Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2009., 01:47   #41
P.S. i ovo mi cudno:

http://www.edukacija.hr/program/mase...e-masaze/2788/

upisuje se u knjizicu maser tajlanske masaze il sto? Nekako me cudi da je to zakonski opce regulirano sa ovim malo "egzticnijima"
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2009., 11:47   #42
zanima me tečaj za medicinsko-sportskog masera pa molim sve koji su to završili da podijele iskustva...
jedino što sam našla je moja arma...ima još gdje?
gugica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 07:32   #43
tecaj

sve o cemu se prica i posebno naglasava znaj te da ne valja.
ana-horvat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 09:03   #44
Quote:
burana7 kaže: Pogledaj post
Zavrsila sam skolu za pedikeragdje sam naucila jos depilaciju i masazu.Najdraza mi je masaza pa bi zelila upisat tecaj masaze. Kad bi zavrsila tecaj moze li se odma otvorit svoj salon?
Nisam sigurna,ali mislim da moras platiti 1000 kn neki ispit, moj brat je zavrsil onaj brzi tecaj vikendima van Zagreba i jos je prosao neki ispit poslije kojeg mozes otvoriti obrt ako se dobro sjecam ,
ali on je to vise zavrsio radi tadasnjeg posla da ima nesto medicinske struke
(bil je nekakav uvjet od gazde),a to je bilo najbrze gotovo,
3 vikenda cini mi se...
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 23:49   #45
Quote:
chani kaže: Pogledaj post
Nisam sigurna,ali mislim da moras platiti 1000 kn neki ispit, moj brat je zavrsil onaj brzi tecaj vikendima van Zagreba i jos je prosao neki ispit poslije kojeg mozes otvoriti obrt ako se dobro sjecam ,
ali on je to vise zavrsio radi tadasnjeg posla da ima nesto medicinske struke
(bil je nekakav uvjet od gazde),a to je bilo najbrze gotovo,
3 vikenda cini mi se...
koliko je platil tečaj van Zagreba?
__________________
[COLOR="red"]Contra vim mortis non est medicamen in hortis.[/COLOR]
Žetilac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 20:56   #46
Smile

ovak da se i ja ukljucim. mene zanima nes slicno.Ne mislim se time bavit niti nista slično.Želim naucit masirat prvenstveno sebi za gust i nekima oko sebe( njima očito više ). znaci ne trebaju mi papiri ni ništa, pa ak postoji nes di se ljudi okupe i uce masirat besplatno,ili nekaj za sitnu lovu.
nije mi problem doma procitat stvari vezane za tijelo i masažu.pa trazim nešto gdje mos prakticirat i imat nekog ko zna da ti pokaze praktičan dio. i to bi bilo to. ak neko imam kakve informacije o tome nek se javi, ili ako je neko maser ili maserka kome nije problem da posveti malo vremena da me nauci osnove bio bih zahvalan. pozdrav
wlestatw is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 21:02   #47
Prebačeno s Rekreacije.

Ako modovi imaju neko bolje mjesto za to, pliz razdijelite, ja nemam bolju ideju.
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2010., 12:19   #48
Ukoliko ste prijavljeni na zavodu za zapošljavanje postoji mogućnost da preko njih završite masažu i dobijete upis u radnu knjižicu te otvorite obrt.

Za ova ostala pitanja o vikend tečajevima i masiranju, rekla bih da masiranje nipošto nije bezazlena aktivnost, te da se mora jako jako dobro naučiti puno toga (nikako na 3 vikend tečaja ili u kućnoj radinosti) kako se ne bi osobi koju masirate naštetilo.
Nije to ni otprilike samo tak .
Godinama se bavim ovim poslom i tu je stvarno potrebno puno znanja ali i iskustva. Nakon završenog obrazovanja na aroma akademiji za aroma masera, te još dodatno par tečajeva masaže, godinu dana sam stjecala iskustvo tako što sam besplatno masirala svakoga tko mi je htio leći na stol.
Tek sam se nakon toga usudila prof. masirati.
Osobno ne bih nikada legla na stol jedno 80% masera/ki u Zagrebu.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 16:17   #49
Pozdrav! Ja sam fizioterapeutski tehničar po zanimanju, imam oko 2 godine iskustva i sad nakon porodiljnog nikako ne mogu naći posao u struci. S masažom sam skoro na VI (znam osnove koje smo učili u školi) pa me zanima ako završim tečaj hoću li imati veće šanse za zaposlenje?
odnosno znate li koliko je uopće tražen taj posao masera?
Fizicara is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 14:05   #50
Jel ima netko friške podatke o tečaju za masere u Mojoj Armi(Adrianus).Zanimaju me iskustva ako je netko išao na tečaj.Koliko puta tjedno,koliko traju i tako.
anđel_ić is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 16:41   #51
Mene isto zanima tečaj za masera u adrianusu, koja su vaša iskustva, preporuke i da li postoji koji jeftiniji a isto tako kvalitetan.
http://www.adrianus.hr/raspored-adri...radionica.html
__________________
Sjedi dva
yamadado is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 16:44   #52
Recimo u odnosu na ove:

http://www.edukacija.eu/medicinska_masaza.html

http://salon-grazia.com/edukacija

http://www.educentar.net/HR/Programs...ta-i-zdravlje/
__________________
Sjedi dva
yamadado is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 20:25   #53
Kakvo je sada stanje vezano uz tečajeve za masera?
Je li Adrianus jedini izbor (ZG)?
trnac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 16:25   #54
Thumbs up

Postoji još jedna, u Zagrebu, zove se Vimal. Momentalno se obrazujem kod njih kao Wellness Menađerica, i ne da sam zadovoljna, već oduševljena!
Opuštena atmosfera, nema pritiska, odlični voditelji, kolege, oprema je vrhunska...Plaćati se može na nekoliko rata, ima SVE!
Sinomnia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2023., 09:20   #55
Da malo dignem temu. Ima li netko novih iskustva, preporuka za tečaj za masažu? Tražim neki u Zg, totalni početnik, htio bi ići da se naučim ženu dobro izmasirati.
cartman682 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:33.