Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2008., 10:46   #1
Tečaj masaže

zna li netko gdje se može dobiti brzi nauk o osnovama masaže...nisam fizioterapeut i ne kanim učiti sve od A do Ž o tijelu, ali mislim da mogu donekle pomoći nekim ljudima koji ne stignu uvijek u salone...osim toga, treba imati i feeling za to, a ja mislim da sam tu bio u prvom redu dok se dijelio...
može biti i privatno...da ne zaboravim...volio bih da mi tečaj drži žena...čisto iz praktičnih razloga...ako bi radili jedan na jedan, želim da me masira i da masiram ženu...zazirem od muškog dodira takve vrste..
hvala unaprijed
sportas38zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 11:55   #2
Quote:
sportas38zg kaže: Pogledaj post
zna li netko gdje se može dobiti brzi nauk o osnovama masaže...nisam fizioterapeut i ne kanim učiti sve od A do Ž o tijelu, ali mislim da mogu donekle pomoći nekim ljudima koji ne stignu uvijek u salone...osim toga, treba imati i feeling za to, a ja mislim da sam tu bio u prvom redu dok se dijelio...
može biti i privatno...da ne zaboravim...volio bih da mi tečaj drži žena...čisto iz praktičnih razloga...ako bi radili jedan na jedan, želim da me masira i da masiram ženu...zazirem od muškog dodira takve vrste..
hvala unaprijed
mislim da ti to nije baš muški "sport" kaj češ napraviti ak ti dođe neki lik na masažua sdruge strane neki dečko oče pokloniti ženi masažu za rođendan neče sigurno dati da je drugi muškarac pipka.nema od tog kruha ak nisi žena.
Majstor123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 23:27   #3
Djeluješ neozbiljno, nadam se da ćeš odustati od tečaja masaže. S takvim stavovima mislim da u tom poslu "nema kruha za tebe".
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 16:28   #4
Quote:
Merlina kaže: Pogledaj post
Djeluješ neozbiljno, nadam se da ćeš odustati od tečaja masaže. S takvim stavovima mislim da u tom poslu "nema kruha za tebe".
evo, ja imam bolji stav.. podijeli kakvu informaciju, ako imas

za sada sam nasla tecaj za medicinskog masera u otvorenom ucilistu.. problem je sto mi raspored utorak/cetvrtak nikako ne pase
ono sto me zanima je nekakva osnovna masaza, nista pretjerano komplicirano jer se ne namjeravam baviti time profesionalno
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 00:50   #5
Možeš upisati tečaj masaže u Centru Cedrus, ali tamo će te stvatno nešto i naučiti. Također znam da je čovjek po imenu Svemir držao vikend tečaj švedske masaže i da je tečaj bio ok. Jedino nisam sigurna koliko jedan početnik može profitirati od vikend tečaja. Na Otvorenom koliko znam nije nitko ništa kvalitetno naučio (uvjeti su im više nego jadni ) jedino što ćeš tamo dobiti papir, pa sad .... Postoji i Arma, ali mislim da tamo tečaj traje 3 mjeseca i dobije se upis u radnu knjižicu.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 00:58   #6
Quote:
Merlina kaže: Pogledaj post
Možeš upisati tečaj masaže u Centru Cedrus, ali tamo će te stvatno nešto i naučiti. Također znam da je čovjek po imenu Svemir držao vikend tečaj švedske masaže i da je tečaj bio ok. Jedino nisam sigurna koliko jedan početnik može profitirati od vikend tečaja. Na Otvorenom koliko znam nije nitko ništa kvalitetno naučio (uvjeti su im više nego jadni ) jedino što ćeš tamo dobiti papir, pa sad .... Postoji i Arma, ali mislim da tamo tečaj traje 3 mjeseca i dobije se upis u radnu knjižicu.
hvala

upravo sam ima malo pregledala stranice
centar cedrus mi nikako ne odgovara.. nude samo masazu stopala i lica i to su nekakvi vrlo kratki tecajevi

arma mi se cini ok, javit cu im se sutra... nadam se da ce im funkcionirati ovi jutarnji tecajevi
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 14:04   #7
Koliko otprolike dodju tecajevi masaze???

koliko kod Arme??

Puno hvala
Josip11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 08:46   #8
U Armi je tečaj 5000 kn ja mislim
bucek is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 14:51   #9
Quote:
Merlina kaže: Pogledaj post
Možeš upisati tečaj masaže u Centru Cedrus, ali tamo će te stvatno nešto i naučiti. Također znam da je čovjek po imenu Svemir držao vikend tečaj švedske masaže i da je tečaj bio ok. Jedino nisam sigurna koliko jedan početnik može profitirati od vikend tečaja. Na Otvorenom koliko znam nije nitko ništa kvalitetno naučio (uvjeti su im više nego jadni ) jedino što ćeš tamo dobiti papir, pa sad .... Postoji i Arma, ali mislim da tamo tečaj traje 3 mjeseca i dobije se upis u radnu knjižicu.
koja je razlika izmedju svedske i medicinske masaze?
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2008., 15:00   #10
Kad pocinje tecaj kod Arme....jel netko ide, ili je vec netko vec zavrsio???
Josip11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2008., 16:52   #11
Arma vise nije ista Arma..
Licencu,ime,web stranicu i program koriste drugi, a vlasnica ih ne tuzi iz privatnih razloga..
Ona sad otvara novu skolu "Adrianus" koja ce biti apsolutni hit!
10 zanimanja- 10 programa
Posebni program u jutarnje sate u suradnji sa zavodom za zaposljavanje, Cijena - 50%
Maseri imaju najduzi program u Hrvatskoj - 4 mjeseca (drugdje najvise 3)
Upisi su u tijeku!!
Nastava pocinje u rujnu 2008.

Vise info- mojaarma.hr
maser-djuky is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2008., 17:02   #12
Ako sam dobro pratila imas 2 arme,kod jedne jos nisu verificirani tecajevi, tek u 8. mjesecu,
a ova druga malo malo ima tecajeve, uzmi google,utipkaj arma i nazovi ih,
meni je recimo med. masaza pregruba,
vise me zanimaju opustajuce masaze,
jucer me mama zmasirala sa tim med. pokretima kaj ju je brat naucil jer njemu je tecaj trebao za klub i klince kaj trenira,
kad bi mi uhvatila zgrcene/napete misice kod lopatice
(mada ona kaze da je zivac u pitanju, kako je radila na njima, ruka mi je obamrla) sve zvijezde sam vidjela, srusila sam joj nogom "konjski gel" , ali danas mi je recimo dosta bolje ...

edit;
maseru, sad sam vidjela tvoj post,
upit- arma koristi isti program obuke kao i mojaarma?
ako se ne varam tako negdje traje tecaj i u armi (http://www.arma.hr/) 3,5-4mjeseca?
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 16:17   #13
Ukratko : sve sto je valjalo u Armi d.o.o., sad je Moja Arma d.o.o., cija je skola Adrianus.
Programi su verificirani, djaci se upisuju..
U drugim gradovima program za masere je vec krenuo ili krece uskoro..
(Makarska, Biograd na moru, Sibenik, Pula...)
Jedino ce Skola u Zagrebu krenuti na jesen, iz osobnih razloga..
Zagreb ima 10 programa u startu (bit ce kasnije i vise), od kojih ce neki programi krenuti odmah sa 2 grupe, za jutarnju i popodnevnu nastavu, a to je stvarno dosta djaka..

Do jeseni se ocekuje da ce svi programi biti puni, i da se potpuno uredi prostor za skolu (Nova Cesta 4) i tada se KRECE !!!

maser-djuky is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 16:36   #14
Quote:
chani kaže: Pogledaj post
ako se ne varam tako negdje traje tecaj i u armi 3,5 - 4mjeseca?
Tecaj ti u Armi traje max. 3 mjeseca i to ako je velika grupa, za manju grupu i manje.-5 000 kn
U otvorenom ucilistu je 3 mjeseca, ali 1 mjesec racunaju ono sto ti zadaju da doma ucis, citaj 2 mjeseca..- iskreno neznam cijenu

U Adrianus 4 mjeseca + ucenje doma..- 6 000 kn
Jutarnji sati (za nezaposlene) - 3 000 kn

+ imas demonstracije drugih tehnika po nekoliko sati, ukoliko te bude zanimalo usavrsavanje masaze i dodatni tecajevi na sto imas i popust.

Takodjer imas popust za placanje u gotovini.

Po prvi puta u Hrvatskoj upis u radnu knjizicu - Tajlandski maser

Kozmeticari i pedikeri ce raditi i Jessica manikuru
(svjetski poznata manikura iz Hollywooda-Los Angeles, koja je apsolutni hit, nesto novo u Hrvatskoj)

Takodjer ce se moci naruciti preko skole dosta materijala koji budu potrebni djacima za rad nakon osposobljavanja.

Skola je u suradnji sa dosta salona i Beauty centara, koji zovu radi novih zaposlenika.

Stoga ukoliko se pokazete iznimno dobri, skola Vam mozda nadje i radno mjesto.

Stvarno su ok, korektni i izlaze svima u susret.

http://www.mojaarma.hr
maser-djuky is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 17:11   #15
na zalost nemaju termine u jutro
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 19:25   #16
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
na zalost nemaju termine u jutro
Nisi dobro upućena.
Ja znam da imaju, i na te termine još dobiješ 50 % popusta..

Nazovi i pitaj!
maser-djuky is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 20:19   #17
Quote:
maser-djuky kaže: Pogledaj post
Nisi dobro upućena.
Ja znam da imaju, i na te termine još dobiješ 50 % popusta..

Nazovi i pitaj!
ne bi im bilo lose takvu informaciju staviti na stranicu
nemam sto biti upucena, citam sto im tamo pise

hvala, nazvat cu, to bi stvarno bilo super jer je gotovo nemoguce naci tecaj u takvom terminu
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 22:56   #18
ovo za adrianus mi se cini jako dobro....samo sto kasno tecaj pocinje....

sto se tice zaposljavanja, jel je problem ako netko ima tetovazu na vidljivom mjesto (podlaktica itd...) ???
Josip11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 10:54   #19
A tko su uopće sadašnje vlasnice i učiteljice Ustanove Arma,
nego i same učenice gospođe Jadranke iz Adrianusa?!

Isto kao kad bi ja sada pokupito tuđe programe, verifikacije, IME , web stranicu i puno puno toga, te organizirao tečajeve na temelju stare slave.
I prodavao onoliko znanja koliko sam uspio pokupit na tečaju.

Get Real!
maser-djuky is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 11:02   #20
jel netko bio u Armi??
Josip11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:55.