Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2007., 09:43   #21
I ja sam u fazi prikupljanja ponuda za garažna vrata.

Trebaju mi sekcijska 3000 x 2200.

Cijene koje sam prikupio sa motorom i montažom kreču od 7000 do 12.300 Kn sa Pdv-om.

Odluka je pala na Hormann za 12.300.... www.sika.hr

Nisam lovator, na žalost, i rado bi uzeo nešto za 7-8kkn, no pogledom pod povečalom ipak je naj isplativije 12.300.
ninoras is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 00:18   #22
Ok! Svatko ima pravo na izbor. Tebi se kod Hormanna svidjelo nešto i to si izabrao. I mogu ti reći da ti je izbor ok. Dobro sam upoznat sa tima vratima i znam da su kvalitetna, jedino što mi se kod njih ne sviđa je cijena!
Veličina vrata koju si napisao kod mene bi imala cijenu oko 9000,00 kn sa pdv-om. A mislim da po kvaliteti ne zaostajem.
__________________
...dovedite mi poštenog političara pa ću ja vama dovesti nevinu kurvu...
in@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 08:40   #23
Quote:
ninoras kaže: Pogledaj post
Nisam lovator, na žalost, i rado bi uzeo nešto za 7-8kkn, no pogledom pod povečalom ipak je naj isplativije 12.300.
LPU40 ili nešto slabije?
Cthulhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 09:57   #24
Quote:
Cthulhu kaže: Pogledaj post
LPU40 ili nešto slabije?
EPU 40 + promatic + instalacija
ninoras is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 10:10   #25
Quote:
in@ kaže: Pogledaj post
Ok! Svatko ima pravo na izbor. Tebi se kod Hormanna svidjelo nešto i to si izabrao. I mogu ti reći da ti je izbor ok. Dobro sam upoznat sa tima vratima i znam da su kvalitetna, jedino što mi se kod njih ne sviđa je cijena!
Veličina vrata koju si napisao kod mene bi imala cijenu oko 9000,00 kn sa pdv-om. A mislim da po kvaliteti ne zaostajem.
Može ponuda i info materijal na PM
ninoras is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 10:34   #26
Quote:
ninoras kaže: Pogledaj post
EPU 40 + promatic + instalacija
Da si kojih sto kilometara bliže napravio bi ti kvalitetniju i povoljniju ponudu. Ovako, s obzirom na prijevozne troškove i vrijeme putovanja naših montera ne bi se isplatilo ni tebi ni nama.
Cthulhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 09:20   #27
Quote:
Cthulhu kaže: Pogledaj post
Da si kojih sto kilometara bliže napravio bi ti kvalitetniju i povoljniju ponudu. Ovako, s obzirom na prijevozne troškove i vrijeme putovanja naših montera ne bi se isplatilo ni tebi ni nama.
A mogao si se sjetiti nas.
Br. 1 u Hrvatskoj. ITALSERRANDE ROLOVRATA
I skoro jedini proizvođači.http://www.rolovrata.com/
__________________
Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo, i lahko zaboravljamo krivice, koje nam drugi učine.
HELIX14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 12:17   #28
na garaži imam obična dvokrilna vrata i par metara dalje dvokrilnu dvorišnu kapiju. mogu li se ugraditi motori bez mijenjanja vrata?
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 21:01   #29
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
na garaži imam obična dvokrilna vrata i par metara dalje dvokrilnu dvorišnu kapiju. mogu li se ugraditi motori bez mijenjanja vrata?
motori se mogu montirati na postojece elemente s tim da treba zadovoljiti neke tehnicke uvjete,npr: mjesto za ugradnju motora,tezina vrata i sl. Pogledaj na megamont.hr,imaju odlicnu automatiku "Came"
cicko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 23:35   #30
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
na garaži imam obična dvokrilna vrata i par metara dalje dvokrilnu dvorišnu kapiju. mogu li se ugraditi motori bez mijenjanja vrata?
Isto tako imamo motore za klizne ograde.
Ograda se ne mora mijenjat već se dodaje zubna letva.
Naravno treba napraviti pripremu za set motorizacije.
Cijena seta je ista a set se sastoji od :
motora,centrale,par fotoćelija,antena,alarmno svijetlo te selektor na ključ.
Pod pripremom se podrazumijeva električne linije.
Nazovi.
http://www.rolovrata.com/
__________________
Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo, i lahko zaboravljamo krivice, koje nam drugi učine.
HELIX14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 08:29   #31
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
na garaži imam obična dvokrilna vrata i par metara dalje dvokrilnu dvorišnu kapiju. mogu li se ugraditi motori bez mijenjanja vrata?

Na garažna dvokrilna vrata se ne isplati ugrađivati motore jer bi koštalo nešto manje od novih podiznih vrata sa motorom!
__________________
...dovedite mi poštenog političara pa ću ja vama dovesti nevinu kurvu...
in@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 18:28   #32
Quote:
in@ kaže: Pogledaj post
Na garažna dvokrilna vrata se ne isplati ugrađivati motore jer bi koštalo nešto manje od novih podiznih vrata sa motorom!

Točno.
Ja sam previdio i pročitao samo dvokrilna i po defaultu pomislio da se radi o ogradi.
__________________
Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo, i lahko zaboravljamo krivice, koje nam drugi učine.
HELIX14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 11:54   #33
Tražio sam garažna vrata sa motorom no nisam našao po cijeni ispod 5000,00 kn a i problem je dimenzija odnosno širina moje garaše od 2150 cm. Tako da sam odustao od vrata sa motorom i sada tražim obična vrata (ručno podizanje).
Vidio sam u Pevecu za 1889,00 kn vrata ali tko će mi to u graditi i kak da ugradim ta vrata ako su široka 2500 cm? Sa štemanjem.... ili što?

a vidio sam naravno i ovo

http://www.sika.hr/index.php?show=berryn80
__________________
We are the Moderator! Lower your shields and surrender your ships.
We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile!
Fear factor natjecatelj
Pollux is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 12:07   #34
Quote:
iggy36 kaže: Pogledaj post
Zanimaju me segmentalna garažna vrata širine 5m, termoizolirana.
Koliko bi bila okvirna cijena. Može i na PM.


Za 13.500,00 kn dobio dvoje segmentiranih termo-plastičnih vrata (bijela boja), od kojih su jedna s motorom (talijanski proizvođač-ima dijelova) i ugradnju. Dimenzija 2,5x2,3m
GREŠNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 14:58   #35
A evo da ne otvaram novi topic; meni bi trebalo daljinsko otvaranje za vec postojeca "obicna" vrata kakva su se ugradjivala na garaze u zgradama sedamdesetih..
Vrata imaju protuutege i vodilice na vrhu, a cini mi se da bi problem mogao biti sto su vrata kad se otvore na (doslovno) 3 cm od plafona....

Evo fotka, ne znam tocno dimenzije



E, da, i kolko su sigurna ta vrata sto se tice zakljucavanja jer mi je garaza u susjednoj zgradi i ne vidim je iz stana
Way_86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 15:58   #36
Quote:
GREŠNIK kaže: Pogledaj post

Za 13.500,00 kn dobio dvoje segmentiranih termo-plastičnih vrata (bijela boja), od kojih su jedna s motorom (talijanski proizvođač-ima dijelova) i ugradnju. Dimenzija 2,5x2,3m

Ako su jedna bez motora onda ih nisi dobio. Platio si koliko i koštaju (ako nisu jedna od onih prije spomenutih). A proizvođač motora je ...?
__________________
...dovedite mi poštenog političara pa ću ja vama dovesti nevinu kurvu...
in@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 16:00   #37
Quote:
Way_86 kaže: Pogledaj post
A evo da ne otvaram novi topic; meni bi trebalo daljinsko otvaranje za vec postojeca "obicna" vrata kakva su se ugradjivala na garaze u zgradama sedamdesetih..
Vrata imaju protuutege i vodilice na vrhu, a cini mi se da bi problem mogao biti sto su vrata kad se otvore na (doslovno) 3 cm od plafona....

Evo fotka, ne znam tocno dimenzije

E, da, i kolko su sigurna ta vrata sto se tice zakljucavanja jer mi je garaza u susjednoj zgradi i ne vidim je iz stana

Mislim da se to ne isplati! Cijena motora koji bi imao snage takva vrata potegnuti je prevelika!

A što se tiče zaključavanja.. većina kvalitetnih motora za vrata sami zaključavaju i lakše je proći KROZ vrata nego ih provaliti!
__________________
...dovedite mi poštenog političara pa ću ja vama dovesti nevinu kurvu...
in@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 16:05   #38
Quote:
Pollux kaže: Pogledaj post
Tražio sam garažna vrata sa motorom no nisam našao po cijeni ispod 5000,00 kn a i problem je dimenzija odnosno širina moje garaše od 2150 cm. Tako da sam odustao od vrata sa motorom i sada tražim obična vrata (ručno podizanje).
Vidio sam u Pevecu za 1889,00 kn vrata ali tko će mi to u graditi i kak da ugradim ta vrata ako su široka 2500 cm? Sa štemanjem.... ili što?
Jedino riješenje je štemanje! A vrata sa linka ti prelaze 5000, 00 kn koje si spominjao!
__________________
...dovedite mi poštenog političara pa ću ja vama dovesti nevinu kurvu...
in@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 16:35   #39
Quote:
in@ kaže: Pogledaj post
Mislim da se to ne isplati! Cijena motora koji bi imao snage takva vrata potegnuti je prevelika!
A to sto se vrata sad mogu podignuti ili spustit jednim prstom nema veze?! Nisam bas upucen u fiziku
Way_86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 17:41   #40
Quote:
Way_86 kaže: Pogledaj post
A to sto se vrata sad mogu podignuti ili spustit jednim prstom nema veze?! Nisam bas upucen u fiziku
Naravno da ima veze. Kvalitetniji motor za takva vrata za naknadnu ugradnju dosta košta. Sumljam da bi se baš netko upuštao u ugradnju toga motora + cijena ugradnje za manje od 3000-3500 kn, a to je puno! Za malo više novaca dobiješ i vrata i motor i ugradnju.
__________________
...dovedite mi poštenog političara pa ću ja vama dovesti nevinu kurvu...
in@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:54.