Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2009., 11:47   #1
Sportski kanali u HR

Dakle izrazite vase misljenje uz ovaj tv program , kako vam se svida, sta bi mjenjali, kako ste zadovoljni komentatorima ?
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 12:09   #2
Nemam taj program
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 12:56   #3
Vidim da si otvorio ovu temu na pola foruma, međutim neću je (još) ključat pošto sam slab na taj kanal

Što mi se sviđa? Sve. Zaista ima svega i svačega.

- redoviti i česti prijenosi Bundeslige i Bundeslige 2
- barem jedan prijenos Ligue 1
- poneki prijenos Championshipa, Kupa Uefe, talijanskog kupa, engleskog Liga i FA kupa
- poneki prijenos nog. kvalifikacija za SP2010
- redoviti prijenosi košarkaške Eurolige
- majstorski potez sa prijenosima NFL-a (vidim da oni na većini ostalih Sportklubova ne idu)
- poneki prijenos španjolskog rukometa
- klupske televizije, TV Barca, MUFC, Chelsea...većinom sa snimkama najaktualnijih utakmica
- povremeni opsežni prijenosi teniskih turnira
- povremene snimke studentske košarke/footballa u SAD-u
- primijetio sam neki dan i prijenos Kupa prvaka u hokeju na ledu

Znači izbor je zaista velik. Nije da nema praznog hoda te dosta snimki u programu međutim za događaje sa gornjeg popisa se vrijedi strpiti.

Naravno da bi većina gledatelja voljela vidjeti i Serie A/Premiership/Primeru međutim očito je da to kraj HTV-a i RTL-a u ovom trenutku nije moguće. Nadam se da radite nešto u smjeru otimanja barem jedne te lige. Sportklubovi iz susjednih zemalja prenose te lige, znači može se.

Osim toga, vidim da vam u odnosu recimo na srpski kanal nedostaje NHL, međutim upitna je njegova isplativost jer se kanal NASN nalazi u svim ponudama koje sadrže i Sportklub. A i 99 posto utakmica počinje nakon 01:00 sat što je očajan termin. Međutim bilo bi sjajno kada bi išle snimke NHL-a sljedećeg dana. Ne znam sad da li i Srbi imaju NASN, odnosno da li taj kanal ima sva prava za NHL. Ako je tako onda očito ništa od toga.

Još jedno pitanje se tiče prijenosa Bundelige nakon ove sezone. Već se zna da će tu ligu preuzeti Eurosport pa me zanima da li namjeravate nešto uraditi u pogledu kompenzacije? Bilo bi sjajno kada bi umjesto nje upecali neku drugu ligu petice iako će to biti teško ako se otvori HTV 3.

Zadnje, bilo kakva nova ubacivanja vam se ne bi trebala preklapati sa NFL-om koji je pravi hit.

E da, naravno, ubacivanjem NBA lige bi postali besmrtni ali to je valjda SF.
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 13:41   #4
Dajte mi recite, jel pričate ovdje i o SportKlub+ kanalu ili samo SportKlub.
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 13:46   #5
Plusa kod mene u kabelskoj još nema, tekom drži još ekskluzivu...

Možete slobodno i o Plusu...
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 13:47   #6
tko financira taj kanal?
sparco is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 13:53   #7
ja na max-tv u imam samo sport klub a + sam imo samo prvih mjesec dana
svida mi se sto puno tenisa i stranih nogometnih liga sto nasim ostalim televiziskim kucama fali
i bolje bi bilo da oni prenose engleze a ne rtl
tin_vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 13:54   #8
Mađari.
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 14:02   #9
meni na sportklubu najbolje što prenose nfl, a malo me živcira što 90 posto prijenosa drži nogomet (a i živo me zanima tko gleda onaj rodeo show ). i to relativno slab nogomet. pošto sam sucker na američke sportove volio bi vidjeti prijenose nba-a, nhl-a i mlb-a u bliskoj budućnosti, a drago mi je što se tu i tamo daje college košarka i eurokošarka. uglavnom, bilo bi mi glupo da sportklub prenosi stvari koje možemo vidjeti na hrt-u, on bi trebao nuditi kvalitetnu alternativu jer se po ovom forumu vidi da postoji hrpa zanimljivih sportova koji imaju svoju publiku.
sportklub bi trebao ulagati i u obrazovanje svojih komentatora koji možda znaju dovoljno podataka o onom što prenose ali ne znaju kako biti zanimljiv, čast izuzetcima. isto tako bi trebali napraviti jebeni web da možemo vidit raspored.
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 14:49   #10
E da, napraviti dobar portal im je prioritet. A dok ga ne naprave neka šalju na onaj max-tv portal updejtirani raspored.
Što se tiče američkh sportova, kraj NASN-a će teško to ostvariti.
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 16:08   #11
Zakaj ja nemam taj kanal?
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 16:47   #12
Ja sam vec odgovorio na Tv-u pa da se citiram ovdje :
Quote:
_wes_ kaže: Pogledaj post
Gledam ga kod kuce preko Digi TV-a. Na zalost nisam bas cesto kod kuce pa nemam ni cesto priliku gledati ga ali mogu reci samo rijeci pohvale.
Posebni plus mi je pregled argentinske lige (ubacite i brazilsku), dosta euro kosarke a od komentatora najbolji su mi na NFL-u.
_wes_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 17:00   #13
meni su super samo komentatori, jer ga ne hvatam
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 11:22   #14
kak vi gledate taj program???????
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 11:25   #15
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
kak vi gledate taj program???????
kod ili kartica
techno mania is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 12:03   #16
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
kak vi gledate taj program???????
Neki u kabelskoj, ja na satelitu - Digi TV ( 1° West ), ključevi dostupni već duže vrijeme
gahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 12:14   #17
Quote:
gahan kaže: Pogledaj post
Neki u kabelskoj, ja na satelitu - Digi TV ( 1° West ), ključevi dostupni već duže vrijeme
Može na Digi TV (legalno, ako platiš ) ili preko Max TV. Nisam siguran da li ima i na kablovskoj

Od komentatora mi je najbolji Stojanović na tenisu, a vidim da je stigao i Pancirov, po meni uz Velu najbolji hr komentator. Dečki s NFLa su isto odlični
Nažalost, tu je i Cvijanović

Dobro mi je bilo kad su jednom na Bundesligi preuzeli komentar Mijajilovića sa srpskog SportKluba, lik je legenda. Trebali bi to češće
Ovako tu zvuči kad Marijan komentira

http://www.youtube.com/watch?v=k7lfRUPRzpA
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 12:39   #18
ja ga imam na kabelskoj, jedan dan upalio tv, vrtio programe i naletio i bilo mi drago jer su puštali snimku ncaa footballa
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 20:09   #19
Ako je netko danas gledao finale Čilića na Sportklubu HR zna li tko je komentirao meč ?

Goran Stojanović nije, njegov glas poznam još s radio Cibone. Ovaj današnji mi nije poznat
gahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 20:11   #20
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
Može na Digi TV (legalno, ako platiš )
Može na Digi TV i ako ne platiš ... barem zasad i to već neko duže vrijeme
gahan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:34.