Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2007., 16:35   #81
Ciao ljudi, imam akvarij cayman 75 l, zanima me da li se njega može ugradit u zid i imate li iskustva s tim?
Hvala
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 11:44   #82
Quote:
charlyse kaže: Pogledaj post
Ciao ljudi, imam akvarij cayman 75 l, zanima me da li se njega može ugradit u zid i imate li iskustva s tim?
Hvala
sve se može kad se hoče

Majstor123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 14:52   #83
To i mene znima. Zapravo se svaki može ugradii u neki pregradni zid, samo je pitanje "kako?".
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 18:50   #84
da to sam i ja prije htjeo al odusto sam od toga
__________________
Arhitekti svoje greške pokrivaju mramorom, liječnici zemljom, a žene dekolteom.. :D:D
little_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 19:43   #85
I ja odustala od toga, jer smo odustali i od toga dijela pregradnog zida. Sada me zanima slijedeće, koliko akvarij mora biti udaljet od izvora topline, konkretno od peći na drva??
_Hvala
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 19:58   #86
Dovoljno da ne diže temperaturu vode. Ili, dovoljno blizu da održava vodu tropskog akvarija na 26 stunjeva bez grijača.

Milim da nije bitno.
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 20:18   #87
Problem mi je što je dnevni dosta mali i nećemo radit onu pregradu prema kuhinji da ne zatvaramo još više prostor,znači ostaje mi uz peć ( metar-metar i pol udaljenosti) ili na hodnik
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 21:28   #88
Mislim da stvarno nije bitno.
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2007., 18:54   #89
ja isto mislim
__________________
Arhitekti svoje greške pokrivaju mramorom, liječnici zemljom, a žene dekolteom.. :D:D
little_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2007., 19:38   #90
ljudi jel iko sam radio svoj akvari ili vidio kak se radi ja imam stakla a i volje a neznam kak ???
__________________
Arhitekti svoje greške pokrivaju mramorom, liječnici zemljom, a žene dekolteom.. :D:D
little_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2007., 22:04   #91
Pozdrav svima...imam jedno pitanje pa ako ko zna odgovor bila bih veoma zahvalna...prije dva dana sam dobila zlatnu ribicu u malom okruglom akvarijumu..a danas citav dan ona provodi na povrsini ovode pravi neke baloncice..zanima me jel to znaci nesto..unaprijed hvala
Katie Musclebound is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2007., 23:54   #92
Quote:
Katie Musclebound kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima...imam jedno pitanje pa ako ko zna odgovor bila bih veoma zahvalna...prije dva dana sam dobila zlatnu ribicu u malom okruglom akvarijumu..a danas citav dan ona provodi na povrsini ovode pravi neke baloncice..zanima me jel to znaci nesto..unaprijed hvala
moje ribice su to radile ili a) kada su bile gladne ili b) kada nisu imale dovoljno kisika u akvariju. i btw, okrugli akvariji su strasna stvar, nikako ih ne preporucujem jer zbunjuje ribice i njihovu percepciju
kyrazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 00:09   #93
hitno promijeni vodu nedostaje joj kisika
i sutra po drugi akvarij i min. opremu (bar).... okrugli nikako nisu dobri
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 17:49   #94
Quote:
Katie Musclebound kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima...imam jedno pitanje pa ako ko zna odgovor bila bih veoma zahvalna...prije dva dana sam dobila zlatnu ribicu u malom okruglom akvarijumu..a danas citav dan ona provodi na povrsini ovode pravi neke baloncice..zanima me jel to znaci nesto..unaprijed hvala
Moraš joj kupiti veći kvadratni akvarij (cca 30) litara, filter i pumpicu za zrak. Onda će biti ok. Ovo što trenutno imaš je tamnica za ribu.
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 22:15   #95
Hvala vam puno svima na odgovorima..odmah cu da kupim veci akvarij...hvala
Katie Musclebound is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 18:32   #96
ljudi jel iko sam radio svoj akvari ili vidio kak se radi ja imam stakla a i volje a neznam kak ??? ha??????
__________________
Arhitekti svoje greške pokrivaju mramorom, liječnici zemljom, a žene dekolteom.. :D:D
little_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 22:18   #97
Quote:
little_boy kaže: Pogledaj post
ljudi jel iko sam radio svoj akvari ili vidio kak se radi ja imam stakla a i volje a neznam kak ??? ha??????
evo ti ljenčino
http://www.ciklidi.com/hardver/izrada/izrada.shtml
Izrada akvarija
Majstor123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 15:05   #98
puno fala
__________________
Arhitekti svoje greške pokrivaju mramorom, liječnici zemljom, a žene dekolteom.. :D:D
little_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 22:00   #99
Quote:
little_boy kaže: Pogledaj post
ljudi jel iko sam radio svoj akvari ili vidio kak se radi ja imam stakla a i volje a neznam kak ???

http://www.pticica.com/slika.aspx?ko...slikaid=197546

evo ovo 525 litatra
jos danas sam zaljepio overflow.
i za 2 dana idu ojačanje.
morino is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 19:46   #100
cool
__________________
Arhitekti svoje greške pokrivaju mramorom, liječnici zemljom, a žene dekolteom.. :D:D
little_boy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:48.