Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2014., 11:56   #2341
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Ja nikad nisam uspjela pratiti pošiljku preko DHL-ovog linka - uvijek dobijem obavijest da nemaju pojma o mojem paketu.
OK, ovaj mi je put uspjelo, samo... Piše ovako:

Quote:
Sat, 16.08.2014 10:28 h Croatia The shipment has left the import parcel center in the destination country.
Sat, 16.08.2014 10:42 h Croatia The shipment is being prepared for delivery in the delivery depot
Mon, 18.08.2014 04:09 h Croatia The shipment is being prepared for delivery in the delivery depot
Za nekih sat vremena više neću biti kod kuće. Naš DHL ne mogu dobiti telefonom ni u ludilu - javljaju se nekakvi svemirski signali, pukla linija, linija ne postoji, štajaznam, a nemam vremena baš satima sjediti na telefonu. do kada oni to obično pripremaju za isporuku, to jest, kakva su vaša iskustva - ima li šanse da mi to isporuče dana odnosno sutra? Ide mi na živce što ne nazovu telefonom tako da znam biti kod kuće.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 15:01   #2342
paket nakon što uđe u hr preuzima i dostavlja pošta. i sad možeš pratiti paket preko njihove stranice
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 15:09   #2343
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
paket nakon što uđe u hr preuzima i dostavlja pošta. i sad možeš pratiti paket preko njihove stranice
Dobro je znati. Samo što na HP-ovoj stranici piše praktički isto što i na DHL-ovoj:

Quote:
16.8.2014. 9:29:12 CROATIA ZAGREB 10003 PI Receive item at office of exchange
16.8.2014. 10:28:49 CROATIA ZAGREB 10003 PI Send item to domestic location
16.8.2014. 10:42:55 CROATIA 10950 Zagreb DPK Receive item at delivery office
16.8.2014. 14:04:32 CROATIA 10950 Zagreb DPK Send item to domestic location
18.8.2014. 4:09:04 CROATIA 10950 Zagreb DPK Receive item at delivery office
A mene je u međuvremenu poštar nazvao i pitao kad stižem kući, pričekao deset minuta dok stignem s pesima i donio mi paket do ulaznih vrata. Svaka čast!

Što ubuduće znači da očekujem pošiljku onaj radni dan kad napišu da pripremaju dostavu.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 19:32   #2344
Evo najugodnijeg iznenađenja danas iz Pet Centra! Kupila stvari prek neta i maloprije stigao paketic! Vele da je to novo, ak do 12 kupis, dostave isti dan. Pregenijalno! (U ZGu bar)
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 11:55   #2345
Pet centar
Kod za 09/2014.

AK84M257R
ozanavg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 18:52   #2346
Da lli netko zna kontakt nekog uzgajivaca africkog patulajstog jeza, kupio bi jeza?
__________________
I realize the screaming pain
Hearing it loud in my brain
But I'm going to go straight ahead with the scar
LORDLORD is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 16:55   #2347
Dali zna netko ima li gdje u Zg za kupiti neku prozirnu foliju protiv psećeg grebanja koja bi se ljepila na ulazna vrata od kuće?
hondaCBR is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 18:36   #2348
zooplus

zna li netko u kojim sve gradovima ima zooplus pet shop? trazim gimpet gras paste za macka i jedino sam kod njih nasla u zadru. ako netko zna jel ima blize slavoniji? na njihov stranici nema popis poslovnica
jimmy black is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 20:20   #2349
Quote:
jimmy black kaže: Pogledaj post
zna li netko u kojim sve gradovima ima zooplus pet shop? trazim gimpet gras paste za macka i jedino sam kod njih nasla u zadru. ako netko zna jel ima blize slavoniji? na njihov stranici nema popis poslovnica
To je web shop. Ili misliš na Zoo City?
__________________
15 nisu godine
Labradorica15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 12:39   #2350
Quote:
orangecounty kaže: Pogledaj post
Ne znam gdje bih drugdje pitala, pa cu ovdje Koliko brzo dodje narudzba sa zooplusa?

Dobila sam mail kako mi je narudzba na putu i link za DHL tracking, medjutim kad kliknem na link kaze mi da pod tim brojem nema nista.
Ja sam naručio četvrtkom i poštar mi donio utorkom ujutro.
yopa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 12:52   #2351
O hvala, promakla mi je ova tema
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 16:48   #2352
Ima mozda netko kod za petcentar za 9 mjsc a da ukljucuje i besplatnu dostavu?
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 22:30   #2353
Evo koda za 9. mjesec: AK84M257R

Moram pohvaliti Pet centar. U zadnje vrijeme ako je narudžba napravljena do 12 sati pošiljka stigne već sutra i danas sam se ugodno iznenadila, naručila sam konzervice za mačke i poslali su mi jednu gratis kao reklamni uzorak. Sitnica ali veseli.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 13:52   #2354
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Evo koda za 9. mjesec: AK84M257R

Moram pohvaliti Pet centar. U zadnje vrijeme ako je narudžba napravljena do 12 sati pošiljka stigne već sutra i danas sam se ugodno iznenadila, naručila sam konzervice za mačke i poslali su mi jednu gratis kao reklamni uzorak. Sitnica ali veseli.
Što taj kod točno nudi? Nov sam ovdje...
Berner is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 14:17   #2355
10% popusta i besplatna dostava za narudžbe iznad 200kn.
EDIT:
dostava ti je besplatna za cijelu RH.
yopa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 13:41   #2356
Hej, ekipa.

Tu će sigurno netko znati nešto o Belcando klopici.

Nakon duge muke s tim što Čarli hoće, a što neće jesti i od čega mu kasnije je, a od čega nije muka (što su, naravno, skupovi koji su u vrlo velikom nesuglasju ), našli smo (čini se, kuca u drvo, drž'te nam fige da potraje što duže) da mu odgovara Belcando hrana za seniore. Fina mu je, ima dovoljno krupna zrnca, kakica je super, zasad se čini i da se želudac ne buni... Što se tog želudca tiče, mislim da je problem u bilo čemu što nije riža i krumpir, jer je želudac bio najsretniji dok je jeo Britov jelen/krumpir, ali to razmažena guzica sad odbija jesti.

Enivej, gdje se u Zgb najviše isplati kupovati Belcando? Ono, skup je , zasad ćemo probat lovit akcije u Pet centru, ali ako nam to ne bude uspijevalo, jel zna netko gdje bi ga se moglo uloviti po pristojnijoj cijeni?

Tenks
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 13:45   #2357
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Enivej, gdje se u Zgb najviše isplati kupovati Belcando?
Probaj Pet shop Šape na Stenjevcu, danas sam vidjela da imaju akciju Belcando konzervi. Znam da nije isto, ali pošalji im poruku, vrlo su ažurni s odgovorom i susretljivi, vjerujem da će ti porukom reći i cijene koje te zanimaju. Kolko se sjećam, možeš kupit onu neku popust karticu pa imaš određeni popust na velike vreće, tako nešto...

Više nas s foruma ide u Šape i jako smo zadovoljni. Niš te ne košta da pitaš.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 13:48   #2358
Nemaju web site?

OK, šaljem poruku na FB Tenks
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 13:53   #2359
Nemaju web, ali barem su ažurni s odgovaranjem na poruke. Mi zadnje vrijeme kupujemo klopu samo tamo i jako smo zadovoljni. Riječ je o Acani koje u Šapama ima cijeli asortiman, a kad smo znali doći u HOP, tamo su bile dvije vrste s rokom trajanja još mjesec dana. Tak da ti meni više niš ne znači to kaj je nekaj veliki dućan sa super kul webom (to je naravno moje mišljenje/iskustvo).
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 16:13   #2360
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
...Enivej, gdje se u Zgb najviše isplati kupovati Belcando? Ono, skup je , zasad ćemo probat lovit akcije u Pet centru, ali ako nam to ne bude uspijevalo, jel zna netko gdje bi ga se moglo uloviti po pristojnijoj cijeni?

Tenks
Evo ovdje je dosta povoljno al neznam koliko je dostava pa pitaj.Link
yopa1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:35.