Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2014., 05:26   #801
Wink

Quote:
Plavusa12333 kaže: Pogledaj post
Hej ljudi .. Imam 17 godina i mnogo ljudii govori da bi bila izvrsna kandidatkinja za modela.. Manekenka ne mogu bit jer sam "mala" za to. Imam 170cm,57kg,plavu kosu te zelene oci,puna usta. No međutim imam grudi normalne veličine i sad ne znam bili to bio neki problem za modela .


Za fotomodela ti je najbitnije da budes fotogenican, visina toliko nije ni bitna. Zato ako se odlucis otici u agenciju i ako su oni zainteresirani ti naprave polaroid sliku na kojoj zapravo vide jesi li fotogenicna. Jedna moja prijateljica je bila model i takoder je imala malo vece poprsje. Stoga, ako probas nemas sto za izgubiti.
MedalineB is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 22:16   #802
Pozdrav svima!

Mene zanima jesu li kile presudne ako su mjere u granicama?
Niska sam nažalost 170, a kila imam 46. No, mjere su mi 83-61-81.

Nisam sigurna hoće li uopće gledati sve ostalo na takvu visinu. Ne zanima me nužno hod po pisti, nego editorijali za razne brandove pa je l' i tada moja niskost igra ulogu?

Hvala.
Trop tard is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 22:17   #803
I da, imam 18 godina.
Trop tard is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 13:54   #804
Quote:
Trop tard kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Mene zanima jesu li kile presudne ako su mjere u granicama?
Niska sam nažalost 170, a kila imam 46. No, mjere su mi 83-61-81.

Nisam sigurna hoće li uopće gledati sve ostalo na takvu visinu. Ne zanima me nužno hod po pisti, nego editorijali za razne brandove pa je l' i tada moja niskost igra ulogu?

Hvala.
Preniska si za njihove standarde, trebaš bit minimalno 175.Kad sam bila gore sve niže cure su odma otpisali..sad neznam
missm21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 23:41   #805
Quote:
missm21 kaže: Pogledaj post
Preniska si za njihove standarde, trebaš bit minimalno 175.Kad sam bila gore sve niže cure su odma otpisali..sad neznam

A i mislila sam. Šteta.

Hvala na odgovoru.
Trop tard is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 11:44   #806
Quote:
Trop tard kaže: Pogledaj post
A i mislila sam. Šteta.

Hvala na odgovoru.
Ako se baš želiš s tim bavit možeš pokušat kod nekih manjih agencija, kojima visina nije toliko bitna, al onda da bi te primili trebas imat "zanimljivo" lice. Sad većina ti traži besprijekoran ten, poželjno je da imaš izražene kosti,punije usne,pjegice su im jako zanimljive i sl. Al trebaš imat na umu da ćeš se kod nas namučit za nikakve pare, još ako nisi iz Zg ne isplati se nikako.
missm21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 01:43   #807
fotomodeling - lice,tijelo

Pozdrav!

Zanima me znate li nešto o modnim agencijama koje uzimaju fotomodele, ponajviše za lice?
Također, znate li možda postoji li neka agencija u HR (ili fotograf) koji uzimaju za umjetničke fotografije ili aktove?
Ono, da li postoji neka agencija ili nešto, što je malo manje usmjereno na baš modne fotke (časopisi i sl), u obzir dolaze reklame (snimanja i foto), promidžbe, donje rublje i sl...
b u c o is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 00:46   #808
Bok cure!

Mene zanima kakvu sliku treba poslati u agenciju. Jel neku bez šminke, sa šminkom, samo lice, cijelo tijelo, tj. polaroide koje sam snimiš?

Nisam u tom poslu, pa stvarno nemam pojma.
blondlady19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 21:48   #809
Quote:
blondlady19 kaže: Pogledaj post
Bok cure!

Mene zanima kakvu sliku treba poslati u agenciju. Jel neku bez šminke, sa šminkom, samo lice, cijelo tijelo, tj. polaroide koje sam snimiš?

Nisam u tom poslu, pa stvarno nemam pojma.
Inače ti se šalje od 4-6 slika, ovisi koliko ih koja agencija traži.. Bez šminke naravno, lice, profil, zatim cijelo tijelo u nekoj casual kombinaciji,večernjoj haljini i sl. Sve ovisi kojoj agenciji šalješ slike, zato se prvo trebaš raspitati kakve slike traže.
missm21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 12:53   #810
Pozdrav ekipa,

Može li mi netko reći da li mogu biti muški model ukoliko imam sljedeće fizičke karakteristike:

1. Visok 181 cm
2. Nabildan - možda mrvu više nego što se traži (slično kao David Gandy)
3. Crna kosa, zelene oči, pravilni bijeli zubi
4. Pravilan oblik glave,
5. Nos velik (opet kao David Gandy)
6. Nekako sam si najsličniji Noah Mills-u bar dok nije profil

Da li ima itko tko bi išao na casting za modela ? ja bih volio probati ali mi glupo samom ići.

Zadnje uređivanje blueees : 15.10.2014. at 14:08.
blueees is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 11:25   #811
Da li je neko slao slike agencijama u inostranstvu? I da li je potrebno pre odlaska u neku agenciju u inostranstvu imati vec unapred pripremljen book?
manekenka96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 22:50   #812
Nisam, ali sam htjela reći da nam javiš kako je prošlo i što su ti rekli.
Pitanjce, koliko si visoka?


Meni su iz Talije rekli da sam preniska, i jesam jer sam 1,70-1,71, ali vidim da neki Victorijini anđeli su 1,71-1,73 i to ne par njih.

Npr: Barbara Palvin (171 cm i 55 kg ), Bianca Balti (172 cm, 56 kg), Camille Rowe-Pourcheresse (171 cm, 51 kg), Shannan Click (172 cm, 52 kg)

Navela sam i kilograme jer ja na tu visinu imam 49 kila.
__________________
The more happiness we bring to others, the happier we ourselves become. :D
Mkahi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 01:02   #813
Došao sam na adresu Talije u Zagrebu i rekli su da muškarce uopće ne primaju?
duxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 19:46   #814
Quote:
manekenka96 kaže: Pogledaj post
I da li je potrebno pre odlaska u neku agenciju u inostranstvu imati vec unapred pripremljen book?
Ovisi, ako si u agenciji u matičnoj zemlji onda bi valjalo imati book. Ali to agencija riješava... Ako pak sama, bez agencije, šalješ fotke u stranu agenciju npr. u Milano, ukoliko si im zanimljiva, ne trebaš im slati ništa više od polaroida...

Quote:
Mkahi kaže: Pogledaj post
Meni su iz Talije rekli da sam preniska, i jesam jer sam 1,70-1,71, ali vidim da neki Victorijini anđeli su 1,71-1,73 i to ne par njih.

Npr: Barbara Palvin (171 cm i 55 kg ), Bianca Balti (172 cm, 56 kg), Camille Rowe-Pourcheresse (171 cm, 51 kg), Shannan Click (172 cm, 52 kg)

Navela sam i kilograme jer ja na tu visinu imam 49 kila.
Nisu bitne kile uopće, nego mjere, visina mora biti barem 174cm, a to što te odbila samo znači da joj nisi (trenutno) zanimljiva u faci. Ako imaš lice koje se traži, sva su ti vrata otvorena..


Quote:
duxy kaže: Pogledaj post
Došao sam na adresu Talije u Zagrebu i rekli su da muškarce uopće ne primaju?
Do nedavno su imali mušku diviziju, da... Pokušaj sa Sonic Models.
Tinnok is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 15:48   #815
pozdrav musko sam di se mogu prijaviti ili otic u koju agenciju u splitu ? za fotomodela ?
lp
houska is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 01:48   #816
Iz Sonica me tražila polaroide
duxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 20:33   #817
Exclamation

Bok! Htjela bih se prijaviti u neku manju agenciju koja se više bavi možda komercijalnim stvarima....
imam 21 godinu, oko 172 visina, plava kosa, smede oci, izrazene kosti lica, mjere 80-65-93...
Javila sam se u Sandra agency međutim odbili su me zbog visine navodno...a pouzdano znam da imaju manekenke koje su 173 ili 168cm....
ne znam što da radim, imate li kakve preporuke?
sall347 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 23:15   #818
Ja sam visoka 177cm, 57kg, opseg 78-67-93...inace sam profi sportas, al se bavim umjetnickim klizanjem tak da opet moram pazit na tezinu...jako bi htjela probat biti model, imam 19 godina, i sa 12-13 godina sam nosila neke revije za dijecu i imala foto shotinge za casopise...nazalost sve to sam morala zaustavit radi skole i sporta...sad bi se vratila nazad u modnu industriju ali me strah, jer imam osjetljivu kozu i ako nosim malo vise sminke odmah imam problema s pristicima, i mozda me nebi primili radi misica i ne znam jesu li mjere prihvatljive... imate li neke savjete?
crna95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 14:04   #819
Modeliranje - muskarci

Ima netko informacije o muskom modeliranju..? Gdje i kako se prijaviti, kako izgleda posao i kolika je zarada?

Bilo kakvo iskustvo ili saznanja su dobrodosla.
Urbalari is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 18:02   #820
Quote:
Urbalari kaže: Pogledaj post
Ima netko informacije o muskom modeliranju..? Gdje i kako se prijaviti, kako izgleda posao i kolika je zarada?

Bilo kakvo iskustvo ili saznanja su dobrodosla.
Nitko ne zna?
Urbalari is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:25.