Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2012., 20:38   #61
u ove 2 zadnje od povratka od ozlijede je ubacio 18 i 25
uglavnom prodor polaganje, 2pt Fg mu je 7/10 i 9/10,
al to je njegova igra, a malaga ima uz žalgiris najgoru obranu od ovih 16 preostalih klubova
zentagana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 22:00   #62
Nevjerojatno.

McCalebb je postigao 13 koševa u 10 min uz šut 100% za 2,3 i na slobodnjacima.
i od onda nije uzeo niti jedan jedini šut ...jednostavno ne vjerujem ..............

edit - delete i ignore

Zadnje uređivanje bonimir22 : 02.02.2012. at 22:38.
bonimir22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 22:14   #63
Quote:
bonimir22 kaže: Pogledaj post
Nevjerojatno.

McCalebb je postigao 13 koševa u 10 min uz šut 100% za 2,3 i na slobodnjacima.
i od onda nije uzeo niti jedan jedini šut ...jednostavno ne vjerujem ..............
Pa jebemu mater, tek sad počinje zadnja četvrtina. A u trenutku kad si ti napisa taj post tek je počinjalo drugo poluvrime...

Igrači se nekad moraju i odmorit ne mogu igrat 40 minuta.

I sad sam iša provjerit, nije istina šta si napisa.

Bilo je ovako:

Bo je igra svih 10 minuta u prvoj, zabio 11 koševa, onda je otiša na klupu i uša u igru 3 ipo minute prije poluvrimena, pogodio još 1 šut i doša na 13 i to je to.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 22:21   #64
Quote:
tsigalko-11 kaže: Pogledaj post
Pa jebemu mater, tek sad počinje zadnja četvrtina. A u trenutku kad si ti napisa taj post tek je počinjalo drugo poluvrime...

Igrači se nekad moraju i odmorit ne mogu igrat 40 minuta.

I sad sam iša provjerit, nije istina šta si napisa.

Bilo je ovako:

Bo je igra svih 10 minuta u prvoj, zabio 11 koševa, onda je otiša na klupu i uša u igru 3 ipo minute prije poluvrimena, pogodio još 1 šut i doša na 13 i to je to.

Pusti.Očito je čovjek praznovjeran.To je njegov stil praćenja parova.Još nije izgubljena situacija za njegov par,ali on kuka,živčan je,piše postove na forumu da će par past i par ipak prođe.

Pogledaj mu nekoliko zadnjih postova.
cantona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 22:30   #65
Quote:
bonimir22 kaže: Pogledaj post
...A što je i donekle tocno.Uzeo je samo jedan šut od onda kad je zabio 13 šuteva.
pa sta se onda bunis kad je racunajuci (amo rec) da je svaki sut 2poena on u prvom poluvremenu dao 26...
soldaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 22:32   #66
Quote:
bonimir22 kaže: Pogledaj post
I koji qrac me napadaš?


Ono gore je bila jedna obicna recenica u vezi tog tipa na koji sam se kladio.

Jesam igdje napisao da ne moze uci u over?Ne moraš svakom loncu biti poklopac.
Napisa sam to zato šta ti pišeš gluposti.

Kako će uzet 8 šuteva ako je igra samo 3 ipo minute u drugoj četvrtini? U te 3 ipo minute uzeo je 1 šut i pogodio. Tu nije ništa čudno, a ti se iščuđavaš kao da nije šutira u 3 sljedeće utakmice, eto šta.

Quote:
cantona007 kaže: Pogledaj post
Pusti.Očito je čovjek praznovjeran.To je njegov stil praćenja parova.Još nije izgubljena situacija za njegov par,ali on kuka,živčan je,piše postove na forumu da će par past i par ipak prođe.

Pogledaj mu nekoliko zadnjih postova.
Ma, zato sam i napisa, jer velik dio ljudi ode samo isbacuje frustracije nakon promašenih parova. Dnevne teme se svode na kurčenja i stavljanje kava na post s pogođenih 5 parova, gubi se i ono malo kvalitete koja je tu prisutna, izgubi se među svim tim pizdarijama, zato ovako reagiram.

Zadnje uređivanje Tsigalko 11 : 02.02.2012. at 22:38.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 22:44   #67
Quote:
ne vjerujem baš, al živi bili pa vidili...

unicaja igra jako lošu obranu za razliku od talijana a osim toga nakon onog poraza od Reala u zadnjim sekundama koji im je dosta teško pao upali su u šutersku i rezultatsku krizu (u zadnjoj prvenstvenoj tekmi protiv Gran Canarije koja je po kvaliteti kilometrima daleko od Siene, ubacili su samo 49 a nebi rekao ni da su tankirali radi eurolige, bilbau koji ne igra obranu 70, manresi 68, u prvenstvu su pali na 4.poziciju iako su jedno vrijeme čak bili vodeći), ako je Siena bila u stanju onako limitirati Reala u Madridu, mislim da mogu lako izaći na kraj i sa ovakvom Malagom
prednost na strani domaćih će bit paklena atmosfera u dvorani, no nisam baš siguran da će to ovaj put biti odlučujući faktor, unicaja bi ovo mogla dobit ukoliko talijani prihvate njihov način igre i krenu s njima u jurnjavu po terenu; i onda ako ovima uđe par otvorenih šuteva mogli bi se i razmahat nošeni fanatičnom publikom, no ukoliko se odluče odigrat pametno i čvrsto u obrani, kao sa Realom mislim da će onda voda krenut na njihov mlin

kako to misliš da im je pobjeda protiv Reala dosta

moj izbor od EL je...

F.Ulker manje od 72,5 (jbg, evo pokušavam već više od pol sata postat i ne uspjevam )
Eliyahu manje od 11.5
@2,91 HL


mislim i da se neće ni izraelci večeras nazabijat pa mi i ovo izgleda dosta primamljivo... Maccabi manje od 76,5 (dat će 76 )
jbg, Maccabi 74, umalo

Malaga limitirana na 68, a obrana im je opet bila za qrac

žao mi je jedino što nisam malo ranije stigao Ulkera stavit mada sam pokušavao (nešto me net yebe u zadnje vrijeme), al ionako vjerojatno nitko nebi ni prepisao
panderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 22:46   #68
Thumbs up

Quote:
euskal kaže: Pogledaj post
ajmo danas malo mix Euroleague i NBA

Johnson over 19,5 1,85
Gasol over 14,5 1,85
Jefferson over 17,5 1,85
Ukic over 9,5 1,85
Bogdanovic under 13,5 1,85
Eliyahu under 11,5 1,85 HL
euroleague pogodjeno i jos da ulete ova 3 iz NBA i bio bi lijep dan,drzite mi fige
__________________
jebem skoro svaki dan 1950
euskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 23:01   #69
Quote:
tsigalko-11 kaže: Pogledaj post


Ma, zato sam i napisa, jer velik dio ljudi ode samo isbacuje frustracije nakon promašenih parova. Dnevne teme se svode na kurčenja i stavljanje kava na post s pogođenih 5 parova, gubi se i ono malo kvalitete koja je tu prisutna, izgubi se među svim tim pizdarijama, zato ovako reagiram.
Zato bi trebalo vratit onu temu za izbacivanje frustracija i samo brisat ili kartonirat ako netko baš pretjera s vrijeđanjima i psovanjem.Klađenje je stresno (pogotovo kad je većini ljudi ovdje svaki listić biti ili ne biti jer nema nekog dugoročnog plana ) i normalno je da ljudi popizde i svašta pišu,a glupo je da se to piše u teme koje bi trebale biti konstruktivne.

Inače,pogodio sam Bogdanović under i x2 Siena.Hvala Playmakeru za analizu Siene.Čini mi se da je on među jačim znalcima ovdje što se tiče košarke.

Smislene analize i dosta pogođenih parova do sad koliko pratim.

Još na tom listiću čekam Rose over,Chicago pobjeda,Duncan under,Paul over.Možda mi se posreći...
cantona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 23:09   #70
Quote:
bibinho kaže: Pogledaj post
Pozz svima!

Za danas cu probat odigrat double na Sienu i Cska samo iz razloga sto oboje u jako dobroj formi.

Tecaj:2,2 SS
Cska-Galatasaray 85-70
Unicaja-Siena 68:91

Proslo

Mada moram priznati da sam iznenaden procjenom bookija na tako visok koeficijent na Sienu koja je uvijek bila poznata kao jaka obrambena ekipa.Sa vodom Borcetom koji je podigao igru svoje ekipu (nakon ozljede).Sve u svemu odlicno izbalansirana ekipa...+imali su motiv vise kao sto je Playmaker napisao za izbjegavanje Cska u cetvrtfinalu (koji su ipak dimenzija vise u odnosu na ostale u Europi).Unicaja jako losa,obrana katastrofa kao i sut izvana i los postotak za tricu (samo 22%) i previse izgubljenih lopti.Iako su bili podjednaki u asistima i skokovima...mozda je malo i previsoka razlika...
Dvorana nije bila bas prepuna...

O Cska-u netreba trositi rijeci

Nisam stigao napisati detaljniju analiza jer sam imao puno posla popodne...(a i smrzo sam se ),ali obecajem ubuduce budem...

Evo tiketa:



Jos cu odigrat jedan NBA (mada ne pratim toliko preko oceansku kosarku)
bibinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 00:31   #71
montepaski laganica, cantu uspješno zaobilaznica

Quote:
tsigalko-11 kaže: Pogledaj post
gubi se i ono malo kvalitete koja je tu prisutna, izgubi se među svim tim pizdarijama, zato ovako reagiram.
istina, jbg šta ćeš imaš ovdje ljude koji znaju h2h omjere utakmica
Hornetsa i Bobcatsa četvrtkom napamet, al za 95% njih su sportske novosti domet, i tu se zagubi sve.
Meni se uopće ne da otvarat NBA topic,odma mi se zavrti

Quote:
panderas kaže: Pogledaj post
al ionako vjerojatno nitko nebi ni prepisao
dobro ja ne prepisujem doslovno od nikog, bez uvrede,
al znam uvažit nečije cijenjeno mišljenje, sigurno nisam jedini
zentagana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 01:17   #72
Quote:
agent5 kaže: Pogledaj post
pazite se Maccabija danas, Cantu doma igra potpuno drugacije nego vani, igraju ko u transu, nekad cak i iznad svojih mogucnosti, imaju odlicnu podrsku publike i ak ih krene sut jao svima...
a Fener-Pao po meni cista duja... Pao kiksao u zadnjem kolu doma protiv Unicsa, potpuno netipicna tekma za njih gdje su primili skoro 90 poena, i danas im treba pobjeda... a zna se kak igraju kad im treba, Obradovic uvijek nes dobitno skemija... pod kosem Fener ima vise opcija, ali Pao ima kvalitetnije igrace... i jedna velika prednost na strani Pao-a je iskustvo, sto igraca sto trenera... dapace, upravo zbog trenera bi najvise i igrao na Pao, makar cijenim Spahiju i smatram ga nasim najboljim trenerom (uz Perasovica), ali Obradovic je ipak klasa za sebe, toliko puta dokazana...
nadam se da je nekom pomoglo... unutarnja linija Pao-a ubila Fener, 44 poena od ukupnih 77, i odigrali odlicnu obranu (za razliku od tekme s Unicsom)... a za Cantu sam reko ak ih krene sut bit ce svega, i eto njih sa 10 trica potopili Maccabi

Zadnje uređivanje agent5 : 03.02.2012. at 01:31.
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 16:31   #73
je zicer Zagreb protiv Domžala ?
Michelangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 16:51   #74
Quote:
Michelangelo kaže: Pogledaj post
je zicer Zagreb protiv Domžala ?
Meni nije,bez Simona nisu oni tako jaki.Moze tu jedinica kresnuti u nekoj izjednacenoj tekmi.
aron49 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 19:01   #75
i meni to smrdi na home dog grize tekmu, izbjegavam
zentagana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 20:22   #76
Quote:
zentagana kaže: Pogledaj post
i meni to smrdi na home dog grize tekmu, izbjegavam
P.S.
što se tiće utakmice sutra , široki-homofarm :
http://www.index.hr/sport/clanak/kos...nu/597434.aspx
zentagana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 12:34   #77
Danas su mi ziceri Rusi u EuroCupu, Khimki kod Donetska i Spartak doma protiv Krke.
Khimkiju sam igrao 2, Spartaku over 80,5.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 17:42   #78
Spartak

po kvoterima 29, 20, 10, 12 6 minuta bez poena
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 17:51   #79
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Spartak

po kvoterima 29, 20, 10, 12 6 minuta bez poena
Strašno..

Mislio sam igrat over na tu utakmicu i pogledam rezultat na poluvremenu i vidim koliko puno koševa je palo i bude mi krivo što nisam to stavio na listić i sad gledam konačan rezultat i samo 45 koševa u drugom poluvremenu.

Treća četvrtina 10-10,a četvrta 12-13.
cantona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 20:32   #80
sutra mi najizglednije

MoSiena(h-11,5)-UnicaMal sri 20:00 1,85 ... 1
EfesPils(h-4,5)-Olympiacos sri 19:30 1,85 ... 2

Poslije ću detaljnije, knap s vremenom
zentagana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:14.