Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2018., 13:59   #1
Trnsko

Prije cca dva tjedana poceli su radovi na sanaciji-rekonstrukciji sredisnjeg trga ispred bivse NAME - KERUMA - a sadasnjeg SPARA, ima li negdje za pogledati idejna slika buduceg izgleda tog sredisnjeg trga u tom naselju.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 14:36   #2
Quote:
Cilim kaže: Pogledaj post
Prije cca dva tjedana poceli su radovi na sanaciji-rekonstrukciji sredisnjeg trga ispred bivse NAME - KERUMA - a sadasnjeg SPARA, ima li negdje za pogledati idejna slika buduceg izgleda tog sredisnjeg trga u tom naselju.
Ovdje je sva dokumentacija, može se iščitati.
http://www.zagreb.hr/766-2017-emv-sa...elju-tr/111044
curry is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 14:41   #3
Quote:
curry kaže: Pogledaj post
Ovdje je sva dokumentacija, može se iščitati.
http://www.zagreb.hr/766-2017-emv-sa...elju-tr/111044
To sam i ja nasao, mislio sam da negdje postoji idejna slika buduceg izgleda.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2018., 12:51   #4
Ima li kraja ovim radovima u Trnskom?
pa od Božića su stacionirali strojeve...zar treba više od pola godine za 500 kvadrata???
Mislila sam da se radi fontana pa dobro,vuku cijevi ali ne


I još važnije: tužno je bilo gledati kako su majstori pobacali golublja jaja proljetos u onim otvorima natkrivenog dijela...starci i djeca su to najviše komentirali
a tek neki dan, kad su najlonima zakucali gnijezda ptića a golubovi sumanuto letjeli oko toga, ma užas

Da naš gradonačelnik, veliki ljubitelj životinja, zna za takve nečovječne poteze, sigurno bi sam izmjestio gnijezda i dao ugraditi otvore za njih.
Jutros idem u dućan ividim da je noćas netko potrgao najlone i golubovi se zavukli ptićima

Jer, što će nam TRG ako nema golubova?!
__________________
Halben trinken,
halben Scharzu geben

Zadnje uređivanje milijana : 01.07.2018. at 12:53. Reason: zaborav
milijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2018., 23:32   #5
Ja sam isto cula da ide fontana i gore kruzni tok zar ne?

Mene vise muci sto ne vidim nekakvu promjenu s tim novim plocama, izgleda jednako jadno kao i prije, a da ne kazem da ploce znaju djeca postavljat uz par odraslih. Tko to nadzire?

Puno pozdrava susjedima koji ne kupe govna iza svojih ljubimaca. Na svoje oci svako malo vidim kad gledam kroz prozor zgrade.
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2018., 00:21   #6
Glavno da se skoro svaki dan mjenjaju labirinti za dolazak do trgovina, kafica i trafika, taman skuzis put a ono drugi dan promjena, pa ponovo utvrdjujes novi put, bas zabavno.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2018., 22:54   #7
Quote:
Cilim kaže: Pogledaj post
Glavno da se skoro svaki dan mjenjaju labirinti za dolazak do trgovina, kafica i trafika, taman skuzis put a ono drugi dan promjena, pa ponovo utvrdjujes novi put, bas zabavno.

mda...jutarnja gimnastika-optrči do bankomata pa rikverc kroz borove uz loto do pekare,nedajbože da se nešto zaboravilo doma...valjalo bi ostavljat mrvice za sobom da se znam vratit pravim putem

al sad je super, kako je bilo zimus.
Istina,Vitality, ne vide se baš neke promjene s tim pločama. Ekipa iz dućana i kafića,kažu ništa rotor, ništa fontana.
Milo mi je kako neke intervencije (valjda od vitalne važnosti)počnu i završe preko noći-Britanac tako šaptom pao a mi ćemo eto...možda i godinu dana proslavit s bageristima
__________________
Halben trinken,
halben Scharzu geben
milijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2018., 02:12   #8
Za sto su dobili i potrosili novcr ako jr ovo obmova bez da se vidi da je ista mijenjano? Evo ja iskreno bas nikakvu promjenu ne vidim, prčkaju vec godinu dana po tom Trnskom. Ploče koj3 postavljaju su vjerojatno iz doba socijalizma, bas svasta se damas naziva uređenjem kvarta.

Zna li netko ima li na Trnskom tzv.limenki?
Koliko sam upucena, radi se mahom o vojnim stanovima.
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2018., 22:23   #9
Quote:
vitality kaže: Pogledaj post
Zna li netko ima li na Trnskom tzv.limenki?
Koliko sam upucena, radi se mahom o vojnim stanovima.
Ne u Trnskom nema limenki, limenke su na Borongaju i Zaprudju, mozda u jos nekom kvartu.

Vojni stanovi su samo u jednoj zgradi - neboderu, koliko ja znam.

Quote:
vitality kaže: Pogledaj post
Za sto su dobili i potrosili novcr ako jr ovo obmova bez da se vidi da je ista mijenjano? Evo ja iskreno bas nikakvu promjenu ne vidim, prčkaju vec godinu dana po tom Trnskom. Ploče koj3 postavljaju su vjerojatno iz doba socijalizma, bas svasta se damas naziva uređenjem kvarta.
A i sve ostalo oko ploca - zgrade su iz doba socijalizma, pa se ni nemoze bas nesto drugacije uklopiti u takav okolis, da stavis bracki granit bilo bi ko saka u oko, uglavnom lijepse je nego sto je dosad bilo, a vidjet cemo kako ce izgledati kad se negdje u 9 mjesecu konacno sve zavrsi.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2018., 14:00   #10
Zatvoren rotor, promet preusmjeren po prometnicama okolnih naselja, kakva je sad situacija na semaforu Trnsko i Avenija Dubrovnik osjecaju gradjani naselja Trnsko, Trokut i Savski Gaj, a najvise stanari u zgradama Trnsko 8, Trnsko 10, Trnsko 2, Trnsko 7, Trnsko 15 i 16 te Trnsko 21, zgradama koje su na prolazu te obilazne rute iz pravca Remetinca preko navedenih naselja.
Taj postojeci semafor je i inace do sada u spicama imao slabu protocnost, narocito kad si iz Trnskog skretao u pravcu rotora.

Molim stanare iz navedenih zgrada da napisu svoje vidjenje i svoje sadasnje dojmove, vec su se na net-u pojavile jutrosnje snimke oko 6,00 sati kolone od zgrade Trnsko 2 (neboder) prema semaforu niz ulicu, a isto tako snimku kako se vozilo po nogostupu u naselju Savski Gaj.

https://twitter.com/twitter/statuses...44294474801152
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2018., 18:19   #11
Evo i strucnog misljenja prometnog strucnjaka Zeljka Marusica koji se jucer provozao i obilaznim pravcem kroz naselja Trnsko, Trokut i Savski Gaj do Remetinecke ceste, citiram:

"Alternativni pravac koji bi vozači trebali izbjegavati – zbog sigurnosti

Za kraj smo prošli i alternativnim pravcem koji Aveniju Dubrovnik povezuje sa od sjevera grada sad odjsečenom Remetinečkom cestom. Taj pravac vodi kroz Trnsko, preko sjevernog ruba naselja Trokut, kroz Savski gaj prema Remetinečkoj. Naime, postoji više krakova Savskog gaja koji izlaze na Remetinečku, koja je sad postala slijepa ulica prema sjeveru i koji usmjeravaju vozila na Remetinečku cestu u smjeru prema sjeveru i rotoru. S obzirom na to, pitali smo Marušića ima li smisla rasteretiti Rasteretiti ulicu Savski gaj put XIII, koja je također alternativni pravac za one koji preko Sv. Klare žele izaći na Remetinečku ili s nje. Marušić smatra da je to previše riskantno.

Prolaskom kroz navedenu rutu, naš je prometni stručnjak preporučio da je vozači svakako izbjegavaju, zbog uskih, nepreglednih i slabo protočnih ulica, a poseban apel uputio je i roditeljima da pripaze na djecu na tom pravcu tijekom perioda rekonstrukcije remetinečkog rotora. Smatra da ta d"ionica, kao alternativan pravac, predstavlja opciju ispod prometnih standarda i vrlo riskantnu za sve sudionike u prometu."


https://dnevnik.hr/galerija/vijesti/...1611438/542651
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:31.