Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2015., 12:57   #41
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
Progurala se preko reda kod doktora i preživjela streljanje pogledima babaca u čekaoni
nek čekaju, u penziji su nije da im se nekud žuri
sram te istid bilo

koliko sutra ćeš ti bit na njihovom mjestu i kroz klimavi gebis ćeš jednoj prekorednoj poput tebe jebavat mamicu
:mamifu ti mebem:
K@rlo is offline  
Old 23.02.2015., 13:00   #42
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Ne pomogne li mu, još uvijek može popukati sve zube - vele da kastanjete nimalo ne bole.
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Old 23.02.2015., 13:27   #43
Ontopicno opsovala nesto didiju jer mi nije na staroj temi ostavio link za novu.
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Old 23.02.2015., 13:45   #44
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Zvadi si umnjake kod nekog solidnog zubara čim prije ak te tak zajebavaju. Mene ne zajebavaju ali mi zna zubno meso oko njih nateknut, a moj zubar upurno ih ne želi vadit jer nisu kvarni. Ako ti je slična situacija, smješan trik (osim tablete protiv bolova) pomaže- kriškom limuna premaži meso, kiselina smanji oteklinu i ublaži bol
Pa i meni je zubno meso naoteklo.
Isto ko prošle godine, i kaže mi pedofil zubar (istina, ne zezam se, pedofil je) - da nisu oni problematični nego se meso upalilo jer pomalo rastu.

Prošlo za par dana.

Ma koristim propolis, čudo od ljeka, sve izlječi. Možda i pomaže protiv impotencije

Ovo za limun nisam čuo, ali puno hvala - probat ću Znam da je limun ljekovit za sve, ali uvijek zaboravih

A kak budem ih izvadio kad još nisu probili van?
Tislav is offline  
Old 23.02.2015., 13:51   #45
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
Ontopicno opsovala nesto didiju jer mi nije na staroj temi ostavio link za novu.
ne psuj
ijbb is offline  
Old 23.02.2015., 13:52   #46
očekivao sam muški topic...a ovdje jadikuju od malo iritiranog mesa u ustima!

mislio sam kako "plačipičkama" je ulaz zabranjen?!
AntiB is offline  
Old 23.02.2015., 14:03   #47
Ne drami, nisam spavat nikako mogao kako je boljelo.

Uostalom, pravi muško se poznaje i da malo zaplače, da pokažemo da imamo ranjivu i nadasve nježnu dušu.

Nema ništa bolje nego se sa curom mazizi kao malo dijete, a drugi dan u birtiji nalupat jednog idiota koji joj je lajkao 2 slike i poslao poruku Eee!.

Sad budeš rekao da je pravo muško ono koje ne plače i ima pločice na buši?
Tislav is offline  
Old 23.02.2015., 14:07   #48
tak sam prdnul da sam vani jato vrabaca splašil
pinokio2000 is offline  
Old 23.02.2015., 14:10   #49
Quote:
AntiB kaže: Pogledaj post
očekivao sam muški topic...
Pa zar ne vidis da su i tebe pustili?
HoD is offline  
Old 23.02.2015., 14:13   #50
Quote:
Tomislav0309 kaže: Pogledaj post
Pa i meni je zubno meso naoteklo.
Isto ko prošle godine, i kaže mi pedofil zubar (istina, ne zezam se, pedofil je) - da nisu oni problematični nego se meso upalilo jer pomalo rastu.

Prošlo za par dana.

Ma koristim propolis, čudo od ljeka, sve izlječi. Možda i pomaže protiv impotencije

Ovo za limun nisam čuo, ali puno hvala - probat ću Znam da je limun ljekovit za sve, ali uvijek zaboravih

A kak budem ih izvadio kad još nisu probili van?
Sad vidim u čemu je problem kod tebe, ja imam nekaj slično ali meni su izbili a na tom mjestu imam "viška" zubnog mesa pa tu i tam natekne, meni obično jednom godišnje po ljeti kad je to još veća noćna mora.
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Old 23.02.2015., 14:13   #51
Jaoj, antiša, crni antiša.
Pikova dama is offline  
Old 23.02.2015., 14:13   #52
Quote:
AntiB kaže: Pogledaj post
očekivao sam muški topic...a ovdje jadikuju od malo iritiranog mesa u ustima!

mislio sam kako "plačipičkama" je ulaz zabranjen?!
A šta ti radiš onda ovdje metrogejčiću?
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Old 23.02.2015., 14:19   #53
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Sad vidim u čemu je problem kod tebe, ja imam nekaj slično ali meni su izbili a na tom mjestu imam "viška" zubnog mesa pa tu i tam natekne, meni obično jednom godišnje po ljeti kad je to još veća noćna mora.
sva sreća pa je danas Američki dan u Lidlu i kupio sam maslac od kikirikija

Pa bar nešto jedem.

Ma nadam se da će proći za koji dan, samo se bojim tih komplikacija sa umnjacima u pm. Još da imaš normalnog stomatologa koji i nešto može biti siguran, a ne " ja mislim da će proći samo od sebe" itd...

Ovaj muški pedofil jr nježan, pažljiv, ali nikako ne napravi posao - usput je gadan i znaš da je pedofil.

A zubarka kojoj sam se prebacio je mlada, 26 godina, itd - ljepo ti kod nje, ali nepažljiva, motorka joj ostane u ustima, i opet ne napravi posao kak treba.

Eto odluči! Najradije bi sve zube povadio i umejtne stavio
Tislav is offline  
Old 23.02.2015., 14:22   #54
Tijab porucit pozdrave svin vegetarijancin i pederin koji jidu mekburger, dan je lipo zapoceja

http://i.imgur.com/OuWWBtd.jpg
Genscher is offline  
Old 23.02.2015., 14:58   #55
Quote:
Tomislav0309 kaže: Pogledaj post
U petak nakon 100 godina me cura pustila van
ŽK ti je tu neđe, pazi na kaj škljocaš mišom...

Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
I propolis čuda dela.
A ni rakija nije za bacit...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Old 23.02.2015., 15:01   #56
Quote:
AntiB kaže: Pogledaj post
očekivao sam muški topic...a ovdje jadikuju od malo iritiranog mesa u ustima!

mislio sam kako "plačipičkama" je ulaz zabranjen?!
Koji si se onda kurac uopće primal kvake?
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Old 23.02.2015., 15:04   #57
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
ŽK ti je tu neđe, pazi na kaj škljocaš mišom...

Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Koji si se onda kurac uopće primal kvake?
K@rlo is offline  
Old 23.02.2015., 15:11   #58
Cool

Quote:
Tomislav0309 kaže: Pogledaj post
Ne drami, nisam spavat nikako mogao kako je boljelo.

Uostalom, pravi muško se poznaje i da malo zaplače, da pokažemo da imamo ranjivu i nadasve nježnu dušu.

Nema ništa bolje nego se sa curom mazizi kao malo dijete, a drugi dan u birtiji nalupat jednog idiota koji joj je lajkao 2 slike i poslao poruku Eee!.

Sad budeš rekao da je pravo muško ono koje ne plače i ima pločice na buši?
prvo, ako je boljelo - onda ideš zubaru...a prije toga slikati! znaš, oni su plaćeni ti pomoći...forum ti je loša opcija za zubara!


drugo, muškarac koji pusti suzu ju niti ne briše...jer se ne srami pokazati ljudskost! nježnije duše, ostavi za ŽK...


vidim, nesigurnost u tvom postu...dakle, treće:
- muškarac ne mora prebijati druge, kako bi pokazao svoju ljubomoru...on naporosto je siguran u sebe i ljubav svoje drage...te nikada nije ljubomoran! kod njega ne postoji ljubomora, već samo razočarenje (ako se zbilja prokurva)...
- pravi muškarac nije papučar doma, a faca u birtiji...pravi muškarac je faca uvijek...i pred svojom ženkom, jer nju upravo to pali...
ali ovakve papučare kakve opisuješ mogu samo faministkinje voljeti...koliko je to loš odabir - ne moram ti govoriti...pitaj ostale na MK!


i da, pravi mušlarac ima pločice na trbuhu veće od broja 1...a to nije stvar izgleda, već stvar "dobrog osjećaja"...jer pravi muškarac može sjesti na bicikl i odvesti 100km u danu...može otrčati barem 10tak km, bez da se umori...može zbog sebe otići vikendom na Sljeme, kako bi ostao fit i našao mir u prirodi...može ostati cijelu noć budan za nju i njemu ne pada...pravom muškarcu naime ne treba Afrička šljiva!
stoga da, pravom muškarcu trebaju pločice...ne zbog zavođenja, već zbog "igara bez granica", kada mnogi se okrenu samo i legnu...a neki od nas nakon cijelog radnog dana se počnemo igrati i tako u igri odradimo 3smjenu...



mnogo još moraš učiti!
AntiB is offline  
Old 23.02.2015., 15:15   #59
Pikova dama is offline  
Old 23.02.2015., 15:16   #60
uzmi pušku pa me ubi
K@rlo is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger