Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2007., 23:07   #1
pijani majstor?

trebo nam majstor (ne za preuredjenje stana, nego za jednu polu-hitnu intervenciju). nasla ja u oglasima, kaze covjek "hitne intervencije, dolazim odmah".

nazovem ga jutros u pola 10. kaze, zvat ce me za sat vremena da se dogovorimo. kad se do 12 nije javio, ja ga nazovem opet, e, sad ce on, tu je u blizini, mora jos nesto brzo obaviti, eto ga za sat vremena.

u 14 ga jos nema, dragi , a nis, zovem ja opet. eto ga, bas je pred vratima, budite vi domeka, eto mene za pol sata.

na kraju je dosao oko 3. mi smo imali neki dogovor u 6 i rekli smo mu da do tada mora bit gotovo.

kad je vidio sto treba radit, rece da mora ic kupit jos neku opremu, ode, nestade covjek na daljnih sat vremena, vrati se s kompicem - obojica pod gasom.

e, od tada su petljali i prckali i nisu napravili, reko on da ce doci opet sutra.

nismo znali jel da mu kazemo da ne mora ni dolazit ili nek izvoli doc napravit posao.

sta da mu sutra radimo? da vicemo? prijetimo (kime/cime?)? da ga ne pustimo u kucu?

help!
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 23:31   #2
Nisi napisala o kakvim se poslovima i popravcima radi, ako je nešto precizno u igri ne puštaj ga u takvom stanju, vrlo je vjerojatno da će i sutra doći u takvom stanju.
Ako primijetiš da se epizoda ponavlja, na fin mu način objasni kao npr. imala si jednom alkoholiziranog majstora i neugodno iskustvo, koji ti je napravio dosta štete i da ne želiš više prolaziti isto i da ga stoga moliš da više nikakve radnje ne poduzima niti radi bilo išto.
verik is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 00:05   #3
recimu da is problem riješila, da nije moglo čekati.......
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 09:13   #4
Quote:
verik kaže: Pogledaj post
Nisi napisala o kakvim se poslovima i popravcima radi
Nebitno


Quote:
verik kaže: Pogledaj post
na fin mu način objasni
Na fin nacin

Ma goni ga
::barcode is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 09:57   #5
Pa daj mu čašicu ćim dođe. Neće tada nigdi ići!
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 10:02   #6
Ma takve odmah treba izbaciti, prvo sto su totalno neprofesionalni, drugo u pravilu na kraju koštaju više nego nego neki "pravi" majstori, a da ne spominjem kolicinu stresa i nervoze koje prouzrokuju naručiteljima.
Eht is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 11:01   #7
Quote:
tough_cookie kaže: Pogledaj post
nasla ja u oglasima,
prva i osnovna greška. nemoj to više radit i neće ti doći čudni alkići. i ne puštaj ga više u kuću!
Renata is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 14:50   #8
Kaj se treba uopće raspravljati s takvim toljagama?
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 21:49   #9
Imala ja tako jednog parketara pod gasom i nije ga bilo sram pitati ima li pive u frižideru. Onda ga je stara nehotice zaje... jer je greškom kupila bezalkoholnu pivu! I još se čudila zakaj ju je ostavil nepopijenu!

Drugog sam meštra izludila miješajući mu sokiće. Kad mu je dosadilo piti Lero, pobral se u birtiju na pivu.

Inače, nije mi bed meštru skuhat kavu, ali ne treba tu biti previše familijaran.
Skylab is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 21:57   #10
Apsolutno,ja prihvatim eventulno kavu,ovo piva,stol ručak,hvala ko da jesam.Kad završim,lovica i doviđenja.Najbolje...
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 22:27   #11
Ma da, to je najbolje jer se meštar i mušterija mogu lakše posvaditi!
Skylab is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 02:16   #12
A čuj nitko ti ne nudi ništa badava,pa onda bolje čist račun duga ljubav.
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 12:03   #13
To si dobro rekao!
Skylab is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:31.