Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2017., 19:59   #7621
Pretpostavljam, a 99% je tako, kako se sutra uopce nece moci uplatiti listic
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Old 25.12.2017., 09:37   #7622
Legendarni su,ponudu za klađenje uopće ne prikazuje,za loto klađenje prikazuje,ali kad želiš uplatiti lijepo ti izbaci "Greška kod uplate,radno vrijeme je prošlo"
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Old 25.12.2017., 09:41   #7623
Imaju zato live ponudu
Nisam probao uplatiti
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Old 25.12.2017., 21:08   #7624
Kada smo kod lutrije, ostvario sam nekakav dobitak i prebacio ga na račun kasno sinoć. Vidim da uplate još nema, pretpostavljam jer je neradni dan, ali onda vjerojatno i sutra neće sjesti ništa? Koliko inače treba u normalnim okolnostima?
wawrinka1 is offline  
Old 25.12.2017., 21:19   #7625
Kako moze sjesti na racun kad banke ne rade?
To stvarno nije do njih
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Old 25.12.2017., 21:28   #7626
mozda u srijedu, u cetvrtak sigurno ce ti sjesti novci
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%
zoom-zoom is offline  
Old 26.12.2017., 18:27   #7627
danas je neradni dan, sjednu drugi radni dan nakon, znači sutra ili prekosutra
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Old 27.12.2017., 17:54   #7628
PSK

O B A V I J E S T Z A I G R A Č E

Poštovani,

dana 01.01.2018. godine na snagu stupa novi Zakon o sprječavanju pranja novca i financiranja terorizma. Navedenim Zakonom nametnuta nam je obveza prilikom svake uplate uloga i/ili isplate dobitka u iznosu od 15.000,00 kn i većem, provesti dubinsku analizu igrača. Slijedom navedenog, obavještavamo Vas da ste nam po Zakonu obvezni prilikom uplate ili isplate gore navedenog ili većeg iznosa dati na uvid Vašu osobnu iskaznicu i podatke propisane Zakonom.

Ukoliko odbijete dati tražene podatke, primorani smo odbiti Vašu uplatu i/ili isplatu u vrijednosti od 15.000,00 kn i više, te u određenim slučajevima o odbijanju obavijestiti Ured za sprječavanje pranja novca.

Unaprijed zahvaljujemo na razumijevanju, a u slučaju bilo kakvih pitanja ili nejasnoća, stojimo Vam na raspolaganju putem našeg besplatnog broja telefona i e-maila za podršku igračima.

http://zakon.hr/zakoni/Zakon%20o%20s...zma%202018.doc
DrŠ2013 is offline  
Old 27.12.2017., 21:51   #7629
Obveza primjene mjera dubinske analize stranke

Članak 16.

(1) Obveznik iz članka 9. ovoga Zakona je dužan, pod uvjetima određenima ovim Zakonom i na temelju njega donesenim podzakonskim aktima, obaviti dubinsku analizu stranke u sljedećim slučajevima:
1. prilikom uspostavljanja poslovnoga odnosa sa strankom
2. pri svakoj povremenoj transakciji u vrijednosti od 105.000,00 kuna i većoj, bez obzira na to je li riječ o jednokratnoj transakciji ili o više transakcija koje su međusobno očigledno povezane i koje ukupno dosežu vrijednost od 105.000,00 kuna i veću
3. pri svakoj povremenoj transakciji koja predstavlja prijenos novčanih sredstava u vrijednosti većoj od 1000,00 eura u smislu Uredbe (EU) 2015/847
4. u pružanju usluga igara na sreću, prilikom stavljanja uloga i preuzimanja dobitaka, uključujući kupnju ili zamjenu žetona u kunskoj vrijednosti od 15.000,00 kuna i većoj bez obzira na to je li riječ o jednokratnoj transakciji ili o više transakcija koje su međusobno očigledno povezane i koje ukupno dosežu vrijednost od 15.000,00 kuna i veću
5. ako postoji sumnja u vjerodostojnost i primjerenost prethodno dobivenih podataka o stranci i
6. uvijek kada u vezi s transakcijom ili strankom postoje razlozi za sumnju na pranje novca ili financiranje terorizma, bez obzira na sva propisana izuzeća i vrijednost transakcije.
(2) Obveznik iz članka 9. stavka 2. točke 15. i točke 17. podtočaka g) i h) ovoga Zakona pri svakoj transakciji u vrijednosti od 15.000,00 kuna i većoj dužan je utvrditi i provjeriti identitet stranke te prikupiti sljedeće podatke: ime i prezime, prebivalište, dan, mjesec i godinu rođenja, identifikacijski broj ako je vidljiv iz identifikacijske isprave, naziv i broj identifikacijske isprave, naziv i državu izdavatelja, državljanstvo/državljanstva.
(3) Obveznik iz članka 9. stavka 2. točaka 9., 10. i 11. ovoga Zakona, kod poslova životnoga osiguranja i drugih osiguranja povezanih s ulaganjem, dužan je pored mjera propisanih člankom 15. stavkom 1. točkama 1. i 2. ovoga Zakona, čim su korisnici identificirani ili imenovani:
a) za korisnika osiguranja koji je određen kao posebno imenovana fizička ili pravna osoba ili pravno uređenje (npr. zakonski nasljednik, djeca, supružnik i dr.) utvrditi i provjeriti identitet korisnika osiguranja i
b) za korisnika osiguranja koji je određen specifičnim karakteristikama ili skupinom prikupiti dovoljno podataka kako bi se uvjerio da će moći utvrditi identitet korisnika osiguranja u trenutku isplate police.
(4) U slučajevima iz stavka 3. točaka a) i b) ovoga članka, obveznik je dužan provjeriti identitet korisnika osiguranja u trenutku isplate, a u slučaju dodjele, u cijelosti ili djelomično, životnoga osiguranja i drugih osiguranja povezanih s ulaganjem trećoj fizičkoj ili pravnoj osobi ili pravnom aranžmanu, obveznik kreditna ili financijska institucija je dužan utvrditi identitet stvarnoga vlasnika u trenutku dodjele.
(5) Za korisnika trusta i s njim izjednačenoga subjekta stranog prava, koji je određen specifičnim karakteristikama ili skupinom, obveznik je dužan pribaviti dovoljno informacija kako bi bio siguran da će moći utvrditi identitet korisnika u vrijeme isplate ili u trenutku kada korisnik odluči iskoristiti dodijeljena prava.
(6) Obveznici su dužni primijeniti mjere dubinske analize ne samo na nove stranke, već i pravodobno na postojeće stranke na temelju procjene rizika, posebno kod stranaka kod kojih se promijene okolnosti koje su relevantne za primjenu ovoga Zakona.
DrŠ2013 is offline  
Old 28.12.2017., 01:32   #7630
znači stigla dubinska i u kladionice
__________________
"I have no special talents. I am only passionately curious"
ddrock1 is offline  
Old 29.12.2017., 18:18   #7631
Sutra opet HL na uplatu 100 kn daje 50 kn bonusa....

Cijeli prosinac su na 30 kn uplaćenih za 7/39 srijedom davali 15 kn gratis za Eurojackpot...

Što se bonusa tiče, najbolji su. O ostalom se i te kako može razgovarati....
__________________
...
promatrac77 is offline  
Old 29.12.2017., 21:47   #7632
Samo što opet neće primati uplate iza 17h u nedjelju, a 1.1. uopće
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Old 01.01.2018., 14:49   #7633
Primaju 1.1. na netu
__________________
"Ako ima volje, ima i načina."
Matzko is offline  
Old 02.01.2018., 12:25   #7634
više ne možeš uplatiti na tuđi račun novce u poslovnici u SS-u, za isplatu treba nekakve podatke dodatne ispunjavati..ne znam jel isto i u drugim kladama i kakva je stiuacija s uplatom s kartice...
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Old 02.01.2018., 12:27   #7635
Zanimljivu ponudu ima Germanija, a tiče se transfera igrača.

http://promo.germaniasport.hr/specij...rijelazni-rok/

A izgleda da se mogu i kombinirati.
Kirkpatrick is offline  
Old 02.01.2018., 12:29   #7636
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
više ne možeš uplatiti na tuđi račun novce u poslovnici u SS-u, za isplatu treba nekakve podatke dodatne ispunjavati..ne znam jel isto i u drugim kladama i kakva je stiuacija s uplatom s kartice...
Meni je danas na psk racun uplatila druga osoba...u poslovnici...
nutna is offline  
Old 02.01.2018., 12:58   #7637
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
više ne možeš uplatiti na tuđi račun novce u poslovnici u SS-u, za isplatu treba nekakve podatke dodatne ispunjavati..ne znam jel isto i u drugim kladama i kakva je stiuacija s uplatom s kartice...
kolko sam shvatio to je zbog novog zakona, ništa se neće promjenit

prijatelj je sinoć igrao preko mog SS računa, dobio i danas najnormalnije digao pare u poslovnici
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is offline  
Old 02.01.2018., 14:52   #7638
Quote:
Master Yoda 2 kaže: Pogledaj post
kolko sam shvatio to je zbog novog zakona, ništa se neće promjenit

prijatelj je sinoć igrao preko mog SS računa, dobio i danas najnormalnije digao pare u poslovnici
nije mi jasno, mene danas žena tražila osobnu i rekla da je prilikom svake uplate i isplate potrebno
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Old 02.01.2018., 15:08   #7639
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
nije mi jasno, mene danas žena tražila osobnu i rekla da je prilikom svake uplate i isplate potrebno
Mene je tako u psk izmedu bozica i nove godine a zna me jer stalno idem tamo... Opet ce bit kako se kom da. Nikad skoro ne potpisujem kad dizem novce al nekad trazi jer se njoj ne ds potpisat umjesto mene
nutna is offline  
Old 02.01.2018., 15:15   #7640
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Mene je tako u psk izmedu bozica i nove godine a zna me jer stalno idem tamo... Opet ce bit kako se kom da. Nikad skoro ne potpisujem kad dizem novce al nekad trazi jer se njoj ne ds potpisat umjesto mene
kakav je to debilizam, nevjerojatno
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:01.