Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2010., 17:56   #3281
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ovaj.. ti to meni?
Ja samo odgovaram drugima.
neka, neka... dobro je kad su odgovorni i savjesni. pa makar i tebi preporucivali kondome.

/bas slatko, zapravo./
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 00:45   #3282
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
po meni nisu bitne godine, već kao i uvijek da taj bude odgovoran i da zna što radi, pogotovo po pitanju zaštite... mnogi i dalje ne paze na to kao što bi trebali...
mozda je i bolje sa stariji, al muskrcem na svom mjestu kojem toliko nije stalo da cisto samo ¸¸ stavi¸¸ vec mu je stalo da pazi na tebe, da te ne boli, i to,, msm meni je tako bilo, i svaka mu cast, stariji iskusniji, i bas je pazio i na kraju bitno je da ima ono nesto ....
 
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 18:20   #3283
Quote:
Sad Eyes* kaže: Pogledaj post
imam dečka godinu dana i naša je veza gotovo u svakom pogledu odlična. super se razumijemo, provodimo puno vremena skupa i sl.
jedini problem nam je seks. odnosno, nemogućnost istoga.
naime, već mjesecima pokušavamo spavati skupa, ali on nikako ne može ući u mene. prstom jedva uđe, a penisom nikako.
istina je i da se ja ne mogu opustiti, pa čim krene dublje, osjetim kao da mi se nekakav mišić stegne i uzalud vam trud svirači. no, zanima me zašto ne može čak i kad sam opuštena. želim to svom silom, sama potaknem na to i onda ništa. dečko je pun razumijevanja, ali ja se bojim da nešto nije u redu sa mnom.
u čemu je problem?
moram li ići k liječniku ili se jednostavno moram naroljati nekog alkohola i opustiti do bola?
Prepoznala sam se. U svakom slučaju, doći će. Dečko i ja imali smo isti problem, čak sam o tome pisala ovdje. Savjetujem ti da se ne opterečuješ previše i ne misliš o tome (koliko god to teško bilo). Ja sam sebe znala toliko iznervirati i rastužiti tim razmišljanjima da nikad nećemo uspjeti i da ćemo zavijek ostati tamo gdje smo tada bili. Netko mi je na ovom forumu čak i rekao da neću ostati jedina djevojka na svijetu koja se neće poseksati zbog boli ili sličnih stvari.
Pretpostavljam da vam je jedan od problema tvoja bol. Nemoj misliti na nju. Misli na to koliko ga voliš i koliko želiš da vam se dogodi taj prvi put, koliko si sretna s njim i koliko ćeš kasnije biti još sretnija. Misli na trenutak koji ti se događa i koji možda neće biti najsavršeniji, ali ćeš ga se definitivno sjećati s osmijehom na licu. Vjeruj mi, dogodit će se i kasnije u vezi, kad se prisjetite svega ovoga i kad se dobro posekaste, smijati ćete se tome.
Samo bez pritiska
čučica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 22:47   #3284
Quote:
čučica kaže: Pogledaj post
Prepoznala sam se. U svakom slučaju, doći će. Dečko i ja imali smo isti problem, čak sam o tome pisala ovdje. Savjetujem ti da se ne opterečuješ previše i ne misliš o tome (koliko god to teško bilo). Ja sam sebe znala toliko iznervirati i rastužiti tim razmišljanjima da nikad nećemo uspjeti i da ćemo zavijek ostati tamo gdje smo tada bili. Netko mi je na ovom forumu čak i rekao da neću ostati jedina djevojka na svijetu koja se neće poseksati zbog boli ili sličnih stvari.
Pretpostavljam da vam je jedan od problema tvoja bol. Nemoj misliti na nju. Misli na to koliko ga voliš i koliko želiš da vam se dogodi taj prvi put, koliko si sretna s njim i koliko ćeš kasnije biti još sretnija. Misli na trenutak koji ti se događa i koji možda neće biti najsavršeniji, ali ćeš ga se definitivno sjećati s osmijehom na licu. Vjeruj mi, dogodit će se i kasnije u vezi, kad se prisjetite svega ovoga i kad se dobro posekaste, smijati ćete se tome.
Samo bez pritiska
Koja si ti romanticna dusica slazem se sa svim napisanim, i meni je isto tako bilo
__________________
be yourself no matter what they say
Eva -_- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 22:20   #3285
Quote:
doroteaE kaže: Pogledaj post
hmm.. dečki.. da vas pitam..koliko vi možete izdržati bez sexsa..? neki mLađi neka odg. D ??
Par dana,4-5 dana
SPLITSKIMAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 23:04   #3286
Quote:
SPLITSKIMAN kaže: Pogledaj post
Par dana,4-5 dana
a sesti dan umres? ili kaj?

ne, ne - ti ziher nikad nisi bio sest bijednih dana bez seve, jel? mos mislit. *lovac*
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 02:48   #3287
Evo, za cure koje to još najbolje ne kuže, pročitajte odlomak "Previše razmišljanja".
Nemojte previše razmišljati kad ste s partnerom, prepustite se.

http://www.jutarnji.hr/zenski-orgaza...odira-/902003/
__________________
Slažemo se da se ne slažemo.
Sljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 19:59   #3288
sve kontracepcijske tablete idu s receptom?
__________________
https://www.forum.hr/showthread.php?t=620445 - PRODAJA
noname123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 20:34   #3289
Koliko ja zna, da.
Regnikolarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 21:21   #3290
Quote:
mali_oglasnik kaže: Pogledaj post
u prvi spolni odnos bi se trebala upustiti s osobom do koje ti je stalo i kad si spremna (ne on nego ti, i ne posljedicom kakvih nagovaranja i sugestija )..
nema to veze s godinama ako su obe osobe za odnos spremne u glavi...
Što to znači "spremni za odnos u glavi"?
Kako treba razmisljati da bih se mogao upuštati u to ?
Hipotetski, ne ,ako netko ima 25 god. i nije se jos imao odnos, kako
sazriti za normalne sexualne odnose ?

Da li je nužno prije braka imati odnose ?
Može li brak uspjeti ako se partneri nisu sexualno upoznali?
Da li se mozes zaljubiti u nekog, a kasnije shvatite da niste tjelesno kompatibilni?
Jedan ima porive, drugi nema i tako.
Kako onda postupati prema tom problemu?
Fanehowler is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 00:44   #3291
Quote:
Starsylph kaže: Pogledaj post
Što to znači "spremni za odnos u glavi"?
Kako treba razmisljati da bih se mogao upuštati u to ?
Hipotetski, ne ,ako netko ima 25 god. i nije se jos imao odnos, kako
sazriti za normalne sexualne odnose ?

Da li je nužno prije braka imati odnose ?
Može li brak uspjeti ako se partneri nisu sexualno upoznali?
Da li se mozes zaljubiti u nekog, a kasnije shvatite da niste tjelesno kompatibilni?
Jedan ima porive, drugi nema i tako.
Kako onda postupati prema tom problemu?
a je... ti bi sad odmah odgovore na sva najteza pitanja i tajnu velike moci.

no can't do.


(sazrijes za seks onda kad sazrijes, ni prije ni kasnije. znam da glupo zvuci, ali istina je, kunem se.)
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 01:41   #3292
To se zove......život.
Odrastanje, učenje na greškama....
__________________
Slažemo se da se ne slažemo.
Sljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 12:03   #3293
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
a je... ti bi sad odmah odgovore na sva najteza pitanja i tajnu velike moci.

no can't do.
Zbunjen sam do kraja. Najteze mi pada neznanje i nikakvo iskustvo u svemu tome pa nekad počnem zivcanit oko toga.

Quote:
(sazrijes za seks onda kad sazrijes, ni prije ni kasnije. znam da glupo zvuci, ali istina je, kunem se.)
Koji stavovi i razmisljanja se javljaju u glavi kad sazrijes?
Fanehowler is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 02:19   #3294
problem; big one. help me :)

helou.. ovako .. imam 15 godina i zanimam se za decka od 20, s kojim sam par puta imala nesto. doslo je jednom do sexa, al je mene bilo strah pa sam ga odje*ala .. rekla sam mu da nisam djevica sto je zapravo laz i sad ja bi htjela da se to dogodi ali neznam hoce li boliti, koliko cu krvariti ? i zapravo, sto bi trebala napraviti u ovoj situaciji ?

help me .
suicide is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 08:33   #3295
Quote:
suicide kaže: Pogledaj post
helou.. ovako .. imam 15 godina i zanimam se za decka od 20, s kojim sam par puta imala nesto. doslo je jednom do sexa, al je mene bilo strah pa sam ga odje*ala .. rekla sam mu da nisam djevica sto je zapravo laz i sad ja bi htjela da se to dogodi ali neznam hoce li boliti, koliko cu krvariti ? i zapravo, sto bi trebala napraviti u ovoj situaciji ?

help me .
Pricekat jos barem 2 godine prije nego sto se poseksas. Ne dopustit dvadesetogodisnjaku da te iskoristi?
Ispijač Mozga is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 13:44   #3296
Ispijač je u pravu, sačekaj još malo, ne trebaš nigde žuriti...
Shelby_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 17:43   #3297
Quote:
Ispijač Mozga kaže: Pogledaj post
Pricekat jos barem 2 godine prije nego sto se poseksas. Ne dopustit dvadesetogodisnjaku da te iskoristi?
sve to stoji, al gledaj da za lika znam 3 godine. a znamo se negdje oko pola godine.. imao je priliku iskoristiti me par puta, ali nije htio. rekao mi je sad da nezeli, da ce zaliti... imam neki filing da nije od onih koji bi iskoristili,a mozda je to samo moj zenski instinkt ..
suicide is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 18:41   #3298
Ak sam dobro shvatil,pa vi ni u vezi niste
I imaš 15?! I zašto bi mu uopće lagala da sa svojih 15 nisi djevica?! Mislim da ti trebaš pričekat još koju godinu!
sku bi du is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 18:47   #3299
Mislim da nam nije rekla još poneku bitnu činjenicu.....
__________________
Slažemo se da se ne slažemo.
Sljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:13   #3300
Quote:
sku bi du kaže: Pogledaj post
Ak sam dobro shvatil,pa vi ni u vezi niste
I imaš 15?! I zašto bi mu uopće lagala da sa svojih 15 nisi djevica?! Mislim da ti trebaš pričekat još koju godinu!
ajmo rec da nismo u vezi. jap imam 15 godina, nisam bas lagala, kindof nisam djevica, al to je preocajna prica ...
sto se prvog sexa tice imam razmisljanje da ono nije toliko vazno s koliko godina izgubis nevinost, ono da ce se to dogodit kad tad, bez planiranja ...
al mislim ipak sam na ovom forumu da skuzim da nisam toliko u pravu ...
suicide is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger