Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2018., 15:23   #1881
Quote:
darija267 kaže: Pogledaj post
Pa kukanjava jer meni 1000 kn nije malo recimo ( možda nekome je,meni sigurno ne) i nemam muža u Kataru

Nisu mi još vratili novac, nego su mi dali potvrdu i kao šefica trgovine će tek odlučitiiii što se može napraviti.

Ne kukam nego pišem svoja iskustva da podjelim s ljudima koji se možda žele informirati pa da znaju na što da obrate pozornost, radi toga i postoji ovaj forum ako se ne varam ;D
Imala si prilike vidjeti ih prije kupnje nitko ti nije prodavao maglu jel...način izrade.

Jednostavno nisi imala sreće i tu razumijem ogorčenost ali mislim da tvoj overreacting u nastaloj situaciji polako prelazi u zlobu.... čemu sad istraživanja tko je vlasnik, pljucanje...itd.

Svima je poznato da je kvaliteta proizvedenih stvari pala, na bilo kojem nivou i tipu proizvoda.
Nekidan je iphone u trgovini eksplodirao i ozlijedio ljude...kultni proizvod cijene 5 puta više, a Katar je spomenut kao odgovor na tvoju balkansku žalopojku o škart robi... i poznate Ecco postole su se slično raspale na skroz drugom kraju svijeta.

O cijeni neću puno.....ekipa daje za krpene Starkice 1000 kuna. Ko voli nek izvoli.

Na kraju je najvažnija poslovna politika firme...da uvaži reklamaciju i izađe kupcu max. u susret. I u tome segmentu priče do sada ne vidim problem.
BBC drama is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 11:53   #1882
Quote:
BBC drama kaže: Pogledaj post
Imala si prilike vidjeti ih prije kupnje nitko ti nije prodavao maglu jel...način izrade.

Jednostavno nisi imala sreće i tu razumijem ogorčenost ali mislim da tvoj overreacting u nastaloj situaciji polako prelazi u zlobu.... čemu sad istraživanja tko je vlasnik, pljucanje...itd.

Svima je poznato da je kvaliteta proizvedenih stvari pala, na bilo kojem nivou i tipu proizvoda.
Nekidan je iphone u trgovini eksplodirao i ozlijedio ljude...kultni proizvod cijene 5 puta više, a Katar je spomenut kao odgovor na tvoju balkansku žalopojku o škart robi... i poznate Ecco postole su se slično raspale na skroz drugom kraju svijeta.

O cijeni neću puno.....ekipa daje za krpene Starkice 1000 kuna. Ko voli nek izvoli.

Na kraju je najvažnija poslovna politika firme...da uvaži reklamaciju i izađe kupcu max. u susret. I u tome segmentu priče do sada ne vidim problem.
Pa ako je nešto postalo manje kvalitetno logično je da bi i cijena trebala biti manja, ali u takvom svijetu živimo. Pa jel pratiš vijesti oko Biljane Borzan, dokazala je da se na naše tržište šalje manje kvalitetna roba nego na " zapadnijim" tržištima po istoj cijeni.Niti sam zlobna niti ogorčena, išla sam istraživati iz svoje čiste znatiželje, da vidim radi čega imaju više reklamacija nego prije.
Htjela sam podjeliti svoje iskustvo ovdje s drugima baš iz razloga da pripaze pri kupnji jer meni to promaklo ( jer proučavanje navodno stabilnih cipela nije bilo u mojoj domeni kao ni većini pa vjeruješ nekoj reputaciji).

Nešto si si zabrijala. Samo lagano
darija267 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 12:30   #1883
Quote:
darija267 kaže: Pogledaj post
Svake godine mi cipele promoče kao idiotu i uvijek se smrznem i odlučim se ove godine isprsiti za sebe i kupiti si Timbice. Kupila sam ih baš u TIMBERLANDU u Masarykovoj sada krajem 11 mjeseca. Bila sam presretna, crne nove, waterproof oznaka, nisu malo ni koštale 1150 na sniženju čak, ali mislim si ako su kvalitetne i ako potraju dati ću, valjda će se isplatiti.

FRIŠKA FIGA!

Nakon samo dva mjeseca počeo se odljepljivati dio između đžona i cipele i tu ako uđe voda sigurno promaču, i obrub se na vrhu rašio i spužva izviruje. Nosila sam ih samo po asfaltu i u uredu, bez ikakvih divljina. Toliko sam tužna i jadna brat ima svoje već tri godine i još su super, frendica isto, ne kuzim kaj se dogodilo?! Pa duže mi potraje šrot iz daichmana, a ove bi trebale trajati bar 2 godine a ne 2 mjeseca. Poslala sma žalbu centru u RH i EU centru na engleskom skup sa slikama, dajem im dan dva da vidim šta će odgovoriti,a onda ću otići tamo i svađati se ako treba.Da ih reklamiram i uzmem nove tko mi garantira da se to neće ponoviti, a i ako mi daju novac natrag koje zimske cipele da uzmem, sve su na istu foru sada i panama jack, caterpillar, marte, dokserice, sve ih ljepe očito sada. Još ću na kraju kupiti vojničke! Baš sam razočarana ima li itko sličnih iskustava? Zahvalana sam Vam :*
Draga Darija, ja sam identičan slučaj imala prije par godina, točnije 2010.
Tada nisam imala račun, bacila ga. U trgovini mi nisu htjeli refundirati novce, niti učiniti zamjenu, plus bili su dosta bahati, što me još više naživciralo.
Nudili su mi da ih po svom trošku pošalju na popravak, al to bi trajalo ca. mjesec - dva, a tad je bio 1. mjesec, puno snijega i trebale su mi pa to nije dolazilo u obzir.
Ja sam se tada javila proizvođačima u USA, točnije customer Serviceu u USA, Gini Cotton, našla njen mail negdje online... uslikala sve i objasnila situaciju, nasrala svašta nešto.
I na kraju se ona javila uredu u Hrvatskoj i trgovina u kojoj sam kupila timbice je dobila dojavu da ću doći i uzeti koje god čizme želim u tom iznosu, dal nove, dal neke druge

tak da ja ne znam zapravo zašto toliko dramiš. mislim, sve je dobro ispalo, imala si račun, priznali ti reklamaciju...
ako baš želiš istjerati pravdu (nije da se ne slažem s tobom, ali ovdje nećeš ništa postići) - onda piši njima tamo u USA i žali se na to kakvu nam robu šalju, da to nije po standardima izrade Timberlandicea, mozes čak i video napravit u kojem u trgovini uzimaš timbe i pokazuješ unutrašnjost kak su izrađene... ko što youtuberi znaju radit.
Bar sad kontakte možeš bez puno problema pronaći na njihovim stranicama, fejsu, linkedInu...
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 17:06   #1884
kako je najbolje odrzavati ove cizme? Da li se smiju spricati Erdal sprejem za impregnaciju?
sxwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 18:45   #1885
Ako moze pomoc imam junior 6 inch bordo Timberland gleznjerice pise da se odrzavaju cetkom i sprejem ali ne mogu naci u svom gradu originalnu cetku, ako znate cime bih ih drugo mogla ocistiti? Nosila sam ih samo jednom po suvom vremenu a nisam stavljala sprej za impregmaciju, htjela sam ih ocistiti prije impregniranja. Pokusala sam vlaznom krpom ali je na krpi ostajala boja da li je to ok jer imaju deklaraciju da su nepropusne?
sxwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2018., 17:49   #1886
1,600 kuna za čizme ipak je to malo previše i još ti na kraju promoče Kad se može uhvatit neka akcija? Ajde da ih nađem za 1000 kuna još bi i uzeo, ali 1,600 kuna
Muvi5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2018., 16:15   #1887
Quote:
Muvi5 kaže: Pogledaj post
1,600 kuna za čizme ipak je to malo previše i još ti na kraju promoče Kad se može uhvatit neka akcija? Ajde da ih nađem za 1000 kuna još bi i uzeo, ali 1,600 kuna
Ima u WG akcija na timberland, sa 1100 su na 400-500 kuna
Dv1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2019., 11:28   #1888
Pozdrav, radi se o Timbama kupljenim prošle god taman nakon zime. Nošene su cijelih 10-ak puta i odljepile su se. Naravno račun više nemam. Da li ima smisla pisati mailove i pokušavati dobiti novce ili zamjenu?
Dogloverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2019., 18:05   #1889
Jesi li ih možda kupila karticom da preko netbankinga nađeš tu transakciju? U svakom slučaju, ja bih pisala, previše koštaju da bi trajale smo jednu sezonu.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
moka88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2019., 18:37   #1890
Samo odi u ducan koji si kupila i reklamiraj, oni su dosta pristupacni. Meni su se na jednim tenisicana vezice potrgale nakon godinu dana i dale su mi nove.
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2019., 15:29   #1891
Poslala sam mail u petak, čekam odgovor. Za karticu moram pogledati ali provukla sam njihovu krticu za 5 posto popusta pa možda imaju i to negdje u sistemu. Ima tko iskustva s tim?
Dogloverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2019., 13:37   #1892
Kupila sam prosle zime timbice da imam dobre, nepropusne cizme za kisu/snijeg. I stvarno, ne propustaju i tom su smislu izvrsne.

Ali su neudobne da to nije normalno!! Imam osjecaj kao da hodam u ciglama, stezu me posvuda, guraju prste u neprirodan polozaj i sve me boli, oko zgloba me stiscu jer su taman te visine. Ne mogu u njima hodati dulje od 10 minuta, i to sam puno rekla.

Platila sam ih dosta iako na snizenju, a to su, nazalost, taman oni problemi koji se gotovo nikad ne mogu uociti pri kupnji.

Zanima me ima li jos netko takav problem? Ne razumijem kako mogu biti toliko neudobne!
-garden- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2019., 14:08   #1893
Quote:
-garden- kaže: Pogledaj post
Kupila sam prosle zime timbice da imam dobre, nepropusne cizme za kisu/snijeg. I stvarno, ne propustaju i tom su smislu izvrsne.

Ali su neudobne da to nije normalno!! Imam osjecaj kao da hodam u ciglama, stezu me posvuda, guraju prste u neprirodan polozaj i sve me boli, oko zgloba me stiscu jer su taman te visine. Ne mogu u njima hodati dulje od 10 minuta, i to sam puno rekla.

Platila sam ih dosta iako na snizenju, a to su, nazalost, taman oni problemi koji se gotovo nikad ne mogu uociti pri kupnji.

Zanima me ima li jos netko takav problem? Ne razumijem kako mogu biti toliko neudobne!
Ja imam timbice već 6 godina, ne te do gležnja nego visoke i meni su najudobnije čizme ikad i stalno sam u njima, meni je jedino u njima hladno užasno pa sam stavila neki uložak, malo je pomoglo al ne previše.

Da ti nisu možda male? Možda si trebala br.veće
Iako sumnjam da je do toga, sestra mi ima te do gležnja i baš mi maloprije govori da su joj pretvrde i užasno neudobne i zbog toga ih rijetko kad nosi...
dalinda86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2019., 15:22   #1894
Imam sličan problem,imam iste timberlandice već, čini mi se, 3. zimu i jako su me stiskale na prstima ali ne u smislu dužine nego širine. Imam normalno stopalo i baš su uske bile na početku, toliko uske da bi mi prsti trnuli (nemojte navalit sad na mene).
Ali osim toga, odlične čizme.
adry88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2019., 10:04   #1895
Quote:
dalinda86 kaže: Pogledaj post
Ja imam timbice već 6 godina, ne te do gležnja nego visoke i meni su najudobnije čizme ikad i stalno sam u njima, meni je jedino u njima hladno užasno pa sam stavila neki uložak, malo je pomoglo al ne previše.

Da ti nisu možda male? Možda si trebala br.veće
Iako sumnjam da je do toga, sestra mi ima te do gležnja i baš mi maloprije govori da su joj pretvrde i užasno neudobne i zbog toga ih rijetko kad nosi...
i ja imam visoke i to je jedina obuća koju sam se prvi put usudila obuti za zimsko višesatno razgledavanje Plitvica, bez da sam ih prije nosila.
jedan od rijetkih pari obuće na koji zaboravim da ih imam na nogama.
nisu mi ni hladne čak
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2019., 18:38   #1896
Quote:
dalinda86 kaže: Pogledaj post
Ja imam timbice već 6 godina, ne te do gležnja nego visoke i meni su najudobnije čizme ikad i stalno sam u njima, meni je jedino u njima hladno užasno pa sam stavila neki uložak, malo je pomoglo al ne previše.

Da ti nisu možda male? Možda si trebala br.veće
Iako sumnjam da je do toga, sestra mi ima te do gležnja i baš mi maloprije govori da su joj pretvrde i užasno neudobne i zbog toga ih rijetko kad nosi...
nisu mi male, uzela sam broj veće nego inače što nosim, nemaju ni onaj osjećaj da su male. probala sam i s uloškom i bez, s debljim i tanjim čarapama i uvijek dođe na isto, nakon nekog vremena sve me počne boljeti, jednostavno ne mogu normalno hodati

ne znam više u čemu bi mogao biti problem, vidim da su ljudi većinom zadovoljni njima, nitko s kim sam to komentirala od prijatelja nije rekao da je imao taj problem. valjda kao što zna biti i s martama, imala sam jedne godinama, visoke, bile su tako udobne i nepromočive, a neki ljudi isto pričaju da ih žuljaju i da su neudobne.
-garden- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2019., 19:21   #1897
Quote:
-garden- kaže: Pogledaj post
nisu mi male, uzela sam broj veće nego inače što nosim, nemaju ni onaj osjećaj da su male. probala sam i s uloškom i bez, s debljim i tanjim čarapama i uvijek dođe na isto, nakon nekog vremena sve me počne boljeti, jednostavno ne mogu normalno hodati

ne znam više u čemu bi mogao biti problem, vidim da su ljudi većinom zadovoljni njima, nitko s kim sam to komentirala od prijatelja nije rekao da je imao taj problem. valjda kao što zna biti i s martama, imala sam jedne godinama, visoke, bile su tako udobne i nepromočive, a neki ljudi isto pričaju da ih žuljaju i da su neudobne.
Meni su žute Timbice klasicne bile koma jer su proklizavale i žuljale me oko gležnja. Od tada kupujem dječje njihove gojzerice, ne klizu se iako u pocetku zuljaju oko gleznja. Moras ih razgaziti dok se ne formiraju po tvojoj nozi.
Obicno stavim jos jedne čarape.
Bettinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2019., 14:43   #1898
ja ih imam vec godinama i nosim ih samo kad je snijeg, znaci rijetko, uglavnom neudobne u pm, a koštaju ko zlato .....
__________________
You can never smoke too much weed..... Just like you can never fuck too much pussy
marq.fcb is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2019., 15:20   #1899
Ja ne znam da li je to zato što moje imaju gore “krzno” pa nisu krute ali meni su moje presavršene i ja svoje obožavam. Imam ovakve

https://youtu.be/SEIQKvOLCYg
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2019., 15:24   #1900
Imam 3 potpuno razlicita modela i stalno sam u njima. Ne znam jesu mi udobnije cizme ili tenisice, ali sve imaju onaj ortholite ulozak u sebi, mozda su vam zato neudobne, ako su modeli koji ga nemaju
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:23.