Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2004., 22:25   #21
problem s depilacijom

danas sam isla na depilaciju i ne mogu vjerovati sto mi se desilo. nisam isla kod kozmeticarke kod koje uvjek idem nego kod neke druge. innace se depiliram hladnim voskom , a danas prvi put vrucim
i sto mi se dogodilo??popucale su mi kapilare na par mjesta na nogama i to u obliku ogromnih fleka, ja neznam sto cu,
jeli se to nekom od vas dogodilo, koliko treba da prode ...????
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 23:06   #22
grozno

jesi barem lupila tu tetu nečim po tintari,

pa zašto nije prije napravila probu,

ne znam šta da ti kažem, osim da odeš kod liječnika da to malo vidi,

btw. mene su upozoravali da s vremenom kapilare pucaju kod uporabe toplog voska, ali ovako nešto-to je ozbiljno, nikada nešt slično nisam čula,

hm, možda bi hladni oblozi mogli pomoći?

šta je ta koz(a)metičarka rekla na to?
__________________
Pliva patka preko Save, nosi pismo na vrh glavu, u tom pismu piše da ja VOLIM TE najviše!
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 23:27   #23
a nista , da ce proci
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 23:39   #24
Quote:
piccola kaže:
a nista , da ce proci

ajme , mislim ono...isto tako ti je mogla iščupati nokat i reći da će ti narasti,

nisi joj trebala platiti (ako uopće jesi), odi sutra do šefike i napravi im škandal,

jesi čime mazala te fleke?

pitaj si staru, ono postoji vjerojatnost da ima isto osjetljivu kožu kao ti, možda se i njoj nešt slično desilo.
__________________
Pliva patka preko Save, nosi pismo na vrh glavu, u tom pismu piše da ja VOLIM TE najviše!
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 00:36   #25
Quote:
Paw kaže:
nisi joj trebala platiti (ako uopće jesi), odi sutra do šefike i napravi im škandal,
nisi joj valjda platila???!!!
dobro ti kaze Paw.... škandal napravi, pobuni se
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 13:36   #26
nisam joj platila , nisam mogla sebi doci kad sam vidila jer dok me depilirala uopce nisma obracala paznju, citala sam novine i brojala zjake okolo...
a nista sad, kupila sam neku mast u apoteci ,nadam se da ce pomoci.
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 13:45   #27
Katastrofa!!!

Daj ime salona ak je u Zg da ga izbjegavam u velikim krugovima.
Nis, nekakve kremice, mozda da odes do dermatologa?
__________________
Možeš mi ubiti ljeto - al živjet će proljeće...
Annie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 14:09   #28
kupi hepathrombin gel, mazi par puta dnevno.

izreklamiraj salon da svi koje znas cuju za to.
mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 15:31   #29
salon nije uz nego u zd. i to je kozmeticki salon u skopu frizerskog.
idem kod jedne zenske nikad nisam imala problema a posto je ona zauzeta tek me mogla primiti sljedeci tjedan pa mi se nije dalo cekati.
hvala na savijetima
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 18:20   #30
Meni isto popucaju ako si cupam na krivi nacin.
Nije kriva metoda (vruci vosak), nego nacin na koji je zena vukla trake
__________________
Oh, if all the little raindrops were lemondrops and lollipops, oh, what a rain that would be!
Standing outside, with my mouth open wide Singing La la la la, la la la, la la la, la la la
Issa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 18:41   #31
Nazalost ne prodje Barem koliko ja znam.
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 19:44   #32
meni se to isto dogodilo kad sam si (BUDALA) isla cupati vrucim voskom prek ljeta i to na najgorem suncu, za vrijeme ljeskarenja

nisu prosle
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 20:06   #33
koliko ja znam može ih se uklonit samo mini-kirurškim zahvatom u kojem ih doktor nekakvom iglicom samo izvuče
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 20:45   #34
ajme ako ne prode ja neznam sto cu , nekako mi se cini da je danas bolje , ili sama sebe tjesim .
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2004., 11:52   #35
ja ih imam dosta po nogama...na jedno 5,6 mjesta. isto od depilacije voskom...i nisu nestale a ja se vec godinu dana depiliram aparaticem. dlake urastaju al barem ne zauvijek.
da, postoji kirurski zahvat, navodno kosta oko 500kn sveukupno al neznam dal je to za jednu kapilaricu ili...
ajd ako netko vise zna neka javi
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2004., 12:40   #36
Ja znam da se to moze skinuti radio talasima,to je kao neka elektroda,prinese se kapilaru i on nestane(gledala na TV-u) navodno zatvori ga ili neznam sta vec...
Uglavnom bezbolno je,beskrvno i ceo postupak traje oko 4-5sec.
SaraTroroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2004., 13:21   #37
ovako....trenutno postoji samo jedna metoda uklanjanja kapilara i ona ukljucuje potkozni ubod iglom u samo mjesto koje zelis tretirati gdje se ubrizgava tekucina(kem. sastav neznam) koja suzava kapilar i cini ga gotovo nevidljivim,radi se za sada samo kod Sinise G. i mislim da je oko 300e po inekciji,sretno.....
__________________
activefreak
activefreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2004., 22:06   #38
Quote:
piccola kaže:
salon nije uz nego u zd. i to je kozmeticki salon u skopu frizerskog.
idem kod jedne zenske nikad nisam imala problema a posto je ona zauzeta tek me mogla primiti sljedeci tjedan pa mi se nije dalo cekati.
hvala na savijetima
KOJI U ZD????


a u koji inace ides? ja jos nisam u zd pronasla dobru kozmeticarku....
Academia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2004., 22:12   #39
Quote:
activefreak kaže:
ovako....trenutno postoji samo jedna metoda uklanjanja kapilara i ona ukljucuje potkozni ubod iglom u samo mjesto koje zelis tretirati gdje se ubrizgava tekucina(kem. sastav neznam) koja suzava kapilar i cini ga gotovo nevidljivim,radi se za sada samo kod Sinise G. i mislim da je oko 300e po inekciji,sretno.....
kaj ti mislis mozda na sklerotizaciju?
ili pak ima nekaj novoga
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2004., 01:52   #40
na ovo uklanjanje kapilara o kojem pricate mi je isla frendica, nije pomoglo,a njenoj mami je.rekli su da je to tako, nekom nestanu, nekom ne.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:32.