Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2014., 19:39   #161
Quote:
Sistersun kaže: Pogledaj post
Da li je još netko bio kod Vrbanca u zadnje vrijeme? Ja sam danas otišla, dosta toga je pogodio, čak mi je neke stvari za budućnost rekao ali dosta toga je i fulao, i svako malo pitao kako se zovem
kod budućnosti je rekao ili za par mjeseci, godinu, dve, pet godina.
ne znam ni sama šta bi mislila više...
Nikad nisam zvala tog Vrbanca, ali sam počela gledati video, njegov intervju na youtube.
I stala sam kad je rekao da samo rakovi, ribe i vodenjaci mogu u duhovnjačke vode.
Nakon toga meni taj alba starčić više nije imao ništa za reći.
Orlandia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 18:11   #162
Quote:
Orlandia kaže: Pogledaj post
Nikad nisam zvala tog Vrbanca, ali sam počela gledati video, njegov intervju na youtube.
I stala sam kad je rekao da samo rakovi, ribe i vodenjaci mogu u duhovnjačke vode.
Nakon toga meni taj alba starčić više nije imao ništa za reći.
zašto?
ChillOut Lounge is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 18:25   #163
Quote:
Orlandia kaže: Pogledaj post
Nikad nisam zvala tog Vrbanca, ali sam počela gledati video, njegov intervju na youtube.
I stala sam kad je rekao da samo rakovi, ribe i vodenjaci mogu u duhovnjačke vode.
Nakon toga meni taj alba starčić više nije imao ništa za reći.
Pošto naplaćuje po principu daj kolko daš reko nemam šta za izgubiti, a vidim dosta pohvala o njemu, za budućnost mi reko dobre stvari... posao i sl. pa se nekako nadam da ipak ima tu nešto

Zadnje uređivanje Sistersun : 06.12.2014. at 19:41.
Sistersun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 19:40   #164
Quote:
ChillOut Lounge kaže: Pogledaj post
zašto?
Zato jer mi je ta izjava preplitka i prepovršna.
Orlandia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 00:00   #165
Nda, kulturno rečeno ....no u stvarnosti je ta izjava glupa te samo pokazuje kako ta osoba nema pojma o čemu priča.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 00:10   #166
Quote:
Jaguarova Šapa kaže: Pogledaj post
jeste li čuli za njega i imate li kakva iskustva?! To je naš neki veliki duhovnjak, iscjelitelj, vidovnjak, rašljar, bioenergetičar i ne znam što sve ne? Ja nemam iskustva s njim ali su mi frendice pričale da imaju i da je ono jako dobro. Čovjek očito stvarno ZNA. Kakva su vaša iskustva (onih koji ga imaju)?? Je li moguće da postoji ljudsko biće koje ima tako ogromne sposobnosti, gotovo Božanske?
Ako je dobar duhovnjak, iscjelitelj, vidovnjak, rašljar i bioenergetičar, kao što je dobar astrolog, bolje da ni nemaš iskustva s njim.
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 09:48   #167
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Nda, kulturno rečeno ....no u stvarnosti je ta izjava glupa te samo pokazuje kako ta osoba nema pojma o čemu priča.
Baš..
Jedno je kad se nešto uspješno sintetizira u filozofiji i duhovnosti i onda recimo neko pravilo vrijedi za sve (npr. ZP, zakon uzročnosti, zakon ravnoteže, zakon nužnosti, itd.) ali ove nekakve pojednostavljene verzije stvarnosti koje više ni mala djeca ne piju mi je ono.. c'mon.
Orlandia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 16:00   #168
Quote:
Retra kaže: Pogledaj post
Ako je dobar duhovnjak, iscjelitelj, vidovnjak, rašljar i bioenergetičar, kao što je dobar astrolog, bolje da ni nemaš iskustva s njim.
da... bila bi bolje da sam bila pametnija, al ajd jedno iskustvo manje nije mi žao...
fascinantno mi je da svi koji su ga toliko hvalili odjednom šute
Sistersun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 10:38   #169
Quote:
Orlandia kaže: Pogledaj post
Nikad nisam zvala tog Vrbanca, ali sam počela gledati video, njegov intervju na youtube.
I stala sam kad je rekao da samo rakovi, ribe i vodenjaci mogu u duhovnjačke vode.
Nakon toga meni taj alba starčić više nije imao ništa za reći.
iako je bas štosan taj djedica "mraz", ne bih se bas slozio s njegovom ogranicenom izjavom mada sam nekim slucajem vodenjak
Happyning is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 20:20   #170
Quote:
GothicA kaže: Pogledaj post
Svi pravi iscjelitelji dobivaju moć/dar iscjeljenja od Boga- nazovimo ga tako jer je najpraktičnije. Netko tko ti pomaže i tko kanalizira energiju koja je svugdje ista- samo u različitim oblicima- on je samo sredstvo kroz koje prolazi ta energija. Jedina razlika je u tome što neki koji su toga svjesni idu čistog srca, a neke boli briga (šarlatani), no to čovjek sam osjeti ako se nađe u kontaktu s takvom osobom.
Vjeruj mi da Bog nema ništa protiv da ti ideš bioenergetičarima, reikistima, šamanima..ionako su tu da ti pomognu.
Dakle, telefon u ruke i naruči se u Zagrebu kod njega.
VJERUJ MI DA SI U TEŠKOJ ZABLUDI!!!
Duhovni svijet je raznolik i mnogo od toga nisu dobre energije.
Zlodusi mogu čuda činiti (onaj tko je doživio, zna): neke bolesti posljedica
su djelovanja zloduha (ne, nije srednji vijek). A zloduh (uzročnik), da bi zavarao čovjeka, može u dogovoru npr. s energijom/(zlo)duhom reikija napustiti čovjeka...Ovaj pomisli da je ozdravio...No, poslije se bolest javi u još intenzivnijem obliku. Ovo Vam piše čovjek koji je nekoć imao 2. stupanj reikija...pljuc, pljuc, pljuc...
__________________
od mog graha ostaješ bez daha :)
koloserum is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 20:26   #171
Quote:
Sistersun kaže: Pogledaj post
Pošto naplaćuje po principu daj kolko daš reko nemam šta za izgubiti, a vidim dosta pohvala o njemu, za budućnost mi reko dobre stvari... posao i sl. pa se nekako nadam da ipak ima tu nešto
NE IĆI GATARAMA, VRAČARIMA, TAROTAŠIMA!!!
ZA DUŠU ISUVIŠE OPASNO!
GOSPODINU SE UTJECATI!!!
__________________
od mog graha ostaješ bez daha :)
koloserum is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 22:36   #172
Quote:
koloserum kaže: Pogledaj post
NE IĆI GATARAMA, VRAČARIMA, TAROTAŠIMA!!!
ZA DUŠU ISUVIŠE OPASNO!
GOSPODINU SE UTJECATI!!!


To je don Bolobanić lijepo rekao: Joga je dobra za indijce, ali nije dobra za evropljanje. Za njih je dobar Krist.
Stoga treba otići kod ovog samoproglašenog splitskog apostola Isusa Krista.
Upravo ima u Zadru seminar: http://www.sozo-hr.com/
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 15:05   #173
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Stoga treba otići kod ovog samoproglašenog splitskog apostola Isusa Krista.
Upravo ima u Zadru seminar: http://www.sozo-hr.com/
Čovek vatra, sam je dovoljan za ceo pdf religija.
__________________
"Bilo da jezde kosmičkim prostranstvima ili da istražuju dubine okeana, ljudi će ostati kakvi jesu, nepromenjeni, zbog toga što ne mogu zaboraviti na sebe, niti se setiti da u život uvedu milosrđe opraštanja."
yakuzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 20:56   #174
Quote:
krena kaže: Pogledaj post


To je don Bolobanić lijepo rekao: Joga je dobra za indijce, ali nije dobra za evropljanje. Za njih je dobar Krist.
Stoga treba otići kod ovog samoproglašenog splitskog apostola Isusa Krista.
Upravo ima u Zadru seminar: http://www.sozo-hr.com/
don Bolobanić melje gluposti.
__________________
od mog graha ostaješ bez daha :)
koloserum is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 23:44   #175
Quote:
koloserum kaže: Pogledaj post
don Bolobanić melje gluposti.
Pazi se da ne bi radio nad tobom egzorcizam !
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 12:13   #176
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Pazi se da ne bi radio nad tobom egzorcizam !
mislim da je puno bliže Zadru!
__________________
od mog graha ostaješ bez daha :)
koloserum is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 12:40   #177
stjepan

Pozdrav!

Dali je tko bio u posljednje vrijeme kod stjepana?
ja tog djedicu poznam i za mene je uvik bio simpatični "djed mraz" sad mi je drago da smo se davno prije slikali i da mi je stalno davao neke čestitke za sreću....
uglavnom dali otići kod njega ili ne, molim da mi se na PM javi tko je bio kod njega?
sweet7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 18:09   #178
Lažni prorok. Treba ga se kloniti.


Katekizam Katoličke Crkve:

GATANJE I MAGIJA

2115 Bog može objaviti budućnost svojim prorocima ili drugim svetima. No, ispravan je stav kršćanina u tom da se, u stvarima koje se tiču budućnosti, s povjerenjem preda u ruke Providnosti i da u tom pogledu izbjegava svaku nezdravu radoznalost. Nesmotrenost može biti manjak odgovornosti.

2116 Treba odbaciti sve oblike gatanja: tražiti pomoć od Sotone ili zloduhâ, zazivati duše pokojnikâ, ili vršiti druge radnje za koje se krivo misli da mogu "otkriti" budućnost. Traženje savjeta u horoskopima, astrologija, gatanje u dlan, tumačenje znamenjâ i kockî, pojave vidovitosti, utjecanje medijima - sve to prikriva volju gospodovanja nad vremenom, poviješću i konačno nad ljudima, a ujedno i želju da se umilostive skrite moći. To je sve u proturječju s čašću i štovanjem, združenim sa strahopočitanjem prožetim ljubavlju, koje dugujemo samo Bogu.

2117 Sva djela magije i čaranja, kojima bi se htjelo podložiti tajne moći i staviti ih u vlastitu službu te steći nadnaravnu moć nad bližnjim - pa bilo i zato da mu se pribavi zdravlje - teška je povreda kreposti bogoštovlja. A ta djela treba još više osuditi kad ih prati namjera da se drugima škodi ili kad se njima traži zahvat zloduhâ. Za osudu je također nošenje amajlija. Spiritizam često uključuje djela gatanja i magije. Crkva upozorava vjernike da ga se čuvaju. Nezakonito traženje pomoći od tzv. tradicionalnih lijekova ne opravdava ni zazivanje zlih sila ni iskorištavanje lakovjernosti drugoga.
Tut-tut is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2016., 10:56   #179
eVo ovako, nazvala Stjepana.. popričali 2 minute i reko mi da mogu odmah doći kod njega, bio je Ok, rekla sam mu da se i poznamo i da trebam njegovu pomoć, popodne idem kod njega pa javim iskustva!
sweet7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 20:03   #180
STJEPAN ISKUSTVA

ovako... bila sam u utorak kod njega, preko sat vremena.
Ljepo smo pričali, naravno da sam imala uroke kao što sam i mislila....
Poklonio mi je svoju knjigu, koga zanimaju detalji neka se javi na PM....
sweet7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:51.