Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2008., 23:39   #81
meni je fora programcic fstream, posto iphone nema antene za prijem radio signala, sada slusate radio preko interneta, ima preko 4000
radio stanica koju birate prema zanrovima a mozete dodavati i favorite stanice koje unositee rucno......
klopotec8 is offline  
Old 26.11.2008., 13:20   #82
Quote:
Pollux kaže: Pogledaj post
Ako moderatori znaju da ima ovakva tema neka je slobodno spoje sa ovom...

Dakle koje su vam aplikacije za Iphone najbolje, najkorisnije, najzanimljivije. Meni je definitivno WiFi finder ali jos ocito nisam otkrio dosta toga.

Znate li za neke dobre i zanimljive...podjelite sa nama

Kako da nabavim iTunes Store account ako je to samo za US ?
Crymoar is offline  
Old 27.11.2008., 21:27   #83
Tko kaže da je samo za US (misliš na Ameriku?)?
Sledgehammer is offline  
Old 28.11.2008., 13:03   #84
Unhappy

Quote:
F.C.B. kaže: Pogledaj post
Shazam- ako negdje cujete pjesmu, a ne znate ime, pokrenes Shazam on skenira i u roku 10 sekundi javi ime pjesme ( strane)... meni super

CyCoder- sa cydie.. Snimanje videa

Winterboard- za mene must have .. mijenjanje tipkovnice, pozadina, lock screena .. Ma modifikacija svega i svacega na iphoneu..

dtunes- skidanje mjuze besplatno

kako radi ovaj dtunes?

i kako tocno ide web adresa...
easium is offline  
Old 28.11.2008., 15:14   #85
Nimbuzz još jedna odlićna aplikacija za IM.Podržava windows live mesenger,skype,msn.google talk i još puno drugih
zdenis83 is offline  
Old 03.12.2008., 12:07   #86
Hvala na odgovoru za sinkronizaciju. Molim samo da mi odgovorite kako srediti account u itunes storu za uzimanje free aplikacija, probao sam sve varijante sa laznom adresom, sa laznim brojem kartice, itd. Molim da mi u detalje objasnite kako napraviti taj US account. moze i na private. puno vam hvala!
Gharani is offline  
Old 03.12.2008., 15:17   #87
Ja - ne znam zašto, valjda sam nenadaren za muljažu tog tipa, jer ne vidim dugoročnu korist! - sam dao prave podatke, sve osim broja kartice...

Mada vidim da mi jailbreak ne gine, previše me ograničava...
Sledgehammer is offline  
Old 03.12.2008., 15:34   #88
Ajmo redom... trebaju vam aplikacije koje se plaćaju a vi bi ih besplatno, evo:

http://appulo.us/appdb/

na ovoj stranici imate miljardu aplikacija, i doslovno čim neka nova izađe u appstoreu vi je ovdje možete skinuti besplatno

dalje...ako neznate kako ih staviti u iphone posjetite moj blog ili mi pošaljite mail, sve upute imate na http://www.ipodtouch.bloger.hr/

i to je to...malo pogledajte ove dvije stranice i nemate više problema

a šta se tiče meni najdražih aplikacija za iphone:

dTunes-skidanje glazbe
mxTube-skidanje videa s you tube-a
Shazam-snima glazbu okoline i prikaže vam ime i izvođača
beejive- najbolji i najskuplji messenger, al može se nabaviti besplatno
touchgrind- igrica
enigmo-igrica
speakeasy- snima zvuk(mikrofon)
...
tme03330 is offline  
Old 03.12.2008., 20:21   #89
MOLIM SVE KOJI STAVLJAJU LINKOVE DO APLIKACIJA, DA LINKOVE "ZAKAMUFLIRAJU" I DA POKUŠAJU IZBJEcI LINKOVE KOJI VODE DO CRACKIRANIH APLIKACIJA.

HVALA



Nebih htio zatvoriti ovu temu jer je svima u interesu da bude otvorena. Hvala
__________________
aeon studio design
Um is offline  
Old 03.12.2008., 20:59   #90
ok ja neću više objavljivati takve linkove, al ako nekome trebaju neka mi se javi, najbolje bi bilo na moj blog, dalje će te se lako snaći
tme03330 is offline  
Old 06.12.2008., 19:38   #91
Vidi, i meni trebaju applikacije, i ja volim nekad nešto skinuti, pa nisam ni ja bezgrešan ali pravila postoje, meni su rečena da ih se pridržavam jer je to kršenje autorskih prava.

Ja sada ne mogu pogledati svaki link i pratiti svakog člana, teško pratimo i sve teme jer ih se puno tovori dnevno, pa prema tome, ne mogu znati dali je link za krakirane stvari ili ne, još pogotovo kada je link "zakamufliran".

Ali ako naletimo na takav post, člana moramo kazniti sa žutim kartonom, što mi ne radim (Moby i ja), već brišemo post ili temu.

Linkovi nisu zabranjeni, samo pripazite što stavljate ... )
__________________
aeon studio design
Um is offline  
Old 07.12.2008., 14:09   #92
baš bi htio staviti 2.2, ali sam došo na pola igrice u gba emulatoru DX
jebiga. baš je sjebano to da kad updejtiraš fon, unjailbreaka se...
sve se mora isponova stavljat.. (ili?)
__________________
MAN I'M HOT, LIKE THE SUN, LIKE THE MIDDLE OF THE SUMMER!!!
morrbido is offline  
Old 07.12.2008., 15:08   #93
Quote:
tme03330 kaže: Pogledaj post
Ajmo redom... trebaju vam aplikacije koje se plaćaju a vi bi ih besplatno, evo:

http://appulo.us/appdb/

na ovoj stranici imate miljardu aplikacija, i doslovno čim neka nova izađe u appstoreu vi je ovdje možete skinuti besplatno

dalje...ako neznate kako ih staviti u iphone posjetite moj blog ili mi pošaljite mail, sve upute imate na http://www.ipodtouch.bloger.hr/

i to je to...malo pogledajte ove dvije stranice i nemate više problema

a šta se tiče meni najdražih aplikacija za iphone:

dTunes-skidanje glazbe
mxTube-skidanje videa s you tube-a
Shazam-snima glazbu okoline i prikaže vam ime i izvođača
beejive- najbolji i najskuplji messenger, al može se nabaviti besplatno
touchgrind- igrica
enigmo-igrica
speakeasy- snima zvuk(mikrofon)
...
super. jel za to treba bit iphone jailbreakan ili ne
fridda is offline  
Old 07.12.2008., 15:52   #94
Ja mislim da za ove koje skines s appulo.us ne treba bit jailbreakan, ali bolje nek ti netko iskusniji odgovori
Velorien is offline  
Old 07.12.2008., 18:04   #95
Quote:
Velorien kaže: Pogledaj post
Ja mislim da za ove koje skines s appulo.us ne treba bit jailbreakan, ali bolje nek ti netko iskusniji odgovori
ipak moras bit e a di je taj link o kojem si govorio ....
__________________
sve <3
fridda is offline  
Old 07.12.2008., 18:14   #96
Ne znam tocno na koji link mislis, ali evo ti jedan ovaj Jailbreak 2.2
Velorien is offline  
Old 07.12.2008., 18:53   #97
Quote:
Velorien kaže: Pogledaj post
Ne znam tocno na
koji link mislis, ali evo ti jedan ovaj Jailbreak 2.2
aha ma ne za to neg bas stranica za aplikacije (besplatne offcourse) za koju netrebas bit jailbreak-an ... al ak neznas nema veze, u svakom slucaju hvala ciah malo i nasla sam par zanimljiv stvarcica...


party pro light - imenik ekipe s kojom pijemo

Drinks Free - preko 5000 recepata za cugu, koktele i sl.

Morph123 - ucitas dvije slike od razlicite dve osobe i u 3 slike ti pretvori kako se pretvaraju jedan u drugog

Days Until - stavis si neciji rockas/vazan datum/sastanak/datum koncerta/ i kad otvoris pokaze ti kolko ima dana do tog datuma

Pets - Isto kao iGotchi samo sto se iGotchi placa , dakle svis e sjecate tamagochija... e ovo je ljubimac na ekranu isto takav... moze se odabrat lik, oce da ga sse hrani mazi pazi...ljubi...igra...

QuickVoice - Diktafon .... (da ne spominjem kako iPhone ima kristalan zvuk pa se super cuje

Heartbeat - mjeri otkucaje srca

midomi - cujes neku pjesmu koja ti je dobra dok si u kaficu/busu/negdje a neznas kako se zove, upalis midomi pa ili utipksas rijeci, ili upalis da skenira taj zvuk, ili sam otpjevas -naci ce ju.
__________________
sve <3
fridda is offline  
Old 09.12.2008., 18:37   #98
Evo dragi moji forumashi oavkva je fora da se prijavite bez kreditne kartice u app store, , dakle da mozete skidat besplatne aplikacije a da nemorate davat broj kreditne kartice bandi lopovskoj .lol.

1.prijavi se u itunes

2.kliknes ''iTunes store'' (to ti je izmedju library i devices)

3. kad si dakle kliknuo na itunes store skrolas do dna dole i pisat ce ti na koju si zemlju prijavljen (my store: croatia) ako ne pise croatia odaberes croatia

4. sad kad si to napravio odes na appstore (u mozzili ili exploreru ovisi s cim se sluzis, mislim mozes i preko itunesa svejedno je..)

5.kad dodjes na stranicu vidjet ces ''top 10 applications'' imas paid/free male ikonice kraj toga. odaberes free naravno da ti izlista top 10 free
nadjes neku aplikaciju /bilokoju, stvarno bilo koju (da je free naravno), i nakon sta je pokusas skinuti trazit ce te da se ulogiras u itunes store ili napravis novi akaunt

6. ti odaberes ''create new''
morat ces se prijavit s nekom drugom email adresom jer si vec regan na itunes s tom koju mislis dat . (znaci moras upisat svoj e mail s kojim se nisi prijavio na itunes)
upises sve detalje i ponudi ti opciju ''None'' (jer si pokusao skinut besplatnu aplikaciju) i sad mozes odabrat taj famozan ''none'

7.zavrsis proces i odes na taj svoj e-mail koji si stavio (jer su ti oni poslalali akivacijski mail s linkom ) kliknes na link u mailu i to je to
__________________
sve <3

Zadnje uređivanje Um : 09.12.2008. at 19:54.
fridda is offline  
Old 09.12.2008., 20:38   #99
jeste li vidjeli ovo?

KLIKNI ME

iPhone kao wii? ovo mi je baš mrak. Baš me zanima dali bi se mogao odigrati golf ili tenis sa iPhoneom, haha...
__________________
aeon studio design
Um is offline  
Old 14.12.2008., 21:45   #100
Molim pomoć glede iTunesa ili neke druge aplikacije za sinkronizaciju podataka... naime, ja si sve lijepo posložim, tradicionalno picajzlerski na konac, sa imenima foldera i u folderima, no kod sinkronizacije mi sve te foldere izbriše i sav sadržaj iz različitih foldera ispegla u isti na iPhoneu... na koju foru, programsku ili podešavajuću, da zadržim foldere (mape), svaki sa svojim sadržajima, a ne da mi se npr. svi filmići izmiješaju u istom folderu, sve slike itd itd...???
Sledgehammer is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:39.