Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2003., 18:12   #41
ah alaj se ljepo prisjetit TIH dana-elem u mojoj gimnaziji...

najjaci dogadjaj:
jedan malo ludju tip, donio onaj benzin za upaljac pa prvo zapalio olovku s kojom je pisao-a sjedi u prvom redu- a profa iz matematike(sirota pijanica pred penzijom-sto ce reci zaboli ju zivo za sve) uopce ne reagira
e pa onda si je zapalio ruku-i pito ju- profesorice jel mogu na wc, gori mi ruka? a veli ona mrtva hladna-ajde, ajde, i usput namoci spuzvu...

i dobro mi je bilo kad smo se znali usred sata ustat i pjevat himnu, ono ful ozbiljni i ruka zna se na srcu- a sta nam onda mogu profesori, pa pjevali i oni s nama!!

e blago vama srednjoskolcima....smrc
nostalgija
__________________
'Ko me ne zna, skupo bi me platio
LAZIO_FAN_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2003., 00:45   #42
na satu biologije profesorica počne iznenada pitati (normalno nitko nije bil spreman) i jedan moj frend se primi za stolac i sruši se na pod (sa stolcem boćno). druga dvojica ga prime i iznesu van i nema ih do kraja sata.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2003., 23:09   #43
Moj profesor fizike se jednom bio raspričao i tako on priča....priča....priča.... i sjeti se on kako je netko nekad opsovao J.B. Tita i uhvati se za dnevnik, zacrveni se i odvali se od smjeha.
(To se mora doživjeti da bi bilo toliko smješno kao meni u tom trenutku)
 
Odgovori s citatom
Old 05.10.2003., 22:58   #44
joj, bilo ih je dosta...

jednom je jedan otkačen tip iz razreda dofurao onu umjetnu bljuvotinu i stavio je na klupu. I kako bi tko došao u razed tako bi on dirao tu bljuvotinu i onda dirao njih...škvadra je skidala jakne, gledala gdje ih je on to dirnuo i pri tom su govorili: joj fuj nisi normalan...i onda upada profa iz biologije. Bljuvotina je bila na prvoj klupi i kad je profa skužila bljuvotinu napravila je facu "ajme majko" i rekla tom dečku: daj očisti to. Kaže tip: evo sad ću ja to očistit, uzme "bljuvotinu" i spremi je u torbu.

Onda sat iz engleskog...priča profesorica nešto a isti tip imiitrajući ponča iz onog crtića upada s: "mušice mu tuste".

Onda na satu kemije, nešto smo svi skupa rješavali, profa je pitao jednog tipa da izračuna neko potenciranje i tip nije znao. Nakon nekog vremena prof pita: tko je ono imao problema s potencijom?
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2003., 14:46   #45
bilo je u osnovnoj školi
radili smo test iz biologije kod jednog starog profesora. kad nam je pred kraj sata pokupio testove, ostavio ih je na stol i stao kraj prozora. kad je zazvonilo on je i dalje stajao tamo, a jedan frend je pokupio testove i tako smo otišli na idući sat... nikad nije ni primjetio da smo mu uzeli testove, zapravo uopće se nije sjećao da smo radili test taj dan...
očit primjer kako svakakve budale predaju u školama
Baby Blue 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2003., 20:57   #46
Quote:
Ris undercover kaže:
U Bakru je zadnja klupa letila kroz prozor
Elektrotehnička, Rijeka

Profesor nas je pustio u razred preko odmora a on je otišao;
klupa je letila sa 4. kata. Al nikad neću zaboravit šta je rekao kad je ušao. Prvo je izgledao malo zbunjeno a onda:
"Dečki, kaj... di mi je klupa"

Quote:
Nas razred je bija do Wc-a,tako da se kroz prozore,koji su jedni do drugih dulo sve.
Izbaci njega sa vjeronauka,i on nece izac.Govori mu casna da ide ca ili ce ga bacit.On izade....vraca se nakon minut,samo proviri glavom i kazead se idem vani bacit pod kamion i ti ces bit kriva za to...onda joj umre od smija.
Uglavnom,cuje ga se kako ulazi u Wc,i nogom je odvalija vrata..Neko ga pita care sta je,a ovi pocme:Heba joj ... mater,kurvetina glupa,zapalit cu joj samostan u kojem zivi...onda zasuti naglo....i kaze,Ala sranja,ona je odma tu,garant me je kuja sve cula...

Luđaci Koja je to škola
Mlaen is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2003., 23:24   #47
Ja sam se jednom onesvjestila dok sam odgovarala latinski.
Svi su mislili da je to bilo stvarno, profa je zamalo dobila infarkt.
Amelie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 14:33   #48
Quote:
Amelie kaže:
Ja sam se jednom onesvjestila dok sam odgovarala latinski.
Svi su mislili da je to bilo stvarno, profa je zamalo dobila infarkt.
......kak se ja toga nisam sjetio....dobra metoda....samo kaj bi valjda moj profa iz lat. zaključio da budući da sam u nesvijesti, ne znam i zapisao mi komada......

koji je to gad bio......

ali više ga nemam......heeeeeee.....no-more-latin-for-me..........weeeeeeeee......
Rev is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2004., 21:30   #49
Quote:
Black Revenger kaže:
na satu biologije profesorica počne iznenada pitati (normalno nitko nije bil spreman) i jedan moj frend se primi za stolac i sruši se na pod (sa stolcem boćno). druga dvojica ga prime i iznesu van i nema ih do kraja sata.
na ovo sam se smijala ko luda samo zato što sam probala zamisliti kako bi to kod na biologiji prošlo
mi bi to morali raditi ono svaki sat druga klupa jer nitko nikad nije spreman osim kad treba ispraviti komadinu
meni je bilo zakon kad smo u 2. ili 3. razredu imali pijanku prije nastave i miješali sve živo od piva, vina i votke do šampanjca jer je svatko donio šta je imao. kad smo se nazujili ko idioti (i to uglavnom cure jer su dečki bili pizde i nisu došli) onda smo otišli u školu na prvi sat i to na tjelesni gdje smo kao kakvi gimnastički prvaci radili stoj na rukama, zvijezdu, kolut naprijed i nazad
bilo je ludo i nezaboravno ali mislim da to više nećemo ponoviti
Alkhilien is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 14:24   #50
Quote:
shef Sale kaže:
Pa i u Zagrebu (Tesla ) pred 10ak godina...
Ima svježije , prije 5 godina zadnji dan podjela diploma i nas 10ak krenulo kršit klupe i sve daske i ostatke klupa pobacali prema Chipu sa drugog kata, skoro nismo maturirali zbog toga
__________________
Biti jednostavan je umjetnost (by Shipka)
Musatom is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 14:38   #51
Zatim mazanje ploče sapunom. Odšarafljivanje ploče, stola na katedri, pomicanje katedre, mazanje kvake korektorom.

Evo jedna dobra (uvjet - popodnevna smjena, zima):
Prije zadnjeg sata otišli u sve WCe na školi i u (Desetoj isto) i pokupili sve wc papire, namočili i radili grude ispod klupe. Profa uđe sjedne i neko kaže :gasi svjetlo, najbliži se ustaje i gasi svjetlo, čuje se razljepljvanje papira po zidu, ploči, profi; onaj isti pali svjetlo, a cijeli zid sa "novom žbukom", profa popizdi i šalje po voditelja, nitko neće ić i profa se diže i sam odlazi po voditelja, u međuvremenu mi sve poskidali i pobacali kroz prozor, jadni profa nije znao šta bi rekao, a mi po podu od smijeha.
__________________
Biti jednostavan je umjetnost (by Shipka)
Musatom is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2005., 16:57   #52
Talking Profesorski "biseri"

Istina ili mit?

"Studenti me pitaju da ih naučim FH. Ali to nije moj posao." (asistent za vježbe na kojima se radi u dotičnom programu)

"Loš vam je seminar, za dvojku. Ali ja sam kriv što vas nisam dobro naučio. Evo vam 3."

"Pali ste, u teoretskom dijelu vam fali model."
"Možete li mi reći koji, da znam za drugi put?"
"Pitajte kolegicu"

slonko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2005., 18:58   #53
pa ne znam dal bi to bio biser ili ne, ali evo...

prof.na uvodnom predavanju:
"prolaznost na ispitu je jako dobra... (svi nabace facu )
...nešto iznad 50%"

(a sat prije na drugom predmetu svi se oduševili prolaznošću na kolokviju od 90%)
danni is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2005., 20:14   #54
Pa čemu se čudit...kod mene je na mat/fiz prolaznost po roku skoro svakog predmeta uvrh glave 30%
__________________
...lurking in the dark...
raliSHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2005., 01:00   #55
Imamo mi jedan kolegij s 10%.
Da vidiš gužve - s vremenom sve veća i veća, novi studenti će za pol godine sjedit "starima" na glavi.


A sjetih se još jednog:
Rezultati pismenog nisu izvješeni, već ih profa sam čita. I sad, dođe hrpa čut jesu li prošli, a profa izađe iz kabineta i kaže (s podsmjehom): "A što vas je tako puno došlo?"
slonko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2005., 09:59   #56
Izjave dotične profesorice iz povijesti:
1. "Cijeli grad Venecija je pod zaštitom UNICEF-a"
2. "Petra Krešimira IV. je morao netko roditi. Bio je to, naravno, Stjepan I.":klap:
Scientist is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2005., 22:33   #57
nije bilo prf. iz bilogije pa smo na zamjeni imali prof iz zemljpoisakoji je trebal pazit na nas dok jedan tip ima izlaganje o dinusaurima. ovaj izlaze i dode do kraja i pita jel ima pitanja, a prof ide: daj jos malo o ovim zlocestim (dinosaurim), oni su jeli i ljude i zivotinje i sve.



a kaj je jos veca fora skoro nitko nije skucil u cemu je biser.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2005., 13:50   #58
Nije to ništa na mom faksu ima par predmeta gdje je dobra prolaznost kad ih prođe 10 od 150.
__________________

mgalesic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2005., 18:31   #59
zato je u srednjim skolama prolaznost sto posto...

svaka budala(osim mozda kojeg narkomana i ponekog razbojnika) moze zavrsiti srednju skolu s 4

fakat di smo stigli....
pa srednja skola nije obavezna... zasto bi apsolutno svi morali proc, zasto bi svi morali imat 5?????

pa nismosvi talentirani za sve....

zato uskladite kriterije u srednjoj skoli pa nece biti tolko problema i na faksu...

P.S. razbojnici imaju plave kuverte...
__________________
"It is much easier to love someone who hates you than someone who loves you more than you want him to." La Rochefoucould
The Ruler Ring is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2005., 23:22   #60
Te takozvane "bisere profesora" koje svi nanovo i nanovo izmišljaju i otkrivaju ima svaka malo bolje situirana web stranica s vicevima (www.vicevi.co.yu ->ima svega i svačega i "biseri" ). I većina su urbane legende, tako da...
Sheky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:50.