Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2007., 19:04   #1
Rolete - okvirne cijene

Zanima me okvirna cijena za rolete u kompletu sa unutarnjim kutijama i komaricama. Molim okvirne cijene plasticnih i alu roleta (koje preporucate?), te odnos cijene za električni/klasicni pogon. Mozemo racunati sa m2 ili mozda za neku standardnu mjeru prozora?

Hvala !!!!
Stari Zeke is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 20:37   #2
fiksni komarnik (onaj šta se stavina okvir prozora, ne dižeš ga gore dolje kao reletu) ja sam plaćao m2 po 250+PDV.

za pomične su mi rekli da su dosta skuplje, a iskreno ne vidi neke prednosti. ili ti treba ili ti ne treba. ak ti ne treba onda ga skineš i negdje pospremiš (ako imaš gdje, ja imam pa nije problem)

za rolete ti neznam točno jer mi je cijena bila zajedno s prozorom 2100x1280.
ali tražio sam bio posebno ponudu za prozor s AL i posebno s PVC roletama. Odnos cijene je bio 3800/4300 + PDV, znači AL roleta je bila na tu dimenziju 500kn + PDV skuplja od one PVC..i nisam siguran alimislim da je cijena same AL rolete na tu dimenziju bila 1500+PDV...što bi se reklo onda je AL 50% skuplji od PVC...ali kažem za taj zadnji odnos cijena nisam siguran
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 14:01   #3
U fazi sam zatvaranja terase roletama. Otvor je 550cm x 150 cm. Svakako bih ugradio aluminijske, smeđe rolete. Obavezno moraju biti na izbačaj prema van, te 4 komada, sa kutijama... To je po meni optimalno za tu širinu. Zanima me ima li itko iskustva s roletarima i cijenama? Dakle treba kompletnu konstrukciju za alu rolete na izbačaj napravit na tih 550 x 150 cm.
dandy867 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 19:53   #4
Evo da odgovorim sam sebi, al za info drugima, nakon prikupljanja 9 ponuda, mogu reći da je okvirna cijena 5000kn bez PDV-a
dandy867 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2012., 21:27   #5
Preporuka za roletara u Rijeci

Poštovani forumaši,

dali bi mi neko iz iskustva mogao preporučiti dobrog roletara za izradu i postavljanje roleta PVC ili Aluminiskih u Rijeci.

LP
lcresic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:59.