Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2008., 00:03   #101
cura u bijeloj dugoj majici i sarenoj suknji sa bijelim tenisicama ima bas dobro tijelo, kaj vi svi serete?
__________________
~ tko ne riskira ne profitira ~
_maja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 01:20   #102
nemogu vjerovat koje komentare sam upravo pročitala.... :užas:
žensko sam, prosječna sam, ne smatram se natprosječnom ljepoticom ali smatram se lijepom, PRVENSTVENO zato sto sam vedra, nasmijana, pristupacna i jednostavna osoba itd itd... daleko od toga da ne drzim do sebe ali ljepotu ne garantira obrijana pi*a, savršene sise, noge, struk ili stotijaznamstosvene... ljepota prolazi a dusa ostaje.... uvijek mi je draži komplimet bio za čut da sam inteligentna ili pametna nego da sam lijepa...

i Vuco je reko: ne postoje ružne žene, postoje samo drugačije žene...
a ja kažem: koga volis i tko ti je drag je najljepsi u tvojim očima (bilo dečko/ cura bilo frendovi/frendice)
eva-amalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 02:14   #103
joj dobro, al svejedno je malo šok kad vidiš tako slike iz daleka, ispada da nijedna zenska nema simetrične sise. nsiam vidjela puno golih zena pa mi je malo čudno. inace su ok građene,ali sise su im stvarno neprivlačne.
 
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 08:27   #104
A kakve su tvoje sise? Ajmo fotka na sunce...
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 04:04   #105
kakve to ima jebene veze, kako mi je to prejako na forumu, kao ne smijem imat svoje misljene i ukus i vidjet tudje mane ako sam žgaba. osim toga topic je lagani prc ako nisi skuzio rolajz
 
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 08:41   #106
Quote:
vanity_princess kaže: Pogledaj post
http://www.incident.net/works/miseanu/nues.html

Dakle, tu su kao neke prosjecne cure/zene koje svakodnevno vidimo na ulici .... Znaci, to vi karate. U prosjeku.

Jel vas privlače?
Jel mi stvarno tako izgledamo gole? Ja znam za par svojih frendica, ali ovo je zastrasujuce. Naročito sise me zbunjuju... svaka redom ima komatozne sise. Tko je tu jadniji, vi koji to karate ili mi zato što tako izgledamo.

Ajde razvijte diskusiju....

evo meni je najbolja ona u crno-bijeloj haljinici do koljena, i ona sa bijelom kapom sa G slovom...i ona u sivoj New York majici, ostale strašno... hm..
I što sad da ti pametno kažem?
"Ovo" sve izdvojeno nije prosječno, već ispod prosječno i smiješno.
Gabor do gabora my frend.

Možda više "prosječeno" nego prosječno.

Srećom postoji izraz - od izbirača nema jebača, pa tako svaka krpa nađe zakrpu. Nisam ljubitelj prosječnih cura iako... ako nisi ništa dugo opalio, ma dobra je svaka... ili gotovo svaka. Nekako dobije u tvojim očima, posebice ako se zna dobro namistit.

Presudan je kurac koji viri iz očiju (znam da zvuči kao skakanje samom sebi u usta, ali sve to nekako dolazi spontano). Ovo sve ti je ponuđeno kao izbor za najgoreg kriminalca na stočnom sajmu, i samo zato izgleda tako apokaliptično.

To ti je kao kada ideš kupiti cipele. Netko će kupiti bilo koje, i one najjeftinije, a netko bira i bira i bira... i ne kupi ništa. Treći će čekati mjesecima dok ne naleti na one prave, baš onakve kakve je priželjkivao i sanjao. Ja sam recimo taj tip. Dugo biram, a kada nađem želim stvarno dobru kvalitetu i ne pitam za cijenu. Robu koju ću dugo nositi, rado pokazivati i biti zadovoljan.

To se zovu.... kriteriji...?

Samo čista runska vuna.

Srećom, uvijek se za svakog ponešto nađe. Svi smo mi na tržištu.

Nikako ne bih mogao reći da su privlačne.
Sem pred streljačkim vodom i pod vješalima.
__________________
The Rumble in the Jungle - Float Like a Butterfly... Sting like a Bee
XandarVeliki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 11:17   #107
A jeste svi zapeli oko ovijeh žena. To su Francuskinje i po defaultu su gadnije od naših.
__________________
Mr. Herbert Garrison: Stanley, gay people, well, gay people are evil. Evil right down to their cold black hearts, which pump not blood like yours and mine, but rather a thick, vomitous oil that oozes through their rotten veins and clots in their pea-sized brains which becomes the cause of their Nazi-esque patterns of violent behavior. Do you understand?
9ak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 19:41   #108
Quote:
domar kaže: Pogledaj post
Jebači ovako vam izgledaju cure koje nisu retuširane, ove cure su tamo negdje sa kraja 70-tih ipočetkom 80-tih godina...

Tih godina je depilacija bila strani pojam, cure nisu išle u teretanu, eventualno su se bavile nekim sportom, nisu išle na liposukciju, limfnu drenažu, estetsku kirurgiju, dizanje sisa, dizanje guzice, kvarcanje i bok te pita što još...

To su normalne cure, jedino su možda pazile da se ne udebljaju... i ja cure pamtim kao takve, prirodne, čiste, mazne, tople, drage... sa malim količinama dezića, parfema, bez namazane kože koja se sjaji u mraku, sa prištićima, miteserima, malim ožiljcima, maljavim rukama i nogama...

To su bile cure za sva vremena, a ne sada... sada su sjebane u glavu, jednak im je problem otkaz na poslu i prištići na licu, izgubile su sva mjerila, tisuće nevažnih stvari su im nepremostivi problemi!

Jebači, sadašnje cure su vam plastične, masne, mirišu nekim vanzemaljskim mirisima, sadašnje cure nisu više ni za kurac, zato se i plaču da ih niko više neće jebati, ima tko, ali muškarci ipak drže do sebe pa biraju neke koje su ipak priridnije...
I dalje stojim pri svojem mišljenju!
domar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 20:04   #109
Quote:
9ak kaže: Pogledaj post
A jeste svi zapeli oko ovijeh žena. To su Francuskinje i po defaultu su gadnije od naših.
Upravo tako.
Ovakav zbir grdobina nisam vidio ni na tjelesnom u prvom razredu srednje

Ovo nisu "naše cure".


Quote:
domar kaže: Pogledaj post
I dalje stojim pri svojem mišljenju!
apsolutno se slažem s onim tvojim postom.

I muškarci su izgubili prirodnosti jer se žene vole igrati s lutkama.



Metroseksualci

teretane, liposukcija, kvarcanje, brijanje jaja, čupanje obrva...

a jebote...razlika između spolova nestaju
ženama izrastaju muda, a muškarci rade na sisama
__________________
The Rumble in the Jungle - Float Like a Butterfly... Sting like a Bee
XandarVeliki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger