Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2007., 23:03   #81
Quote:
Mish mali. kaže: Pogledaj post
Ja planiram u četvrtak do Maribora...
ali tako sam uvjerena da ničega nema...ne znam zašto. Neki predosjećaj.

Mislite da ima nešto? Barem H&M.
Naci ceš nešto sigurno
Ja sam bila u subotu
uh svašta sam si kupila
sad mi je žao što nisam još
__________________
bla bla
luda mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 10:34   #82
Evo i mene sa reportom! Od cijelog petka, samo je 2 h ostalo za shoping : piseuljutitojmaniri : te sam samo lagano skicnula u zaru, te potom u outletu kupila -

"vesticu" koncastu kratkih rukava, neke bez-roze boje koja se veze u struku
iste boje topic
trofrtaljne smeđe hlace, sa tamnije smeđim prugicama

dok sam u h&mu novce potrosila na -

par topica koji su malko duzi (da ih mogu kao potkosulju furat!) u smeđoj, sivoj i tamno rozo-japansko crvenoj varijanti , tamnija fuksija ljucibasti topic, haljinu smeđe boje sa nekim bez sitnim cvijeticima, dva grudnjaka (napokon 70 C a da ne izgleda babski!) i 10 pari tangica

Mislim da je to to - izdvojih 100 €

e, da, dragi kupio prej... koznu jaknu, ful jednostavna sa ruskom kragnom
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 15:40   #83
Quote:
lioness kaže: Pogledaj post
te sam samo lagano skicnula u zaru
Oh slatki Bože, koje svetogrđe Meni to nikad ne bi uspjelo

Čestitam na ulovu, još si samo dva sata imala
 
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 15:46   #84
Quote:
Grim kaže: Pogledaj post
Čestitam na ulovu, još si samo dva sata imala
kak si slatka
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 15:56   #85
Quote:
lioness kaže: Pogledaj post
(napokon 70 C a da ne izgleda babski!)
eh..da ih bar ja uhvatim kad ću ić
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 17:19   #86
Quote:
plasibou kaže: Pogledaj post
eh..da ih bar ja uhvatim kad ću ić

kaj i ti imas problema sa nalazenjem grudnjaka? sve mi se cini da je i taj C cup maleni, ali barem mi je obujam ispod grudi dobar!
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 21:53   #87
šoping u mariboru

vidio sam da se već pisalo o tome al je dosta nedorečeno pa bi vas molio za par odgovora na par pitanja koja me muče u vezi šopinga u mariboru pošto mi je ovo prvi put da idem tamo. naime zanima me; 1. ima li koja agencija da organizira odlaske subotom u maribor u organizirani šoping(nešto tipa kao kaj ima za graz), ako ima koja je to? 2. ako se odlučim ići sa autom, koliko bi me mogao izaći put od zagreba do maribora i natrag i dali moram imati nekakvu punomoć za prelaz grane ako mi je tatin auto? 3. kakva je procedura na granici što se tiče carine i dali se ona mora platit za robu? tenx svima....
Poštarelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 15:55   #88
imala sam punomoć (jer me frendica prestrašila da me mogu za to pitat) ,al nije mi trebala, niko niš nije pitao......
carinu nam nije lik naplatio jer smo svaka imale robe u vrijednosti samo stotinjak eura, to očito toleriraju...
Cleooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 22:38   #89
Idem u Ljubljanu vikend poslije Uskrsa.

Što se tiče oblekice, mislim da sam sve shvatila iz vaših postova, ali kako je sa cipelama?
Neću imati vremena za btc i slične shopping centre, pa se nadam da ću i u centru moći nešto ubosti.
Dakle, pitanje je gdje ima lijepih cipelica u gradu?
Vivianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 23:16   #90
Pozdrav svima!
Mene zanima tko od vas zna agenciju preko koje se može ić u Ljubljanu u shopping, ne mogu nijednui nać na netu, pa bih vam bila veoma zahvalna kad biste mi rekli, zanima me i cijena karte, i di staje,tj. jel ima više stanica,ako ima na kojoj je najbolje izać. A i također me zanima di se mogu nać lijepe cipelice na prtu,pa ako bi netko bio tako drag i odgovorio...
 
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 16:49   #91
Vivianne,
cipele- pa ne znam baš...imaš na Čopovi, to je ona glavna ulica za pješake- Transport, onda Mass, Peko I neki Liu jo mislim da se tako zove....al sve u svemu ništa posebno. Ustvari u Massu ima neka kolekcija vagabond i slatka je. Na Kongresnem trgu je Bata. Onda Zara, al oni imaju isključivo umjetnu obuću, ako kupiš nešto njihovo, odmah kupi i neki kožni uložak.
Ako imaš vremena, skokni u Btc u Humanic, Batu ili Mass jako je veliki izbor.
Sretno!
Xenia Onatopp is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 17:20   #92
A agencija ti ne treba, sjedneš fino na vlak, povratna karta ti je 19 eura.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 20:22   #93
shopping

jel bio ko u ljubljani u shoppingu zadnje vrijeme?
kakve su cjene i jel se isplati ic?
i da, koliko ima od zg do ljubljane?
hvala puno na odg
__________________
..tvoja je sreca samo tvoja stvar; al zato tvoja tuga - to je vec prica druga..
zbunjena mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 02:05   #94
ja znam ići po gradu, imaju neke dobre njihove kreatore, za drugo ne znam.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 09:25   #95
Naravno,sve ovisi o tome šta tražiš....
do Ljubljane (pretpostavljam da ideš iz Zg) ti treba oko sat-sat i pol.
Postoji par shopping centara,Emporium,Btc itd,tamo se nađe svašta,dobro je,npr,kaj imaju Zaru i H&M koji fakat nisu skupi,New Yorker zna imat puno bolji izbor od našeg.E sad,ak tražiš neke "žešče" marke,to timaš u Emporiumu i postoji ti jedan Outlet store,ogroman je i fakat zna bit dobar izbor s ok cijenama,al ubij me ak znam kak se zove...znam samo da je jako blizu L'eclerca (ak se tak piše).
Eto,ja bih u svakom slučaju,ak imam u đžepu lovu za neki veći shopping,uvijek radije otišla u Ljubljanu nego u Zagrebu shoppingirala,naravno,uz uvjet da sam u tom trenutku raspoložena za ostavljat novce slovencima
Tako da je meni uvijek prvi izbor,ipak, Graz...
__________________
Maybe the dingo ate your baby...
i...zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 14:29   #96
evo i ja idem u ljubljanu čini mi se u utorak.ne zanimaju me baš zara,mango i h&m jer sam bila u njima u budimpešti i strašno se razočarala.pitam ima li što u ljubljani od dućana koji su povoljni i s dobrim stvarima??ja bih si uzela možda koju jednostavnu haljinicu (za krizmu) i neke cipele,a možda još i par stvarčica.što kažete?
__________________
tajne su tu da ih netko nasluti...postoji riječ koja vrijedi tek kad se prešuti...
coco_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 11:52   #97
Cure! Ja ću ići u subotu, i to prvo u centar, pa u BTC.

Gdje da parkiram? Koliko se sjećam u subotu ujutro se tamo plaća parking do 14 h, ko i u Zagrebu... Ima neko mjesto blizu gdje mogu besplatno parkirati?

Kako da dođem od centra do BTCa?
mighty_aphrodite is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2007., 18:50   #98
Ljudi, ajde please kratke upute kako najjednostavnije doći iz Zagreba do City centra u Celju?
Marija_lj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2007., 22:56   #99
Kad se uđe u Celje cesta je skroz ravna, pratiš oznaku city centar i jednom trenu,moraš pazit skreneš desno i pičiš pravo 2 ili 3 semafora, u biti nije bitno jesu li 2 ili 3 budući je ravno pa ćeš ga vidjeti na desnoj strani. Onda opet skreneš desno. Međutim kad skreneš desno city centar je na lijevoj strani ceste tako da moraš preći na lijevu stranu. Zajeb je u tome šta je puna crta pa ne možeš presjeć nego moraš odvozit još 100 metara do nekakvog kružnog toka i onda se oko njega okreneš i evo te na strani city centra gdje je i besplatan parking. Radi nedjeljom do 15 (jedino da ne bude neki kekec praznik) i to je to. City centar je ok meni je ljepši nego naš u ZG, nekako mi je slađi. Ima na katu nekakav jeftin dućan sa zanimljivim accessories, fora, a nisu skupi. U biti štos je u Zari koja je ok, a H&M je lošiji nego u Mariboru, ali sve radi nedjeljom i nema jebene gužve, kad sam ja bila uživala sam u miru, cijeli city moj i frendicin, total ok. Ipak odo u nadolazeću subotu u Maribor, pa da vidimo!

Celio, City Center
Mariborska 100, Celje
+386 3 425 59 30
[email protected]
pon - pet: 9:00 - 21:00, sub: 8:00 - 21:00, ned: 9:00 - 15:00
haligali is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 12:01   #100
po cemu je taj h&m losiji od onog u mariboru? manji?


mislila sam sljedeci put ici u celje umjesto u maribor, bar vidjeti kaj ima, ali nekako se premisljam
sonata is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:59.