Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2014., 21:14   #1061
Quote:
tommy001 kaže: Pogledaj post
Evo i update s moje strane,...

Stupio sam u kontakt sa tipom sa ove stranice (pokerprofesionalac.com), Boris se zove, i razgovarali smo preko skype-a. Poslao sam im statistiku mojih 50k ruku na kojima sam u nekakvom minimalnom plusu. Dobio sam i odgovor od njih i primljen sam odmah u program te sam potpisao ugovor gdje, znaci ,izricito stoji da osobno nisam duzan uloziti nista osim vremena i truda. Imam otprilike 5 sati coaching svaki mjesec te sam dobio "log in" za nekoliko stranca na netu s training video.

Dobivam 50% od ostvarenog plusa i uz to 30% rakeback koji je cisto moj. Medjutim ako u toku jednog mjeseca idem u minus taj minus se izprva pokriva sa rakeback-om a ako on nije dovoljan oni dopunjavaju moj BR za igru u sljedecem mjesecu a isto tako i minus prenosim u sljedeci mjesec.

Konkretno, npr. ako sam u toku jednog mjeseca u minusu 500€ a rakeback mi je 300€ onda prenosim -200€ u rezultat sljedeceg mjeseca. Ako sljedeci mjesec ostvarim plus od 600€ taj rezultat se smanjiva za -200€ (pokriva gubitak od proslog mjeseca) i ostatak od 400€ se dijeli 50/50. Uz to ja dobivam i sav iznos od rakeback-a, npr. ako je rakeback opet 300€ ja sam u plusu 500€ taj mjesec. Isplata je mjesecna i sve sto je jednom isplaceno meni kao igracu je nepovratno.

Ne znam sto vi mislite, ....znam da moram podijeliti sa njima sav dobitak ali zato zadrzavam rakeback i ,sto je mozda najbitnije, ne rizikujem svoj novac (igram bez uloga). Meni kao igracu koji jos zeli usavrsiti igru i podici nivo plusa u igri to za sada odgovara...
sretno ti bilo. jesi pročitao cijeli ugovor nekoliko puta? pretpostavljam da je sve čisto, ali za svaki slučaj. frend mi je tako skoro godinu dana igrao i nije bilo nikakvih problema, ne za ovu stranicu, ali na istu foru
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 21:59   #1062
Quote:
Badbeat kaže: Pogledaj post
Što te točno zanima? Vjerojatno ovaj 200% new player bonus....

Uplatiš recimo 100$ i dobit ćeš 200$ bonusa kojeg trebaš "očistiti"...Čistiš ga igrajući poker bilo tourney, ili cash...za svaku "rejkanu" ruku ili tournament fee dobiješ odredjeni iznos "WH points". Kad nakupiš dovoljan broj bodova, bonus se sam oslobađa i možeš ga koristiti kako želiš...ako se dobro sjećam WH oslobađa bonus u 5$ chunkovima....koliko bodova ti treba za 5$ chunk vidi sam na stranici...

William Hill (poker software) je inače dio ipoker mreže, meni osobno ne leži njihov software iako sam na titan pokeru (ipoker) imao jednu odličnu fazu...

Na WHu sam isto bio par mjeseci jer je bio prva respektabilna kuća koja je nudila opciju deposita putem paysafecarda što mi je tada odgovaralo...
hvala ti. sad sam malo vise skuzio, uglavnom polako raste. evo igram turnir vec 2h, druga pauza. uglavnom na pocetku skoro ispao imao 600 cipova a u startu dobijes 3000 c. sada sam na 11k. kad sam pao na 600 odlucio sam igrati puno mirnije jer su u pocetku svi agresivni na tako malim turnirima od 1 euro
edit: nema rebuy
dinovu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 22:06   #1063
Quote:
tommy001 kaže: Pogledaj post
Evo i update s moje strane,...

Stupio sam u kontakt sa tipom sa ove stranice (pokerprofesionalac.com), Boris se zove, i razgovarali smo preko skype-a. Poslao sam im statistiku mojih 50k ruku na kojima sam u nekakvom minimalnom plusu. Dobio sam i odgovor od njih i primljen sam odmah u program te sam potpisao ugovor gdje, znaci ,izricito stoji da osobno nisam duzan uloziti nista osim vremena i truda. Imam otprilike 5 sati coaching svaki mjesec te sam dobio "log in" za nekoliko stranca na netu s training video.

Dobivam 50% od ostvarenog plusa i uz to 30% rakeback koji je cisto moj. Medjutim ako u toku jednog mjeseca idem u minus taj minus se izprva pokriva sa rakeback-om a ako on nije dovoljan oni dopunjavaju moj BR za igru u sljedecem mjesecu a isto tako i minus prenosim u sljedeci mjesec.

Konkretno, npr. ako sam u toku jednog mjeseca u minusu 500€ a rakeback mi je 300€ onda prenosim -200€ u rezultat sljedeceg mjeseca. Ako sljedeci mjesec ostvarim plus od 600€ taj rezultat se smanjiva za -200€ (pokriva gubitak od proslog mjeseca) i ostatak od 400€ se dijeli 50/50. Uz to ja dobivam i sav iznos od rakeback-a, npr. ako je rakeback opet 300€ ja sam u plusu 500€ taj mjesec. Isplata je mjesecna i sve sto je jednom isplaceno meni kao igracu je nepovratno.

Ne znam sto vi mislite, ....znam da moram podijeliti sa njima sav dobitak ali zato zadrzavam rakeback i ,sto je mozda najbitnije, ne rizikujem svoj novac (igram bez uloga). Meni kao igracu koji jos zeli usavrsiti igru i podici nivo plusa u igri to za sada odgovara...
Brzo si ti to odradio

Nisam cash igrač pa ne znam koliko ruku na kojem levelu treba odigrati za doći do 300 eura rakeback-a? Na koliko stolova se najugodnije osjećaš trenutno? Jesi li ikad odigrao 50 000 ruku u mjesec dana koliko ti treba da ostvariš rakeback? Jesi li spreman na psihološki pritisak da si ako uđeš u minus na kraju mjeseca ipak nekome dužan, dakle slijedeći mjesec ti treba više profita nego što si planirao?

Ako si razmišljao o ovim i ovakvim pitanjima i dao si pozitivne odgovore onda si donio dobru odluku i želim ti svu sreću

Što se samih poker staking ugovora, oni su dokaz veličine poker industrije. Počela se vrtiti ogromna lova i investitori su prepoznali da su rizici ulaganja niski, a profiti visoki te su počeli ulagati u profitabilne igrače. S druge strane to je i za profitabilne igrače fenomenalna stvar. Daje im osim bankrolla i besplatnu edukaciju, dakle win-win situacija.

Pogotovo je dobra opcija za MTT igrače jer je varijanca puuuuuno veća nego u cash igri.

I velika većina pro igrača je na neki način stejkana , bilo kroz ovakve dealove, bilo kroz prodaje share-ova, udjela.
Za ući na sve main evente godišnje treba i milijun dolara, a bude i koja sušna godina...

U stvari klasičan joint venture, terminologijom businessa....

Kad sam već o biznisu, moram primijetiti odličnu pokerstars kampanju. Viđam ih po stranim televizijama. Kupili su superstarove Ronalda, Messija, Nadala i hrpu mladih urbanih ljudi pokušavajući s pokera skinuti stigmu kocke i pogurati ga u mainstream. Ključne su pri tome mobilne aplikacije koje ps promovira koje poker čine dostupnim praktički svakom! Hyper-turbo dok čekam ženu dok dodje iz shopinga? 200-300 ruku na cashu, Sit n go 18 ljudi? To su hrpe i hrpe novih casual igrača, što su oni prvi prepoznali, a da budemo iskreni - i beru daleko najviše vrhnja.

I za kraj jedna preporuka za čitanje - Let there be range
__________________
Badbeat goes viral!
Badbeat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 23:40   #1064
259. na kraju od 800 igraca. izletio sam brzo nakon pauze. nisam se drzao taktike a i pala mi je koncetracija vec. al necu biti nezadovoljan, odlucio sam na sve gledati pozitivno. vidio sam da imaju neki programi sto snimaju sve karte pa kasnije nakon partije mogu sve analizirati. i ako moze na privat jos koji program da moze pomoci
dinovu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 01:23   #1065
Quote:
dinovu kaže: Pogledaj post
259. na kraju od 800 igraca. izletio sam brzo nakon pauze. nisam se drzao taktike a i pala mi je koncetracija vec. al necu biti nezadovoljan, odlucio sam na sve gledati pozitivno. vidio sam da imaju neki programi sto snimaju sve karte pa kasnije nakon partije mogu sve analizirati. i ako moze na privat jos koji program da moze pomoci
Postoje dva programa "koji snimaju karte"...zovu se holdem manager i poker tracker....oba ti imaju trial verzije po mjesec dana....
Guglaj uporabu istih...

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
__________________
Badbeat goes viral!
Badbeat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 11:57   #1066
Quote:
Badbeat kaže: Pogledaj post
Postoje dva programa "koji snimaju karte"...zovu se holdem manager i poker tracker....oba ti imaju trial verzije po mjesec dana....
Guglaj uporabu istih...

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
evo snimam pa cemo vidjeti, nadam se samo da podrzava william hill i da se nemoze gledati karte dok taj turnir nezavrsi jel onda tocno mozes znati tko kako igra
dinovu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 12:20   #1067
I Poker Tracker i HM podržavaju iPoker mrežu. I kao što Badbeat kaže...najbolje da prije instalacije proguglaš kako se upotrebljavaju ti alati.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 12:29   #1068
Quote:
tommy001 kaže: Pogledaj post
Ne znam sto vi mislite, ....znam da moram podijeliti sa njima sav dobitak ali zato zadrzavam rakeback i ,sto je mozda najbitnije, ne rizikujem svoj novac (igram bez uloga). Meni kao igracu koji jos zeli usavrsiti igru i podici nivo plusa u igri to za sada odgovara...
To je dobra stvar. Jedan frend je tako dosta zaradio ali morao je prije raznim grafovima i videom dokazati da zna igrati. Naravno, tu je bio i neizbježan Skype i online coaching.

A što se tiče rejka, po onome kako ja igram imam jednostavnu računicu.

Npr. :

na NL10$, 30000 hendova na mjesec = 300$ rake mjesečno

A opet, sve zavisi o stilu kojim igraš. Ja igram malo rezerviranije.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 15:15   #1069
Koliko imate u prosjeku odigrano ruku "hands played" u jednom danu?

za sada tri zaredom turnira u sitngo

gledao sam malo po youtubeu pa cemo vidjeti sto se tice programa, za sada mi je dosta toga nejasno
dinovu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 18:49   #1070
Talking

posudena knjiga Harrington o texas holdem pokeru u knjiznici.

jel tko procitao??? misljenja..
dinovu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 23:23   #1071
Za turnire ili cash?

Pročitao sve. Odlično gradivo za početnike
Adzivu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 00:54   #1072
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post

A što se tiče rejka, po onome kako ja igram imam jednostavnu računicu.

Npr. :

na NL10$, 30000 hendova na mjesec = 300$ rake mjesečno

A opet, sve zavisi o stilu kojim igraš. Ja igram malo rezerviranije.
Ok, recimo da je na zadanih 50k ruku rake 500$ mjesečno, igraču ide 30% od toga, što je 150$ ako ostvari 50k ruku.
Prošli sam mjesec u pauzama turnira odigrao oko 7,5k ruku casha 6max 10$ i 25$, i vidim da sam igrao prosječno 350 ruku na sat. Igrao sam prosječno 6 stolova odjednom. Jednostavna matematika kaže da bih ovim tempom trebao igrati 150 sati do 50k ruku. To je pet sati dnevno grindanja. I subotom i nedjeljom. Za dostići rakeback! Nema volumena, nema rakebacka! K'o u onom crnjaku o rukama i čokoladi..
To je puno pokera, o tome treba razmišljati kad računaš na povrat rejka!


Quote:
Adzivu kaže: Pogledaj post
Za turnire ili cash?

Pročitao sve. Odlično gradivo za početnike
Harrington on hold'em, klasik. Iz njih sam počeo učiti poker, i već sam ih malo i zaboravio kad sam naletio na prva dva dijela u knjižari...
S guštom sam ih kupio. . Iz poštovanja prema autoru/ima!
__________________
Badbeat goes viral!
Badbeat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 08:22   #1073
Quote:
Badbeat kaže: Pogledaj post
Ok, recimo da je na zadanih 50k ruku rake 500$ mjesečno, igraču ide 30% od toga, što je 150$ ako ostvari 50k ruku.
Prošli sam mjesec u pauzama turnira odigrao oko 7,5k ruku casha 6max 10$ i 25$, i vidim da sam igrao prosječno 350 ruku na sat. Igrao sam prosječno 6 stolova odjednom. Jednostavna matematika kaže da bih ovim tempom trebao igrati 150 sati do 50k ruku. To je pet sati dnevno grindanja. I subotom i nedjeljom. Za dostići rakeback! Nema volumena, nema rakebacka! K'o u onom crnjaku o rukama i čokoladi..
To je puno pokera, o tome treba razmišljati kad računaš na povrat rejka!
ja igram na 6-7 stolova i prosjek mi je 500 ruku na sat. Za 50k mjesečno ruku morao bih igrati 3 sata dnevno.

Naravno da nije bajno, pogotov na malim limitima. Ali ako se igra minimum NL25 može se zaraditi. Npr. 3 sata dnevno = 1500 ruku dnevno = 45000 ruku mjesečno = manje/više 1000$ rejka. Sa dobrim dealom od 50% rakebacka eto ti samo od toga 500$ mjesečno ako si break even.

E da, tu je naravno i flash/rush/speed/blaze/strobe poker koji služi samo za nabijanje rejka.

Ja sam, nažalost :tuzni, morao isplatiti novac sa pokera, ostavio sam si 100$ i sada krećem iz početka grindati na NL4. Na OnGame mreži.

E da, mogu reći da je psihološka priprema jako, jako bitna. Treba ostati hladan kada fishevi krenu dobijati sve i svašta. Kada sa pokerom izgubiš od drugog pokera, kada te netko calla do kraja i lovi jednu kartu koja mu i dođe na riveru.....po meni, poker je kao sport a ne kocka.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 12:11   #1074
previse mi je to stolova za igrati, nemozes ni znati onda kakve igrace imas za stolom tako da ti je pracenje nula.
dinovu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 12:17   #1075
Zato postoji Poker Tracker i Holdem Manager
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 14:56   #1076
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
ja igram na 6-7 stolova i prosjek mi je 500 ruku na sat. Za 50k mjesečno ruku morao bih igrati 3 sata dnevno.

Naravno da nije bajno, pogotov na malim limitima. Ali ako se igra minimum NL25 može se zaraditi. Npr. 3 sata dnevno = 1500 ruku dnevno = 45000 ruku mjesečno = manje/više 1000$ rejka. Sa dobrim dealom od 50% rakebacka eto ti samo od toga 500$ mjesečno ako si break even.

E da, tu je naravno i flash/rush/speed/blaze/strobe poker koji služi samo za nabijanje rejka.

Ja sam, nažalost :tuzni, morao isplatiti novac sa pokera, ostavio sam si 100$ i sada krećem iz početka grindati na NL4. Na OnGame mreži.

E da, mogu reći da je psihološka priprema jako, jako bitna. Treba ostati hladan kada fishevi krenu dobijati sve i svašta. Kada sa pokerom izgubiš od drugog pokera, kada te netko calla do kraja i lovi jednu kartu koja mu i dođe na riveru.....po meni, poker je kao sport a ne kocka.
Pocevsi od kraja, poker nije kocka. Poker nije niti sreca, dugorocno gledajuci. Dobar poker igrac s dovoljno dobrim znanjem upravljanja bankrollom ce biti u plusu dugorocno. Igrac ruleta ce dugorocno uvijek biti u minusu za nulu ili za onu bezobraznu duplu nulu koliko god mislio da je martingejl nenadjebiv sistem

Sto se tice psiholoske pripreme ona je jednako bitna kao i poznavanje mehanike igre, stovise i bitnija. Pocevsi od kontrole emocija,( cooler je bolan u cashu, a kad se desi u turniru cesto je vrijedan stotine i tisuce dolara, to treba znati ishendlati) sve do mindseta koji razdvaja najbolje od prosjecnih, kako u pokeru tako i drugdje...

Vezano za broj ruku i rejk vjerovat cu ti jer je sigurno tvoj uzorak veci, tih 500$ rejkbeka ni ne zvuci tako lose...morat cu naci mjesec dana za isprobati 50k ruku na 0.25$ da vidim gdje sam



Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
__________________
Badbeat goes viral!
Badbeat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 15:10   #1077
Quote:
Badbeat kaže: Pogledaj post
Vezano za broj ruku i rejk vjerovat cu ti jer je sigurno tvoj uzorak veci, tih 500$ rejkbeka ni ne zvuci tako lose...morat cu naci mjesec dana za isprobati 50k ruku na 0.25$ da vidim gdje sam
Nije loše ali kao što si i sam rekao, treba odigrati 3 sata dnevno svaki dan. I opet zavisi od načina igre, moja je statistika malo rezervirana za 6max, igram 19/15/4

Za grindanje je bitna i dobra stolica
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 15:41   #1078
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Nije loše ali kao što si i sam rekao, treba odigrati 3 sata dnevno svaki dan. I opet zavisi od načina igre, moja je statistika malo rezervirana za 6max, igram 19/15/4

Za grindanje je bitna i dobra stolica
Ma dobro, ja sam ovo o satima pisao da bih pocetnicima priblizio sto je 50k ruku, tri sata dnevno je nis za mene
Ali sto mogu kad mi cash brzo dosadi

I ja nakon grindanja imam dobru stolicu, kad smo si dobri vec!

Salim se, treba cuvati kicmu!


Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
__________________
Badbeat goes viral!
Badbeat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 11:45   #1079
A tek kada krenu bolovi u desnom ramenu zbog držanja miša

I nedajbože popit koje pivo uz igru, ode bankroll dok trepneš
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 02:53   #1080
Ja sam skužio da je življenje od pokera(iako to nisam nikada uspio) jedan od najtežih poslova koje možeš raditi, i tu ako nemaš ljubavi za to što radiš nećeš uspjeti. I kad kažem ljubavi mislim na ljubavi prema igri a ne ljubavi prema osvojenom novcu, ako gledaš novce nikada od tebe kvalitetnog igrača.
Ja iako volim igru, nemam tako veliku ljubav da si svaki dan/cijeli dan podredim igri


Sad kad sam opet naišao na temu, odma se ulogirao u ft i odigrao 5 husng 0.50 $
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:47.