Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2018., 18:03   #3601
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Ajmo pokeraši, šta se zbiva ...pa nije da naš Reoless mora nešto osvojiti pa da oživi tema
Ah, sta da ti kazem, predobar sam igrac za vas i nadrastao ovu temu. Jednostavno mi nije vise +EV, ako je ikada uopce i bila.

Ne, salim se, opcenito mi se ne da pisati vise po ovom forumu. Iritiraju me modovi-debili koji su uglavnom potjerali sve koji su stvarno imali nesto za reci.

Ovaj forum se pretvorio bas u pravu patologiju sa svakodnevnim povecavanjem broja istih takvih profila, ali nevermind.

Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Ja sam prilično zadovoljan sa coachingom, mislim da se Party riješio botova tako da se može normalno igrati.

Inače, kada si gledam statistiku, ne bih htio igrati sam sa sobom :rofl :
Hjooj Bapho. Igras na sajtu gdje na NL5 nema fisheva, gdje ti je coach affiliate koji zaraduje na tebi dok se ti vrtis kao hrcak u kolutu i mjesecima igras breakeven,a kojeg reklamiras ovdje, i to kao moderator na ovom forumu, a povrh svega, sad te jos botovi napadaju. Pa jebote

Moram priznati da mi stvarno nije jasno s cime to mozes biti zadovoljan s coachinga, ja bih vec odavno quitao.

rap is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 18:20   #3602
Quote:
rap kaže: Pogledaj post
Ovaj forum se pretvorio bas u pravu patologiju sa svakodnevnim povecavanjem broja istih takvih profila, ali nevermind.
To je normalna stvar kada se poveća broj korisnika bilo kojeg foruma


Quote:
Moram priznati da mi stvarno nije jasno s cime to mozes biti zadovoljan s coachinga, ja bih vec odavno quitao.
A čuj, morao sam se priviknuti na nova pravila. Što je više godina to je prilagodba teža, još kada pada koncentracija zbog posla. Malo sam se precjenio jer nakon 8 h na poslu pred kompjuterom još odraditi par sati pokera....ali ide na bolje tako da uskoro idem na NL10.

A što se botova tiče, pa pogledaj primjedbe na 2+2 forumu i sličnim ofrumima što se tiče botova na Partyu...pogotovo famozni trio Ukrajina/Rusija/Bjelorusija

P.S. Inače, meni je uspjeh što sam u 2 mjeseca duplao početni ulog.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 14:22   #3603
Evo ga...BR za NL10

Ide prvi pokušaj na viši limit pa ko živ ko bustan
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 10:20   #3604
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Evo ga...BR za NL10

Ide prvi pokušaj na viši limit pa ko živ ko bustan
Ide li kako?
__________________
A positive attitude may not solve all your problems, but it will annoy enough people to make it worth the effort.
bio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 10:25   #3605
Quote:
bio kaže: Pogledaj post
Ide li kako?
Tek je prošlo 2 dana, ide dobro ali da ne ureknem odoh kucnut 3 put o drvo

Ne vidim veće razlike od NL5
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 18:45   #3606
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
To je normalna stvar kada se poveća broj korisnika bilo kojeg foruma
Aaa tako znaci , to je zato, onda se ispricavam
rap is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 19:24   #3607
Bravo, iako, nije mi jasno zašto i dalje pišeš, trošiš vrijeme kada si predobar igrač i prerastao si ovaj forum
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 00:12   #3608
Jednostavno je.
Zato sto tata voli nesebicno djeliti svoje znanje i vjestinu sa svojim virtualnim prijateljima.

Nazalost, kazem nazalost, nemam konkurenciju ovdje jer sam najbolji poker igrac na ovom forumu, a i sire, ali uvijek cu rado udijeliti pokoji savjet.

Cak razmisljam skroz prestati igrati poker, sa suzom u oku, posvetiti se skroz forumu, coachingu i otvoriti temu "Pitaj profica".
rap is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 00:22   #3609
I da, zajebancija Bapho.
Nemoj shvatiti ovo sve kao napad, ne umanjujem tvoj uspjeh, napredak je svakako vidljiv, iako je vjerovatno to moglo biti puno brze, i jebe mi se za modove i vorum, niti me se vise iskreno ticu.

Samo je tema ocito zamrla pa lupam ko otvoren prozor, jer treba malo, makar i negativne paljbe, rasprave radi.
GL
rap is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 21:08   #3610
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Ajmo pokeraši, šta se zbiva ...pa nije da naš Reoless mora nešto osvojiti pa da oživi tema

Ja sam prilično zadovoljan sa coachingom, mislim da se Party riješio botova tako da se može normalno igrati.

Inače, kada si gledam statistiku, ne bih htio igrati sam sa sobom
on niti ne igra vise, tu i tamo odigra 1 turnir dnevno highstakes naravno daleko iznad rolla - recimo sunday millione tipicno za ribice poput njega i to je to.

to je odlika svih ribetina. stati kad donkas tako puno i to ici trosit, a tu i tamo se zajebavat na turnirima za $200 jer sad si baja jelda? :klap:

da je winning player siguran u svoje vjestine itekako bi nastavio grindat, pogotovo kad si na heateru
hoodie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 22:03   #3611


drago mi je da me i dalje pratis. Ako ti ista znaci, ja sam dobar dio svojih novaca zaradenih u 10. mjesecu na pokeru ulozio dalje te ostvario prinose kakve ti neces za zivota
Reoless is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 22:14   #3612
Ko kaze da je tema zamrla?

__________________
A positive attitude may not solve all your problems, but it will annoy enough people to make it worth the effort.
bio is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 21:07   #3613
Quote:
rap kaže: Pogledaj post
I da, zajebancija Bapho.
Nemoj shvatiti ovo sve kao napad, ne umanjujem tvoj uspjeh, napredak je svakako vidljiv, iako je vjerovatno to moglo biti puno brze, i jebe mi se za modove i vorum, niti me se vise iskreno ticu.


Išlo bi brže da na poslu ne moram 8-9 sati programirati pa nakon toga još par sati pokerisati....možda bi išlo da imam 30 i koju
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 17:23   #3614
Jel možda neko primjetio da u zadnje vrijeme turniri (od 20kn+) na SSu više nisu tako ultrasoft ili se meni samo čini tako?Recimo od 5 do 11. mjeseca sam izvukao barem 2k€, no u zadnje vrijeme baš i nije tako lako..Jel moguće da su napredovali ljudi il polako stiže ekipa koja donekle 'kuži stvari'?
Cash nisam igrao baš puno tak da neznam kak je na tom području, al husng bih preporučio svima, hahahah (kojima se isplati igrat za tak male pare)
oslek volek is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 19:56   #3615
Quote:
Reoless kaže: Pogledaj post


drago mi je da me i dalje pratis. Ako ti ista znaci, ja sam dobar dio svojih novaca zaradenih u 10. mjesecu na pokeru ulozio dalje te ostvario prinose kakve ti neces za zivota
Ovo sto ti radis se zove pracenje. Ono sto ja radim se zove keeping tabs. Jbt odgovorio si mi isti dan na mrtvoj temi.

Vidim nakon poker proa si postao i wall street pro pa sad mislis da si faca neka.

Jos jedan u nizu hrvata bez obrazovanja koji misle da su netko i nesto a zapravo kradu bogu dane po kaficima. Posralo te kao nikad i zato ne igras vise, budimo realni - znas da ces spusit sve te pare ako nastavis igrat. Vec si ionako spusio par desetaka tisuca kn
hoodie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 01:03   #3616
Eto, bio sam na NL10, pa se prije par dana vratio na NL5 i sada sam opet na NL10

Koja im je to fora sa 4Betovima? Jel i na drugim sajtovima tako? Na svakom stolu ima bar jedan gdje je postotak 4bet veći od 3beta

Morao sam prilagoditi igru i sada ih mogu pratiti ali to me u početku prilično iznenadilo
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 01:28   #3617
Quote:
hoodie kaže: Pogledaj post
Ovo sto ti radis se zove pracenje. Ono sto ja radim se zove keeping tabs. Jbt odgovorio si mi isti dan na mrtvoj temi.

Vidim nakon poker proa si postao i wall street pro pa sad mislis da si faca neka.

Jos jedan u nizu hrvata bez obrazovanja koji misle da su netko i nesto a zapravo kradu bogu dane po kaficima. Posralo te kao nikad i zato ne igras vise, budimo realni - znas da ces spusit sve te pare ako nastavis igrat. Vec si ionako spusio par desetaka tisuca kn
Kad vec prozivas covjeka za obrazovanje, inace se silnim obrazovanjem zaradjuju novci, pogotovo u zadnje vrijeme u HR
Poslodavci samo cekaju sve te silne pravnike, ekonomiste i ostale da pozavrsavaju fakultete
Ne budi ljubomoran na covjeka sto na pokeru zaradi 2-3x vise novca nego ti sa tvojim velikim obrazovanjem
Pojest ce ze zavist 😉

Edit: Reoless jesi poceo ulagati u cryptose? 😄
1 x 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 04:31   #3618
Quote:
hoodie kaže: Pogledaj post
Ovo sto ti radis se zove pracenje. Ono sto ja radim se zove keeping tabs. Jbt odgovorio si mi isti dan na mrtvoj temi.

Vidim nakon poker proa si postao i wall street pro pa sad mislis da si faca neka.

Jos jedan u nizu hrvata bez obrazovanja koji misle da su netko i nesto a zapravo kradu bogu dane po kaficima. Posralo te kao nikad i zato ne igras vise, budimo realni - znas da ces spusit sve te pare ako nastavis igrat. Vec si ionako spusio par desetaka tisuca kn


Sve razrede osnovne s 5.0, top hrvatska gimnazija (guglaj koja je)- sve razrede s 4.5+ prosjek, zavrsen faks... Propalica iz kafica. Da, jadan ja, u cijeloj poker karijeri sam par desetaka tisuca kuna u minusu.

Daj se nemoj sramotiti, neugodno je. Zapravo, pisi i dalje, mozes ti to okretati kako hoces, ja znam da se ti jedes od muke doma. I bas zato mi je drago. Jer si jalna gnjida od covjeka.

Zadnje uređivanje Reoless : 21.01.2018. at 04:42.
Reoless is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 04:32   #3619
Quote:
1 x 2 kaže: Pogledaj post
Kad vec prozivas covjeka za obrazovanje, inace se silnim obrazovanjem zaradjuju novci, pogotovo u zadnje vrijeme u HR
Poslodavci samo cekaju sve te silne pravnike, ekonomiste i ostale da pozavrsavaju fakultete
Ne budi ljubomoran na covjeka sto na pokeru zaradi 2-3x vise novca nego ti sa tvojim velikim obrazovanjem
Pojest ce ze zavist ��

Edit: Reoless jesi poceo ulagati u cryptose? ��


Mislim, pricamo o covjeku koji je uz pomoc par mojih postova rantanja, na pocetku poker karijere, stvorio sliku i jada se po forumu.

Zadnje uređivanje Reoless : 21.01.2018. at 04:44.
Reoless is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 15:20   #3620
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post


Išlo bi brže da na poslu ne moram 8-9 sati programirati pa nakon toga još par sati pokerisati....možda bi išlo da imam 30 i koju
rap is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:52.