Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2003., 10:34   #1
Noć gutača reklama

Jel neko bio?
Kako je bilo?
Što mislite o tome?
christy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2003., 11:07   #2
Ja nisam.

Samo da prvo razjasnimo neke stvari...tamo se prikazuju reklame, sa HTVa, koje su napravile nase agencije za marketing or what? Jer, koliko znam, vecinu nasih reklama rade stranci...jel tamo ima i nekakvih nagrada? Nikad mi nije bilo do kraja jasno u cemu je stvar...
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2003., 11:41   #3
Ja samo znam da je nemoguće dobiti kartu i da se sve face idu pokazati na tom čudu.
Mislim, reklame su nam događaj sezone?!?
christy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2003., 11:47   #4
Naravno da nisu. Imaš mnogo događaja sezone. Ovaj novi kazališni festival, recimo. Ili predstavljanje kolekcija čegagod nekog poznatog. Imaš i tjedne ultimativne događaje - subota, Čarli. I tak...

Čuj, ova noć gutača reklama (kako mi se čini) povodi se za svjetskim manifestacijama te vrste, trendy naravno. Samo s tom razlikom da mi imamo jedan takav događaj, a oni ih imaju mnogo. Pa se kod njih zbilja i vrti sve oko događaja (sadržaja, kvalitete itd.) a ne ko kod nas. Nemožeš ti sad birat, il ćeš se ić pokazat il ne. To je to, nema više prilika!

Ozbiljno, jel bio neko? Znam da jebio jedan moj frend, nismo se još čuli, pa da ga pitam kako je to sve skupa zgledalo...napišem riport čim dobijem informacije!
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2003., 23:07   #5
televizija je smeće
smrt živa čovjeka
odvratna kutija
televizija je ljudima isto što i jednogodišnjim bebama zvečka - ubijanje vremena, skretanje pozornosti da ne plaču
mrzim televiziju
mrzim reklame
al najviše od sveg mrzim manifestacije na kojima se prikazuju reklame

kunigunda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 09:20   #6
No, nemojmo zaboraviti! TV je isto jedan vid umjetnosti...sto je film, na kraju krajeva? Tako imamo video-spotove, i imamo reklame. Pa onda i manifestacije na kojima se to prikazuje. Samo sto je to kod nas, nazalost, malo pobjeglo kontroli.

Inace, pricala sam s frendom, i kaze da je bilo ocajno. Brdo namirisanih ljudi koji su se dosli pokazati i malo slihtati pred kamerama, a kad je dosao na red svedski stol (ja vjerujem da bi mene bilo sram to gledat! ) svi su se tako tiskali oko toga da je bilo sramotno.

Inace to kod nas tako izgleda...da ne povjerujes...na jednom domjenku vidjela sam na svoje oci tipa kako je uzeo polovicu lubenice, koja je bila dekoracija, i izdubio ju sa malim dzepnim nozicem i onda to sve jos nagnuo i popio.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2003., 16:42   #7
Prošli Biennale, posljednja večer, HNK, Portugalci plešu.
Poslije, švedski stol.
Gledam ljude, vidim morske pse. Feeding frenzyyy!

A možda su Hrvati, ne znam, životni?
Kesten is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:13.