Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2006., 13:55   #1
Labrador retriver

ne znam jel već ima ili nema ova tema.ako ima-di?
svi ljubimci labradora...
sve što se sjetite, što ste s njima proživjeli, savjeti...

O pasmini sa zakašnjenjem
(od ovog posta pa nadalje.)

Zadnje uređivanje Didi : 28.05.2011. at 15:49.
frenchkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 21:39   #2
ja imam muškog.isto ima 11 godina. al je crni.
frenchkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 22:04   #3
Kako nema i moja plavuša se broji pod labradore, ali ja duboko sumnjam da je to uopće pasjeg roda.
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2006., 10:07   #4
labic, bijeli muski 9god
razmazeni svojeglavi uzasno pametni bonboncek
plavusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 10:48   #5
Da vas sve upozorim:
imam labradoa - 2 godine star! Prekrasan, drag, razmažen...ali nema pedigre!
Bio je na dresuri i dreser je rekao da nije čistokrvan, da ima problematičnu narav, loš karakter, da je lijen... Taj ga je dreser dresirao elektrošokovima, što nisam znala i skoro mi je uništio psa! Pas se vratio mršav, podhranjen i toliko se boji ljudi da je to strašno, a dreseri su mi za to uzeli 5000 kn!!!!!!!!!!!! Nemojte davati pse na dresuru u Zelinu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Može li mi netko preporučiti nekog stručnjaka za rad sa psima!? Zaista mu želim pomoći!!!! Novac mi nije bitan!!!! Učinit ću bilo što!!!!!!!!!!!!
 
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 10:56   #6
jao užas. moj kad je išao na dresuru i kad ga je dreser počeo maltretirati ovaj ga je ugrizao.
najbolje da pitaš u nekoj udruzi prijatelja životinja, oni će ti znati sigurno ko je dobar.
Probaj tu vidjeti:
www.prijatelji-životinja.hr
frenchkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 20:15   #7
Thumbs up

Bela,2,5 godine ,labradorica,zaigrana,vesela,dobra aporterka,obožava vodu i šetnje,druželjubiva...
BabyMaya kaj se dresure tiče probaj u K.O.S.P.-u 01/6525085,ispod rotora,ja s njima imam jako dobra iskustva.
__________________
...čovjeku treba pseča toplina a psu treba dječji dlan...
RoadBear is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 20:46   #8
ti si actually dala psa nekome da ti ga dresira bez tvoje prisutnosti?!
u must be kidding me
ja svog vodila na dresuru s cca god dana - male grupice, dobri treneri
i sve pet. kakvo mucenje kakvi elektrosokovi ste vi normalni
plavusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 23:33   #9
Quote:
BabyMaya kaže:
Da vas sve upozorim:
imam labradoa - 2 godine star! Prekrasan, drag, razmažen...ali nema pedigre!
Bio je na dresuri i dreser je rekao da nije čistokrvan, da ima problematičnu narav, loš karakter, da je lijen... Taj ga je dreser dresirao elektrošokovima, što nisam znala i skoro mi je uništio psa! Pas se vratio mršav, podhranjen i toliko se boji ljudi da je to strašno, a dreseri su mi za to uzeli 5000 kn!!!!!!!!!!!! Nemojte davati pse na dresuru u Zelinu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Može li mi netko preporučiti nekog stručnjaka za rad sa psima!? Zaista mu želim pomoći!!!! Novac mi nije bitan!!!! Učinit ću bilo što!!!!!!!!!!!!
Prestrasno!

Gdje to u Zelini? Da li je mozda "La paloma"??
__________________
You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Tali is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 19:57   #10
Kad je moja labradorica bila mala 3 puta tjedno smo je vodili u školu za pse, bilo je na otvorenom i trening je vodio iskusni policajac koji radi isključivo sa psima, mogao je svatko dovesti psa i sve je bilo besplatno. Ja sam kriva što sam psa previše razmazila, pa nije jako poslušna, ali škola je puno pomogla. Vjerujem da i u drugim gradovima bude nešto slično, možda je najbolje se raspitati u kinološkom savezu.
Martinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2006., 03:18   #11
Quote:
BabyMaya kaže:
Da vas sve upozorim:
imam labradoa - 2 godine star! Prekrasan, drag, razmažen...ali nema pedigre!
Bio je na dresuri i dreser je rekao da nije čistokrvan, da ima problematičnu narav, loš karakter, da je lijen... Taj ga je dreser dresirao elektrošokovima, što nisam znala i skoro mi je uništio psa! Pas se vratio mršav, podhranjen i toliko se boji ljudi da je to strašno, a dreseri su mi za to uzeli 5000 kn!!!!!!!!!!!! Nemojte davati pse na dresuru u Zelinu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Može li mi netko preporučiti nekog stručnjaka za rad sa psima!? Zaista mu želim pomoći!!!! Novac mi nije bitan!!!! Učinit ću bilo što!!!!!!!!!!!!
ajme majko...
taj dreser očito nije dreser nego manijak koji oće lako zaradit, poduzmi nešto protiv njega ako ikako možeš!

mog bivšeg peseka kojeg sam uzela iz šinteraja su, prije nego su ga bacili tamo, dresirali elektrošokovima u svrhe policijskih istraga i samo su ga istraumatizirali... totalno je munjen bio... takvo mučenje je očito pod normalno, pa šta je tim ljudima, čisti sadizam!



sad imam dražesno žuto prase koje ne bira šta jede- doslovno, naime znala je prožvakat i aluminijsku foliju...

evo slikac dok je bila malji micek

d/g is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2006., 19:37   #12
Quote:
discogranny kaže:

sad imam dražesno žuto prase koje ne bira šta jede- doslovno, naime znala je prožvakat i aluminijsku foliju...
Ja znam samo jednog labradora koji nije lud za hranom, svi ostali, uključujući i moju prasicu mogu jesti neograničeno i ne biraju. Kad je bila manja moja miljenica je ukrala zapakovanu čokoladu sa stola i pojela sve komplet sa folijom i papirom, čudim se da joj ništa nije bilo. Najveća mi je muka u šetnji paziti da ne pojede sve što nađe.
Martinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 19:17   #13
labradori su psi koji imaju najveci zeludac medju svim pasminama pa nije ni cudo da vole jesti
 
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 21:00   #14
Quote:
BabyMaya kaže: Pogledaj post
Da vas sve upozorim:
imam labradoa - 2 godine star! Prekrasan, drag, razmažen...ali nema pedigre!
Bio je na dresuri i dreser je rekao da nije čistokrvan, da ima problematičnu narav, loš karakter, da je lijen... Taj ga je dreser dresirao elektrošokovima, što nisam znala i skoro mi je uništio psa! Pas se vratio mršav, podhranjen i toliko se boji ljudi da je to strašno, a dreseri su mi za to uzeli 5000 kn!!!!!!!!!!!! Nemojte davati pse na dresuru u Zelinu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Može li mi netko preporučiti nekog stručnjaka za rad sa psima!? Zaista mu želim pomoći!!!! Novac mi nije bitan!!!! Učinit ću bilo što!!!!!!!!!!!!
Nemoj ga davat više na dresure, nazovi neku od škola (KOSP, Vindor, Nesi) i objasni im problem. Sigurno će ti omogućit da sama radiš sa psom pod njihovim nadzorom. Biti će sporo i teško, ali ni približno tako skupo.
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 21:34   #15
Quote:
tomislav2 kaže: Pogledaj post
labradori su psi koji imaju najveci zeludac medju svim pasminama pa nije ni cudo da vole jesti
ja imam mužjaka i stalno brinem da ne jede dovoljno
jede pet puta manje nego kuja koju sam prije imao
__________________


...
g2sl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 22:45   #16
elektrošokovima .....koma......
a kak oni mogu znat dal je čistokrvan il ne
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 15:25   #17
luna

ponosna sam vlasnica chokoladne labradorice stare svega 2mj, imate li kakav savjet, samo dajte...
za sada je pametna, poslusna ali i jos uvijek, naravno, zaigrana...

jel nuzno da ju netko drugi trenira? mislim, vec smo naucili SJEDI, CEKAJ i LEZI! vjerujem da ce onda lako i ostale stvari... ?
pilich is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 08:51   #18
Hej ja imam pitanje a gdje ste nabavili svoje omiljene labradore ? Zapravo dragi i ja se spremamo u nabavku peseka i želja nam je ili labrador ili zlatni retriver uglavnom bitno da je veliko umiljato stvorenje Da li preporučate neku uzgajivačnicu ili imate nekek dobre preporuke može i na PM. Kada je bolje uzimati male štence u prolejtnim ili zimskim razdobljima ? Hvala puno !
Breskva is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 15:10   #19
Hej!
Evo, ja ti imam zlatnu sredinu, mješanac je između labradora i mame retrieverice ) predivan je. Ima lijepu glavu na retrievere, a tijelo labradora.
I da, sad ima 6 i pol mjeseci i bio je kao mali jako jako proždrljiv, al sad više nije, čak zna i ostavit i vani ne jede svašta, samo grane žulja )
Ja sam išla, i još uvijek idem u Vindor i super su. Stvarno je sve naučio i sluša, nema više ono da ga nemrem dozvat i da bježi kad zna da je nekaj skrivio! )

I da, htjela sam vas pitat, vi koji imate starije labradore, koliko onak je normalno visok labrador i koliko ima kila? Meni ovaj moj izgleda ogroman naspram tu nekih u mom kvartu )
karla 1304 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 15:28   #20
ne kužim
labrador je retriver
__________________


...
g2sl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:55.