m Ž), Szofi KISS (Sinkronizirano plivanje, solo slobodni Ž)
- 19. mjesto (1x): Mađarska (Dora Anett SCHWARCZ, Szofi KISS) (Sinkronizirano plivanje, duet obavezni Ž)
- 27. mjesto (1x): Katalin SÖMENEK (Daljinsko plivanje, 10km Ž)
- 31. mjesto (1x): Mark PAPP (Daljinsko plivanje, 5km M)
- 44. mjesto (1x): Botond BOTA (Skokovi u vodu, 1m M)
- 49. mjesto (1x): Abel LIGART (Skokovi u vodu, 1m M)
|
|
|
18.07.2017., 00:06
|
#33
|
Registrirani korisnik
Registracija: Aug 2012.
Postova: 2,630
|
Prosječna starost reprezentacije SAD-a iznosi svega 21 godinu. Uvjeren sam da će Rusija biti teži protivnik, ne znam odakle komentatorima ideja da je puno lošija od današnjeg suparnika.
|
|
|
18.07.2017., 00:22
|
#34
|
Grahče z kobasicama
Registracija: May 2009.
Postova: 15,768
|
Quote:
Dubrovčanin kaže:
Prosječna starost reprezentacije SAD-a iznosi svega 21 godinu. Uvjeren sam da će Rusija biti teži protivnik, ne znam odakle komentatorima ideja da je puno lošija od današnjeg suparnika.
|
slažem se, ustvari nikad ne znaš kad ćeš naletit na "minu" tipa njemačka 2012. godine.
I ti isti rusi su razvalili japance 15-8, a gledao sam japance kako igraju na prošlom turniru prije koj itjedan. Utakmica asutralija-japan japanci igraju jako lijep vaterpolo, vidi se da su fizičk islabiji i tehnički lošiji, ali kako dobre ideje u napadu imaju
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
|
|
|
18.07.2017., 14:24
|
#35
|
Registrirani korisnik
Registracija: Apr 2011.
Postova: 553
|
Quote:
crazy_borna kaže:
|
Japanci nisu nikakvo mjerilo,iako i ja ne vidim da su Sad favoriti protiv Rusije. Nedavno su ih Rusi dobro ispeglali na turniru u Italiji. Australci ocajni,ne znam dokad ce njihov savez trpit Fatovica jer čovjek radi očajan posao.
Srbija,Madjarska i Hrvatska standardno ce se borit za medalju,tu se jos mogu pridruzit Talijani pa i Grci(iako oni meni i nisu ekipa za medalju) i to je to. Crnogorci bez sedmorice iz Ria i Spanjolci bez Moline i Echeniqea mislim da nisu konkuretni za veci plasman.
|
|
|
18.07.2017., 14:53
|
#36
|
.
Registracija: Jan 2009.
Postova: 18,870
|
Amerikanci su dobri s obzirom na to 90% momcadi odustane od vaterpola nakon koledza.
Da se vise muskaraca i cura baci u vaterpolske vode s vremenom bi se slozila dobra repka(e).
__________________
Who dares, wins .
Zadnje uređivanje The_End : 18.07.2017. at 15:37.
|
|
|
18.07.2017., 15:21
|
#37
|
Grahče z kobasicama
Registracija: May 2009.
Postova: 15,768
|
Quote:
jaky275 kaže:
Japanci nisu nikakvo mjerilo,iako i ja ne vidim da su Sad favoriti protiv Rusije. Nedavno su ih Rusi dobro ispeglali na turniru u Italiji. Australci ocajni,ne znam dokad ce njihov savez trpit Fatovica jer čovjek radi očajan posao.
Srbija,Madjarska i Hrvatska standardno ce se borit za medalju,tu se jos mogu pridruzit Talijani pa i Grci(iako oni meni i nisu ekipa za medalju) i to je to. Crnogorci bez sedmorice iz Ria i Spanjolci bez Moline i Echeniqea mislim da nisu konkuretni za veci plasman.
|
talijani su trenutno bolji od nas, ali vidjet ćemo. Grci su po meni uvijek dobri, pa Olympiacos je Grčka, ako išta uigrani su
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
|
|
|
18.07.2017., 20:50
|
#38
|
Registrirani korisnik
Registracija: Jan 2004.
Lokacija: Ugarska
Postova: 5,990
|
Quote:
The_End kaže:
Amerikanci su dobri s obzirom na to 90% momcadi odustane od vaterpola nakon koledza.
Da se vise muskaraca i cura baci u vaterpolske vode s vremenom bi se slozila dobra repka(e).
|
Amerikanke su prve favoritkinje SP-a. Definitivno najbolja repka na svijetu.
|
|
|
18.07.2017., 23:34
|
#39
|
Grahče z kobasicama
Registracija: May 2009.
Postova: 15,768
|
I još nešto u borbi za što bolji plasman japanci su sa rusima izvukli remi na prošlom natjecanju.
Moglo bi se dogodit da u nekoj ludoj situaciji u našoj grupi u borbi za 3. mjesto ameri čoukaju protiv rusa ako sutra ne pobijede.
Nkea protiv japanaca uđu sa podcjenjivačkim stavom i sve je moguće.
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
|
|
|
19.07.2017., 00:01
|
#40
|
Registrirani korisnik
Registracija: Apr 2011.
Postova: 553
|
Quote:
crazy_borna kaže:
talijani su trenutno bolji od nas, ali vidjet ćemo. Grci su po meni uvijek dobri, pa Olympiacos je Grčka, ako išta uigrani su
|
Nekako ti nisam siguran da su talijani bolji od nas,imali su i problema sa ospicama,ostali su bez ljevaka galla,prvog golmanai jos nekog kog se sad ne mogu sjetiti. Vratili su Tempestija a on je prije dvije godine trebao reci zbogom vaterpolu,cijelu sezonu branio je ocajno,pogotovo nakon povratka od neke ozljede.
Kod nas ako Sukno kroz turnir uhvati formu mislim da u eventualnom cetvrtfinalu imamo vece sanse,al opet i eventualni prolaz talijana sasvim je moguc.
Grci su ok ali meni oni nikad nisu legli kao ekipe. Mislim da im nesto fali za neki iskorak
|
|
|
|
|
Tematski alati |
|
Opcije prikaza |
Linearni mod
|
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:53.
|
|
|
|