Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2006., 18:13   #41
gourmet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2006., 18:17   #42
Quote:
Mrtva mrkva kaže:
Probaj Guylian skoljkice ili Duc d'O pa reci jesu li ti i dalje gorke

skoljkice...mmmmm....mater sta su dobre....uvijek kad prolazim kroz macelj.....uzmem si pod mus par kutija duplih skoljkica.....koje nestanu kroz par dana.....
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 19:19   #43
hm..
sad sam se vratila iz belgije.
ne znam šta mi je bolje od klasika-leonidas, godiva, duc d'or ili guyliana ili malih privatnih možemo reći i seoskih čokolaterija...
Kruska is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2006., 01:24   #44
Quote:
Kruska kaže:
hm..
sad sam se vratila iz belgije.
ne znam šta mi je bolje od klasika-leonidas, godiva, duc d'or ili guyliana ili malih privatnih možemo reći i seoskih čokolaterija...
okay ipak su mi bolje nausnice...ali si mi trebala donijeti neku cokoladicu da se udavim...smrc... mmm chocolatey goodness
dr.trubadur is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2006., 13:14   #45
Quote:
dr.trubadur kaže:
okay ipak su mi bolje nausnice...ali si mi trebala donijeti neku cokoladicu da se udavim...smrc... mmm chocolatey goodness

mrsh. idući put ćeš dobit šipak
ont. ipak sam odlučila da su mi draže homemeade ali u nedostatku boljeg udavit ću se u komercijalnim čokoladama
Kruska is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2006., 16:18   #46
Quote:
Kruska kaže:
mrsh. idući put ćeš dobit šipak
ont. ipak sam odlučila da su mi draže homemeade ali u nedostatku boljeg udavit ću se u komercijalnim čokoladama
ma ti mene najvise volis pa ces mi uvijek kupovat cokolade... i sama to znas. hehe. i da, ja kuham! ja ne znam zasto svi misle da sam nesposobna za kuhanje... samo sam lijena
p.s.ma hvala za nausnice vidila si da sam odusevljena...
dr.trubadur is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2006., 17:01   #47
ima tih belgijskih pralina u rijeci za kupit?
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2006., 18:00   #48
Quote:
teichy kaže:
ima tih belgijskih pralina u rijeci za kupit?
Ne nema....pa ove đulijano imaš u svakom kiosku
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 14:41   #49
Guylian je meni presladak. I svi im imaju jednaki okus. Fini, ali brzo dojade. Dva-tri i gotovo.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 23:58   #50
Cote d'Or rula, od ovih konfekcijskih, nisam probao ove druge hoh spike
__________________
"... and I'll be put in a box, and all I'll need is a tiny glass of water and lots of tiny pieces of pizza and the box will have wings like an airplane." And you ask, "Where will it take you?" "Home." I say.
clone is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 02:50   #51
Quote:
clone kaže:
Cote d'Or rula, od ovih konfekcijskih, nisam probao ove druge hoh spike
ajme, sudoku .. men taj najgori. a za praline pjevam na svadbama, ako treba
strangelove is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 04:48   #52
Quote:
strangelove kaže:
ajme, sudoku .. men taj najgori. a za praline pjevam na svadbama, ako treba
a gle sreco, to je jedina kaj sam jeo iz belgije i nije mi bila losa (mada nisam fan cijelih ljesnjaka) pa reko da nesto kazem "on topic". mada priznajem, daleko od toga da sam neki poznavaoc.

a kaj se pralina tice nabavit cu, i naravno da treba, s tim da prihvacam samo duet
__________________
"... and I'll be put in a box, and all I'll need is a tiny glass of water and lots of tiny pieces of pizza and the box will have wings like an airplane." And you ask, "Where will it take you?" "Home." I say.
clone is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 10:44   #53
pusti te priče

Deca draga,Kraš čokolade su najbolje i neču vidjet da se jedu druge čokolade inače bu vam se inkvizicija spustila na guzice
ketron is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 15:31   #54
Belgijska čokolada

Zna li netko gdje ima u Zagrebu (i ima li uopće) kupiti belgijska čokolada Cote d'or? ili Jacques?
majakovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 10:58   #55
Quote:
majakovski kaže: Pogledaj post
Zna li netko gdje ima u Zagrebu (i ima li uopće) kupiti belgijska čokolada Cote d'or? ili Jacques?
Imaš ih u Deliciji u Teslinoj,ima ih i u velikim Mercatorima i na odjeljku s čokoladama u Sparu.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 11:40   #56
U Ipercoopa isto...ili to mozda spada pod Spar
receptisvijeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 18:49   #57
ipercoop spada pod spar sada

ma da? pa nisam u sparu vidio, a bio neki dan.
baš cote d'or?

ajme super ako je tako )) odmah idem u teslinu..
majakovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 23:49   #58
možda i u konzumu
saharasaharović is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2010., 00:42   #59
Quote:
majakovski kaže: Pogledaj post
ipercoop spada pod spar sada

ma da? pa nisam u sparu vidio, a bio neki dan.
baš cote d'or?

ajme super ako je tako )) odmah idem u teslinu..
Moja najdraza coksa. Crna, sa slonicem? Ajmeeee koja divota! A jesu li ti ikad naletjele Cote d'Or karamele? Bozanstvene!
Inace, najcjenjenije belgijske cokolade su (barem svojevremeno bile) Godiva i Leonidas, ako se ne varam. Leonidas boutique imas u Zg kod Kaptol centra, malo jos prodjes Kaptol centar pa nadjes mali mirisni ducancic s lijeve strane.

Ajde pliz javi jesi li pronasao coksu u Teslinoj. Doduse, na dijeti sam, ali dobro ce doci kockica cote d'or kao nagrada za sav trud i odricanja.
rotkvica40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2010., 10:11   #60
Quote:
rotkvica40 kaže: Pogledaj post
Moja najdraza coksa. Crna, sa slonicem? Ajmeeee koja divota! A jesu li ti ikad naletjele Cote d'Or karamele? Bozanstvene!
Inace, najcjenjenije belgijske cokolade su (barem svojevremeno bile) Godiva i Leonidas, ako se ne varam. Leonidas boutique imas u Zg kod Kaptol centra, malo jos prodjes Kaptol centar pa nadjes mali mirisni ducancic s lijeve strane.

Ajde pliz javi jesi li pronasao coksu u Teslinoj. Doduse, na dijeti sam, ali dobro ce doci kockica cote d'or kao nagrada za sav trud i odricanja.

To s Godivom i Leonidasom je kao i sa svakim brandom - razvikano.
U Belgiji ima na tisuće malih slastičarni i čokolaterija koje imaju jako kvalitetnu
do vrhunsku čokoladu i praline po znatno nižoj cijeni.
Često su mi bolje "no name" čokolade i praline.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:31.