Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2009., 22:26   #41
Quote:
Ronnie147 kaže: Pogledaj post
Pratim pikado vec 2 godine, favorit mi je Phil Taylor.

Sport me odusevljava, nevjerovatni talenti igraju.

Pratin i Premiere League.

Potpuno se slažem.Igra je super i show je super,za razliku od recimo snookera gdje je atmosfera dosadna.Ipak je snooker igra više klase,dok je pikado igra radništva i običnih ljudi,otud valjda i ralika u atmosferi i profilu gledatelja
Meni je inače stari Denis Priestly favorit,ako si možda gledao njegov preokret od 0:5 do 6:5 protiv Parta na Colar.co.uk Players Championship,koja volja i borbenost,to me fasciniralo.Inače u Premier League navijam za Wayne Mardlea,mada realno nema šanse ni za final four,a kamoli nekaj više
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 22:28   #42
Quote:
Ronnie147 kaže: Pogledaj post
Meni je najbolje kada na svakom breaku cila publika piva, svi polupijani, samo piju pivo i gledaju pikado .

http://www.youtube.com/watch?v=VcOgcdZZeyA Perfect Game

http://www.youtube.com/watch?v=fmbz2y0QiLc
Da,super je kad na svakom prekidu svi počnu pjevušiti Chase the sun

http://www.youtube.com/watch?v=Fppvy52FbIg
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 23:26   #43
Quote:
batler kaže: Pogledaj post
Meni je inače stari Denis Priestly favorit,ako si možda gledao njegov preokret od 0:5 do 6:5 protiv Parta na Colar.co.uk Players Championship,koja volja i borbenost,to me fasciniralo.
Pogleda san na you tubeu jer nisan gleda uzivo, nevjerovatan povratak.
Ronnie147 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 17:15   #44
Sutra Wade protiv Taylora,to bi mogao biti strašan match ako Wade zadrži formu od prošlog tjedna.
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 21:39   #45
Part pregazio Mardlea.
Bolje ja gađam izlaske nego Mardle večeras
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 01:56   #46
Wade dobija Taylora 8-4.
Ronnie147 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 03:45   #47
Quote:
Ronnie147 kaže: Pogledaj post
Wade dobija Taylora 8-4.
Da svaka čast.Super je igrao Wade,a Taylor ispod svog standarda ipak,posebno nesiguran na izlascima.
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 02:34   #48
Nego Ronnie,igraš li ti kaj pikado?
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 05:23   #49
Quote:
batler kaže: Pogledaj post
Nego Ronnie,igraš li ti kaj pikado?
Ne igran nista ozbiljno, vecinom po kaficima, ali vrlo cesto.
Ronnie147 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 22:59   #50
Oke ...jedno pitanje....sam ja to mozda krivo skuzio da tu ekipica misli da je elektronski pikado manje vrijedniji od ovih engleza ili ....

Svi spominjete ove aseve taylora i ekipicu ko da su neki bogovi...a postoji ekipica koja igra i elektronski pikado i isto tako znaju prvenstva bit jako jako interesantna i zanimljiva...a pogotovo jer nasa repka zna uzimat medalje sa evropskih i svjetskih prvenstava...
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 16:01   #51
Quote:
Dwarf980 kaže: Pogledaj post
Oke ...jedno pitanje....sam ja to mozda krivo skuzio da tu ekipica misli da je elektronski pikado manje vrijedniji od ovih engleza ili ....

Svi spominjete ove aseve taylora i ekipicu ko da su neki bogovi...a postoji ekipica koja igra i elektronski pikado i isto tako znaju prvenstva bit jako jako interesantna i zanimljiva...a pogotovo jer nasa repka zna uzimat medalje sa evropskih i svjetskih prvenstava...
Elektronski pikado je postal popularan zadnjih 15-ak godina radi tog kaj aparat sam zbraja pa ti ne treba chalker,kaj se po birtijama igra može naplaćivati na žetone,i kaj je manja bojazan da bu neko od pijane ekipe koja ga igra u bircu ostal bez oka Tako se u kontinentalnom dijelu Europe elektronski pikado,gdje pikado dotad i nije imao neku tradiciju,počeo igrati više elektronski pikado,pa su se tako počela organizirati i natjecanja na tim automatima i tako je nastal IDF i njena Europska podružnica EDU(mada su van Europe još jedini član IDF SAD-a).
No ipak steel tip je ipak pravi i orginalni pikado.Tamo je najstarija organizacija BDO,koji je dio svijetskog saveza WDF.Također je tu danas medijski najpopularnija i najjača organizacija PDC.Tu igraju najjači svijetski igrači i vrti se ozbiljna lova.Na svijetskom prvenstvu u organizaciji BDO-a Ted Hankey je ove godine kao pobjednik postao bogatiji za 95 soma funti,a na svijetskom prvenstvu PDC Phil Taylor je kao prvak postao bogatiji za 125 soma funti.Sljedeće godine se za svijetskog PDC prvaka najavljuje nagrada od 200soma funti,a za drugo mjesto 100.Da ne spominjemo tu sponzore koje imaju svi bolji igrači i to.
Tako da ono,elektronski pikado se s tim nikako ne može usporediti.Npr. jedan od valjda najboljih igrača ikad u elektronskom pikadu Mensur Šuljović je 46-ti igrač na PDC order of merit,mada sam ja uvjeren da može i dosta bolje od toga.
Jedna stvar mi nije baš jasna,zakaj Hrvatski pikado savez nije prvenstveno član WDF-a,a uz to usput može biti u EDU.
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2009., 14:17   #52
Treba mi par ljudi iz zg ili okolice koji bi uzeli strelice za pikado, jer 99 komada mi je previše

http://www.dalgent.hr/katalog_detail.asp?id_sp=747

aj je neko za, nek se javi na PM
__________________
ex load katfile upstore filejoker

Zadnje uređivanje EasyOn : 05.04.2009. at 15:02.
EasyOn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 20:03   #53
Kaj će ti tolke te mesingane strelice?
Bolje si kupi jedne poštene.
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 19:08   #54
Nego,ima li možda ovdje netko da igra ovu našu ligu u pikadu?
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2009., 20:55   #55
Quote:
batler kaže: Pogledaj post
Eto niš,zanimalo me jel ima fanova pikada tu
Glupo mi je kaj se kod nas igra isključivo soft tip,ipak je steel tip ono pravo i orginalno.Soft tip pikado više dođe onako kao plivanje u malim bazenima ili dvoranska atletika
Naš pikado savez bi prvenstveno trebao biti član WDF-a,a taj EDU bi trebao biti više samo onako.
soft tip se igra zato sto je to jedino sto mozes makar malo zaozbiljno zaigrati u nas.. Iako i sam priznam da je steel "ono pravo", ipak treba napomenti da je za soft tip potrebna apsolutno jednaka vjestina, doubles i triples su iste velicine, udaljenost od mete je jednaka (postoje iznimke!) itd.
Tifoz41 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2009., 20:56   #56
Quote:
zak 0903 kaže: Pogledaj post
Bilo mi je predobro prije dva tjedna u Edinburghu kad su igrali i u jednom trenutku ekipa u gledalištu (a bilo je 8000 ljudi) počne pjevat Flower of Scotland.
Mene su trnci prolazili kad sam to videl.
Nevjerojatno je da su sve dvorane uvijek rasprodane!
a cijela dvorana navija samo za parta koji je iz kanade i za barneya i klaseena koji su nizozemci... kad englezi bacaju onda je samo huu - huu - huu
Tifoz41 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2009., 21:01   #57
Quote:
batler kaže: Pogledaj post
Elektronski pikado je postal popularan zadnjih 15-ak godina radi tog kaj aparat sam zbraja pa ti ne treba chalker,kaj se po birtijama igra može naplaćivati na žetone,i kaj je manja bojazan da bu neko od pijane ekipe koja ga igra u bircu ostal bez oka Tako se u kontinentalnom dijelu Europe elektronski pikado,gdje pikado dotad i nije imao neku tradiciju,počeo igrati više elektronski pikado,pa su se tako počela organizirati i natjecanja na tim automatima i tako je nastal IDF i njena Europska podružnica EDU(mada su van Europe još jedini član IDF SAD-a).
No ipak steel tip je ipak pravi i orginalni pikado.Tamo je najstarija organizacija BDO,koji je dio svijetskog saveza WDF.Također je tu danas medijski najpopularnija i najjača organizacija PDC.Tu igraju najjači svijetski igrači i vrti se ozbiljna lova.Na svijetskom prvenstvu u organizaciji BDO-a Ted Hankey je ove godine kao pobjednik postao bogatiji za 95 soma funti,a na svijetskom prvenstvu PDC Phil Taylor je kao prvak postao bogatiji za 125 soma funti.Sljedeće godine se za svijetskog PDC prvaka najavljuje nagrada od 200soma funti,a za drugo mjesto 100.Da ne spominjemo tu sponzore koje imaju svi bolji igrači i to.
Tako da ono,elektronski pikado se s tim nikako ne može usporediti.Npr. jedan od valjda najboljih igrača ikad u elektronskom pikadu Mensur Šuljović je 46-ti igrač na PDC order of merit,mada sam ja uvjeren da može i dosta bolje od toga.
Jedna stvar mi nije baš jasna,zakaj Hrvatski pikado savez nije prvenstveno član WDF-a,a uz to usput može biti u EDU.
to je jos dobra lova u bdo-u za naslov u lakesideu, ali najveci problem zbog kojeg igraci i napustaju bdo je premali broj turnira i premale svote za pobjednika... dok u pdc-u skoro svaki vikend ima poneki players championship u kojem se moze osvojiti 12 000 funti (6 u sub+6 u ned), sto doduse zasad uspijeva samo jedan jedini, Taylor..

Vidim da spominjes i suljovica kojeg ja osobno ne cijenim previse, a kad vidim njegov stav, drzanje strelice, izbacaj, zabacivanje cijelog tijela uffff
Tifoz41 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 00:39   #58
Quote:
Tifoz41 kaže: Pogledaj post


Vidim da spominjes i suljovica kojeg ja osobno ne cijenim previse, a kad vidim njegov stav, drzanje strelice, izbacaj, zabacivanje cijelog tijela uffff
A čuj,tehnika bacanja mu je užasna,ali pogađa odličnoKomentatori na sky sportu,Sid Waddell i ekipa,su se zgražali nad njegovom tehnikom bacanja,ali on je čist solidno nastupil na ova dva zadnja PDC svijetska prvenstva.Trenutno je 46. na order of merit,a moraš znat da on uglavnom igra samo na onim players championship turnirima kaj se održavaju u kontinentalnom dijelu europe.
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 15:58   #59
ma svaka cast, ali moras priznat da je bolje vidit strelicu koju baci gary anderson pa taman promasio cijelu tablu nego kad je suljovic baci posred bulla
Tifoz41 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 04:29   #60
NOVO!!!
World darts television-prva internet pikado televizija.Odlična kvaliteta streaminga,uz snimke starih mečeva najavljuju i izravne prijenose turnira gdje i kad je to moguće.
Kaj je najbolje sve potpuno besplatno,samo se treba registrirati

http://www.worlddartstv.com


Još jedan zanimljiv link za pikado sladokusce;kanal na youtubeu sa hrpom snimaka starih mečeva u odličnoj kvaliteti.

http://www.youtube.com/user/CrackingDarts
Za one koji se možda tek upoznaju s pikadom posebno bi izdvojio odličan dokumentarac Sid Waddella "Bellies and bullseyes" o zlatnom dobu pikada od prvog svjetskog prvenstva 1978 do kraja 80-tih.
http://www.youtube.com/view_play_lis...2AD9F5F25782FE
batler is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:39.