Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2006., 07:32   #41
evo zagovornika ne-valentinova koji ili nemaju kome kaj poklonit a dali bi lijevo jaje za komadic paznje

njima valent svaki dan
Billi is offline  
Old 19.01.2006., 07:37   #42
Quote:
tatiana kaže:
pogrešno.
dobila sam ružu prošlo valentinovo od muža, stavila je u vazu i tamo se vrlo simpatično osušila i još uvijek stoji. super mi je ta ruža
PS: crvena je bila
Droljo jeftina.
Gazda is offline  
Old 19.01.2006., 07:37   #43
Quote:
Billi kaže:
evo zagovornika ne-valentinova koji ili nemaju kome kaj poklonit a dali bi lijevo jaje za komadic paznje

njima valent svaki dan
Droljo sponzorušasta.
Gazda is offline  
Old 19.01.2006., 07:41   #44
Quote:
Gazda kaže:
Droljo sponzorušasta.

sjetih te se. prosle godine si mi isto napisao.
imam istog sponzora, ide mi
Billi is offline  
Old 19.01.2006., 08:07   #45
Gle, to što vi blesani trošite svoj novac na gluposti mene ni najmanje ne dira. Eventualna šteta je da moram izbjegavati prodajne centre oko određenih datuma da izbjegnem debilne pjesme i retardirano ukrašene izloge. Ali da ću vam reć da ste idioti, to hoću.
Gazda is offline  
Old 19.01.2006., 08:20   #46
Quote:
Gazda kaže:
Gle, to što vi blesani trošite svoj novac na gluposti mene ni najmanje ne dira. Eventualna šteta je da moram izbjegavati prodajne centre oko određenih datuma da izbjegnem debilne pjesme i retardirano ukrašene izloge. Ali da ću vam reć da ste idioti, to hoću.
ti si čovječe vječno nadrkan
__________________
I better work with sugar than the whip.
tatiana is offline  
Old 19.01.2006., 09:20   #47
Kupi po kile prsuta i po kile paskog sira i bocu dobrog vina i francuz i povecu teglicu slatkaca od cokolade. Pa to skupa zatamanite.
Ili ako nemas para vodi ju na male cevape.

PS Uopce se ne zezam, pun trbuh bitno popravlja komunikaciju medju ljudima
Juraj2 is offline  
Old 19.01.2006., 09:20   #48
Quote:
tatiana kaže:
ti si čovječe vječno nadrkan

to mu daje odredjenu dozu sharma, kaj ne?
meg is offline  
Old 19.01.2006., 09:59   #49
Ja svome neću ništa pokloniti - ništa materijalno, u svakom slučaju. Jer jednostavno ne znam pogoditi. Za rođendan sam fulala i još se nisam oporavila od toga - takve me stvari pogađaju, znam, grozno sam osjetljiva
Voljela bih dobiti cvijet ili da odemo nekamo na klopu, ne mora biti uber romantično, ali za tu priliku ipak ne bi prošao Hamby ili McDonalds

Inače, mrzim sve takve prigode gdje bi kao trebalo nešto kupiti odnosno pokloniti, jer to, kao, druga strana očekuje. Mrzim u što se pretvorio Božić, npr. U mahnito trčanje po dućanima i trošenje, trošenje, trošenje.... LJudi su izgubili bit - jednostavno biti sa svojima u te dane, zajedništvo i te stvari
Samo izmišljaju nove dane u koje bi trebalo darivati.

U biti, ne volim darove za neku posebnu priliku, tipa rođendan (jer uvijek te pitaju što želiš, a onda nije iznenađenje - ja volim biti ugodno iznenađena; ali ako onaj koji daruje ne provjeri što bi htjela, to može završiti kao neugodno iznenađenje ili ravnodušnost ili moje razmišljanje kako da se što bezbolnije riješim takvog poklona; treba suptilno ispitati teren, a ne pitanjem: "Što bi ti željela?"), Božić, Nova godina, Valentinovo....
Volim sitne darove od srca, bez nekog posebnog razloga

Za ostalo mi je dovoljno da se ljudi sjete. Kao jednom je susjeda rekla mojoj mami da mi nije došla čestitati jer mi nije imala što donijeti - bila sam jako povrijeđena, kako sam mogla znati da se ona sjetila da je meni rođendan? Meni je samo to bilo važno, da se sjeti, da dođe na kolače.... Ili druga susjeda: "Bubice, nisam zaboravila, dobit ćeš poklon!" Ma jebe se meni za poklon!
Ali to ljudi ne kuže

Ispričavam se na dužini (i sadržaju, koji je malo off topic) posta.
__________________
mislim stvarno...
bubica is offline  
Old 19.01.2006., 09:59   #50
Quote:
Juraj2 kaže:
Kupi po kile prsuta i po kile paskog sira i bocu dobrog vina i francuz i povecu teglicu slatkaca od cokolade. Pa to skupa zatamanite.
Ili ako nemas para vodi ju na male cevape.

PS Uopce se ne zezam, pun trbuh bitno popravlja komunikaciju medju ljudima
ovo ti je predobro
Billi is offline  
Old 19.01.2006., 10:07   #51
Quote:
Billi kaže:
ovo ti je predobro
Sto, prsut i paski sir ili mali cevapi?
Feuerfuchs is offline  
Old 19.01.2006., 10:11   #52
Quote:
Feuerfuchs kaže:
Sto, prsut i paski sir ili mali cevapi?
obzirom da je i ne konzumiram niti jednu od kombinacija, obje su mi gruvi

a casa vina me odvali
Billi is offline  
Old 19.01.2006., 10:49   #53
Mi imamo dogovor da ne kupujemo pizdarije za fakin "Dan zaljubljenih"...nikad nisam trzala na to. Sad se ubijamo s društvom od hrane i alkohola kod nas doma.

Davnih dana 14.02. je frendica slavila rođendan, medjutim odselila se, pa mi je i to palo u vodu. (..pakleni...!!!! )
 
Old 19.01.2006., 11:14   #54
Quote:
Billi kaže:
a casa vina me odvali

cistunka...
meg is offline  
Old 19.01.2006., 12:46   #55
Quote:
meg kaže:
cistunka...
cekaj dok napisem kaj radim nakon te case





odem spat
Billi is offline  
Old 19.01.2006., 13:06   #56
Quote:
Billi kaže:
cekaj dok napisem kaj radim nakon te case





odem spat


uuuuuuu luda si sto na sat!
meg is offline  
Old 19.01.2006., 13:59   #57
Quote:
alexxx kaže:
isuse ne, ne opet, ne opet valentinovo, ne opet
i tako svaku jebenu godinu, a puno sam ih provela na forumu, ne, ne, ne opet, ne opet, ne.
da imaš dečka, i ti bi vjerojatno sjetila se njega
kupovinom
ili nečim intimnijim, vašim

pa ti patroniziranje iz nemoći doista ne stoji

(ako ne bi ništa kupovala nit poklanjala, onda su ti postovi takvog tona uredni)
Elysium is offline  
Old 19.01.2006., 14:01   #58
Quote:
Brown Acid kaže:
Kad je valentinovo?
dok je ovo, primjerice (a ostao nezapažen) dobar upis
Elysium is offline  
Old 19.01.2006., 15:44   #59
kad sam zaljubljena, ne treba mi dan na kalendaru da se sjetim tog dečka, mislim na njega manje više stalno naime.

ne radi se o patroniziranju iz nemoći, štogod to značilo, radi se o tome da mi je krajnje idiotski pitat na forumu šta bi se svidjelo tvom curi/dečku za valentinovo jer na forumu možeš dobit samo savjete za poklon koji možeš dat svakom. meni su pokloni koje možeš dat svakom i dobit od bilo koga, znači nema ništa osobnog u njima, onako, bezveze. i ne bih htjela dobit nešto što mogu dobit od bilo koga i ne bih htjela dat nešto što mogu dat bilo kome. i ako nemam nikakve ideje za poklon koji nešto znači, neću niš poklanjat.

a svake godine se, koliko me pamćenje služi, pojavi bar netko tko od nepoznatih ljudi traži savjet što da kupi tim nepoznatim ljudima nepoznatoj osobi. što tom poklonu daje onako jebenu notu osobnosti, nečeg što je samo njihovo, i što nešto znači.

e to mi je glupo. to je preskakanje sadržaja uime zadovoljavanja forme koja kaže da se nešto treba kupit za valentinovo, godišnjicu, rođendan i božić.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Old 19.01.2006., 15:47   #60
[QUOTE=alexxx]kad sam zaljubljena, ne treba mi dan na kalendaru da se sjetim tog dečka, mislim na njega manje više stalno naime.

QUOTE]

daj se opusti malo. proci ce ti zivot u cijepkanju stvari na detalje i silna analiziranja. malo sponstanosti nije na odmet.
Billi is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:07.